messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 czyli tak samo jak Pjanić tylko Arthur nie bije stałych fragmentów
4
@cat_r37 zdajesz sobie sprawę też z tego, że Pjanic bije wszystkie rożne i wolne, a groźne dośrodkowania też zaliczane są jako kluczowe podania?
1
Dzięki Lech, jutro Legia może odskoczyć na 10 pkt, co na tym etapie już praktycznie gwarantuje mistrza. Pięknie :D
0
Oglądał ktoś Betis? Patrząc po ocenach i statystykach Emerson zagrał niezły mecz, a Alena dał dobra zmianę, prawda to?
0
No i koniec. Real tego nie odda, dziękuję, dobranoc
2
Gdzie są zmiany? Gdzie Fati i Puig? Wychodzimy ze średnią wieku pierwszej jedenastki 31 lat robiąc 2 zmiany do 83 minuty, bez pomocnika potrafiącego cokolwiek zdziałać w grze do przodu. Kapitalnie to wygląda
0
@Davvd bo nie zawsze może? Jak straci na wysokości link środkowej to zawodnik ma 1v1 z Pique
5
Alba i Semedo dziś najlepsi
0
Leo dziś irytuje trochę. Nie można mu odmówić chęci, ale wszystko próbuje przepchnąć na ścianę do Suareza albo Vidala. Tam jest Fernando, Diego Carlos i Kounde. To nie ma większego sensu
0
@tommyVERceti Real grając tym samym składem zdobył 3 LM z rzędu.
0
Fati, Griezmann i Arthur niech wejdą za Martina, Luisa i Vidala. Trzeba coś szybko zmienić bo nie wygląda to dobrze po przerwie
3
Co z tego że Ivan czy Luis odzyskali dziś kilka piłek w okolicach 25 metra jak nasze szybkie ataki po przechwycie to dramat
5
Suareza się nie fauluje jak Leo jest blisko :D
4
Alba, Semedo, Rakitic zagrali świetną pierwszą połowę. Dobrze że boczni obrońcy odstawili sobie Ocamposa i Navasa
0
Podoba mi się ten pressing, oby coś wcisnęli, ale ciężko bo Diego Carlos i Kounde to top 4, jak nie top3 para stoperów w lidze.
1
@FafitFCB po co jak wygląda to obiecajaco?
0
@soczeq my w tym meczu też gramy ładnie. Tamten Betis był ultraofensywny. Dużo strzelał dużo tracił, ale grali ładnie
0
Trzeba coś wcisnąć jak najszybciej bo Gonzalez Gonzalez może coś wydrukować, a Sevilla i stałymi fragmentami potrafi stworzyć zagrożenie w tym sezonie
1
@barcelonaLM i Albą
2
Suarez powoli wchodzi w swoje buty, Ivan dziś to bestia motorycznie i technicznie bo wszystko gra na 1-2 kontakty :O ogólnie kozak gramy, czyli skończy się remisem :D
8
Semedo, Alba i Lenglet to piłkarze którzy najbardziej na plus po kwarantannie. Obym nie przechwalił
0
Który klub osobiście wolicie Betis czy Sevilla? Dla mnie Verdiblancos zdecydowanie
0
Oscar Rodriguez to będzie kolejny po Raulu De Tomasie ligowy średniak którego Real pewnie opuchnie za jakieś 20mln. Świetnie potrafią sprzedać wychowanków. Morata, Llorente to najlepsze przykłady
0
@Hiacynk ostatnio oglądałem wywiad z Mioduskim i ten facet zaczyna rozumieć o co chodzi w futbolu. Widać to po Legii, prócz wyników zbudował nowoczesny kompleks szkoleniowo treningowy.
Mioduskim mówił to w kontekście Kapustki, ale chodzilo mniej więcej o to, że: byliśmy nim zainteresowani, ale nie było nas na niego stać, gdyby Bartek czy inni młodzi piłkarze przed transferem do dużego klubu przyszli do Legii na rok-dwa, żeby budować swoją markę w rozgrywkach europejskich, w przyszłości nie robilibyśmy im problemu z transferem do klubu, który zapewni im dalszy rozwój.
Czy w przyszłości Kapustka u nas zagra? Nie wiem, zobaczymy, był taki temat zeszłego lata, teraz przyszedł między innymi Wszolek i Luqinhas, ale wszystko jest możliwe.
0
Ile u was na rynku kosztuje łubianka truskawek?
0
@barteq chodzi mi tylko o styl gry, bazował na szybkości. Taka trochę lepsza wersja Viniciusa z niego była wtedy, a cena była mocno zawyżona bo to Anglik, oni zawsze chodzą 2x drożej
6
Wielki szacun dla Pepa za to jak ogarniętego skrzydłowego zrobił ze Sterlinga. Gość, który był typowym jeźdźcem bez głowy stał się zawodnikiem który dużo widzi na boisku i podejmuje praktycznie tylko dobre decyzje. Dembele, Trincao i Fatiemu przydałby się ktoś taki na ławce.
1
@lukas10 szczerze nie wiem, oglądam mało włoskiej ligi, teraz wyjątkowo bo jest na TVP ten puchar :D. Śledzę jedynie Hiszpanię, ale oglądam kilka spotkań w weekendy, no i szlagiery angielskie, czasem polskie "szlagiery"
0
@lukas10 ciężko to widzę. Mieli bardzo dobre sytuację jak słupek Insignia czy fajny jego strzał po różnym. Arek miał świetna, ale czuję gola dla Juve w końcówce po stałym fragmencie
0
Ile zmian mają w Anglii? Pep ma bardzo mocną ławkę, grają w przewadze i wygrywają 2-0. Mógłby coś porotować. Nie chciałbym żeby taki De Bruyne wypadł przed rewanżem z Realem ;)