3

@CZaras przecież jest progres, ostatnio było 80%. A tak serio to moim zdaniem dużo młodych poszło głosować i oddali głos na Holownie/Bosaka zaniżając trochę Popis.. jeszcze z 10 lat aż nastąpi zmiana pokoleniowa, młodzi już otworzyli oczy, pytanie tylko czy do tego czasu to wszystko nie jebnie

0

@Katalończyk 99 tak, wierzę też w UFO, życie po śmierci, duchy i w to, że 2Pac żyje

0

@Jaca27 myślę że klauzula + Semedo.

21

Kolejny genialny mecz Lautaro, w 50min wykręcić 6 celnych podań i 9 strat to nie jest łatwy wyczyn. Pokazuje to, że jest idealnym zawodnikiem do zastąpienia Suareza, świetnie czuje się w grze kombinacyjnej, w końcu wykręca ponad 1(!) Celne podanie na 10minut

0

@macio_944 myślę, że to jego ogromny polityczny sukces. Nikt się nie spodziewał aż tak dobrego wyniku

0

@blaugrana1980 no, Real jest faktycznie genialny. Praktycznie odpadł z LM i ledwo wygrywa z najgorsza Barca od 15 lat w lidze. A odejmij tak Benzeme i Real byłby za Atletico. Kroos, Benz, Modrić, Ramos - po ich odejściu wcale nie będzie im łatwiej niż nam po odejściu Leo, Suareza czy Pique

2

Benz nieźle wystrzelił z formą, jest dla nich tak samo ważny jak dla nas Messi. Kto by pomyślał 3 lata temu, że będzie dawał aż tyle. Za to Edena przestają bronić już nawet jego kontuzje, bo gość wygląda w liczbach gorzej od mocno hejtowanego Griezmanna

1

@DaPi moim zdaniem Bosak i Kosiniak 50/50, od Biedronia wszyscy na Trzaskowskiego to oczywiste, od Hołowni jeśli Szymon faktycznie publicznie go wesprze to 3/4 pójdzie na Trzaskowskiego. Decydujący będzie elektorat od KK i przede wszystkim Bosaka. Różnica będzie niewielka

1

Jak tam Real? Jest szansa na stratę punktów?

7

Font i Xavi - pierwszy wydaje się gościem który wie co robić i w przeciwieństwie do np Laporty nie obiecuje złotych gór tylko stabilizacje której temu klubowi brakuje, jestem pewny że Victor postawiłby na troche mniejsze transfery na początku, by odzyskać barcelońską La Masie i ustabilizować sytuacje finansową na przyszłość.

Drugi natomiast jasno mówi o "nowym projekcie zaczętym od zera" - dla mnie to dużo, bo to już mówi nam, że Xavi ma pewien pomysł na Barce, ma w głowie ułożony wstępny plan działania. Czy zrobiłby czystki jak Pep i pozbył się Busquetsa czy Pique? Raczej nie, ale czy wprowadzałby na ich miejsce młodych zawodników powoli ograniczając ich rolę? Raczej tak. Wroci Xavi to wróci zaangażowanie w pressingu i ładna gra - nawet jak nie będzie wyników to w przeciwieństwie do Setiena Xavi tak jak Zidane w Realu miałby całą szatnię po swojej stronie, Ci zawodnicy staną za nim murem i będą się go słuchać tak jak być powinno bo to Pan Piłkarz, legenda tego klubu i wyjątkowo inteligentny zawodnik. No i sam mówił, że gdyby był trenerem to taki Puig grałby u niego w pierwszym składzie - czyli koniec z betonem w pomocy i powrót do korzeni - do filigranowych ale zadziornych pomocników potrafiących zagrać zarówno indywidualnie dryblingiem, klepnąć z pierwszej piłki, jak i zagrać penetrujące podanie za plecy obrońców. Wróci Xavi to skończy się beton w pomocy w postaci gry pomocnikami o charakterze Vidala czy Rakiticia. Setien nie ma do tego jaj - i po prostu nie ma takiej siły przebicia w klubie jaką będzie miał Xavi.

Jeśli Font nie wygra za rok wyborów to moim zdaniem klub będą czekać ciężkie lata, ale wydaje mi się, że z taką kartą przetargową jak Xavi to on musi te wybory po prostu wygrać.

1

@sendesara bo jeśli nie zagra tutaj 15 lat i zostanie wcześniej sprzedany to klub uzyska środki na sfinalizowanie transferu w to miejsce, więc koło się w pewnym sensie zamyka?

0

@Johnnie_Walker GSW - mało oglądam NBA ale te 2-3 sezony temu ich forma z Currym na czele zrobiła ogromne wrażenie

0

@Danny Gaucho ja zrobiłem po prostu luźne porównanie jakoby polityka transferowa Realu była genialna, w porównaniu do naszej gównianej

0

@Danny Gaucho a w Realu kto stanowi? Mendy, Varane, Casemiro, Valverde, Tibo i od biedy Carvajal. Modrić, Kroos, Benzema, Ramos, Marceli to zawodnicy tak jak Messi czy Pique stanowiący trzon tej drużyny ale będący już w podeszłym wieku. A Hazard jest odpowiednikiem Griezmanna, tak jak Vini i Rodrygo - Trincao i Fati

Odejmij z Realu Ramosa i Benzeme i zobacz gdzie by byli, zapewne tam gdzie my bez Leo i Suareza

0

@sendesara nigdzie nie pisałem że te 15 lat mają tu zagrać, co nie zmienia faktu że Fati ma przed sobą 15 lat gry, czego nie rozumiesz?

1

@messi564 dodam jeszcze że do średniej wieku naszej i Realu nie są policzeni zawodnicy wypożyczeni, ale zarówno my jak i oni mamy wypożyczonych młodych zawodników którzy jeszcze zaniżyli by tą średnią jak Emerson, Todibo, Miranda, Oriol Busquets, Alena czy odpowiednio Kubo, Odegaard, Odriozola, Lunin

1

Zaskakujące jest to, ze średnią wieku naszej kadry wynosi 27.6, podczas gdy Realu wynosi 27. (U nas liczony jest min 33 letni Turan). Jakoś w Madrycie nikt nie płacze o to, że staną się drugim Milanem.
Przecież jest u nas bardzo dużo zawodników którzy mają przed sobą jeszcze 5-15 lat gry. Ter Stegen, Semedo, Roberto, Umtiti, Lenglet, Araujo, Todibo, Firpo, FDJ, Puig, Trincao, Fati, Dembele, Griezmann, Braithwait, Emerson, Alena, Coutinho, Miranda, Rafinha. 20 zawodników z których najstarszy ma 28 lat. Chyba nikogo nie pominąłem. Na papierze to bardzo dobrze wyglądająca kadra, która największe braki ma w pomocy, ale wydaje mi się że jakiś transfer tam będzie. Więc skończcie płakać o jakimś Milanie, bo nawet odejmując wszystkich dziadków mających ponad 30 lat to na dobrą sprawę "od biedy" mamy kim grać bez transferów, a niewątpliwe transfery niedługo będą, jak nie teraz to za rok.

1

Wczoraj dużo pecha i błędy indywidualne poszczególnych zawodników. Umtiti wczoraj utwierdził mnie w przekonaniu że to powinien być jego ostatni sezon tutaj, nawet jeśli miałby odejść za marne 30mln. Jest obecnie słabszy niż Araujo, podejmuje złe decyzje, jest wolny, ociężały i mało zwrotny. Ivan mimo bardzo dobrego meczu tym podaniem też się nie popisał. Ustawienie muru do poprawy na przyszłość.
Do tego ta forma strzelecka Leo.. zablokował się chłop przez tą bramkę nr 700, gdyby wczoraj miał swój "normalny" celownik to do dwóch asyst dodałby dublet bramek

2

Od Puiga powinno się zaczynać ustawianie składu jeśli chodzi o pomoc. Chłop może i cienki jak palec, ale w obronie daje radę, a jakość jaką wnosi do rozegrania jest obecnie bardzo potrzebna.

0

@mrboom po operacji może odczuwać kolano przy takim obciążeniu. Możliwe że dał sygnał, że zaczął odczuwać dyskomfort by Griezmann się grzał

4

Też trzeba przy tym golu podkreślić zaangażowanie w pressing Semedo i Messiego, Luis zrobił 3/4 roboty, ale gdyby nie Semedo i Leo to tej bramki by nie było

2

@D10SLEO będzie na skrzydle :D

13

Może być wolny, może być gruby, ale skurczybyk dalej ma to coś.

0

Ta pomoc dzisiaj wygląda świetnie na tle Celty która ostatnio imponuje formą, a pomoc Celta ma też bardzo fajnie obsadzoną. Rakitic i Puig się wyróżniają, świetny ich mecz, Vidal jak to Vidal, mało go w kreacji ale walki mu odmówić nie można

3

Semedo i Rakitic imponują formą ostatnio.

0

@Adamski69 Busquets nie jest słaby fizycznie. Chłop waży prawie 80kg, przy 55kg Puiga odpowiedź chyba znasz

8

Puig się wyróżnia, bardzo dobry mecz. Trochę mało Fatiego w tym meczu.

0

@seba1324 eleven. 15zl na miesiąc

2

Jakie Juan Miranda z Schalke na lewej obronie dziś 5 kluczowych podań. To co, może on zamiast Pjanica do środka pola? :D

0

Celta jeszcze nie miała piłki, 4minuta i 100% posiadania :P Setien zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?