1

Kozak skład! Wolałbym jedynie Antka w miejsce Suareza, ale nie można mieć wszystkiego, ważne że jest Fati i Riki, aż się mordą cieszy na mecz

2

Czuje dziś brameczke albo asystę Rikiego

1

@Fabik ja gram obecnie na patchu 1.28, bez ostatnich DLC i powiem szczerze: wciąga mega, już teraz mam mega dużo mechanik, obecnie staram się robić WC Osmanem prawosławnym. Polska i Hiszpania njuz ograna, gra która wciąga tak jak FM: albo wcale, albo na tysiące godzin

0

@Elnuum no chiba

7

@Elnuum masz 500+, twoja babcia ma 13 emeryturę, jest 1000 na wakacje, zerowy podatek dla młodych, ludziom ogólnie żyje się lepiej a Ty pytasz się na kogo głosować?

1

Jest jakaś gra PC/PS/XBOX która teraz lub za młodu wciągnęła was na dłużej? Mnie prócz różnych wersji FM, Fify, Pesa, GTA, Wiedźmina czy COD najbardziej wciągnęło Diablo 2, to chyba gra w którą grałem dobre 5-6lat ze względu na genialny multiplayer, dlatego czekam na D4, chociaż to już nie będzie to. Takiego PvP nie było nigdzie, gra prosta, ale nie nudziła się nigdy, no, może do momentu zbyt dużego wysypu botów.

Teraz pogrywam trochę w Europa Universalis 4, fajna strategia wymagająca ciągłego myślenia i używania mechanik. Polecam. Jedyny minus to cena, bo żeby kupić legit wersję z wszystkimi DLC to trzeba szykować ponad pół tysiąca.

0

Ktoś wie dlaczego po ostatnim niezłym meczu Matheus Fernandes nie znalazł się w kadrze Valladoid?

0

@BarcaInfo SIIII czyli pewnie Rysiu w pierwszym obok Ivana i Vidala, jeszcze Fati na skrzydełko

1

@damiano996 Dziękuje

7

@Pressinho Brawo, rozgryzłeś to Sherlocku

5

@mikiiki Hołownia/Bosak, jak w drugiej go nie będzie, a zostanie Trzaskowski i Duda to na Dude

0

@Chwytliwy A mogli brać Malcoma :D A tak serio to uważam, że skoro Mbappe, Gnabry, Adama czy nawet ostatnio Pulisić dają radę po prawej stronie z prawą nogą to i Sancho da, w Anglii jest dużo więcej miejsca niż w Hiszpanii, a skrzydlowy z takim gazem pasuje idealnie

0

@masq Puig może grać też "niżej". Mówiąc prosto: może też zagrać "na pozycji Xaviego", a nie tlko "na pozycji Iniesty" :P

1

Ktoś wie czy groźna jest ta kontuzja Emersona? Wczoraj zagrał bardzo dobry mecz patrząc po statystykach więc szkoda by było gdyby wypadł.
Cieszy też kolejna bramka Trincao, tylko ten Alena który nie może się przebić nawet w Betisie..

0

@SuperPatsonFCB mi nie chodzi o słabszą grę. Chodzi o odejście od tego co Barcelońskie, odejście od La Masii, odejście od gry piłką, od ofensywnej gry kosztem betonu.

Dla mnie możemy nic nie wygrać za rok, ale daj Puiga do pomocy wraz z Thiago i FDJ. Fatiego na skrzydło a będę z bananem na mordzie to oglądał

0

@busquets5 no, 7mln netto. Arthur zarabiał 2, w Juve miał mniej. Coś koło 5mln z tego co kojarzę

2

Jeśli to był ostatni transfer do pomocy i zostaniemy z betonem + FDJ i Puig to chyba pierwszy raz odkąd kibicuje temu klubowi (jakiś 2004-2005rok) odpuszczę sobie, koniec z kupowaniem koszulek, jeżdżeniem na mecze, wykupieniem transmisji, za dużo, za dużo ostatnio było betonowej Barcelony bym dalej chciał ją oglądać w jeszcze bardziej betonowej wersji

3

Kolejny 30 latek z grubą pensją, a później zdziwienie że Rakitic czy Vidal nie chcą stąd odchodzić. No proste że nie chcą bo tu zarabiają 7mln, a taka Sevilla da maks 2. Pjanic wypełni kontrakt tak samo jak Vidal i Rakitic, jeszcze rok z betonową pomocą, mam nadzieję że później Xavi z Fontem wygrają wybory. Szkoda tylko że Messi będzie miał wtedy 34 lata.. szkoda tych lat od Barcy Enrique.

0

@RonnieVEB a skąd wiesz jak będzie grał Trincao?

0

@Edoss dla mnie Ndombele będzie transferem jak Griezmann, bardzo fajny zawodnik, ale za bardzo niewiadomo gdzie miałby grać bo przy Busquetsie i FDJ nie ma dla niego miejsca. A przed nim w hierarchii będzie jeszcze 3 weteranów, lepiej skupić się na Thiago

0

@RonnieVEB to co Trincao, a nawet więcej bo z tego co kojarzę był w tamtym sezonie 8 razy wybierany zawodnikiem miesiąca w lidze portugalskiej.

Edit: sorry, 5 razy z rzędu został najlepszym obrońcom w lidze

0

@Edoss chcesz oprzeć całą grę na zawodniku który rozegrał jeden dobry mecz, a raczej pół? Mamy mieć na pozycję defensywnego pomocnika i box2box 6 zawodników a na 'pozycję Iniesty' jednego? I to w dodatku Puiga?

2

@Kwiatek67 a ja nie. Nie pasuje do ich stylu gry a Klopp nie jest głupi i i tym wie. Mają już Keite który jest bardzo podobny stylem gry do Thiago i mimo, że nie gra źle to nie może przebić się przez Hendersona, Fabinho i Wijnalduma

0

@Edoss widziałem. To dobry piłkarz, ale będzie kolejnym zawodnikiem na pozycję Busquetsa, ewentualnie De Jonga. Nie wyobrażam sobie pomocy Busqtes De Jong Ndombele. Przecież to straszny beton. A jest jeszcze Pjanic, Rakitic i Vidal. Tu potrzeba kogoś z dryblingiem i otwierającym podaniem a nie box2box lub defensywnego pomocnika, a takim jest francuz

2

@MrShakira on nie potrafi bronić.

0

@Sherem jeśli miejsce tej trójki zajmie Thiago, Pjanic i Puig to spoko.

1

@Edoss prócz Pjanica nikt nie przyjdzie, chyba że odejdzie Ivan i Vidal. I mam nadzieję, że nie będzie to Ndombele. Po co kolejny defensywny pomocnik? FDJ powinien być szykowany na tą pozycję, a ściągnąć powinni kogoś bardziej ofensywnego jak Aouar czy Thiago

3

@Kamil92 obie, gra ma podobną mechanikę ale zupełnie inny klimat. Dla mnie Odyssey, ale Origins też mocno szanuje

13

@barcelonaLM bo Thiago jest innym typem zawodnika, Pjanic ma podobną charakterystykę do Busquetsa i Rakiticka, Thiago ma drybling i genialne prostopadle podania. Jest po prostu bardziej potrzebny

1

@Edoss oby, oby w ich miejsce przyszedł Thiago bo inaczej znów będziemy liczyć tylko na Messiego w rozegraniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?