1

No. To teraz Pedri za Puiga, Messi za Dembele i można dalej oglądać Braithwaita i Pjanicia na boisku.

0

Betis ma PO i napastnika. To różnica

1

@DanielOOL owszem, niestety oglądanie go bez piłki już nie jest tak przyjemne

0

To będą męczarnie, ale oby tylko zdobyć 3 punkty.

1

@tomek8756 przeczytaj jeszcze raz swój komentarz a sam odpowiesz sobie na to pytanie

1

To @Janiama ma 8/11 trafionych

5

Skład sportu. Jakoś bez Araujo w składzie obawiam się o tyły, a Griezmann jest w takim gazie że szkoda go zatrzymywać, szczególnie że w Atleti grał od deski do deski i nie miał z tym problemu

4

Dlatego w klubie potrzebny jest prezydent, który zrobi porządek z tym syfem dziennikarskim, a tak Koeman robi za rzecznika prasowego przy każdej okazji.

Jedne źródła to, drugie tamto, ktoś coś podłapie, ktoś coś usłyszy i wychodzą sprzeczne artykuły.

Nie sądzę, by Ansu faktycznie przeszedł 2 tygodnie temu drugą operację, bo jakoś tydzień-półtora temu odbywał treningi indywidualne. Z całą pewnością by tego nie robił gdyby był świeżo po operacji kolana, nawet mało inwazyjnej.

13

@codemat w dogrywce jest dodatkowa 6

1

@domisiek114 Emerson bardzo dobrze, haruje na całej długości boiska, ma braki techniczne, ale nadrabia genialną motoryką, wydolnością i zaangażowaniem. Podobny gracz do Maicona. Często na prawej stronie gra Fekir więc Emerson musi harować za siebie i niego.
Miranda ciut słabiej, ale ostatnio też wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11. Bardzo dobry w defensywie, świetnie ułożona noga, brakuje mu trochę szybkości, ale bierze czynny udział w rozegraniu.

W mojej ocenie obaj na plus, ale raczej w Barcelonie byliby bardzo solidnymi zmiennikami niż graczami pierwszej jedenastki

0

Bartra kontuzjowany czy całkowicie odpalony z Betisu za fatalną formę? Ostatni mecz zagrał przed świętami, a nie widziałem nigdzie info o jego kontuzji. Betis oglądam dość często, mimo wszystko gdzieś mi to uleciało

4

@msmsms owszem, ale może potrzebuje kogoś bardziej kreatywnego na wahadle.

Ogólnie moim zdaniem to okienko Chelsea było fatalne. Ściągnęli 2 dziesiątki Havertza i Zyiecha mając na tą pozycję Mounta, ściągnęli Wernera który nie jest typową 9, w Lipsku grał raczej bliżej linii, mając na tą pozycję Pulisicia, a na 9 świetnie się zapowiadającego Abrahama.
Jakos mnie te niemieckie wonderkidy nie przekonują i obstawiam, że PL ich trochę zweryfikuje. Szczególnie Havertza.

0

@Chaoss o kurka, złoto :D

0

@bartekvisca jesli chodzi o samo przygotowanie fizyczne i motoryczne to uważam że tak, za Valverde byliśmy gorzej przygotowani pod tym względem. Wyniki były bo piłkarze byli wybitni (Suarez, Iniesta, młodszy Messi). Graliśmy bardziej cofnięci i słabiej pressowalismy więc aż taka intensywność i szybkość nie była potrzebna. Mimo to w pojedynczych akcjach było widać, że mają mniej gazu

6

Nie wiem czy to kwestia motywacji, słabych treningów za Setiena i Valverde w porównaniu do warsztatu Koemana, czy Ronald zmieniał sztab od przygotowania fizycznego, ale wydolnościowo i motorycznie Barcelona 2020/21 jest dwie klasy wyżej od wersji z ostatnich kilku sezonów. Taki De Jong, Griezmann, Pedri czy Messi grają w każdym meczu a w czwartej dogrywce z na przestrzeni 3 tygodni wyglądają świeżo i pracują przez cały mecz na dużej intensywności.

Po wielu zawodnikach widać też dużo lepszą motorykę, szczególnie Griezmann i De Jong są po prostu szybsi niż sezon temu. Araujo to chyba najszybszy stoper w lidze z aspiracjami na najszybszego stopera na świecie wśród top5 lig. Jedynie Umtiti dał ciała w sprincie za Soldado, ale tu był też fatalnie ustawiony i możliwe że miał świadomość, że już go nie złapie, a nie chciał nadwyrężać kolana.

Tak czy inaczej, uważam, że gdybyśmy byli tak przygotowani to nie byłoby tego 8-2 (pewnie i tak byśmy przegrali, ale bez takiego wstydu)

4

Jak ocenicie wczorajszy występ Trincao? Pomijając sytuacje gdzie mógł uderzyć lepiej (strzał z woleja po koźle) i sytuacje gdzie zabrakło szczęścia z poprzeczką (swoją drogą bardzo ładny strzał słabszą nogą) to wreszcie nie wyglądał jak ciało obce w meczu. To jeszcze nie jest ten Trincao z Portugalii gdzie grał na dużym luzie i bardzo dobrej skuteczności w dryblingu, ale ostatnie 3 mecze to dobry prognostyk na przyszłość, na Fatiego jeszcze pewnie ze 2 miesiące poczekamy więc Koeman potrzebuje drugiego typowego skrzydłowego po Dembele jak tlenu.

0

Nie kumam tego. W obronie co mecz jakieś rotacje, nowe założenia zależnie od zawodników. Efekt? Mecze dobre poszczególni zawodnicy przeplatają z fatalnymi, każdy obrońca zawinił przynajmniej raz. A w pomocy ciągle męczenie buły z tym samym zestawieniem. De Jong nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem który zaoferuje nam jakieś sensowne liczy w ofensywie (ostatni okres to wyjątek od reguły, graliśmy z ogonami, tam Pique mógł zagrać w pomocy). Zamiast cofnąć gościa niżej za bezproduktywnego Busquetsa i dać wyżej jakiegoś Puiga czy nawet Collado to facet w najważniejszej formacji (obronie) robi sobie eksperymenty cały sezon, a wyżej gra jeden skład..

1

@VeB 1899 biorąc pod uwagę jego formę z początku sezonu, to akurat najmniejszy problem w naszej formacji defensywnej, obok Araujo i Umtitiego (tylko Ci muszą być zdrowi..) to Roberto jest bardzo pewny.

1

@busquets5 pamiętam mecz gdzie wyszliśmy Arnaiz - Paco - Deulofeu w ataku, w pomocy był Denis, chyba Rafa, reszta to też rezerwowi. To naprawdę było bardzo przyjemne do oglądania.

Myślisz że któryś z tych chłopaków, albo trener pomyślał "kurrr, znów trza grać, ach te przeciążenia"

1

@busquets5 ja odbieram to inaczej. Za czasów Pepa, Luisa czy nawet Valverde w początkowych meczach w których obecnie nie gramy wystawialiśmy jedenastki opierane na piłkarzach pokroju Paco, Deulofeu, Arnaiza, Tello, Denisa, Rafinhi itd. Once De Gala nie była nawet powoływana, więc argument o mniejszej ilości meczy nic nie znaczy. Trener mógł zrobić sobie przegląd ławki i cantery, a piłkarze którzy grali mniej (jak dziś Firpo czy Puig) mieli gwarancję kilkuset minut na złapanie rytmu i pokazanie się.

No i dla mnie z perspektywy kibica było to mega ciekawe, bo nie zawsze jest czas śledzić piłkarzy pokroju Moriby, Balde, Orellany czy Konrada a mówi się o nich jako o potencjalnych wzmocnieniach pierwszego zespołu. Kiedyś miałbyś minimum 4 mecze na ich dokładną obserwację

1

Czasem na dobre wejście do drużyny potrzebny jest mecz na przełamanie i oby to był taki mecz Trincao.

Ubolewam mocno nad tym nowym formatem pucharu Króla. Ja wiem że w tym sezonie to dla nas zbawienie, ale wczesniej zaczynając od dwumeczy na wcześniejszym etapie rozgrywek z drużynami z niższych lig taki Trincao dostałby pewnie z 300min na dobre wejście w ustawienie i wytyczne trenera, a i linię ataku tworzyłby z zawodnikami cantery (Konrad to mus, może szansę otrzymałby Collado, Jandro Orellana w pomocy, Balde w obronie).

Moim zdaniem ten nowy format to duży minus dla takich klubów jak Barcelona, które straciły jedyne mecze "o coś" gdzie bez żalu można było wystawić cantere na dwumecz z 3 czy 4 ligą

0

@MarcelNJ11 też uważam że to "predictions" bo chyba właśnie znalazłem ta grafikę z tymi overallami i małym druczkiem jest dopisane że to przewidywania

4

@BarcaInfo dla mnie sztos, chętnie kupię. Ogólnie koszulki z tego sezonu to złoto (szczególnie wyjazd)

0

@MarcelNJ11 gdzieś jest oficjalnie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
EA ma taką politykę, że nie daje za wiele z jednego klubu nigdy, a w tamtym roku były chyba 2 ekipy FS więc szansa dla Araujo wciąż jest

2

jazda z nimi Leo

4

Ten Bellerin z opaską kapitana jest bardziej komiczny niż Alba z opaską na ręce. Wygląda jak masażystka w leginsach która sprawia wrażenie, jakby bardziej interesowała ją moda i wybiegi.

3

Spokojnie, nie podapalać się. Wiadomo, że kolano to jedna z gorszych kontuzji w piłce, ale trzeba wziąć pod uwagę młody wiek który działa na korzyść Ansu i fakt, że operował go jeden z lepszych specjalistów. Miał wrócić w połowie Marca, ma jeszcze 6 tygodni więc odczucia mogą się zmienić. Wierzę w tego chłopaka, że wróci silniejszy. Po Sane też już nie widać, że dopiero co wrócił z podobnej kontuzji.

0

@paweldunajecfcb bez planu, vlog Casha, przez świat na fazie

1

@VenoM Umtiti/Lenglet. Nie ma opcji żeby ruszyć Araujo czy Pique

0

Puig 4 mecze, 25 minut :DD nie no trochę to śmieszne, były mecze gdzie powinien dostawać ostatnie pół godziny, w praktycznie w każdym meczu kwadrans. Takie wpuszczanie na średnio 6minut to krzywda dla zawodnika, bo nie ma zbytnio czasu żeby coś pokazać, ale bez rytmu meczowego zdecydowanie ma czas żeby coś zepsuć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?