messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podskoczyła mu przed samym strzałem... Szkoda
0
@Futbolove_BarcaFun Firpo na PO, Dest na LO i Pedri na PS to kryminał
1
@NGTRX proponuję "spoceniec"
3
@Survier ambitnie to on do Wieniawy podbijał co najwyżej
17
@Zbyszard przede wszystkim zaczął grać inteligentniej. Rywalizacja w postaci Trincao, Cou, Pedriego i przede wszystkim Fatiego dobrze mu zrobiła bo ewidentnie wziął się za siebie. Oby dalej tak szło
5
Ależ ten Puchacz jest tragiczny. Jak można w ogóle myśleć, że to najlepszy LO w naszej lidze? Chłop to wersja Marcelo na polskie realia. W ataku raz na 3 mecze zrobi coś imponującego, żeby każdym meczu w obronie grać jak gość wzięty z ulicy.
0
Ous w kanadyjce nie jest pogrubiony
0
@AV0CAD0 dla mnie gra jak Griezmann 3 tygodnie temu: wszystko dobrze do momentu strzału. Ja mu daje sezon i wierzę że zaskoczy
2
@LuisSalvano jedyny LO który mógłby go zastąpić to Davies. Od innych Jordi jest lepszy
0
@patry295 z tą różnicą, że Trincao jest technicznie level wyżej niż Vinicius. Widziałeś kiedyś przerzut Viniego taki jak wykonał Trincao do Alby w akcji w której Portugalczyk zepsół? (Miał takie 2-3). Vinicius nawet nie wie co to jest przerzut więc co ty kurwa porównujesz. Druga sprawa to wszędobylska natura Trincao i Viniego, ten drugi ledwo może 20 podań na mecz wymienić, a chłop z Portugalii chce uczestniczyć w każdej akcji, każda akcję pieczętując dryblingiem lub dobrym podaniem
1
Braithwait mówi, że ochoczo oddał piłkę gdy na boisku był Griezmann i Dembele? Myślę że, Duńczyk to już level Suareza
0
@AV0CAD0 bardzo możliwe że źle patrzysz na poszczególnych piłkarzy w akcjach drużynowych. Ja patrzę jak ten zawodnik pracuje na swojej pozycji od momentu rozpoczęcia posiadania, ale to może moja schizofrenia trenerska. U Trincao było widać kilka zalążków geniuszu jak to podanie na 30m do Alby w sytuacji gdy Portugalczyk ruszył za akcją i ją zepsół. Leo Messi style które wyjął tylko sprawny oglądacz. Takich akcji było kilka, no i aż dziw mnie bierze, że jesteście tak jałowi na takie zagranie.
0
@patry295 bo uważam że zagrał dobrze, miał dwie sytuacje które mocno zjechał. Ale ogólnie prezentował się solidnie. Szczególnie w rozgrywaniu i zmiany strony w rozgrywaniu na które mało kto zwraca uwagę, a jest to fundamentalne w konstruowaniu akcji. Mi w nim wciąż brakuje wykończenia, ale patrząc na niego widzę ogromny potencjał w dalszym rozwoju.
0
@patry295 pies Ci mordę lizał jeśli uważasz, że skoro Trincao nie wykorzystał kilku sytuacji jest piłkarzem pokroju Gomesa.
14
Fajnie się ogląda ta ofensywną Barce. Dziś Dembele przerósł rywala poziomem zdecydowanie, poza nim wyróżnić trzeba Albę, Braita Neto i Desta. Ciężko dać kogoś na minus, no może Trincao z Busim. Chociaż ten drugi miał kilka fajnych podań to jednak uważam, że Aleña jest obecnie lepszym Pivotem. A Trincao? Wykończenie i jeszcze raz wykończenie. On gra bardzo inteligentnie, świetne przerzuty, dużo widzi, drybling na wysokim poziomie skuteczności, ale brakuje tego soczystego dostawienia nogi. Wciąż uważam, że to racz na pierwszy skład, a jak nie, to chociaż na solidnego zmiennika na skrzydło (coś jak Pedro po transferze Neymara)
11
Ależ Trincao ma przerzut i wizje. Jeszcze niech dołoży wykończenie i przy tej technice będzie kawał piłkarza
2
Martin ma ten luz i pewność. No nie wierzę że tak się odbudował, nieważne z kim gramy, ale teraz widać że jest godny noszenia tej koszulki
3
@Avatarr wcześniej i z ogórkami tak nie było.
2
Chyba zaczyna żreć to 4-2-3-1. Wcześniej brakowało moim zdaniem wykończenia i stabilizacji z tyłu nawet że słabszymi drużynami, bo okazję były zawsze w tym ustawieniu. Teraz z meczu na mecz wygląda to dużo lepiej w defensywie a i forma strzelecka poszła w górę
0
@kiper09 kto miałby zmienić naszych 3 obrońców skoro na ławce jest jeden nominalny Firpo, ewentualnie FDJ na stopera, ale kto na prawą? :d
0
@Nieznajomy to chyba inne mecze oglądamy. Np w tej akcji gdzie Alba mu dobrze odegrał w pole karne to właśnie Portugalczyk dał przerzut przez całą szerokość boiska i ruszył za akcją żeby finalizować
25
Trincao to Griezmann sprzed 2 tygodni. Wszystko robi dobrze do czasu strzału :D. Ale ma drybling, ma przerzut i dużo widzi, mam nadzieję że strzeli debiutancką i się przełamie bo potencjał widać
1
Obie te bramki to przynajmniej w 50% zasługa Dembele. Genialny dziś jest Francuz.
0
poratuje ktoś? sasa
0
Poratuje ktoś linkiem?
22
A może Pedri na stoperze? Grał już na Pivocie, na 10, obu skrzydłach a że dziś mają dostać szansę zmiennicy to standardowo gdzieś go trzeba wepchnąć byle tylko zagrał
0
Mats - Dest Araujo Mingueza Firpo - Pjanic Aleña - Trincao Griezmann/Coutinho Dembele - Braithwait.
Taki skład chciałbym zobaczyć. Awans już pewny więc nie ma co rozumować kolejnych urazów przeciążonych zawodników, szczególnie że zmiennicy ostatnio grają na miarę oczekiwań.
1
Mam kontakt ze sporą grupą chłopców w wieku 10-12 lat i to słowo będzie zdecydowanie młodzieżowym słowem roku 2020.
https://www.miejski.pl/slowo-Spoceniec
3
@Yosemite Renato też u nich odżył, może w przyszłości zasilić czołowy klub
0
@AlwaysBlaugrana akurat tak się złożyło że 3 stoperów ma kontuzje, równie dobrze kontuzje mogło mieć 3 pivotow (FDJ, Busi, Pjanic) i wtedy płacz byłby o to, że tam potrzeba wzmocnień. Moim zdaniem Mingueza ma spokojnie zadatki na rolę 3 stopera w tym klubie, a Araujo z Lengletem na Once De Gala. Pique powinien być mentorem i 4 stoperem od przyszłego sezonu, a Umtitiego nie powinno tu już być. Jak przyjdzie Garcia to niech walczy z Mingueza o to kto pozostanie w klubie, a kto odejdzie na wypożyczenie w styczniu. Szczególnie, że ten drugi może grać w Barcy B.