4

Nie da się cofnąć Dembele na boisko za Messiego?

1

@Dajnatace tak kilka. Fati, Griezmann i Busi powinni mieć po bramce. Messi też miał jedną niezłą

0

@Avatarr trzech. Pjanic to ten sam profil chociaż trochę inne atrybuty.

1

Nie no skuteczność sroga, Busquets, Griezmann i Fati powinni już mieć po bramce i o ile dwóch ostatnich można zrozumieć bo po prostu strzał nie wyszedł tak jak chcieli to co do cholery zrobił nasz sztangista?

0

@msmsms wystarczy wstawić Pjanicia za Busquetsa

1

@kris81 miał też mecze a nawet sezonu w których całkowicie znikał i to jeszcze w czasach gry w Chelsea. O Neymarze co by nie mówić to w każdym sezonie jest decydujący. Nawet po długiej kontuzji czaruje w pierwszym meczu. Porównywanie Neymara i Hazrada to obraza dla Brazylijczyka. Eden jest, a raczej był dobry, ale jednak półkę niżej. 8 goli w całej karierze w LM też w tym nie pomaga i nie brońcie go, że to nie jest typ goleadora, bo jednak od skrzydłowego wymaga się liczb.

0

@lukaszbarca15 ma 8 goli w lm

0

@elmayakos @DonAndrzejos Messi faktycznie zaliczył poważny zjazd, oby szybko się ogarnął, Griezmann początek bardzo słaby, ale tak grał już u Setiena. Mecz z Juve już niezły w jego wykonaniu, dalej bez bramki chociaż mógł mieć lekko dwie, ale wreszcie nie wyglądał jak ciało obce, wręcz przyjemnie się go oglądało. Oby był to dobry prognostyk

10

@DonAndrzejos odkąd do klubu przyszedł Koeman to praktycznie każdy zawodnik zaliczył mniejszy lub większy progres

1

Wiadomo coś na temat Araujo? Kiedy wróci? Szkoda by wypadł na dłużej, dobrze prezentował się do tej pory.

0

@Avatarr Sociedad, Betis, może Sevilla

3

@Rewolucja123 ogólnie się zgodzę, bardzo dużo wniósł w tym meczu i zasłużył na 7, jednak trzeba pamiętać że zepsuł dwie praktycznie stuprocentowe sytuację i za to moim zdaniem należy mu się -1 do oceny.

2

@VamosRakieta "jeszcze nie ta". Czyli myślisz że 30 letni bramkarz jeszcze to poprawi? :D

1

@Mihcim sezon jest długi, dostanie swoje minuty

0

@Barca1992 moim zdaniem zagrał dobrze. Powinien mieć dwie bramki, ale słupek i zmarnowana setka.. No brakowało centymetrów. Bardzo dobry w pressingu i grze zespołowej, trzeba mu przyznać, że to po jego pressingu Messi w pierwszej minucie miał dobrą sytuacje, później wywalczył piłkę gdy Messi wypuścił Dembele w dobrej sytuacji (tam też Antek mógł strzelić), powinien mieć asystę piętą gdy poklepał z Leo (strzał Messiego nieceny) i jeszcze jedno dobre podanie w pole karne do Pedriego przecięte przez Bonucciego - tak na szybko podsumowując jeden z lepszych meczy w Barcy - brakowało wykończenia u niego i u kolegów bo mógł skończyć ten mecz z 2-3 bramkami i 2 asystami

42

Wymiana na linii Arthur - Pjanić to majstersztyk Bartka. Mimo wieku Bośniak jest 2 klasy lepszym piłkarzem, nie wydaje mi się by Arthur mógł wejść na ten poziom

1

Dembele i Fati to powinny być pierwsze wybory na oba skrzydła. Na 9 Leo, na 10 Cou, a Griez, Trincao i Pedri do rotacji z całą czwórką. Jest komu grać w ataku, takiego potencjału dawno nie mieliśmy

0

Skład Marki - tylko Pjanić za Busiego i jazda

1

@Survier ja chciałbym zobaczyć
Griezmann
Ansu - Messi - Dembele
FDJ - Pjanic
Alba - Lenglet Araujo - Dest

0

@Solimalhio bierz 21 póki jest jeszcze na wczesnym etapie

1

Messi dziś na poziomie Griezmanna z tego sezonub

0

Ciekawe czy skoro Dest już nie musi grać po lewej stronie bo wraca Alba i Firpo to czy w jednym ze spotkań z Realem i Juve wyjdzie w 1 jedenastce? Jak sądzicie?

1

@Mario96w Ramos bardzo możliwe że zagra, Hazard nie ma szans na występ. Nie wiem jak Carvajal, ale z tego co kojarzę to też się jeszcze leczy

0

@pawel0304 Keita, Adriano i Rafa Marquez

2

@Kusco15 z całą pewnością, szczególnie, że żołnierze są murem za PiSem: sam znam kilku i zgodnie mówią, że nigdy nie mieli "tak dobrze" jak teraz.

12

Od godziny kibicuje Shakhtarowi a już mnie to Dinamo WKU****

0

@Rewolucja123 brakuje mu regularności w dryblingu, ale trzeba pamiętać, że często nasi przeciwnicy się cofają i zostawiają mało miejsca. Fati dryblować potrafi jednak musi dorzucić do tego powtarzalność tak ja kiedyś Neymar. Trzeba mu jednak oddać, że na tej małej przestrzeni potrafi jednym przyjęciem lub tak jak wczoraj nieszablonowym zagraniem coś wyczarować.

0

@Brashearr Dlatego moim zdaniem to duet idealny. Ćwiąkała jest raczej takim drugim komentatorem który rzuca ciekawostkami i statystykami, a Wolski zajmuje się stricte meczem. Mi bardzo przyjemnie się ich słucha.

0

@Chakalaka na 100m bez piłki z całą pewnością

0

@Jakchcesz Jak chcesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?