mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poczekajmy z tym do kocna sezonu, bo Real wygrywajac Lm nie dosc ze zgarnia trofeum, to jeszcze ma szanse na dwa dodatkowe
2
ja bym dodal podanie do Neymara - ktore zapewne rozstrzygneloby final gdyby nie Banega.
Wyrzucenie Banegi zmienilo obraz gry w dogrywce.
W kazdym razie rowniez uwazam, ze MVP powinien pojsc do Leo.
0
chyba tylko jeden klub mialby cos przeciwko temu
11
to ze akurat za obrazanie sedziego naleza sie kartki to dosc oczywiste - gdyby tak nie bylo to pilkarze by w ogole jechali po nim, a jego autorytet na boisku by totalnie upadl.
Mimo wszystko odnosnie podejmowania decyzji to znacznie latwiej jest podjac deycje gdy ktos Ci krzyczy w twarz pedal niz czesto rozstrzygnac na szybko czy faul byl na zolta czy nie.
NIe bronie wczorajszego sedziego, bo popelnil troche bledow i w pewnym momencie nie panowal nad sytuacja, gdy liczba fauli Sevilli to bylo 19 i nie bylo kartki. To juz nawet za ilosc wowczas daje sie kartke.
1
Jak wygra LM o ZP niemal na epwno jego, jezeli przegra final LM - to faktycznie ZP bedzie nierozsytrzygnieta, a kazdy z trojki Messi - Suarez - Cr bedzie mial szanse.
W walce byliby wowczas rowniez Griezmann i Lewandowski - ale to tak wspomaniles zalezy od Euro.
Jezeli na wielkim turnieju nie byloby bohatera, to jesien moze miec spore znaczenie.
Co do Grzmota - to Ty nie musisz mi mowic, ze jego performance w tym sezonie nie powalil, ale Jury glosujace nie bedzie teog tak rozkiniac - tylko jak zobaczy CR 16, 17 czy 18 goli w LM, zdobyta LM, pozniej pewnie SPE - swietnie strzelecko tez w lidze - to bedzie im wystarczylo zeby znowu mu dac. Narazie u buków to wlasnie CR jest faworytem do zdobycia Balona.
Poczekajmy do finalu LM - bo to nam da pierwsza odpowiedz.
0
w Polsce mimo ze Legia zdobyla dublet, to rowniez bedzie na rozpoczecie sezonu grala z Lechem.
0
jezeli cr wygra Lm - to bedzie niruszalny w tym sezonie niestety
23
Z ciekawostek:
Messi zaliczajc dzisiaj dwie asysty pobil swoj ossobity rekord najwiekszej liczby asyst w jednym sezonie CdR. - dotychczas byly to 4 sztuki. W tej edycji zaliczyl ich 6.
W calym sezonie zaliczyl 24 asysty, co jest jego 3 najlpeszym wynikiem (tkai sam zaliczly w sezonie 10/11). W sezonie 11/12 mial tych asyst 29, a w sezonie 14/15 - 27
0
przy LM powinienes dac gwiazdke ;), bo moze byc 2/11
0
nie ma - choc czuje, ze jednak beda go mieli. Obstawiam 2-0 dla bialych ale obym sie pomylil.
3
no tak, ale tam byla "tylko" 1 czerwca - tuaj 3. I nie dopisalem - chodzilo mi o finaly PK-a :)
Pamietam mecz Holandia Portugalia - sedziowal Rusek :)
0
ja tez zaczynalem miec wapltiwosci - szczegolnie ze Sevilla troche siedziala na nas, a my nie jestesmy przyzwyczajeni do defensywy - ale ogladalem i wierzylem, ze jednak im sie uda.:)
0
Dokladnie - w ogole nie rozumiem tego podejscia - mecz sie oglada do konca, a nie wylacza bo czerwona, bo kontuja czy co tam jeszcze.
12
myslalem ze u Suarez to bylo zerwanie, ale chyba jednak tylko naciagniecie - wiec pewnie wyleci na 2 tygodnie - czyli w CA powinien zagrac.
24
Ktos tu ostatnto pytal czy zaminielinbysmy dublet na LM?
Po tych emocjach w koncowce ligi oraz emocjach zwiaznaych z finalem PK - na nic bym nie zamienil :))
2
Barca zdobyla 8 mistrzostw przez 11 lat: 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013, 2015 i 2016
2
2 czerwone bezposrednie + 13 zoltych kartek ( w tym dwie poskutkowaly 3 czerwona) - co za bilans.
Ciekawe kiedy ostatnio byl az tak "kartkowy" final?
2
gdyby Pique nie przegral glowki, to Gameiro nie wychodzilby na czysta pozycje - wiec mala skaza jest.
Trudno porownyac gracza z ataku z graczem z obrony - ja wybieram Leo, bo bez niego pojechali by po nas w dogrywce (czerwo Banegi) oraz pewnie trzeba by bylo grac karne - bo podanie do Alby to arcydzielo.
4
Czyli Messi, Suarez, Munir, Guidetti i ktos jeszcze chyba krolami strzelcow Pucharu Króla. :))
0
mimo wszystko puchar puchaorowi nie rowny - LM ma swoj prestiz
Choc rywale Realu w tym roku do finalu nie powalali trudnoscia...
0
po prostu Sevilla i wyjazdy ligowe to inny temat :) u siebie ograli smietankowych
4
Messi :) - 3 kluczowe podania wystarcza:
1) czerwien Banegi
2) gol Alby
3) gol Neymara
0
Messi po raz pierwszy w finale PK zaliczyl dwie asysty w jakimkolwiek finale w ktorym gral - poza meczami o SPH, gdzie zanotowal m,in dwie asysty z Realem.
0
3 podania:
1) Banega i czerwien
2) gol numer 1
3) gol numer 2
Nic dodac nic ujac - najlepszy pilkarz na swiecie
0
nie co kto woli - tylko jezeli okreslamy cos mianem "najlepsze kluby na swiecie" - to nie ma tu jasnej definicji i tyle. Dlatego jezeli ktos okreslil takim mianem Sevilla to rowniez ma prawo i tyle - bo tak jak pisalem to jest wzgledne co znaczy "najlepsze".
Jezeli piszemy top300 - to mozna spokojnie okreslic top 300 i tutaj juz nie ma takiej dowolnosci.:)
inna sprawa, ze argument uzytkownika "Wcale tak nie jest, Sevilla jest znana na całym świecie i to jest dowód na to, że właśnie tak jest." akurat byl z czapy - ale to widzialem ze go podusmowales.
Wazne ze wygralismy dzisiaj :)))
0
Mamy siodmy dublet - alez bylo ciezko, ale sie udalo!!!!
Fantastyczne zakonczenie sezonu - alez Sevilla postawila trudne warunki
34
Messi dzisiaj trzy podania wystarczyly:
1) podanie numer jeden - Czerwona kartka dla Banegi
2) Podanie do Alby - gol numer 1
3) Podanie do Neymara - gol numer 2
Mamy dublet!!!!
0
Barca z Pucharem!!!!
0
"Pisałem kilka razy o tym, ale chyba nie jesteś w stanie tego zrozumieć. No cóż, uważaj Seville za kogo chcesz w takim razie :)" - co pisales kilka razy? wroc do mojego pierwszego komentarza.
Tu nie ma co wyjasniac - znaczenie "jeden z najlepszych klubów na świecie" to jest stwierdzenie nic nie znaczace - bo tak jak pisalem nie wiadomo czy mowimy o top 10 czy top 100.
Natomiast zgadzam sie z tym co napisales w ostatnim komentarzy, ze istnieje roznica miedzy zespolami z top 5, a top 15, co nie znaczy, ze jezeli uzywamy okreslenia " najlepsze kluby na swiecie" to jest pojecie względne - mam nadzieje, ze rowniez rozumiesz :)
0
Alba!!! Messi znowu to zrobil - najpierw podanie do Neymara, ktore tylkoc zerwona kartka mogal zatrzymac, ale teraz juz nic teog nie zatrzymalo.!!!