messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@dasouzar11 a ja na okienko transferowe i sprzedaż kilku zawodników
4
Kolejna zmiana to będzie Braithwait za Semedo? Nie no kurde. Jak Vidal i Rakitic nie zostaną sprzedani to hierarchia w pomocy nie zmieni się bez względu na formę poszczególnych graczy?
0
@Coutinho007 no, mogliby uruchomić Dembele, Fatiego albo Neymara na skrzydełku to pchają środkiem...
1
Suarez z Liverpoolu wsadził by to gdzieś od pręta.
0
Ciekawie wygląda to ustawienie. Ewidentnie gramy 3-5-2, w obronie pozycyjnie 5-3-2 gdzie rolę trzeciego stopera ustawionego najbardziej z prawej strony wymiennie grają Busi z Roberto. W ataku obaj wychodzą wyżej. Setien już na początku sezonu próbował grać podobnie. Może to jego pomysł na Barce na LM? Skoro nie ma skrzydeł to wydaje się rozsądne
1
Źle się Antek prezentuje bliżej lewej strony. W meczu z Villarreal czy Espanyolem gdzie Suarez grał bliżej lewej a Antek bliżej prawej zdecydowanie lepiej wyglądał, a przynajmniej lepiej się ustawiał
5
Czuje niedosyt po tych 30min. Mogło być na dobrą sprawę 3-0.
1
@kkbarca umieszczanie Griezmanna między Hazardem czy Felixem? Nie zgadzam się. Tak samo Frenkie.
1
@Fabik nie tyle mógł co powinien
1
@geass wykorzystał byś jedyna możliwą ofensywną zmianę w pierwszej połowie bo napastnik nie wykorzystał jednej setki? No to już wiesz dlaczego nie jesteś trenerem.
0
@leonidas_29 nie psiocz. Laliśmy już bez Messiego Real z Ronaldo 4 bramkami, wygrywaliśmy pewnie z Interem czy Tottenhamem.
Real nawet 4-1 i 5-1 :P
1
Jose Arnaiz nasz były zawodnik z bramka na wagę 3 punktów. Szkoda tylko że akurat Celcie musiał strzelić -.-
1
Wydaje mi się że Setien uparcie boi się wystawiać Puiga bardziej z tyłu. Dlatego Leo w 4-3-1-2 zagra z Antkiem w pierwszej linii, a Puig za ich plecami. A szkoda, bo chciałbym zobaczyć w przyszłości Puiga jako półlewego pomocnika
0
@Majkel34 nie, sprawdzali na Varze, jeśli realizator dobrze pokazał na powtórce to faktycznie spalonego nie było
0
Do graczy FM:
Jakich młodych polskich zawodników polecacie prócz Szymańskiego, Walukiewicza, Bułki, Bogusza? Robię kariere oparta wlasnie na Polakach :D
0
@donleo12 masz w wiadomości
15
Zamiast się irytować meczem Realu lepiej odpalcie sobie mecz Bragi i zwróćcie uwagę na Trincao, bo jest chłopak niesamowity :) brakuje mu trochę regularności, ale umiejętności ma ogromne
1
Strasznie siadło Getafe i Sociedad po przerwie. Ci pierwsi w ostatnich 5 meczach 5 punktów, Sociedad 4. Niestety forma obu drużyn pokrywa się z beznadziejną forma Cucurelli i Odegaarda.
0
@david89 taka jest piłka. Remontada z PSG się podobała? A ta z Milanem? Z Arsenalem? Dwumecz rządzi się swoimi prawami, gdyby jakaś inna drużyna wtedy była na naszym miejscu to nikt by jej nie krytykował, ale ze to Barca z Messim w składzie to wielki ból dupy i frajerzy dekady.
Dla mnie na tym polega piękno futbolu, każdy team może mieć gorszy dzień i rzecz w tym, żeby ten dzień przyszedł na jesień a nie na wiosnę ;)
1
18 zawodników w kadrze: 11 na boisku, 2 rezerwowych bramkarzy więc teoretycznie każdy zawodnik z pola mógłby zagrać jeśli MATS nie złapie urazu. Czyli co? Z Valladolid wykorzysta 2 zmiany :D?
0
@Danny Gaucho ta strona tak śmiesznie wycenia piłkarzy, wiem że są algorytmy z wiekiem itd. Ale taki Davies czy Kimmich to promocje, a na drugim biegunie są zawodnicy pokoju Goretzki czy Jorginho
2
@david89 myślę że jak byśmy nie grali to klubu pokroju Napoli obawiać się nie powinniśmy, oczywiście każdy może wygrać z każdym, taki jest sport, ale nie ma co "srać" na zapas ;)
12
Dawać Bayern, jak wygrać LM to z najlepszymi, jak nie to wcześniejsze przygotowania do następnego sezonu. Byle nie Juve i Atleti, wystarczy już tyg spotkań z murarzami
0
@Ghotti to czekam z niecierpliwością jak to wyjdzie. Ja ruszam na wiosnę więc pewnie ty będziesz kończy SSO jak jak będę wyceny zbierał ;)
0
@Ghotti mam nadzieję że trochę mniej jednaj wyjdzie bo u mnie podobnie, też bez garażu, powierzchnia mniejsza, ale dach kopertowy bo dom parterowy
0
@Ghotti a jaką ty masz powierzchnię użytkową domu, bo my wyleciało? + 1 garaż? 250k na SSO to dość sporo mi się wydaje.
0
@Ghotti to daj znać jak wybierzesz konkretną ekipę i jak wyglądają wyceny za poszczególne etapy. Powodzenia :D
0
@Ghotti czyli 59 to wycena już z płytą w sumie pod samą więźbę dachową? Jeśli dobrze rozumiem to wydaje mi się to jeszcze w miarę do przyjęcia, chociaż myślę, że znajdziesz jeszcze taniej. Z czystej ciekawości: zamierzasz zabierać się za coś dam przy budowie? Ocieplenie/ktoś z instalacji/dechowanie po więźbie/coś innego?
0
@Ghotti wydaje się że to rozsądny przedział cenowy :) z tym 68 bez płyty to już ktoś mocno poleciał :D. 6 lat temu za pomurowanie całego piętrowego domu wraz ze zbrojeniowy betonowym stropem i zrobieniem więźby dachowej mój brat zapłacił 45 tysi (nie wiem czy w tej cenie były fundamenty które robiła ta samą osoba, prócz chudziaka który sami wylewaliśmy, ale raczej nie). Rozumiem że ceny poszły mono do góry, ale 70 tysi bez płyty to mocna przycinka :D
0
@Ghotti No to nieźle, zdecydowałeś się na którąś z tych wycen czy jeszcze nie?