messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tych dwóch stratach Puiga w drugiej połowie już nie będzie. Moriba wejdzie, tak obstawiam
0
Co? Jak oni to puścili? Jeszcze na Varze? Przecież tam nawet kontaktu nie było z piłką
1
Tam był karny.. .
0
@Pogba jak przeczytasz uważnie to zauważysz, że napisałem o nim jako o zawodnika nr 3 na swoją pozycję w topowych klubach. Taki Nacho u nas
0
Kiedyś mieliśmy świetne pokolenie pomocników i skrzydłowych, teraz Araujo i Mingueza z Barcy B to odpowiednio potencjał na topke stoperów i bardzo solidnego stopera nr 3 w największych klubach, a jeszcze zapewne przyjdzie Eric, czyli potencjał ciut niższy niż Araujo, lub w podobie. Do tego wciąż młodzi Lenglet, Umtiti i weteran Pique. 6 stoperów, dla 2 nie będzie miejsca. Ciężki orzech do zgryzienia dla trenera. Osobiście mam nadzieję, że Pique będzie 4 stoperem i zejdzie trochę z pensji. Araujo to obowiązek do podstawy. Mingueza to konieczność do wypożyczenia i gry regularnej i albo sprzedajemy kogoś z pary Lenglet/Umtiti, albo zostawiamy ta dwójkę i niech biją się o LŚO i wypożyczamy Garcie póki Pique będzie w klubie
0
Ależ nie mogę się doczekać jak Papu wjedzie do Sevilli, tak samo bramki Trincao.
1
@MesQueUnClub_87 puchar synek, puchar. Tu nawet Neto gra
0
Ryśkowi należy się 7, wszedł na 3 minuty i zabił mecz
0
@macio_944 nie no gra dobra ale bez przesady, do Wieśka nie ma podjazdu.
0
@Transu96 no widocznie zależy od stylu gry jak i losowości wylewów :D ja np. nie rozumiem ludzi którzy mają Pope na bramce, dwa razy do niego podchodziłem i wracałem do Alissona, bo Anglik to dramat, a mimo to używa go kilku prosów
0
@Transu96 jedną przepaliłem z niewiedzy :D. Zresztą zanim będą sbc z ich wykorzystaniem to pewnie FIFA u mnie pójdzie pod młotek
0
@Transu96 obaj stoperzy niewymienni. Po testach w FCH z trójki VVD, Rijkaard, Varane najlepiej wypadła ikona, tamta dwójka podobny poziom, Varane szybszy ale VVD moim zdaniem dużo cięższy do przejścia po jakimś randomowym elastico.
Gomezem też grałem, jest gdzieś niewymienny w klubie, ale ogólnie nie jestem jakimś jego fanem, sylwetka i tempo dobre, nic więcej.
@Ghotti no strasznie tą kartę skarcili.. wystarczylo dać te kilka punktów tempa więcej + trochę zwiększyć równowagę kosztem strzałów i podań i byłby dużo bardziej grywalny
0
@Ghotti na 5 pak wpadł Pele, Best, Baby R10, Laudrup i Rijkard. Ronaldinho nie mam jak już zmieścić, Duńczyk przepalony bo biedna karta, a Rijkardem gra mi się lepiej niż Varanem, o dziwo dużo lepsza zwinność i równowaga, a tylko 4 tempa mniej, wyprowadzenie piłki i sylwetka też na plus
0
@Ghotti wleciał Essien do testów jak się sprawdzi to w przyszłość upgrade do Prime.
https://zapodaj.net/4af8791bbe3af.jpg.html
Tak to wygląda, wymienny tylko Neymar i Mbappe, jak odbiorę 5x 85+ na toty i wpadnie coś fajnego pod względem oceny to z sentymentu zrobię Carlosa Prime
Na ławce jeszcze Baby Ronaldinho, Salah niewymienny czy Fati MOTM
0
@Ghotti właśnie myślałem głównie nad Essienem lub Gullitem, ewentualnie prime Petit, ale tam już tempo ciut niższe. Na Prime Essiena jeszcze trochę brakuje :D budżet na tą kartę to 1.2m
0
Który z tych panów na ŚPD do pary z if Valverde
https://www.futbin.com/21/compare/119/236/26
0
@mkord zależy jaką drogę obejmie nowy zarząd. Możemy pożegnać znaczna część gwiazd jak Dembele, Griezmann, Messi, Coutinho i oprzeć grę na graczach pokroju Depaya, Pedri, Fati - wtedy redukcja długu do minimalnego poziomu może zająć raptem 3 lata, a możemy robić to powoli z mniejszą stratą sportową i sukcesywnie redukować to przez 10-15 lat
2
@tItOveN_Juventus to samo dno, bez różnicy który z nich miałby tu grać. Obaj nie nadają się do tak dużych klubów jak Barca czy Juve
0
@piotrek1315 wypożyczony z obowiązkiem wykupu do końca czerwca. Więc Juve tak czy inaczej musi wypłacić tą kwotę
1
@Ghotti ja osobiście rozumiem transfer Dembele i Coutinho. Nie rozumiem tylko dlaczego daliśmy się zrobić na takie ogromne kwoty za tych zawodników, szczególnie za Dembele, który wręcz pluł na BvB żeby tylko tu dołączyć. A trnafser Griezmanna jeszcze był zrozumiał, gdyby był w miejsce Cou lub Leo, a tak jest to dla mnie nieporozumienie.
Gorsze są moim zdaniem transfery uzupełniające jak Firpo, Neto, Pjanic, Trincao, Braithwait. Ja wiem, że dwa z nich były tylko by spiąć budżet, ale serio nie można było tego rozegrać lepiej? Nawet pomijając Neto i Pjanicia to wydaliśmy 80mln na Braithwaita, Trincao i Firpo: żaden z nich nie wnosi absolutnie nic, czego nie wniósłby wychowanek. Jako taki kredyt zaufania ma jeszcze Trincao, ale to raczej ze względu na wiek i formę z poprzedniego sezonu.
Pomijając już pensje takiego Neto w porównaniu do Inakiego, czy Firpo do Balde, Konrada do Braithwaita.
0
@JordiElNino Lenglet nie jest słabszym stoperem niż Alaba. Austriak to tykającą bomba i najsłabszy element obrony Bayernu. Pjanic i tak pewnie odejdzie jeśli będzie grał tyle co teraz, tak samo Firpo. Za nich można włączyć do pierwszej drużyny Jandro Orellane i Balde. Wyjdziemy na tym lepiej finansowo niż przy podpisaniu Alaby bo ta dwójka i Lenglet zarabialiby może połowę tego co David, a będziemy mieli 3 zawodnikow i każdy z nich mógłby grać na swojej pozycji
0
@Ghotti si, ale taki Umtiti czy Pjanic jak najbardziej.
Ogólnie to cieszę się na samą myśl, że ta cała sytuacja może spowodować odejście zawodników pokroju Neto, Pjanicia, Firpo czy Braithwaita. Zawodników których nie powinno tu być bo albo dostali się do tego klubu żeby załatać dziurę transferową, albo przez brak alternatyw na rynku przez co były to transfery na siłę.
Przykład Minguezy pokazuje że czasem lepiej jest postawić na wychowanka niż kupować kogoś żeby tylko kupić. Taki Inaki Pena mógłby zagrać te kilka meczów w sezonie zamiast Neto, a Balde czy Miranda zamiast Firpo i byśmy na tym wyszli dużo lepiej finansowo, a możliwe że też sportowo.
0
@david89 u nas jest jednak trochę lepiej bo kadra pierwszego zespołu jest warta jakieś 5x więcej, więc dużo łatwiej wygenerować jakiś zysk transferowy. Druga sprawa to przychody mamy też dużo większe, jeśli zarząd zredukuje pensje o jakieś 200mln brutto (90 to sam Messi, Coutinho coś koło 40-45) to sytuacja będzie dużo lepsza. Moim zdaniem decydujące będzie odejście właśnie tej dwójki którą wymieniłem oraz zawodników niepotrzebnych z dużymi pensjami jak Pjanic czy Umtiti/Lenglet
0
@ChampionLW myślę że to przesada i Griezmann oraz Dembele zostaną. Chyba, że ten drugi zarząda kontraktu którego klub nie będzie w stanie mu zaoferować. Jestem jednak prawie pewny odejścia Messiego. Klubu nie stać na 90mln rocznie jego pensji. Do tego myślę, że odejdzie ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet jeśli ma przyjść Eric Garcia, zapewne Neto, Emerson, Firpo, może Pjanic, Brait, Coutinho. Będą obowiązkowe czystki, które nie przyniosą jakiś wielkich pieniędzy, ale pozwolą zaoszczędzić krocie na pensjach.
3
Schalke na skraju bankructwa. Prawie pewny spadek do drugiej ligi, ogromne kłopoty finansowe, ponoć po spadku mają ogłosić bankructwo. Z klubu ma odejść główny sponsor (Gazprom), a kontrakty większości zawodników pierwszej drużyny nie będą obowiązywać w drugiej lidze.
W kilka lat od LM do okresu, z którego prawdopodobnie będą wygrzebywać się długie lata, nie sądzę by wrócili do Bundesligi szybciej niż za 10 lat.
0
@Janiama nic tylko żreć jak ktoś chce się szczepić :D
0
@BarcaInfo pewnie nie chodzi o całą kwotę. 20 mln z tych 29 za Cou to chyba zależy od występów, które przez kontuzje ciężko będzie Brazylijczykowi spełnić w tym sezonie.
No ale kwota znaczna. Sprzedaż Coutinho/Griezmanna to może okazać się za mało i jeśli stara gwardia z Leo na czele nie zejdzie ze swoich gigantycznych pensji to może się okazać, że najzwyczajniej nie dostaną nowych kontaktów
0
@Quavosk puziol
0
@koksik2700 oj tak, świat według Bundych był po prostu świetny.
2
@Goh całe szczęście urodziny siostry się zbliżają..