3

Dani Morer zasługuje na szansę podczas presezonu. Facet jest świetny, ale ma 22 lata, jak nie teraz to już nigdy.

4

@dawidor9 będzie finał

0

@SeeleyBooth dla mnie on jest po prostu słaby. Monchu i Orellana biją go na głowę

0

@stradomek akurat mi transmisje wywaliło

0

Karny? 15 znaków

2

Goool 1-1. Jazda po 2

0

Szkoda że chociaż Ansu nie puścił. Matheus na skrzydle nie daje nawet 10% tego co dałby Fati

0

Meh, panowie strzelcie coś..

1

No i Barca B traci bramkę.. awans się oddala

1

@pawel0304 Trincao to bardziej skrzydłowy. A Vidal i Rakitic jeszcze nie odeszli i nie zanosi się na to

0

Jak wykupić BarcaTV w aplikacji? Loguje się przez Google, wszytko ładnie śmiga, imienny profil itd. Ale jak chce wykupić dostęp to automatycznie przekierowuje mnie do mojego profilu i nic się nie dzieje

0

@ViscaBarca123 chyba taki jak przewidywales?

0

@pawlacz6 Todibo jest tragiczny. Jeśli uda się go sprzedać za te 25 mln plus Umtitiego za podobną kwotę to koniecznie trzeba sprowadzic Erica Garcię. Ma rok kontaktu więc do wyjęcia za ok 20mln. A to top stoperów u-20 na świecie. Już teraz często występuje w 1 składzie City. Pique, Lenglet, Garcia, Araujo. Bardzo fajnie by to wyglądało + profity ze sprzedaży a sam Umtiti zarabia więcej niż Garcia i Araujo razem wzięci

0

@Ghotti spoko, a zamawiałeś już materiał czy jeszcze się wstrzymjesz? Wyliczałeś mu już mniej więcej ile wyjdzie drzewo i materiał na ściany nośne i działowe? :)

1

@Tomo1989 jeszcze 2

0

@ViscaBarca123 szkoda że nie ma Fatiego, razem z Konradem rozruszali by ten atak. Tak czy inaczej jazda po awans!

0

Greenwood jest poziom wyżej niż Fati, Rodrygo i Vinicius. Fakt, nie opinia.

2

@Joey daj spokój Dżoej, będzie dobrze. Trza usiąść, wypić, pomyśleć.. da się to naprostować

1

@Kettger nie. Kto zdrowy na rozumie wymieni naszego przyszłego kapitana na podróbkę Figo? Neymara chce, ale za normalną kwotę w granicach 100mln. Więcej wart nie jest.

4

Aleña - facet rok młodszy od De Jonga. W Barcelonie jeden dobry mecz - z Interem, a Betisie nic, ale to zupełnie nic nie pokazał. A mimo to chcą go zostawić w pierwszym zespole? Jeśli odejdzie Vidal i Rakitic to jeszcze jako tako rozumiem tą decyzję, ale dużo bardziej wolałbym włączenie Monchu do pierwszego zespołu - box2box jak Vidal ze świetną siłą, genialnym strzałem i długim podaniem. Kapitan i.. najlepszy strzelec rezerw mimo, za gra jako środkowy lub defensywny pomocnik. Zaraz po nim Collado. Również mocno się wyróżniający zawodnik.
Aleńa to dla mnie mega przereklamowany gracz, niby ofensywnie usposobiony zawodnik, a prócz niezłego wejścia z drugiej linii nie ma nic do zaoferowania.

0

@Ghotti no to nieźle. Kiedyś to robili w przeciągu kilkunastu dni, teraz 1,5 roku? Mocno krzyżuje to plany.

2

@Gaucho grał tu i tu. Myślę ze sprawdzi się zarówno na lewym skrzydle jak i na pozycji Iniesty, bo właśnie do bladej twarzy jest najbardziej porównywany

27

@BarcaInfo Ous jeszcze walczy i mu się chce. Umtiti wygląda jakby już mu się nie chciało. Na boisku rusza się jak wóz z węglem i nie wraca nawet po swoich błędach. Poza boiskiem więcej smieszkuje niż trenuje.

1

@lucca87 czarny Alcantara to z Monachium to by się teraz przydał w Barcelonie :D A tak serio to bym brał.

0

@Mazi Keita? Chyba że on przyszedł sezon później

0

@winiola pokaż mi w takim razie kto według Ciebie jest lepszy. Chodzi oczywiście o typowe 9 potrafiące zagrać tyłem do bramki, a nie zawodników pokroju Richarlisona czy Jesusa, które z 9 mają tyle wspólnego co Griezmann.
Lautaro jest tak przereklamowany że chce go Guardiola w City mający właśnie Jesusa bo Lautaro miałby być następcą Aguero.
Tu nie chodzi o same liczby, tylko o styl gry i potencjał do dalszego rozwoju.
Facet miał bardzo dobrą pierwszą połowę sezonu i przyzwoitą drugą. Chłopak w wieku De Jonga, ze stylem gry którego obecnie na rynku brakuje, możliwy do wyciągnięcia.

Potrzebujemy następcy Luisa na gwałt, bo za rok obudzimy się z ręką w nocniku.

0

@VenoM @Szklaner nie, ale Suarez nie pogra tu dłużej niż do 2022. Wtedy nie będzie ani Suareza, a Aubameyang będzie miał 33 lata i niewiadomo w jakiej będzie formie patrząc na to, jak prowadzi się ten zawodnik.
Za Aube i tak będzie trzeba zapłacić ok 40mln euro. Wolałbym zapłać 70 plus drewnianego Firpo za dużo młodszego i perspektywicznego Lautaro. Bo to po Haalandzie najlepsza "9" do 23 roku życia. Będzie miał rok, do dwóch żeby się zaaklimatyzować i zastąpić Luisa. Za dwa lata z gabinczykiem będziemy potrzebować dwóch zawodników na tą pozycję.

Trzeba patrzeć przyszłościowo, gdyby Luis miał 5 lat gry przed sobą to spoko, ale tu trzeba szukać jego następcy a nie zmiennika.

1

@VenoM nom. Kolejny zawodnik po 30 byłby idealny do wzmocnienia tej drużyny. Jeszcze ten styl gry oparty głównie na szybkości idealnie wpisuje się w grająca z kontry Barcelonę. Nic tylko brać

1

@Ghotti tak czy inaczej lepiej dać mu jeszcze rok

0

@Ghotti samą myśl o sprzedaży tego gracza to głupota. Bardzo perspektywiczny zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?