messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@david89 u nas jest jednak trochę lepiej bo kadra pierwszego zespołu jest warta jakieś 5x więcej, więc dużo łatwiej wygenerować jakiś zysk transferowy. Druga sprawa to przychody mamy też dużo większe, jeśli zarząd zredukuje pensje o jakieś 200mln brutto (90 to sam Messi, Coutinho coś koło 40-45) to sytuacja będzie dużo lepsza. Moim zdaniem decydujące będzie odejście właśnie tej dwójki którą wymieniłem oraz zawodników niepotrzebnych z dużymi pensjami jak Pjanic czy Umtiti/Lenglet
0
@ChampionLW myślę że to przesada i Griezmann oraz Dembele zostaną. Chyba, że ten drugi zarząda kontraktu którego klub nie będzie w stanie mu zaoferować. Jestem jednak prawie pewny odejścia Messiego. Klubu nie stać na 90mln rocznie jego pensji. Do tego myślę, że odejdzie ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet jeśli ma przyjść Eric Garcia, zapewne Neto, Emerson, Firpo, może Pjanic, Brait, Coutinho. Będą obowiązkowe czystki, które nie przyniosą jakiś wielkich pieniędzy, ale pozwolą zaoszczędzić krocie na pensjach.
3
Schalke na skraju bankructwa. Prawie pewny spadek do drugiej ligi, ogromne kłopoty finansowe, ponoć po spadku mają ogłosić bankructwo. Z klubu ma odejść główny sponsor (Gazprom), a kontrakty większości zawodników pierwszej drużyny nie będą obowiązywać w drugiej lidze.
W kilka lat od LM do okresu, z którego prawdopodobnie będą wygrzebywać się długie lata, nie sądzę by wrócili do Bundesligi szybciej niż za 10 lat.
0
@Janiama nic tylko żreć jak ktoś chce się szczepić :D
0
@BarcaInfo pewnie nie chodzi o całą kwotę. 20 mln z tych 29 za Cou to chyba zależy od występów, które przez kontuzje ciężko będzie Brazylijczykowi spełnić w tym sezonie.
No ale kwota znaczna. Sprzedaż Coutinho/Griezmanna to może okazać się za mało i jeśli stara gwardia z Leo na czele nie zejdzie ze swoich gigantycznych pensji to może się okazać, że najzwyczajniej nie dostaną nowych kontaktów
0
@Quavosk puziol
0
@koksik2700 oj tak, świat według Bundych był po prostu świetny.
2
@Goh całe szczęście urodziny siostry się zbliżają..
0
@norbi77 jeśli chodzi i Avatar to szczerze nie wiem z jakiego to serialu :) albo po prostu nie wyłapałem sceny, a na telefonie jakość wątpliwa
15
Gdyby dało się coś "odzobaczyć" to byłby to zdecydowanie serial Peaky Blinders, ale tylko po to, żeby znów się nim delektować :D. Osobiście oglądałem 2 razy i polecam serdecznie każdemu, szczególnie z napisami i oryginalnym dźwiękiem, lektor trochę psuje klimat. A jaki jest wasz ulubiony serial?
0
Ależ Hochland to jest bestia, tyle samo bramek w pierwszej połowie co celnych podań. A najlepsze jest to, że te dwa celne podania to zapewne rozpoczęcie z połowy boiska po dwóch straconych bramkach :D
0
@socha mówisz o Ochoa, bramkarzu Meksyku
2
@macio_944 Arthur jest jeszcze gorszy, ostatnio jakas włoska gazata umieściła go w top3 najgorszych tenafarow zeszłego okienka, a wystarczy poczytać na Juvepoland opinie o nim, taki turyński Andre Gomes
1
@Esteban_ oj tak byczku, wielki Riki zmiecie dziś te Bilbao
1
@RobsonPL tylko ten Vidal i Rakitic znów w pierwszym.. no i Roberto, po co grać 4-4-2 gdy na ławce marnuje się Coutinho. Oby też Suarez złapał formę, a jak Dembele wróci po kontuzji to powalczymy o tą LM
0
@Encore dla mnie Pogba to zawodnik skrojony pod drużynę walcząca o najwyższe cele. Gdy czuję że może coś wygrać to wspina się mentalnie i sportowo na swój najwyższy poziom, gdy drużyna jest przeciętna i to on musi dźwignąć grę to gaśnie. Teraz jest świetny bo United jest świetne i po prostu mu się chce, tak samo było w kadrze.
7
Cieszy fakt, że Miranda i Emerson na dobre wywalczyli sobie miejsce w składzie Betisu, Aleña wszedł z buta do Getafe, nie wiem na jakiej zasadzie wypożyczony jest Akieme, ale też gra regularnie. No a Monchu to podstawa Girony i szkoda, że zapewne go wykupią a my nie mamy opcji odkupu, bo o ile nie ma potencjału na pierwszy skład to mógłby być dobrym zadaniowcem. Vidal z lepszą techniką i motoryką.
Jedynie Tosibo słabiutko w Benfice.
Może przez ten kryzys finansowy wreszcie siłą rzeczy wrócimy do uzupełniania kadry wychowankami a nie wynalazkami jak Firpo czy Neto - kilkadziesiąt milionów w błoto za kilka spotkań w sezonie
Jandro Orellana, Moriba, Balde, Collado, Mingueza + Ci których wymieniłem w erze Guardioli byliby zmiennikami dla "Once De Gala"
11
Ze względu na 2 dogrywki ostatnio i mało rotacji jeśli chodzi o pierwszą jedenastkę obstawiam skład Neto/Mats - Mingueza Araujo Umtiti Firpo - Pjanic Puig Moriba - Konrad Braithwait Trincao
No i oby na ławce znalazł się Collado, bo może się okazać, że wejdzie na kilkanaście minut i pokaże naszemu Portugalczykowi jak się na skezydle
0
@robsesh myślałem żeby wystawić 4-3-3 z Puigiem i Pedrim grającym przed FDJ docelowo. Wysoki pressing i utrzymanie przy piłce może trochę wynagrodzić braki w obronie u tej trójki. Lewe skrzydło Fati, prawe Leo/Dembele, na 9 Griezmanna/Leo. Tak na początek. Jeśli uda się posprzedawac starszych zawodników + Cou i Griezmanna to w zimę/lato Haalanda. Dlatego pytałem się jak finanse :D
0
@Lub567 no na starcie tak, ale w poprzednich wersjach często w zimowym okienku wpadało ok 50mln na wzmocnienia jak walczyłeś na wszystkich frontach
4
@matirix20 jest bardziej przehypowany gracz w polskiej lidze niż Puchacz? Przecież żeby zapłacić 4 mln za tego defensywnego paralityka trzeba być ślepym lub po prostu głupim. Polska wersja Marcelo. Jeden dobry mecz w ofensywie na 5, w defensywie dramat, w każdym meczu gubi krycie i wracaj wolniej niż Umtiti tyłem. Ale raz na 5 spotkań da ładną asystę i jest spust. Tak samo jak określenie go jako "Walczaka" bo popłakał się po przegranym meczu z Legią, a gość odstawia nogę za każdym razem :D
0
Gra ktoś w nowego FM karierę Barcą? Zamierzam kupić i z czystej ciekawości: jak wyglądają finanse w pierwszym sezonie? Da radę wyciągnąć na koniec jakiegoś Haalanda?
W sumie gry Barcą zawsze unikałem, ale Pedri, Fati, Puig, Dest i Ilaix mają taki potencjał że aż szkoda nie spróbować :D
2
@dawo17 oj Florencja to czysta historia. W tym roku chce się tam wybrać na tydzień, zobaczymy czy koronaświrus nie zablokuje planów
2
Bardzo lubię tego gościa. Może i gra prosty i toporny futbol oparty na 4-4-2 i grze z kontry, ale jego drużyny zawsze grają na bardzo dużej ambicji i wyciągają niezłe wyniki. Z momentem gdy odszedł z Valencii to skończył się dobry okres tego klubu
5
Gdyby nie komentatorzy nigdy bym nie wiedział że Puig jest z bardzo bogatej rodziny, że jest bananem. Teraz już wiadomo czemu prawilny Koeman nim gardzi ;)
4
Dawać tego Trinkao za Albę i na 3 stoperów. Jak nie teraz to kiedy?
0
@Gregsky10 Arthur w Juve jeszcze gorszy niż Pjanic u nas. Wymiana lose - lose
41
Teraz mu się o Puigu przypomniało. Niech trze chrzan rudy po tym finale
1
Umtiti za Lengleta i Puig za FDJ/Busquetsa na dogrywkę to mus
1
Kur.. ogarnijcie się. Następny mecz gramy z Cornella, potem dopiero za tydzień z.. Elche. Zapewne za 3 dni zagrają głębsze rezerwy, a skoro Koeman uważa, że w tym meczu zmian nie trzeba to ja go popieram, szczególnie przy tym wyniku. Po tym meczu pierwszy garnitur odpocznie 7 dni.