0

@Striker jak może być od kilku dni ustalony jak nie było wiadomo czy Lenglet i Griezmann się wyrobia

1

Te ostatnie wypowiedzi FDJ i Busiego, że Puig jest gotowy do gry wyglądają jakby wiedzieli, że chłopak nie jest szykowany na pierwszy skład z Napoli i chcą wywrzeć niejako presje publicznie chwaląc konkretnego zawodnika. Obym sie mylił i młody jutro zagrał od 1 minuty

0

@Katalonbar był już w Atleti. Moim zdaniem oni wreszcie powinni skupić się na konkretnym młodszym napastniku który potrafi zrobić coś z niczego jak Richarlison, Mousa Dembele, lub kupić kogoś o innej charakterystyce, kogoś kto odnajdzie się jako 9, ale grając na małej przestrzeni (Lacazette, Ben Yedder, Milik)

Zawodnikiem o profilu Jimeneza którego widziałbym w Atleti jest za to Duvan Zapata

1

@Unikatowy wesele z twojej strony czy jej?

0

@svensonFCB 25 zł za wszystko bez limitu (internetu 10gb). Plus

2

Zna ktoś może jakaś pielęgniarkę lub lekarza i orientuje się jak często badani na Covid są pracownicy służby zdrowia?

1

@domisiek114 moim zdaniem po eliminacjach - to jest najważniejsze

17

Mioduski z Legii chybra wreszcie zrozumiał w jakim kierunku powinna Legia zmierzać. Wybudowali centrum treningowe z prawdziwego zdarzenia, ostatnio dobrze umie w transfery. Poza takimi dobrymi zawodnikami jak np. Luqinhas, Antolić, Gvilla czy Vesović ściagniętymi ostatnio, to w tym okienku pozyskali już:
Boruca
Juranovicia - podstawywy PO Hajduka Split wyceniany przez transfermarkt na 1.7ml - pozyskany za 1/4 tej ceny
Rafa Lopes - 11 bramek, 4 asysty sezon temu dla Cracovii
Filip Mladenović - obok Karbownika najlepszy LO zeszłego sezonu w lidze, bardzo dobre zastępstwo
Blisko jest Richard - młody brazylijczyk, w zeszłym sezonie 28 spotkań w I lidze portugalskiej

Do tego zawodnicy najbardziej perspektywiczni jak Majecki czy Karbownik odchodzą (lub prawdopodobnie odejdą) za godziwe pieniądze.

Po pierwszych słabych sezonach wreszcie można powiedzieć, że ktoś w Polsce zaczyna "kumać" o co chodzi. Nie zwolnił Vuko gdy wyników nie było - co się opłaciło wreszcie pewnym mistrzem. Brakuje tu znów LM, a przynajmniej LE - z tymi transferami co ostatnio wydaje się to obowiązkiem, oby wreszcie jakaś drużyna z naszej ligi potrafiła meldować się regularnie w LE, są podstawy ku temu.

0

Ten Xavier Mbuyamba który odchodzi do Chelsea to zawodnik z większym potencjałem czy po prostu był za słaby na rezerwy?

0

Ogólnie nie ma co się jarać tymi doniesieniami MD nt. Transferu Braithwaita do West Hamu za 20 mln. Ale gdyby to doszło do skutku to na kafejce pęknie pewna część ciała tym wszystkim którzy tak mocno szydzą z tego transferu, jeśli jeszcze wyjdzie na plus :D

0

@malicinho ktoś jeszcze w tych czasach patrzy na wzrost u obrońców? No może Simeone. Model stopera się zmienia, teraz bardziej ceni się dynamikę i grę na wyprzedzenie. Patrz Ramos czy genialny ostatnio Alaba. Jest Pique i Arauje którzy mają wzrost, a ten drugi jest przy okazji sprinterem. Taki techniczny stoper jak Garcia czy Lenglet świetnie do nich pasują.

4

@BarcaInfo 20 mln za takich zawodników jak Braithwait i Todibo może zapłacić tylko West Ham i Everton więc panowie z Anglii, do roboty!

1

Czy znacie polskich trenerów na poziomie europejskim, którymi interesowały się wielkie europejskie kluby, ale nie chcieli wyjeżdżać jak Krzysztof Dowhań (trener bramkarzy w Legii)?

7

@MichalZZZ ile on nie grał w piłkę.. może wreszcie chcą go spokojnie wprowadzić. Miał ponoć jakieś dolegliwości, ale to normalne po tak skomplikowanym urazie. Zobacz Hazarda, gość po mniejszej kontuzji nie wchodził od razu tylko stopniowo

0

@BARCA_FOR_EVER czekamy aż ligi się skończą, wtedy będzie można odbyć jeszcze raz już zrobione losowanie w celu ustalenia już ustalonej drabinki gdzie i tak wygrają Niemcy. Pozdrawiam

3

Moriba, Gerard, Konrad - znów będzie dla kogo śledzić losy Barcy B.
Fajnie że rok po roku pojawiają się zawodnicy z aspiracją do gry przynajmniej jako uzupełnienie pierwszego zespołu, a raz na jakiś czas taki Puig czy Fati robi nadzieję na lepsze jutro. Takim zawodnikiem może być Moriba, ma wszystko czego potrzebuje pomocnik więc oby głowa wytrzymała, a za dwa lata z Ryśkiem i Frenkiem mogą rządzić w pomocy

8



Pamiętam jak Gattuso chciał go jeszcze gdy trenował Milan. Mówił o tym wprost w jednym z wywiadów, że Riki odrzucił ich ofertę i skupia się na Barcelonie. Kiedyś ofertę wielkiego wtedy Milanu odrzucił Xavi.. no cóż, może za rok obaj spotkają się znów w klubie? Generał jest wielkim fanem talentu Puiga więc młody mógłby zyskać najwięcej.

0

@Danny Gaucho handa zawsze genialnie bronił te karne, Donnaruma zapewne przejmie po nim pałeczkę

2

@Danny Gaucho Bayern zniszczył

1

@NeroTFP oby w Hiszpanii, chce się go oglądać jak najczęściej

0

@BorzyKrzys najgorsze jest to, że Leo faktycznie może tego nie wiedzieć, że jest o rękę od Quebo. Może go szpieguje czy coś?!?

6

@Litman dzięki kolego, wiesz może jaka będzie pogoda 19 września?

0

@BorzyKrzys Sam mam fałdy jak te karbowane Laysy; Leo Messi

Jest ode mnie o rękę, kolego

Ale może tego nie wiedzieć

Uciąłeś trochę tekstu przyjacielu. Co miał na myśli Quebonafide pisząc, że Leo jest od niego "o rękę"? Hmmm, zastanawiające

0

@Cobra303 fakt, wyleciało mi.

0

Vidal/De Jong/Firpo - najbardziej doświadczony na tej pozycji jest chyba Frenkie, teoretycznie najbardziej pasuje Firpo, ale myślę, że cała ta 3 da radę. Vidal zagra wszędzie przyzwoicie, czy to na 9 czy jako stoper, taki typ zawodnika

1

@kamilop Gelson zrobił prosty błąd. To typowy szybkościowiec z jedną nogą i dobrym dośrodkowaniem, a poszedł do La Ligi i to jeszcze do Atleti.. Gdyby wtedy wybrał jakiś słabszy klub z ligi angielskiej - mógłby spokojnie zaliczyć sezon chociaż jak Adama. Tam lubią takich zawodników na skrzydła - przykład np. Deulofeu to świetnie obrazuje: Szybkość, drybling i niezłe dośrodkowanie. Nikt w zespołach spoza big6 nie patrzy na takie aspekty jak gra na małej przestrzeni czy atak pozycyjny. Hiszpania to inna bajka, to moim zdaniem najbardziej wymagająca liga dla skrzydłowych. Całe szczęście Trincao to zupełnie inny typ zawodnika niz Gelson.

Inna sprawa to w najlepszym sezonie Gelson we wszystkich rozgrywkach wykręcił 13bramek i 13asyst na 4400 minut
Trincao 9bramek 13asyst na 2300minut

Czy robił większe wrażenie? Moim zdaniem potencjał dużo większy ma Trincao, głównie przez to, że Gelson był bardziej "zero-jedynkowy", szukał najprostszych rozwiązań i miał duże braki w ataku pozycyjnym i grze na małej przestrzeni

5

@kerouac sprany pasiak

7

@Chwytliwy jeszcze Lukaku można dorzucić

30

Alaba byłby idealny gdyby odszedł Firpo w wymianie za Martineza - Austriak pokryje 3 pozycje, LO, LŚO i ŚPD więc mógłby być spokojny o minuty. Do tego klub mógłby bez żalu rozstać się z Umtitim. Pique, Lenglet, Alaba, Araujo, Garcia - wygląda to genialnie, aż za genialnie, żeby było realne :D

1

@FC1899Barca moim zdaniem dramat. Jak mocno sprany strój więzienny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?