messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Wijnaldum nie podpisze kontraktu na 5 lat i nie dostanie 10mln+ pensji to za rozsądną kwotę będzie dobrym transferem. Odejdzie Vidal i prawdopodobnie Monchu, zostaniemy więc beż box2boxa. Gini może nie jest rozgrywającym jakiego potrzebujemy (0 asyst w poprzednim sezonie), ale od tego będzie Pjanić.
0
@Wossi61FCB VdB ma kosztować 40mln funtów + 10mln zmiennych więc to w granicy ~55mln euro. Nie wydaje mi się to jakąś mega promocją. Z całą pewnością jednak Aouar jest lepszym piłkarzem, a już na pewno bardziej potrzebnym niż ten holenderski Paulinho z lepszą techniką
0
@Kusco15 nie oglądam głównie przez godziny rozgrywania meczów. Śledzę wyniki z czystej ciekawości. Ślędzę również wyniki siatkówki, tenisa, golfa, 5 lig piłkarskich, piłki ręcznej czy skoków narciarskich. Trudno żebym to wszystko oglądał :)
0
Gdybyście mieli ułożyć najlepszą (składającą się z najlepszych indywidualnie zawodników) piątkę w historii NBA to jak by wyglądała? Oczywiście uwzględniając pozycje (wiadomo, kogoś można przesunąć, ale żeby nie wrzucał niskiego skrzydłowego na centra).
Koszykówki nie oglądam, śledzę jedynie wyniki, ale po obejrzeniu Last Dance na Netflixie naszła mnie własnie taka rozkmina dotycząca tych najlepszych zawodników których mogę nie znać.
0
Czyli City chce na Janusza zgarnąć Leo za Fred albo w ogóle, także powodzenia
34
@MESSIah16 81 lat
0
@masq niekoniecznie. Ivan w Sevilli grał dużo wyżej, praktycznie na 10. Dopiero w Barcelonie zrobiono z niego bardziej defensywnego pomocnika. Tam z tyłu będzie grał Fernando więc myślę że Ivan wyjdzie na 8
6
Co by tu nie mówić o Ivanie, ale dla Sevilli to bardzo dobry transfer pod odejsciu Banegi - Ivan zastąpi go godnie, tak mi się wydaje
3
@Azi nie no może nie znać kwot za reklamy itp, ale kontrakt z klubem zapewne przeczytał, chyba że był po angielsku (hłue, żart)
0
@Hushovt no to jak oglądasz to coś cię jeszcze dziwi? Myślałem, że po pewnym czasie idzie się przyzwyczaić
2
@Encore no nie stawił się na testach czyli siłą rzeczy opóźnił swój powrót do treningów
0
@Hushovt to nie pech. To brak doświadczenia bo Kolejorz stawia na młokosów którzy są zbyt słabi by grać w europejskich pucharach, po czym ich sprzeda, by zastąpić znów młodymi za rok
5
Czyli jak Leo nie uważa się za zawodnika Barcelony i nie trenuje to klub nie musi mu płacić tygodniówki?
0
@cules100pro raz miałem zabójczynię na pułapki i po amazonce na oszczepy była jedną z przyjemniejszych postaci na PvM
0
@awoo no to się zgadzamy. Na PvM lepszego nie było, a PvP też sztos, szczególnie na PvP bez zasad gdzie ABSy, DR i Max Block robiły każdego (prócz ele druida - jak ten umiał grać)
2
Grał ktoś z was kiedyś w diablo 2? Może ktoś gra? Jaka była wasza ulubiona postać w moim zdaniem najlepszej grze online ever?
1
@Dosq jak dla mnie to oni bez Auby da drużyną na poziomie Evertonu. Znów powalczą o 6 miejsce w lidze
1
@kamilos1214 no faktycznie, mają genialną przyszłość :D pokazało to ich miejsce w poprzednim sezonie
1
@MesQueUnClub96 myślę że nie. Omonia to bardzo doświadczona druzyna. Każdy się z ich śmieje ale tam opierają drużynę na zawodnikach po 30 lat z dużym doświadczeniem w europejskich pucharach. Ich kapitanem jest zawodnik który kiedyś był i w Barcy B i w Espanyolu B
0
@MesQueUnClub96 co? Bo wygrali mecz który musieli wygrać? Przecież wygrali z drużyną z Łotwy. Z Ligi gdzie jest 10 drużyn, a oni są 3. Prawdziwa weryfikacja Lecha będzie w 4 rundzie. Oni nawet z Zagłębiem przegrali.
0
@Pilka_jest_okragla wolisz piłkarza dla którego nie ma miejsca na boisku od zawodnika który był pierwszym wyborem Koemana w każdym meczu tylko dlatego że jest młodszy?
Może kupmy w takim razie Karbownika na prawą obronę za Semedo i za Albe niech Miranda wskoczy do pierwszego składu.
Zresztą jeśli VdB miałby tu grać to na pozycji Puiga więc argument że jest młodszy wiele dla mnie nie znaczy.
0
@RaVvi taki w którym czujesz się mocno
2
@Ghotti oby nie tu
0
@Pilka_jest_okragla gdzie ten gracz miałby grać według Ciebie?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8918437#comment-8918437
0
@Ghotti United nie ma ławki. Tam jest Martial, Rash, Bruno i Greenwood, ale żaden z nich nie ma wartościowego zmiennika bo Jamesa czy Maty nie liczę. Nie ma bata by cała ta czwórka zagrała 50 spotkań w sezonie bez kontuzji więc myślę, że muszą zrobić 2-3 takie transfery jak właśnie VdB który byłby dobrą opcją albo za Bruno, albo obok Bruno w 4-3-3 jak wypadnie np. Pogba
4
Kogoś serio dziwi że odpuszczamy VdB? Pisałem już nie raz w tym serwisie, że u Koemana młody był 4, a nawet 5 wyborem w linii pomocy. Każdy mecz z trudniejszym przeciwnikiem przesiedział na ławce, albo wchodził na końcówkę. Ronald dużo bardziej ceni Wijnalduma i De Roona.
Dla samego VdB też nie bardzo jest miejsce. To taki Paulinho z trochę lepszą techniką, ani nie jest to rozgrywający, ani drybling czy ostatnie podania nie są na jakimś wybitnym poziomie, gra w defensywie co najwyżej na średnim poziomie. Jego największą zaletą jest dobre wejście w pole karne, ma świetny timing i dobre wykończenie.
Serio taki gracz jest nam teraz potrzebny? To fajna wartość dodana do kadry, ale moim zdaniem najbliżej mu do Griezmanna, z całą pewnością nie jest to zawodnik na pozycję 6 czy 8. Ewentualnie jako ten najbardziej ofensywny w 4-3-3. Myślę po prostu że nie pasuje do pomysłu Koemana i ten go w ogóle nie brał pod uwagę, ale media podłapały że idzie rewolucja to z pierwszego lepszego młodego Holendra zrobili niby cel transferowy.
Tak jak mówię, wystarczy prześledzić ile VdB grał u Koemana by widzieć, że panowie raczej nie mają ze sobą "po drodze"
0
@Ghotti jak nie Sancho to inny skrzydłowy. Mam nadzieję, że Coutinho wróci na "10", Griezmann też 10 lub 9. Więc teoretycznie razem z Jesusem mielibyśmy 3 zawodników na 2 pozycje. Cou na 10, Jesus na 9, Griez tu i tu.
A dobrego skrzydłowego na rynku obecnie łatwiej wyrwać niż dobrą 9.
8
Szczerze mówiąc liczę już tylko, że Leo odejdzie szybko i za dobrą gotówkę. Nie wierzę już w jego pozostanie. Mam nadzieję, że wraz z nim pójdzie Suarez, Rakitic i Vidal. Busi niestety raczej zostanie. Jeśli przyszedłby Gabriel Jesus, Eric i trochę gotówki to Koeman miałby jeszcze możliwość wzmocnienia składu zawodnikami których potrzebuje (gotówka za Amigosów + zwolnienie w granicach połowy budżetu płacowego). Taki Gabriel + Sancho + Garcia w miejsce Leo brzmi bardzo rozsądnie. Do tego VdB lub Ndombele i wygląda to naprawdę dobrze. A Leo życzę wielu bramek na angielskich boiskach.
2
@jacobFCB dlatego Bartek jako kapitan (prezydent) opuści go ostatni :)
4
@Woland10 Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, ale ma mental na bardzo niskim poziomie. Jak dobrze idzie to jest dobrze, ale widziałeś kiedyś że motywował kogokolwiek? Nie, głowa w dół i tyle. Porównywanie go do Puyola to kpina i obraża dla Tarzana. Nawet Ronaldo jest lepszym motywatorem niż Leo, pokazał to w finale ME z Francją.