2

Trzeba tez przynac, ze Torres odzyl w Atletico - ta koncowka seoznu w jego wykonaniu swietna

1

Griezmann i jednak 1-0 dla Atleti!!!

0

nie tylko o Realu, ale o sytuacji w lidze - koncowce sezonu - Barcy, Atletico itp. Jezeli nie pasuje Ci to nie czytaj - omin - dysktutuj z kims innym :)

0

wlasnie roznica miedzy 2 i 3 miejscem obecnie jest prawie zadna. Np miedzy 3 i 4 jest spora - bo 3 to gra w Lm, a 4 w elminacjach.

Miedzy 4 i 5 roznica jest kolosalna, bo to el LM, a 5 to "tylko" LE - natomiast roznica miedzy 2 i 3 jest zdecydowanie najmniejsza.

Keidy jeszcze bylo tak, ze 3 miejsce to byly tylko elminacje, ale teraz tak nie jest, wiec z uagi na sytuacje jaka mamy to 2 czy 3 miejsce bedzie bez znaczenia bo i tak bedzie wielki zal.

0

mi nie chodzi o to czy Real ma byc na 3 czy na drugim - tylko jak pisalem w innym poscie, zeby w przypadku braku mistrzostwa (naszego potkniecia) to tytul poszedl dla materacy - i nie wiem gdzie Ty tu widzisz hipokryzje

Naucz sie znaczenia tego slowa, a pozniej uzywaj.

0

bez znaczenia - i tu i tu jest LM (duzej roznicy w kasie nie ma dla klubu) - jezeli nie bedzie majstra (po tej przewadze jaka mielismy) to czy to bedzie 2 czy 3 miejsce bedzie bez znaczenia.

Tak samo jak niekotrzy pisali w trakcie sezonu, ze zycza zwyciestw Atletico, zeby Real skonczyl na 3 miejscu - dla mnie to tez nie mialo wiekszego znaczenia czy Real czy Atletico bedzie 2 czy 3.

0

dla nas to bez znaczenia - czy 2 czy 3 miejsce - liczy sie tylko mistrz albo nic

1

co by nie mowic - bardzo dobry sklad - naprawde ciezko mu cos zarzucic

moze jedynie bramkarsz- w sensie Oblak naprawde malo goli wpuscil i tutaj mozna by sie zastanawiac

0

dokladnie mam tak samo - bedzie dodatkowy zal jak Rayo zabierze dzis punkty Atletico

0

to jest oczywiste - natomiast wole majstra wowczas dla Atleti niz dla bialych - to chyba proste.



Atletico gra jak moze - mimo wszystko nie maja takiego budzetu jak my i nie kazdy pilkarz tak bardzo chce przejsc do Atleti jak do nas (np transfery Neya i Suareza ) bylby dla nich nierealne, wiec ja mam ogromny szacunek od teog co zrobil Simeone.

5

nie 9, a juz 10 zwyciestw z rzedu

0

Correa mial szanse na 1-0

1

po prostu mimo wszystko nie widze juz zeby Real mial sie potkanc do konca sezonu. z Deportiv to pewnie zrobia strzelannine jak my, moze z Valencia (choc mam spore watpliwosci) - wiec ... rozwazam tylko scenariusz, ze jednak ryzyko potkniecia istnieje i wowczas wole zeby tytul trafil do Atleti niz do bialych

4

to juz niewiele zmienia - bo potkniecie Atletico to prezent dla Realu a nie dla nas.

Jezeli Real wygral, to niech Atletico tez wygra

12

Mam nadzieje, ze Ateltico nie straci punktów, bo juz nie widze, zeby mimo wszystko Real sie potknął - a scenariusz w ktorym my sie potykamy daje tytul bialym.

1

po prostu nie lubie pisania nieprawdy. My ni stworzylismy az tylu sytuacji z Sociedad, ALE po meczu bronilem Barcy piszac, ze porazka wowczas byla niezasluzona, bo jednak mielismy kilka niezlych sytuacji (szkoda tego co mial m.in Leo wowczas) , a Sociedad poza strzeleniem bramki nic nie gral.

Niestety my mamy cos z tym Anoeta.

1

"zenujaca gra Realu" - stworzyli sporo sytuacji - gnietli Sociedad i piszesz ze zenujaca gra?? powaznie?

1

Co by nie mowic to jednak pokazuje sile Realu - przyjezdzaja bez Cr, Benzema (dwoch najlepszych strzelcow), bez Kroosa - przyjezdzaja mimo wszystko na trudny teren - 3 dni po meczu w LM i wygrywaja 10 z rzędu mecz w lidze.

Jeszcze zadna druzyna nie wygrala ostatnich 10 kolejek w lidze. Jezeli Real wygra z Valencia i Deportivo to wlasnie to uczyni.

Atletico ma niby latwy terminarz - sporo zalezy tez od sytuajci Levante przed nastepna kolejka - bo mecze wyjazdowe z Levante to dla Atletico troche jak nasze mecze w Sociedad. Jednak jezeli Levante bedzie juz pewne spadku, to pewnie motywacja im opadnie.

0

Mimo wszystko jezeli mamy sie potknac, to nie chce oddawac lidera Realowi - ktory owszem moze sie potknac, ale wcale nie musi - a jesli Atletico sie potknie, to Real bedzie wiceliderem

1

Real kolekcjonuje te tzw. mecze ktore daja mistrzostwo:



Granada, Las Palmas, Rayo, dzisiaj Sociedad - wygrywaja wlasnie 10 spotkanie z rzedu w lidze.



Mam nadzieje, ze jednak nasi nie polegna, bo w powietrzu troche czuc sezonem 2006/2007...

0

o to, ze mecz meczowi nie rowny - my wygrywamy gladko z Rayo, a Real zaczyna od 0-2

0

mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z sezonu 2006/2007

1

a ewentualne przegrani bedzie bardzi bolesne - ryzykowna gra

0

jak Real wygral, to moze nich i Atletico wygra

0

placzemy, bo gdybysmy jednak sie potkneli, to lepiej jakby tytul mialy materace. Jednak poki Real wciaz w grze, to ryzyko, ze to oni zgarna tytul jest wciaz niemale

0

ostatnim bedzie mimo wszystko bedzie mecz z Valencia - Nietoprze graja coraz lepiej, a Real bedzie po polfinale LM.

5

ktos kto postawil 1000zł na Sociedad - pogratulowac :)

1

no i znowu Real zdobywa komplet punktow

Presja rosnie na naszych

0

jak wygladly ostanie 13 minut pierwszej polowy w meczu na Anoeta? Cos ciekawego sie dzialo?

4

Ronaldo ma problemy z kontuzja pod koniec sezonu 2014 i wszsytkie trzy druzyny w la lgia walcza o majstra do ostatnich kolejek - Real wygrywa LM



Ronaldo ma problemy z kontuzja pod koniec tego sezonu - trzy druzyny walcza o la liga - ???

Raczej ta seria troche zbyt krotka zeby tworzyc juz takie scenariusze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?