messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś dziś La Rambla stawiała u buka?
4
Mam nadzieję, że skoro na czarnej liście jest Alba, Suarez i Busi to brak na niej Rakiticia i Vidala jest spowodowany tylko tym, że obaj już są spakowani. Dorzucić też warto Firpo, Umtitiego, Neto i Braithwaita
Gaya/Grimaldo
Lautaro/Depay
Aouar/VdB
+ Garcia i jest całkiem dobrze
0
@Coutinho007 miał też Suareza chudszego kilka kilo który nie potykał się o własne nogi
0
@Mario96w Panie, nie śmiej się Pan z Sochaczewa, dobre?
0
@pawel0304 gość jako 18-latek strzelił 18 bramek notując przy tym 5 asyst w drugiej lidze hiszpańskiej w 33 meczach, to był świetny wynik. Skoro Pedriego określa się jako duży talent to według Ciebie Deulofeu kim był?
0
@Mario96w skąd jesteś?
42
Mam ogromną nadzieję, że Polak Rodak wreszcie wygra tą upragnioną LM bo z całą pewnością na to zasługuje, a my jako kibice długo na to czekamy.
Całym sercem za Marcinem Bułką! Vamos PSG!
0
Do końca okna transferowego lekko ponad miesiąc, a nawet nie ma przesłanek, że ktoś z klubu odejdzie. Osobiście nie wierzę w odejście Suareza, Busquetsa, Roberto, Umtitiego czy Pique. Jeśli ktoś odejdzie to może Rakitic i Vidal na zasadzie wolnego transferu.
Przykre, ciężko będzie miał Koeman dokonać tej rewolucji o której mówi, ale cała wina jest po stronie Bartka.
W Madrycie zawodnicy po 30 dostają krótkie dwuletnie kontrakty, u nas Busquets ma kontrakt do 2023(!), Pjanic z marszu dostał na 4 lata, a przy tym mają bardzo wysokie kontrakty. Dramatyczne zarządzanie kadrą
0
@Roobo co nie zmienia faktu, że w "tamtych" cenach był warty jakieś 60-70mln.
0
@FcBarcaCules przed pandemią mówiło się o 50 jako cena za Aouara bo Lyon ma już jego następcę: Cherki czeka w kolejce aż Lyon go sprzeda i zrobi miejsce. Patrząc, że zawodnik zrobił postęp, ale pandemia też ma wpływ na cenę to myślę, że wciąż za te 50mln jest do wyjęcia. Przypominam że Lyon sprzedał Fekira za 20mln rok temu.
16
Aouar to dużo, dużo lepszą opcja niż Van de Beek.
0
@YoNoEntiendoNada ale był za 20
3
Powinno być 3-0. Jest 0-1. Taki urok tego sportu
1
Depay, Fekir, Eriksen - Ci trzej piłkarze byli/są do wyjęcia za naprawdę niskie pieniądze w stosunku do jakości. Chciałbym żeby ta pierwsza dwójka zawitała na Camp Nou. Taki Depay wcale gorszy od Lautaro nie będzie, a tańszy pewnie 3 razy
1
@insp1re @TraperWWL Zidane w rezerwach Realu był tragiczny, ani nie wprowadził żadnego zawodnika, a wyniki miał jedne z najgorszych w ostatnich latach a mimo to wypalił w pierwszej drużynie. Xavi to jeszcze lepszy taktyk od Zizu, jak będzie potrafił przynajmniej tak dobrze zarządzać kadrą i motywować jak francuz to mamy trenera na lata. Czasem nie ma co patrzeć na poprzednie wyniki w niższych ligach jak katarska. Koeman z Evertonem zajmował miejce do spadku, a jednak w reprezentacji Holandii zrobił kawał dobrej roboty. Czasem ktoś ma pomysł na tą konkretną drużynę i tą konkretną filozofię grania - myślę że ma tak Xavi.
Przykład Pepa raz to trochę pokazuje, bo jego przygoda w europejskich pucharach od odejścia z Barcy wygląda bardzo słabo patrząc na to, że w City wydał prawie miliard euro, a Bayern nawet ze mną na ławce liczyłby się w walce i mistrzostwo Niemiec
1
Ciekawe o których piłkarzach mówił Bartek że czas ich godnie pożegnać?
Moim zdaniem zostać powinien Alba i Pique - pierwszy wciąż jest topowym obrońcą, jeśli nie przyjdzie nikt konkretny jak Grimaldo czy Gaya to nie ma sensu się go pozbywać za bezcen - chyba że wpadnie jakaś naprawdę dobra oferta. Drugi aż tak poziomem nie odstawał, wciąż może być 3 stoperem - gość co jak co, nie odstawia szopki jak Arthur i to Cule z krwi i kosci.
Busquets i Rakitic - dwa wozy z węglem którzy zaliczają ogromny zjazd, dla mnie pierwsi do odejścia
Vidal - gość z ławki jest świetny, ale niestety wydaje się, że nie zaakceptuje roli rezerwowego więc powinien odejść. Szczególnie że jest Monchu, a Vidal to bardzo ekskluzywny rezerwowy z dużą pensją.
Suarez - tak jak długo go broniłem, a w sumie to sam bronił się liczbami (ilość bramek i asyst w przeliczeniu na minuty absolutnie top na świecie) tak uważam, że trzeba tu powiewu świeżości - niestety stracił ten błysk, jest wolny, przewidywalny i tylko solidny. Druga sprawa mam dość jego podejścia, gruby Ronaldo był szybki, gruby Suarez może ściągać się z Busquetsem co najwyżej. Nie może być tak, że gość ogłasza walkę w najważniejszych meczach LM i zapewnia że wróci silniejszy, a wychodzi z kałdunem jeszcze większym niż ten po wakacjach. Toż to wstyd porównywać go w ogóle do Lewego. Jak CR7 i Rooney - talent podobny, ale jeden to leń, a drugi atleta.
Dorzucam do tego Neto, Braithwaita, Rafę, Firpo, Aleñe, Umtitiego i Roberto - 6 pierwszych nie powinno tu być, ostatni mógłby być solidnym rezerwowym, ale jak City go chcę to krzyż na drogę
0
Mecz do pierwszej bramki jeśli Legia ją wciśnie to będzie z górki. Zasieki straszne zastawili
2
@tobiasson92 niekoniecznie. Pożyjemy zobaczymy
0
@Coutinho007 i kolejny rok bez rozgrywającego? Donny to taki lepszy motorycznie Vidal, typowy box2box - lepszy technicznie Valverde z Realu
2
@tobiasson92 możesz, ale nie musisz
3
@tobiasson92 dlaczego? Jeśli drabinka się nie ułoży zbyt pechowo to Legia na papierze ma bardzo mocną kadrę obecnie i jak najbardziej są podstawy do awansu
0
@pt9 Lautaro lub Depay za Suareza i Grimaldo/Gaya na LO. Obecnie brak dobrych PO na rynku więc dałbym rok Semedo a od przyszłego sezonu postawić na Emersona jeśli Nelson w nowej taktyce zawiedzie
1
@damianex10 Legia dziś wysoko wygra i całej reszcie Polski pęknie tyłek
2
Co to za moda na Desta ostatnio? W ogóle widzieliście jego grę czy cała LR leci na hype? Bo jeśli ktoś ostatni raz Ajax oglądał w meczu ze Spurs a Desta na YT to faktycznie ma to sens, jeśli natomiast ktoś oglądał Desta kilka razy podczas meczu to wie że to nie jest zawodnik na Barcelone. Ma genialną technikę i zmysł do gry kombinacyjnej to fakt, ale ma też ogromne braki. Szczególnie szybkościowe i w grze obronnej, chłopak gubi krycie, a skrzydłowi z Eredivisie (którzy zazwyczaj są typowymi sprinterami) odjeżdżają niestety młodemu. Ponoć głównie przez te braki Bayern odrzucił ten transfer (linia obrony ustawiona bardzo wysoko wymusza posiadanie bardzo szybkich obrońców na co Bayern stawia). No ale fakt, ktoś tam kiedyś go pochwalił, ma mniej niż 20 lat więc brać :D a później płacz, bo gość jest wolniejszy od Roberto i gubi krycie gorzej niż Semedo, no ale w ofensywie macha nóżkami jak młody Alves.
20
Ostatnie trudne mecze repry Holandii i Van De Beeka (biorę pod uwagę tylko te, gdzie był chociaż na ławce)
Portugalia - wchodzi w 60'
Anglia - wchodzi w 68'
Niemcy - cały mecz na ławce
Niemcy - cały mecz na ławce
Francja - cały mecz na ławce
Belgia - zagrał 61'
Niemcy - cały mecz na ławce
Francja - cały mecz na ławce
To tyle na przestrzeni 2 lat. Jak widać Donny nie był "ulubieńcem" Koemana i zawsze te najważniejsze mecze zaczynał na ławce często nawet z niej nie wstając. Przed nim w hierarchii w kadrze zawsze był De Jong, De Roon i Wijnaldum, a często nawet Propper i Strootman. Więc osobiście nie napalam się na jego transfer bo mimo, że uważam go za świetnego piłkarza to wydaje się, że Koeman po prostu nie jest zwolennikiem jego talentu i to wszystko wymysł prasy.
0
@FC1899Barca nie chodzi mi o Lautaro bo też zwolennikiem tego transferu nie jestem. Irytujące są posty osób dorosłych, które zachowują się jak niepełnosprawne otyłe dziecko popijajace Cole szukając atencji w internecie poprzez wstawianie cyfr zamiast liter czy nadużywających "xD".
Również nie pozdrawiam.
5
@FC1899Barca nie pajacuj. Wrzucasz coś czego nawet nie sprawdzisz jak ostatni baran i teraz zachowaniem rodem z gimbazy próbujesz się wybielić. Zmądrzej chłopie wreszcie bo wymiotować się chce patrząc na to. Fajne i śmieszne to było kilkanaście lat temu, teraz nawet pijany w 4 litery czułbym zażenowanie patrząc na twoje wypociny.
2
Ta operacja MATSa chyba definitywnie zablokuje sprzedaż Neto. A szkoda, taki bramkarz na ławkę w tym klubie nie jest potrzebny, szczególnie że Inaki Pena ma potencjał na naprawdę topowego zawodnika i spokojnie w tej pierwszej "mniej ważnej" fazie sezonu mógłby to udowodnić na najwyższym szczeblu
0
@FC1899Barca 7 bramka w tym roku*
8
@semafor fakt, pasuje do gegenpressu jak ja do baletu