1

Jak wykupie EA Access to mogę grać w Fifę już 1 października przez miesiąc? Czy coś jeszcze trzeba zrobić?

Edit: już zapomniałem jak to działa

3

@RonnieVEB po 1 nikt nie kupi Dembele bo nikogo nie stać
Po 2 sam Dembele nie chce odchodzić
Po 3 nie ma żadnego Depaya
Po 4 to Konrad a nie jakiś Kondrat

0

Jaką wersję Fify kupuje LR? Mistrzowska czy standardowa? Zawsze brałem mistrzowską, ale 80 zł różnicy żeby pograć 3 dni wcześniej to trochę przesada więc wciąż się zastanawiam :D

1

@buddy The Last of Us II


a nie, czekaj..

8

@NGTRX w tym, że ani Trincao ani Dembele nie są w stanie wykonać zaleceń taktycznych tak dobrze jak robi to Griezmann. Nawet jeśli jeszcze się nie odblokował w ofensywie to z czarnej roboty wywiązuje sie bardzo dobrze. Piłka nożna to nie tylko bramki, dryblingi i asysty: wystarczy spojrzeć jak wygląda Firmino u Kloppa, ma jeszcze gorsze statystyki strzeleckie niż Griezmann w ostatnich 3 sezonach, ale jest absolutnie niezastąpiony

1

@Ghotti dobre kontakty na linii Ajax - Barca i osoba Koemana były tu moim zdaniem również decydujące

0

@tomasz.s94 ostatnio tragiczna forma, ale ogólnie zawodnik dobry. Tylko on chce wydoić Bayern (klub którego jest wychowankiem) na 20mln pensji, więc co by zrobił tu?

0

Ten Pepe z Arsenalu faktycznie jest tak cienki czy jeszcze coś z niego będzie? Facet 2 lata starszy od Dembele więc najwyższa pora żeby odpalił

16

@Maxit byle nie przez Monachium

0

@Niedzwiad może razem z Konradem stworzyć fajne skrzydła, oby Barca B doleciała na tych skrzydłach do drugiej ligi, a za rok obaj na wypożyczenie do klubu z La Liga

18

@Mario96w moim zdaniem Busquets albo Roberto jako najbardziej kreatywni zawodnicy

0

Występ Gustavo z ostatniego sparingu. Sporo wiatru robi, wykończenie w 1:10 w stylu wielkiego Winicjusza Żuniora, ale później dołożył dwie ładne bramki i asystę


0

O ile atak Arsenal na swój budżet ma naprawdę spoko tak patrząc na ich pomoc i przede wszystkim obronę można odnieść wrażenie, że ciężko jest być kibicem Kanonierów

12

@matijas A ja mam przeczucie, że się zupełnie mylisz i chciałbym mieć gdzie mieszkać więc sorry, nie stawiam

0

@ViscaBarca123 to jeszcze Puig

7

@dv7wisnia im starsze jajka tym lepiej odchodzi skorupka. Zawsze bierz te które najdłużej leżą ;)

3

Fati pięknie zamyka wszystkim usta. Pamiętam jak rok temu strzelał pierwsze bramki i często można było słyszeć głosy że jest przereklamowany, zniknie po kilku meczach itd. Fati za to się rozkręca, mecz z Interem? Wchodzi i w pierwszej akcji ratuje wynik, gra dla dorosłej reprezentacji Hiszpanii? Zdecydowanie jeden z najlepszych na boisku, piękna bramka, mogło być więcej. Nowy sezon, trzeba otworzyć wynik? Fati w 30 min praktycznie zamyka mecz.
Prócz liczb gra bardzo dojrzale, rok temu pisałem że z trójki Fati, Vini, Rodrygo ten pierwszy ma największe papiery na granie bo praktycznie nie ma minusów prócz brak doświadczenia. Ma szybkość Vinicusa, chłodną głowę Rodrygo a przy tym jeszcze więcej boiskowej fantazji no i całkiem dobrze wywiązuje się z taktycznych zaleceń. A przecież jest z tej trójki najmłodszy!

Lewe skrzydło wygląda u nas kapitalnie i myślę, że z razem z Bayernem i Liverpoolem mamy najlepszą lewą flankę na świecie. Teraz czas ogarnąć prawą stronę, jak Dest wypali i Trincao/Dembele/Griezmann złapią formę to przy tak grającym Coutinho mamy wreszcie wiele opcji do gry w ataku.

6

@skorupa1117 pytasz na forum Barcy czy ktoś oglądał inny mecz gdy w tym samym czasie grała Barcelona :D?

3

@LuisSalvano za to ty jesteś jeden, a to i tak za dużo.

35

Tylko ślepy, albo osoba która piłkę ogląda głównie w kompilacjach na YT nie zauważy pracy jaką wczoraj wykonał Griezmann. W defensywie na świetnym jak zawsze poziomie, w ofensywie często schodził do środka wyciągając obrońców (pięknie to widać przy drugiej bramce Ansu - francuz zrobił mu autostradę do bramki). Oczywiście brakuje mu liczb i to jego największy minus, ale jestem pewny, że i liczby przyjdą z czasem. Inna sprawa, że często był pomijany w końcowej fazie akcji.

Co do gry to wyglądało nieźle. Bardzo dobry mecz Pique, Alby i Lengleta. Roberto bezpłciowy jak już ostatnio ma w zwyczaju. Ani ten facet gry nie rozciąga, ani nie zajmował miejsca na skrzydle gdy Griezmann wchodził na 9, ani nie dawał opcji rozegraniu. Był bo był i liczę, że po przyjściu Desta poczuje rywalizacje i weźmie się do roboty, bo wyglądał najsłabiej z całej 4 obrońców. Tak samo Busquets, pierwszy kwadrans to kryminał, później trochę lepiej ale dalej wyglądał jak dziecko we mgle, oby Pjanic był gotowy na Sevillę.
Fajnie prezentował się Cou i oczywiście Fati.
Messi jakby obrażony, przeszedł trochę obok meczu.

6

@Jacu327 nie no z Eto to jedynie kolor skóry a i tak nie do końca. Technicznie Fati jest półkę wyżej od Eto'o, który był wybitny, ale bazował na innych atrybutach

1

4-2-3-1. To musi wyjść. Tylko ten Leo na 9... Nawet on tam się kopie po czole, a co dopiero Griezmann, no ale mamy za to masę kreatywnych zawodników, to wygląda dużo lepiej niż 4-3-3 czy 4-4-2.

1

Brawo Coutinho. Bardzo dobry mecz, takiego chce Cię tu widzieć

0

Teraz ewidentnie zmienił się Messi pozycjami z Griezmannem, problem w tym że na prawej stronie broni sam Roberto, Leo na stojaka

0

@Suzu poprawione mordo zanim dotknąłeś klawiatury, popraw swój refleks tak jak Vinicius musi poprawić wykończenie i wtedy wróć do mnie

4

Patrząc na Fatiego... Tylko głupiec przyjąłby te 120mln + zmienne za niego. Oczywiście: jest Sancho czy kilku innych fajnych skrzydłowych, ale ten chłop ma 17 lat! 2 lata mniej niż Vinicius gdzie w Madrycie wciąż mówią, że ma czas by poprawić swoje braki, to ile czasu ma Fati? Miazga.

0

Niech już nasza nowa 6 zastąpi stara 5 bo tego nie da się oglądać

1

Alba i Pique to jedyni Amigosi Messiego którzy powinni zostać w tym klubie.

2

Czuje w kościach mocny oklep w jedną albo drugą stronę. Patrząc na Busquetsa, Roberto i Neto zaczynam się lekko niepokoić :P

0

@Gaucho moim zdaniem Messi. Chociaż tu będzie duża wymienność Messi - Griezmann - Cou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?