messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tomo1989 nie grał, nawet nie truchtał, człapał. Dla mnie ławka, Cou 2x więcej wnosi
1
@masq i 3x piłkarzem miesiąca w klubie, najlepszym dryblerem w lidze i mvp mistrzostw Europy u19
17
@neeed tak, jest wciąż juniorem mimo że gra w seniorach
1
@Arn3th tititititi 14
0
@ObiektywnyKibic121 kiedyś było info, że test szybkościowy wygrał Araujo, Semedo był 3 (nie pamiętam kto był 2, ale chyba Fati/Konrad)
1
No dobra na ławce został Ilaix i Miranda. Tego pierwszego chętnie bym zobaczył, tylko aż żal ściągać kogoś z pomocy FDJ - Puig - Cou bo wygląda to naprawdę dobrze
3
@Jaca27 Od Roberto i Busquetsa powinno się zacząć tą rewolucje, a odejście Leo też by wyszło nam na dobre z biegiem czasu
0
Mam nadzieję, że na pierwszą połowę wyszła 11 z zawodnikami potencjalnie do odstrzelenia, a w drugiej ta na której będziemy budować nowy projekt (no Griezza i Martina bym miejscami zamienił).
0
Ależ ciasteczko od Trincao, szkoda spalonego
3
@cchesterr43 zszedł w 81'
0
Gra 5x lepsza niż przed przerwą, widać że tym się bardziej chce i nie ma hamulcowych Amigosów.
Trincao - oglądałem kilka spotkań Braggi specjalnie dla niego, chłopak ma nieziemski drybling i technikę użytkową, ale to co mi się najbardziej podoba to przebojowość. Jest podanie napędzające akcje? To podaje, nie ma miejsca na takie podanie? To szuka dryblingu i stara się robić przewagę, nie wycofuje do obrony gdy drużyna stara się przesuwać akcje do przodu. Tego ostatnio strasznie tutaj brakowało
0
@Hubso nie no ok jest jednak mistrzem świata i po prostu tu nie pasuje. Jak gra w kadrze ustawiony na 10 to zazwyczaj gra świetne mecze. Roberto z 10mln bardziej mnie przeraża, bo on do swojego CV może wpisać jedynie bramkę z PSG na 6:1 a ogólnie powinien być zmiennikiem na ostatnie minuty
0
@kaligrad no oglądałem wczoraj Depaya i był najsłabszym ofensywnym zawodnikiem Lyonu.
1
Wolałbym Karbownika z Legii niż Aleñe
2
Griezmann na 9 dziś daje radę, stara się być pod grą cały czas. Pedri bez szału ale odwala dużo czarnej roboty na prawym skrzydle. Za to Messi na 10 wygląda jakby miał kulę u nogi, albo w ogóle wstydził się grać w takim meczu. Tu nie chodzi o brak biegania, on nawet nie truchta. Jak cały sezon ma tak grać to oby Ronald miał jaja i nie bał się wrzucić za niego Coutinho - dobitego mięśniami i sprawiającego wrażenia mocno nakręconego na ponowne założenie tej koszulki.
24
Ja rozumiem, że Pique mu zasłonił strzał, ale ogólnie patrząc na te kilka spotkań Neto w Barcelonie to nie rozumiem co on tu robi. Skoro nie potrafi obronić nic prócz tego co obronić bramkarz na tym poziomie musi, a w klubie jest bardzo perspektywiczny Inaki Peña, który Barcy B kilka spotkań wygrał w pojedynkę. Gorzej bronić nie będzie, zaryzykuję że nawet jest lepszy, a nie kosztował 30mln i pensje pewnie ma kilka razy mniejszą.
0
@dafik85 ginie na tym prawym skrzydle
0
@KamilZ jest Busi, jest piłeczka i grają chłopaki. Pewnie mecz mistrza Anglii z beniaminkiem bardziej ekscytujący
4
Świetnie to wygląda. Rywal wysoko podniósł poprzeczkę, ale dwie piękne bramki francuskich wirtuozów dają dobry wynik na trudnym terenie. Suarez trochę niewidoczny, ale on tak gra i pewnie pod koniec meczu zmarnuje dwie setki żeby strzelić z przewrotki. Tylko ten Pedri i Dembele trochę za chudzi są, pressing i ich zaangażowanie są bez sensu, nie lepiej wpuścić Vidala który się poprzepycha z zawodnikami i sędzią zamiast tak głupio biegać i próbować odzyskać piłkę?
0
Ciekawe czy Leo czy Pedri na skrzydle
0
@zakazskretuwlewo 6 w obronie gra Liverpool, nieźle
6
@Brosik chodzę normalnie do pubów na piwo z kolegami. Wywalone w tą odmianę grypy
2
@cybo grał na prawej pomocy, na lewej i w środku. To taki młody Andres Iniesta. Zagra i na skrzydle i na 10/8
0
@Ghotti tak, obecnie Fify nie mam ale po premierze 21 możemy się zgadać
0
@Tomo1989 ale wy zdajecie sobie sprawę że pierwszym napastnikiem będzie Griezmann, a Depay przychodzi jako jego zmiennik + zawodnik mogący pokryć też inne pozycje czy serio myślicie że będzie szykowany na pierwszy skład?
1
@PatrychoO oj już nie pamiętam. W każdej fifie jest inaczej.. pamiętam że w 17 miałem skład z La ligi z Ronaldo, Messim, Neymarem itd i sprzedałem go za aż tyle, ale jak sprzedawałem w 20 to też miałem Messiego itd, tylko że mieć Messiego w 17 a w 20 to zupełnie co innego. Generalnie mogłem wziąć więcej bo jakieś 600-700 zł rok temu, ale nie chciało mi się z tym bawić bo i tak za dużo spraw.. czasem też sprzedaje na początku bo głupie 100k może być warte czasem 80-90zl a przecież 100k to jedna dobra paczka z SBC na początku gry :D
0
@PatrychoO dla mnie też. Ja robię tak: kupuje Fifę na premierę, gram do konca roku, w styczniu sprzedaje wszystkie coinsy na allegro (najwięcej zarobiłem w fkfie 17 - 1600 zł, najmniej w 20 - ok 300zl) sprzedaje Fifę za 100 zł na olx i w ten sposób gram sobie w to w najlepszym okresie i jeszcze na przestrzeni 3-4 miesięcy wychodzę na lekki (albo duży jak w Fifę 17) plus ;) polecam. Jak nie chcę ci się sprzedawać coinsow na allegro to są strony które zdobią to za ciebie, oczywiście weźmiesz połowę mniej pieniędzy ale nie tracisz czasu ( ja tak zrobiłem w 20 dlatego tylko 300)
0
@PatrychoO no tak Varane i Clement to będzie kozacka obrona, ja miałem Ter Stegena, ogólnie nie lubię go w fifach bo jest dość niski jak na bramkarza i zawsze grałem kimś wyższym, ale w ostatni silnik tak idealnie się wstrzelił z animacją obrony, że skubaniec bronił wszystko.
Ja będę starał się dążyć do czegoś takiego w 4-2-3-1:
GK
Semedo - Varane, Lenglet - Mendy
De Jong, Valverde
Inaki - Dembele - Vinicius
Bale
Każdy będzie na 10 zgrania (prócz Dembele/Bale - jeden z nich na 7), oczywiście zależne od ceny kart, zapewne na pierwsze 2-3 tygodnie będą to zawodnicy dużo słabsi, ale La Liga ma zawsze fajne alternatywy w ataku jak np Guedes czy Machin
0
@Comentateiro Buscats, zacny rebus milordzie. Czekam na więcej
2
Ależ mocna będzie La Liga w tym sezonie Fify. Valverde, De Jong, Mendy, Varane to bardzo mocni kandydaci do miana najlepszych kart w grze na swoich pozycjach (szczególnie ja starcie). Do tego 3 świetnych bramkarzy, zapewne jak co roku bardzo solidny Semedo, Ramos, Bale na starcie po zmianie pozycji będzie pięknie śmigał na 9, Dembele, fajne karty też będą mieć między innymi Diego Carlos, Kounde czy Vinicius, Hazard, Griezmann. A nie znamy jeszcze wszystkich kart (liczę na fajną kartę Cou i Inakiego Williamsa)
W tym roku La Liga będzie mocno grana :D
Edit: no i dawać tego Depaya do Perfect linka z De Jongiem