13

Griezmannowi można wybaczyć. Minął bramkarza, strzał że słabszej nogi z bardzo ostrego kąta gdzie w świetle bramki był już obrońca. Ale Braithwait? Chryste.. zabrał po prostu asystę Pedriemu

3

Braithwait na lewym skrzydle przypomina mi świetne czasy z Villą i kilka sezonów wcześniej z Henrym na lewym skrzydle. Gość z taką technika i grą na małej przestrzeni da sobie radę wszędzie. Brawo Braithwait, świetne dziś przyjęcia i gra na jeden kontakt. Przypomina mi genialnego Hleba

7

Patrzcie chłopy co trafiłem!
https://zapodaj.net/3f4e6896459d9.jpg.html


Rysiu w wersji Champions League!

7

Mam pytanie do homoseksualistów z La Rambli. Przeszkadza wam jak nazywają was gejami i wolicie określenie homoseksualista czy gej może być? Pedały to wiadomo - obraźliwe określenie, ale jak reagujecie na gej?

3

@Robertinho za La Ramble

0

@Marcel99 no niestety z ale obecnie jest tylko jedna 9 która jest do wyciągnięcia i prezentuje odpowiedni poziom. Haaland. Tylko bez sprzedaży nas na to nie stać,a gość to obowiązek.

2

@mr_robot dobra okazja to pojęcie względne. Jeśli drużyna jest w stanie wypracować sobie sytuację strzelecką z okolicy pola karnego to znaczy że coś trybi, bo na tym polega football. Podejść jak najbliżej i strzelić jak najlepiej, u nas działa tylko ta pierwsza część

21

Barca Koemana jest chyba Barcą tworząca największą ilość sytuacji strzeleckich od czasów Barcy Pepa, a przy tym z najgorszą skutecznością. Pytanie czy to wina trenera i taktyki że oddajemy co mecz średnio 15-20 strzałów a ledwo wygrywamy, czy wina piłkarzy bo kiedyś zastanawialiśmy się, czy Pedro powinien grać w pierwszym składzie czy Alexis, a teraz gra tam Braithwait?
Dla mnie ustawienie jest dobre, trener też ma konkretny plan na ten team. Brakuje tu wolnej ręki w dobraniu konkretnych wykonawców. Śmiem twierdzić, że gdyby za Coutinho, Messiego i Braithwaita przyszedł Haaland i Depay to ze zdrowym Fatim i Dembele dużo, dużo więcej byśmy zwojowali.

Edit: pomijam Busquetsa, bo to temat na osobny komentarz, brak mi argumentów na obronę jego pozycji w klubie

0

Fajnie wygląda ta karta Baileya dziś w SBC. Ktoś robi? Mi przyda się taki zmiennik więc zapewne zrobię, ale dopiero w czwartek bo dziś Leon strzelił 2 brameczki w tym jedna kozacką i zapewne wpadnie inform więc trzeba porównać cenę SBC do Ifa, bo i może wpadnie z pickow

1

Nie podobają mi się w skokach oceny za styl. Skacząc ponad rozmiar skoczni nie da się wylądować czysto telemarkiem przez co traci się średnio 4-6 punktów, a to bardzo dużo. Więc czysto teoretycznie czasem lepiej skoczyć te 3-4m krócej i wylądować poprawnie, czysto. Moim zdaniem loty ponad rozmiar skoczni powinny być inaczej oceniane przy lądowaniu. Skoro skoczek ląduje na wypłaszczeniu to nie ma sensu ryzykować zdrowiem i kontuzją przy lądowaniu.

0

Słabe noty za styl Norwega, Gaiger to zrobi

0

Co chłop poleciał :O

1

@ranger3120 u mnie trzeba podpisać deklarację że przygotowujesz się do zawodów, ale nikt tego nie sprawdza. Na dobrą sprawę możesz powiedzieć że przygotowujesz do np do Runmaggedonu i po problemke

13

@kimpanjest nie. Niech Atleti idzie na mistrza. My i tak się zblaznimy

0

@PatrychoO najpierw otwórz paczkę z ikoną bo jeszcze się okaże że trafisz właśnie Vidicia :D. Ja jeszcze nie zacząłem, najpierw trzeba dograć FCH

0

Co La Rambla bierze ze swapów w FUT?
Ja zastanawiam się nad Vidic + Baby Ikona + 5x 85+
Lub Ikona średnia 89+ i 5x 85+.
Nie mam pewności czy Vidic to lepszy wybór od Joe Gomeza

0

@Bartunek tylko megawąż9

0

ps5 z napędem czy bez?
Z jednej strony gierki używane zawsze są tańsze i można sprzedać jak się znudzi, z drugiej strony bez napędu jest ciszej no i 450 zł różnicy w cenie

0

@Tomek54321 Puig taki, jest. Ostatnio z Juve w 30minut więcej odbiorów niż każdy z naszych zawodników przez cały mecz. Prócz tego świetny w grze na wyprzedzenie i zawsze na 120% zaangażowania. No ale niektórzy i tak powiedzą że wieszak więc co gry w obronie się nie nadaje. Jakby każdy zapomniał o Iniescie. W 4-3-3 to byłby zawodnik na pierwszy skład, ale uważam, że nawet w 4-2-3-1 u boku FDJ dałby więcej niż Pjanic czy Busquets mimo bardzo mizernej budowy ciała

1

Tak jak kiedyś bardzo chciałem żebyśmy przeszli na 4-2-3-1 tak teraz coraz bardziej chce powrotu do 4-3-3 i pomocy z FDJ, Puigiem i Cou/Pedrim. Niestety nie widzę Leo obecnie w 4-3-3.

0

Patrząc na ostatnie wyczyny naszych stoperów to ten Pique nie jest taki zły.

0

@AmigoBlancos wyjaniepawlaj

4

Wygląda na to, że Font nie będzie się musiał tłumaczyć ze zwolnienia Koemana i zatrudnienia Xaviego. Odrobić 12 punktów po pierwszych meczach w grudniu? To się jeszcze nigdy nie zdarzyło

2

12 punktów straty do Atletico. 12!

3

Lenglet dramat. Dramat! Ale Alba co mu piłkę na brzuch rzucił to też jego.

0

Pan Own Goal w formie!

0

Pjanic za busiego przed 60 minutą to obowiązek.

8

@BarcaInfo bo od klasyku, a dokładnie chwilę później od kontuzji Fatiego przestał grać na 10. Ostatni mecz na "swojej" pozycji rozegrał chyba właśnie przed kontuzją Ansu

5

To śmierdzi dziś stratą punktów.
Po 1. Tragiczny dziś Alba
Po 2. Kiedy wreszcie ktoś ogarnie, że 3 typowe 10 na autobus gdzie trzeba grać jak najszerzej żeby wyciągać zawodników i robić miejsce nie ma sensu? Z trójki Messi, Cou, Griezmann na boisko moim zdaniem może grać maksymalnie dwójka z nich
Po 3 mam nadzieję, że Koeman ogarnie sytuację, bo Busquets powoli staje się dla niego tym, kim dla Zidana jest Marcelo i Isco - synonimem przegranego meczu. Koniec gry za nazwisko, tej gość jest level niżej niż Aleña ostatnio więc co on jeszcze robi na boisku?

20

3x typowe 10 w pierwszym składzie. Co mogło pójść nie tak? Potrzeba skrzydeł, Dembele in w przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?