0

@cat_r37 czyli tak samo jak Pjanić tylko Arthur nie bije stałych fragmentów

4

@cat_r37 zdajesz sobie sprawę też z tego, że Pjanic bije wszystkie rożne i wolne, a groźne dośrodkowania też zaliczane są jako kluczowe podania?

1

Dzięki Lech, jutro Legia może odskoczyć na 10 pkt, co na tym etapie już praktycznie gwarantuje mistrza. Pięknie :D

0

Oglądał ktoś Betis? Patrząc po ocenach i statystykach Emerson zagrał niezły mecz, a Alena dał dobra zmianę, prawda to?

0

No i koniec. Real tego nie odda, dziękuję, dobranoc

2

Gdzie są zmiany? Gdzie Fati i Puig? Wychodzimy ze średnią wieku pierwszej jedenastki 31 lat robiąc 2 zmiany do 83 minuty, bez pomocnika potrafiącego cokolwiek zdziałać w grze do przodu. Kapitalnie to wygląda

0

@Davvd bo nie zawsze może? Jak straci na wysokości link środkowej to zawodnik ma 1v1 z Pique

5

Alba i Semedo dziś najlepsi

0

Leo dziś irytuje trochę. Nie można mu odmówić chęci, ale wszystko próbuje przepchnąć na ścianę do Suareza albo Vidala. Tam jest Fernando, Diego Carlos i Kounde. To nie ma większego sensu

0

@tommyVERceti Real grając tym samym składem zdobył 3 LM z rzędu.

0

Fati, Griezmann i Arthur niech wejdą za Martina, Luisa i Vidala. Trzeba coś szybko zmienić bo nie wygląda to dobrze po przerwie

3

Co z tego że Ivan czy Luis odzyskali dziś kilka piłek w okolicach 25 metra jak nasze szybkie ataki po przechwycie to dramat

5

Suareza się nie fauluje jak Leo jest blisko :D

4

Alba, Semedo, Rakitic zagrali świetną pierwszą połowę. Dobrze że boczni obrońcy odstawili sobie Ocamposa i Navasa

0

Podoba mi się ten pressing, oby coś wcisnęli, ale ciężko bo Diego Carlos i Kounde to top 4, jak nie top3 para stoperów w lidze.

1

@FafitFCB po co jak wygląda to obiecajaco?

0

@soczeq my w tym meczu też gramy ładnie. Tamten Betis był ultraofensywny. Dużo strzelał dużo tracił, ale grali ładnie

0

Trzeba coś wcisnąć jak najszybciej bo Gonzalez Gonzalez może coś wydrukować, a Sevilla i stałymi fragmentami potrafi stworzyć zagrożenie w tym sezonie

1

@barcelonaLM i Albą

2

Suarez powoli wchodzi w swoje buty, Ivan dziś to bestia motorycznie i technicznie bo wszystko gra na 1-2 kontakty :O ogólnie kozak gramy, czyli skończy się remisem :D

8

Semedo, Alba i Lenglet to piłkarze którzy najbardziej na plus po kwarantannie. Obym nie przechwalił

0

Który klub osobiście wolicie Betis czy Sevilla? Dla mnie Verdiblancos zdecydowanie

0

Oscar Rodriguez to będzie kolejny po Raulu De Tomasie ligowy średniak którego Real pewnie opuchnie za jakieś 20mln. Świetnie potrafią sprzedać wychowanków. Morata, Llorente to najlepsze przykłady

0

@Hiacynk ostatnio oglądałem wywiad z Mioduskim i ten facet zaczyna rozumieć o co chodzi w futbolu. Widać to po Legii, prócz wyników zbudował nowoczesny kompleks szkoleniowo treningowy.
Mioduskim mówił to w kontekście Kapustki, ale chodzilo mniej więcej o to, że: byliśmy nim zainteresowani, ale nie było nas na niego stać, gdyby Bartek czy inni młodzi piłkarze przed transferem do dużego klubu przyszli do Legii na rok-dwa, żeby budować swoją markę w rozgrywkach europejskich, w przyszłości nie robilibyśmy im problemu z transferem do klubu, który zapewni im dalszy rozwój.
Czy w przyszłości Kapustka u nas zagra? Nie wiem, zobaczymy, był taki temat zeszłego lata, teraz przyszedł między innymi Wszolek i Luqinhas, ale wszystko jest możliwe.

0

Ile u was na rynku kosztuje łubianka truskawek?

0

@barteq chodzi mi tylko o styl gry, bazował na szybkości. Taka trochę lepsza wersja Viniciusa z niego była wtedy, a cena była mocno zawyżona bo to Anglik, oni zawsze chodzą 2x drożej

6

Wielki szacun dla Pepa za to jak ogarniętego skrzydłowego zrobił ze Sterlinga. Gość, który był typowym jeźdźcem bez głowy stał się zawodnikiem który dużo widzi na boisku i podejmuje praktycznie tylko dobre decyzje. Dembele, Trincao i Fatiemu przydałby się ktoś taki na ławce.

1

@lukas10 szczerze nie wiem, oglądam mało włoskiej ligi, teraz wyjątkowo bo jest na TVP ten puchar :D. Śledzę jedynie Hiszpanię, ale oglądam kilka spotkań w weekendy, no i szlagiery angielskie, czasem polskie "szlagiery"

0

@lukas10 ciężko to widzę. Mieli bardzo dobre sytuację jak słupek Insignia czy fajny jego strzał po różnym. Arek miał świetna, ale czuję gola dla Juve w końcówce po stałym fragmencie

0

Ile zmian mają w Anglii? Pep ma bardzo mocną ławkę, grają w przewadze i wygrywają 2-0. Mógłby coś porotować. Nie chciałbym żeby taki De Bruyne wypadł przed rewanżem z Realem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?