messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No. To teraz Pedri za Puiga, Messi za Dembele i można dalej oglądać Braithwaita i Pjanicia na boisku.
0
Betis ma PO i napastnika. To różnica
1
@DanielOOL owszem, niestety oglądanie go bez piłki już nie jest tak przyjemne
0
To będą męczarnie, ale oby tylko zdobyć 3 punkty.
1
@tomek8756 przeczytaj jeszcze raz swój komentarz a sam odpowiesz sobie na to pytanie
1
To @Janiama ma 8/11 trafionych
5
Skład sportu. Jakoś bez Araujo w składzie obawiam się o tyły, a Griezmann jest w takim gazie że szkoda go zatrzymywać, szczególnie że w Atleti grał od deski do deski i nie miał z tym problemu
4
Dlatego w klubie potrzebny jest prezydent, który zrobi porządek z tym syfem dziennikarskim, a tak Koeman robi za rzecznika prasowego przy każdej okazji.
Jedne źródła to, drugie tamto, ktoś coś podłapie, ktoś coś usłyszy i wychodzą sprzeczne artykuły.
Nie sądzę, by Ansu faktycznie przeszedł 2 tygodnie temu drugą operację, bo jakoś tydzień-półtora temu odbywał treningi indywidualne. Z całą pewnością by tego nie robił gdyby był świeżo po operacji kolana, nawet mało inwazyjnej.
13
@codemat w dogrywce jest dodatkowa 6
1
@domisiek114 Emerson bardzo dobrze, haruje na całej długości boiska, ma braki techniczne, ale nadrabia genialną motoryką, wydolnością i zaangażowaniem. Podobny gracz do Maicona. Często na prawej stronie gra Fekir więc Emerson musi harować za siebie i niego.
Miranda ciut słabiej, ale ostatnio też wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11. Bardzo dobry w defensywie, świetnie ułożona noga, brakuje mu trochę szybkości, ale bierze czynny udział w rozegraniu.
W mojej ocenie obaj na plus, ale raczej w Barcelonie byliby bardzo solidnymi zmiennikami niż graczami pierwszej jedenastki
0
Bartra kontuzjowany czy całkowicie odpalony z Betisu za fatalną formę? Ostatni mecz zagrał przed świętami, a nie widziałem nigdzie info o jego kontuzji. Betis oglądam dość często, mimo wszystko gdzieś mi to uleciało
4
@msmsms owszem, ale może potrzebuje kogoś bardziej kreatywnego na wahadle.
Ogólnie moim zdaniem to okienko Chelsea było fatalne. Ściągnęli 2 dziesiątki Havertza i Zyiecha mając na tą pozycję Mounta, ściągnęli Wernera który nie jest typową 9, w Lipsku grał raczej bliżej linii, mając na tą pozycję Pulisicia, a na 9 świetnie się zapowiadającego Abrahama.
Jakos mnie te niemieckie wonderkidy nie przekonują i obstawiam, że PL ich trochę zweryfikuje. Szczególnie Havertza.
0
@Chaoss o kurka, złoto :D
0
@bartekvisca jesli chodzi o samo przygotowanie fizyczne i motoryczne to uważam że tak, za Valverde byliśmy gorzej przygotowani pod tym względem. Wyniki były bo piłkarze byli wybitni (Suarez, Iniesta, młodszy Messi). Graliśmy bardziej cofnięci i słabiej pressowalismy więc aż taka intensywność i szybkość nie była potrzebna. Mimo to w pojedynczych akcjach było widać, że mają mniej gazu
6
Nie wiem czy to kwestia motywacji, słabych treningów za Setiena i Valverde w porównaniu do warsztatu Koemana, czy Ronald zmieniał sztab od przygotowania fizycznego, ale wydolnościowo i motorycznie Barcelona 2020/21 jest dwie klasy wyżej od wersji z ostatnich kilku sezonów. Taki De Jong, Griezmann, Pedri czy Messi grają w każdym meczu a w czwartej dogrywce z na przestrzeni 3 tygodni wyglądają świeżo i pracują przez cały mecz na dużej intensywności.
Po wielu zawodnikach widać też dużo lepszą motorykę, szczególnie Griezmann i De Jong są po prostu szybsi niż sezon temu. Araujo to chyba najszybszy stoper w lidze z aspiracjami na najszybszego stopera na świecie wśród top5 lig. Jedynie Umtiti dał ciała w sprincie za Soldado, ale tu był też fatalnie ustawiony i możliwe że miał świadomość, że już go nie złapie, a nie chciał nadwyrężać kolana.
Tak czy inaczej, uważam, że gdybyśmy byli tak przygotowani to nie byłoby tego 8-2 (pewnie i tak byśmy przegrali, ale bez takiego wstydu)
4
Jak ocenicie wczorajszy występ Trincao? Pomijając sytuacje gdzie mógł uderzyć lepiej (strzał z woleja po koźle) i sytuacje gdzie zabrakło szczęścia z poprzeczką (swoją drogą bardzo ładny strzał słabszą nogą) to wreszcie nie wyglądał jak ciało obce w meczu. To jeszcze nie jest ten Trincao z Portugalii gdzie grał na dużym luzie i bardzo dobrej skuteczności w dryblingu, ale ostatnie 3 mecze to dobry prognostyk na przyszłość, na Fatiego jeszcze pewnie ze 2 miesiące poczekamy więc Koeman potrzebuje drugiego typowego skrzydłowego po Dembele jak tlenu.
0
Nie kumam tego. W obronie co mecz jakieś rotacje, nowe założenia zależnie od zawodników. Efekt? Mecze dobre poszczególni zawodnicy przeplatają z fatalnymi, każdy obrońca zawinił przynajmniej raz. A w pomocy ciągle męczenie buły z tym samym zestawieniem. De Jong nigdy nie był i nie będzie zawodnikiem który zaoferuje nam jakieś sensowne liczy w ofensywie (ostatni okres to wyjątek od reguły, graliśmy z ogonami, tam Pique mógł zagrać w pomocy). Zamiast cofnąć gościa niżej za bezproduktywnego Busquetsa i dać wyżej jakiegoś Puiga czy nawet Collado to facet w najważniejszej formacji (obronie) robi sobie eksperymenty cały sezon, a wyżej gra jeden skład..
1
@VeB 1899 biorąc pod uwagę jego formę z początku sezonu, to akurat najmniejszy problem w naszej formacji defensywnej, obok Araujo i Umtitiego (tylko Ci muszą być zdrowi..) to Roberto jest bardzo pewny.
1
@busquets5 pamiętam mecz gdzie wyszliśmy Arnaiz - Paco - Deulofeu w ataku, w pomocy był Denis, chyba Rafa, reszta to też rezerwowi. To naprawdę było bardzo przyjemne do oglądania.
Myślisz że któryś z tych chłopaków, albo trener pomyślał "kurrr, znów trza grać, ach te przeciążenia"
1
@busquets5 ja odbieram to inaczej. Za czasów Pepa, Luisa czy nawet Valverde w początkowych meczach w których obecnie nie gramy wystawialiśmy jedenastki opierane na piłkarzach pokroju Paco, Deulofeu, Arnaiza, Tello, Denisa, Rafinhi itd. Once De Gala nie była nawet powoływana, więc argument o mniejszej ilości meczy nic nie znaczy. Trener mógł zrobić sobie przegląd ławki i cantery, a piłkarze którzy grali mniej (jak dziś Firpo czy Puig) mieli gwarancję kilkuset minut na złapanie rytmu i pokazanie się.
No i dla mnie z perspektywy kibica było to mega ciekawe, bo nie zawsze jest czas śledzić piłkarzy pokroju Moriby, Balde, Orellany czy Konrada a mówi się o nich jako o potencjalnych wzmocnieniach pierwszego zespołu. Kiedyś miałbyś minimum 4 mecze na ich dokładną obserwację
1
Czasem na dobre wejście do drużyny potrzebny jest mecz na przełamanie i oby to był taki mecz Trincao.
Ubolewam mocno nad tym nowym formatem pucharu Króla. Ja wiem że w tym sezonie to dla nas zbawienie, ale wczesniej zaczynając od dwumeczy na wcześniejszym etapie rozgrywek z drużynami z niższych lig taki Trincao dostałby pewnie z 300min na dobre wejście w ustawienie i wytyczne trenera, a i linię ataku tworzyłby z zawodnikami cantery (Konrad to mus, może szansę otrzymałby Collado, Jandro Orellana w pomocy, Balde w obronie).
Moim zdaniem ten nowy format to duży minus dla takich klubów jak Barcelona, które straciły jedyne mecze "o coś" gdzie bez żalu można było wystawić cantere na dwumecz z 3 czy 4 ligą
0
@MarcelNJ11 też uważam że to "predictions" bo chyba właśnie znalazłem ta grafikę z tymi overallami i małym druczkiem jest dopisane że to przewidywania
4
@BarcaInfo dla mnie sztos, chętnie kupię. Ogólnie koszulki z tego sezonu to złoto (szczególnie wyjazd)
0
@MarcelNJ11 gdzieś jest oficjalnie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
EA ma taką politykę, że nie daje za wiele z jednego klubu nigdy, a w tamtym roku były chyba 2 ekipy FS więc szansa dla Araujo wciąż jest
2
jazda z nimi Leo
4
Ten Bellerin z opaską kapitana jest bardziej komiczny niż Alba z opaską na ręce. Wygląda jak masażystka w leginsach która sprawia wrażenie, jakby bardziej interesowała ją moda i wybiegi.
3
Spokojnie, nie podapalać się. Wiadomo, że kolano to jedna z gorszych kontuzji w piłce, ale trzeba wziąć pod uwagę młody wiek który działa na korzyść Ansu i fakt, że operował go jeden z lepszych specjalistów. Miał wrócić w połowie Marca, ma jeszcze 6 tygodni więc odczucia mogą się zmienić. Wierzę w tego chłopaka, że wróci silniejszy. Po Sane też już nie widać, że dopiero co wrócił z podobnej kontuzji.
0
@paweldunajecfcb bez planu, vlog Casha, przez świat na fazie
1
@VenoM Umtiti/Lenglet. Nie ma opcji żeby ruszyć Araujo czy Pique
0
Puig 4 mecze, 25 minut :DD nie no trochę to śmieszne, były mecze gdzie powinien dostawać ostatnie pół godziny, w praktycznie w każdym meczu kwadrans. Takie wpuszczanie na średnio 6minut to krzywda dla zawodnika, bo nie ma zbytnio czasu żeby coś pokazać, ale bez rytmu meczowego zdecydowanie ma czas żeby coś zepsuć