0

W wiekszosci przypadkow i Asspanyol z nami przegrywa (patrz ostatni mecz) - ale przegrywa bo ma slabsyzch pilkarzy, slaszby zespol itp - natomiast ich nastawienie do meczow i pozniej to jak graja przeciwko nam, a jak np graja z bialymi mowi wiele. Przeciwko nam jest festiwal fauli, mowienie, ze jakby chcial to by zabil, bramkarz Asspanyolu co mecz chodzi po naszych graczach, otwarcie w mediach mowia, ze chca tytulu dla Realu (przynajmniej niektorzy gracze) - widzisz juz roznice?



Przez ten ich styl jednak nam zdarza sie z nimi gubic punkty - w tym roku remis na wyjezdzie 0-0, sezon temu z Getafe na wyjezdzie tez byl remis 0-0. Akurat z Getafe na wyjezdzie bardzo czesto tracilismy punkty - wiec przypadek nietrafiony :)


Getafe moze nie jest az takim pacholkiem Realu jak Asspanyol i przeciwko nam nie graja jakos badzo ostro - z tym, ze w przypadku Getafe maja niepisana umowe z Realem, gdzie biali wypozyczaja im wielu swoich graczy ktorzy nie zalapaliby sie do ich skladu (najczesciej wpisywana jest jeszcze klauzula strachu), wiec znowu Real gra ze swoja przybudowka. Wielu pilkarzy Getafe ma po prostu biale serca i stad co sezon Real zaczyna z bilansem 12 pkt.

0

Swoja droga pomyslcie co by sie dzialo u nas w domach jakby pilkarz Granady wykorzystał ta 100% okazje i gdyby MAts tego nie wyjal - zrobiloby sie cieplo :)

1

i z nami rowniez - taki maja styl z ktorego nie rezgynuja gdy graja z najlepszymi - a Getafe i Asspanyol wypinuja tylki w jedna strone tylko i dlatego sa zakalami

0

wcale nie zawsze tak jest - w sezonie 2013/2014 puchar byl dla Atletico wreczany na pczoatku nowego sezonu, bo wygrali mistrzostwo w ostatniej kolejce na Camp Nou.

W tym roku mamy analogiczna sytuacje.

W sezonie 2014/2015 - puchar wygralismy w przedostatniej kolejce, wiec fiesta byla w ostatniej kolejce na Camp Nou.

W sezonie 2012/2013 Barca zapewnoila sobie wczesniej mistrzostwo i wowczas feta byla w tym samym seoznie o ile pamietam.

1

moze takie bramki zaczalby ladowac w meczach finalowych :)? Oby na CA byl w takiej formie

0

"Kiedy Real ostatnio dość pewnie wygrał z Atletico ? Oj, bardzo dawno temu to było. " to, ze postawilem wynik 2-0, nie oznacza od razu pewnego zwyciestwa. P o prostu wydaje mi sie, ze Real wykorzysta ta jedna z wielu sytuacji jaka sobie stworzy. W koncowce meczu gdy Atletico bedzie gonic wynik, pojdzie jeszcze jedna konta i skonczy sie 2-0. Oczywiscie moze i byc kilka innych wynikow. To jest moje zdanie, tak jak 1-0 to dla Atleti to Twoje zdanie.

Bardziej jednak wierze w to, ze Real wykorzysta jedna z sytuacji ktore bedzie miec, a bedzie ich mial troche. W poprzedniej edycji Lm w 1/4 Real wprawdzie wygral w dwumeczu 1-0, ale Atletico nie istniało (zero sytuacji stworzonych) w ataku. Atletico wybronilo mecz z Barcą, z Bayernem, ale wydaje mi sie, ze po raz trzeci bedzie im o to piekielnie ciężko.

Zreszta scenariusz tego meczu jest oczywisty - Real bedzie atakowal, Atleti sie zamknie. Atleti bedzie mialo 1-2 wyjscia z kontra + 2-3 stale fragmenty gry i pytanie czy beda w stanie cos z tego zrobic - bo wiele tych okazji miec nie beda.

Wrocmy do tej rozmowy po finale - bo teraz ty sobie mozesz mowic 1-0 dla Atleti, a ja bede mowil 2-0 dla Realu - szkoda czasu debatowac. Przekonamy sie po finale.

0

To tak jakby deprecjonować tytuły United bo Liverpool swoje wcześniej zdobył. Żałosny koles

0

jak dla mnie Real wygra final 2-0 - i pisanie o "bardzo malych szansach" jest duza przesada. Wg wiekszosci Real jest faworytem, a nawet jezeli nie, to min 50% szans trzeba im przypisac.

1

final zadnych rozgrywek to nie jest formalnosc - Sevilla w lidze na wyjazdach nie poywa, ale w pucharach na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze.

0

nowe konto??? :))

0

no co ty - pichichi jest duzo wazniejsze :P

0

mozmey jeszcze miec najlepszego strzelca w rozgrykwach PK. Messi Suarez, Munir i ktos jeszcze maja po 5 bramek.

0

Czy czerwone kartki z meczu ligowego Sevilli maja wplyw na ich ewentualny udzial w finale PK-a? Wydaje mi sie, ze nie, ale kiedys chyba tak bylo, ze czerwona kartka w lidze mogla wplynac na wystep w PK.

Prosze o potwierdzenie jak jest.

0

niby tak - choc Real jak juz jest w finale LM to go wygrywa - 1998, 200, 2002, 2014 - w miedyczasie ani razu nie grali w finale - ale jak juz wnim bylo to go wygrywali.

0

niestety na niekorzysc Leo przemawia slaby dwumecz z Atletico.

Zgadzam sie jednak ze od poczatku roku patrzac Messi lepiej gral od Luisa.

Natomiast jednak tytul MVP dla gracza sezonu w la liga przyznalbym Suarezowi, ktory w perpsektywie calego sezonu dal nam najwiecej. Gdyby Leo nie byl kontuzjowany przez czesc jesieni, to moze byloby inaczej, ale 0-4 na Bernabeu, a pozniej tak rowna forma strzelecka mysle ze przewazy tytul na korzysc Gryzonia.

0

??? Licza sie gole strzelane TYLKO w lidze, wiec Ronaldo nawet jak strzeli 50 bramek z Atletico, to ZB ma juz Suarez.

0

wlasnie jeden mecz, a tak decydujacy, bo jak wygraja LM, to w sumie seozn badzo udany dla nich, a jak przegraja w finale, to bedzie 0. Roznie moze byc w finale, Zizou jednak ich troche poustawial

0

nie mieli 2 punktow straty - tylko 2 punkty i straty a my mielismy jeden mecz zalegly - czyli de facto 5 pkt straty, wiec jak podajesz fakty to nastepnym razem prosze o pelen obraz.

Poza tym jednak Benitez pogubil wiecej punktow - i wowczas strata do Barcy to byly 2 pkt + jeden mecz, ale to wynilao z tego ze Baca pogubila punkty z Sevilla, Celta, Depotivo, Valencia (2 porazki i 2 remisy). W sumie zgubionych 10 pkt.

W czasei kryzysu 3 porazki i remis zgobulismy 11 pkt - wiec trzeba rozpatrywac w szerszej perspektywie -czyli wychodzi na to samo.

Bilans w lidze Ziozu 18 zwyciestw, 2 remisy i 1 porazka to wynik doskonaly i ciezko cos mu zarzucic.

0

Znamy rowniez finalistow Superpucharu Hiszpanii - Barcelona zmierzy sie w nim z Sevilla i Sevilla bedzie gospodarzem pierwszego spotkania.

0

o ile ciezko oceniac ich za LM, gdzie grali z druzynami ktora najczesciej grywaja w LE, to wlidze Zidane ma swietny bilans - 21 gier, 18 zwyciestw, 2 remisy i 1 porazka.

Do tego jako pierwszy trener wraz ze swoja druzyna wygral ostatnie 10 spotkan.

0

o ile 13/14 to faktycznie blad w takim spotkaniu to jednak duza buła, to w 11/12 Barca all in all stracila 9 pkt do bialych, w tym wygrali z nami, wiec juz bym tak nie odmawial im tego majstra - mimo, ze pare razy sedzia podal im pomocna dlon.

1

no i co z tego? Przeciez to sa fakty a nie opinia - nie przwylaszcza sobie czyjejs wypowiedzi. Bardzo wiele statystyk jest kopiowanych z innych stron.

CZasami ludzie pisza tu zarty ktore albo skopiowali albo gdzies uslyszeli.

Jezlei cos jest ciekawe i nie ma tego na naszej stronce - to nie uwazam, zeby za kazdym razem podawac zrodlo

1

Isaac Cuenca

2

To jest czwarty sezon w historii gdzie druzyna ktora zdobyla 90 pkt nie zdobywa mistrzostw.

W sezonach 09-10, 10-11, 14-15 i 15-16 Real mimo zdobycia minimum 90 pkt nie wygrywal mistrzostwa.Poza sezonem 10-11 pozostale 3 byly emojconujace do samego lub niemal samego konca.

0

mimo wszystko roznica miedzy oboma Panami jest spora i w sposobie w jaki odchodzili.

Saviola tez odchodiz z Barcy do Realu ale nikt mu tego za zle nie ma -bo w Barcelonie juz go nei chcielismy

0

spokojnie - narazie mamy maj, a jeszcze nie odbyl sie final LM, mistrzostwa Europy, CA.

Narazie trojka do ZP to obecnie Suarez - Messi - CR - ale zobaczymy jak bedzie.

0

no i co z tego? Order Sherlocka dla Ciebie :)

Przeciez to sa przytoczone fakty (statystyki) - dobrze je wrzucic na nasza stronke - bo to pokazuje skale sukcesu Barcy :) - nie pisalem czyjejs opinii tylko fakty a od siebie dodalem poczatekek wypowedzi.

Choc jak dla mnie to wygrzebanie sie z kryzysu i odparcie serii 12 zwyciestw z rzeu smietankowych to najwiekszy sukces.

Ciesze sie rowniez ze razem z nami milosniku the blues swietujesz mistrzostwo :))

3

Ta liga byla nasza :) druzynowe nagrody i indywidualne sa u nas.

Najwięcej punktów.
Najwięcej punktów z czołówką (chociażby 3 na 4 wygrane mecze z Atletico i Realem).
Najwięcej strzelonych goli (112).
Najlepszy strzelec w lidze (Suarez, 40 goli).
Najlepsi asystenci w lidze (ex aequo Messi i Suarez po 16 asyst).

0

i 12 zwyciestw z rzędu nic nie dalo Realowi.

Co ciekawe Real zostla pierwsza druzyna w historii ktora wygrala wszystkie ostatnich 10 spotkan w la liga - ten rekord rowniez nic im nie dal.


Jest pieknie - 5 kolejek temu wydawalo sie ze bedzie mega trudno, ale udalo sie wygrac wszystkie pozostale mecze!!!!

4

Piekny Mistrz - zwyciestwo w ostatniej kolejce smakuje podwojnie!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?