messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ajajaj Arek. Gdyby miał to na lewej. Niestety prawa dużo słabsza
2
@Mns21 sofa. Pokazuje dokładne statystyki w meczu każdego zawodnika tj. udane dryblingi, straty, celne podania itd. półka wyżej
0
@katalonia15 z obrony najlepszy Lenglet, za nim Firpo, najsłabszy Roberto. Bardzo dobra zmiana Semedo, Umtiti ocena wynscioway. W pomocy Busi i Arthur poprawnie, Ivan ciut lepiej, ale dopiero jak zaczął grać na pozycji Busiego. Puig i Vidal bardzo dobre zmiany. W ataku Messi i Fati bardzo dobre spotkanie, Griezmann i Suarez dziś słabo. No ale Leganes tak się broniło że w sumie starali się głównie grać przy stoperach żeby robić trochę miejsca.
4
Po słabej pierwszej połowie, druga oglądało się na tyle dobrze, że wielka szkoda, że mecz się już skończył.
Bardzo dobre zmiany Semedo, Puiga i Vidala. Cieszy gol Fatiego, wreszcie Firpo poprawny występ. Oby tak dalej. Niech tylko Antek i Luis wrócą do nas wreszcie
1
Suarez jeszcze słabszy niż Griezmann dziś
1
@Kuracjusz moim zdaniem mimo wszystko Vidal jaki partner De Jonga. Rakitic do przerwy poprawnie. Najlepiej gra jak zszedł na pozycję Busquetsa
6
Moim zdaniem bardzo dobra zmiana Puiga, ale jeszcze lepsza Vidala. Arturo zawsze król na ostatnie 20min
0
Rysiu już w pierwszej akcji pokazuje że każda akcję stara się pchać do przodu. Liczę na więcej minut chociaż tych końcowych żeby móc go ocenić
0
W sumie to i 6 zmiana by się przydała bo taki Braithwait też zasługuje na minuty
0
To może Braithwait za Messiego :D? Griezmann mógłby zagrać na ponoć swojej pozycji
1
Boże, gramy 10 spotkań co trzy dni. Dla nich obecny okres to jak początek sezonu, a obciążenie będzie duże. Zdejmuje prawdopodobnie zawodników którzy wyjdą na kolejny mecz w pierwszej 11 więc w czym problem?
0
Nie no ja na tej streamowej słabej jakości odróżniam bez problemu Firpo od Fatiego więc serio mają aż taki problem komentatorzy? To trochę irytujące
10
Clement dziś to bestia
4
Jest 79% posiadania więc w czym problem?
5
Nagrali ten doping chyba z remontady z PSG
1
Gramy na wyjeździe?
3
Ja rozumiem Setiena, że Puig jest 6 pomocnikiem w hierarchii, a Araujo 4 stoperem więc logiczne jest, że najpierw Ci zawodnicy przed nimi muszą wejść w rytm meczowy na decydującą fazę sezonu. Arthur czy Ivan to ważniejsi piłkarze dla nas obecnie nic Rysiek. Mam tylko nadzieję że przy korzystnym wyniku wejdzie na boisku właśnie Puig czy Monchu a nie Vidal czy De Jong. Suareza jeszcze rozumiem, dużo bez gry i obecnie brak czucia piłki, ale taki De Jong czy Vidal mógłby dziś odpocząć cały mecz jeśli zabijemy ten mecz w pierwszej polowie. Na to liczę
0
@Maker0 @Coutinho007 nigdzie nie powiedziałem że ich lubię, dużo bardziej byłbym zadowolony gdyby tam był Betis, Sevilla czy Sociedad. Pisałem to raczej ze względu na Cucu, który przed przerwą robił naprawdę dobre wrażenie i liczyłem na niego jako ewentualnego zastępcę za Firpo.
@Ghostface raczej mecz wyrównany, ale sam fakt, że Getafe gra siebie w przewadze z zespołem z miejsca spadkowego.. No muszą wygrać
0
Cucurella jak i całe Getafe nie wyglądają zbyt dobrze po tej przerwie. Wiadomo to dopiero drugi mecz, ale jeśli Getafe realnie myśli o pucharach to muszą się obudzić. Oni nie grali jakiejś wybitnej piłki wcześniej, raczej prosty siłowy futbol, no ale teraz nawet tej siły, wybiegania i doskoku do przeciwnika nie widać
0
@pikass14 w sumie racja. Problem w tym że chętnie bym zobaczył Arthura i Ivana od pierwszej minuty po obiecujących wejściach w ostatnim meczu, a De Jong mógłby pokazać się czy jednak Koeman się nie myli i Holender powinien grać jako defensywny pomocnik. Ewentualnie Rysiu za Ivana też bym nie płakał, ale nie liczę na to
0
Jaka 11 chcielibyście dziś zobaczyć?
Mój wybór to Ter Stegen - Semedo Araujo Umtiti/Lenglet Firpo - De Jong Arthur Rakitic - Messi Braithwait Fati.
W drugiej połowie koniecznie Suarez, Griezmann, Puig + zmiany najbardziej zmęczonych. Mam nadzieję że chociaż 9-10 się sprawdzi z tej 11. Busi i Pique niech dziś koniecznie odpoczną, De Jongowi też by to dobrze zrobiło, ale chyba co za dużo rotacji to nie zdrowo. Obowiązkowo chce dziś zobaczyć Arthura. Tak więc #SetienMusisz
3
@escarabajo Giroud, zdecydowanie, ale wolę Aduriza :D.
1
@Hiacynk tylko ten De Jong razi, Lope lubi mieć wysokiego silnego napastnika ale do tak fajnie grającej piłką Sevilli dawać takiego drewniaka (chodzi mi o styl gry, a nie umiejętności).. Milik by tam fajnie pasował, technika użytkowa dużo lepsza, a warunki fizyczne wcale nie gorsze. Do tego lewą nogą potrafi krawat zawiązać
0
@BarcaInfo ciekawią mnie zawsze te powody, bo skoro gość utrzymał się na stołku tyle lat to znaczy że fachowcem jest wybitnym, a za jego kadencji wyszło kilka fajnych nazwisk ze szkółki znanych fanom footballu na całym świecie. Więc albo się wypalił i chciał zmiany otoczenia, albo emerytura, albo cięcia kosztów. Mam nadzieję że to nie ten ostatni scenariusz
4
@AmigoBlancos Martin ma 7 bramek koleżko.
3
@PatrykBarca tak, ale w przeciwieństwie do Brazylijczyka to Dembele drybluje jak musi, Vini w ataku widzi tylko opcje dryblingu. Dembele jest obunożny, w Rennes grał na pozycji nr 10, w BVB też nie był typowym skrzydłowym, bardziej wolnym elektronem bliżej prawej strony. To ogólnie bardzo inteligentnie poruszający się zawodnik, może poza boiskiem nie jest zbyt mądry, ale na boisku porusza się bardzo dojrzale, dużo dojrzałej niż te dwa madryckie wonderkidy czy Fati.
1
@Coutinho007 fakt mój błąd, wydawało mi się, że Puig zagrał z 10 spotkań w Barcy B, zagrał dwa razy więcej. Śledzę tylko pojedyncze spotkania Barcy B. Tak czy inaczej, trenował więcej z pierwszym zespołem niż Collado czy Araujo, a zdecydowanie więcej niż Monchu
0
@Coutinho007 bo on nie gra w Barcy B tak jak Fati. Araujo, Collado i Monchu grają.
0
@Coutinho007 nie brałem pod uwagę zawodników Barcy B prócz Fatiego. Można tu dodać Araujo, Collado czy Monchu.
1
Śmieszą mnie te argumenty, że Real ma większe szanse na mistrzostwo bo mają szerszą ławkę.
Obecnie, mając 5 dobrych zawodników na 3 pozycję absolutnie wystarczy, więcej i tak nie zagra, nawet przy 5 zmianach to te ostatnie będą tylko "kilkuminutowe". W obronie na 4 pozycję mamy Semedo, Roberto, Pique, Umtitieto, Lenglet, Albę, Firpo 7 zawodników na 4 pozycję. W pomocy Busquetsa, De Jonga, Vidala, Arthura, Rakiticia i Puiga. 6 zawodników na 3 pozycję. W ataku Messi, Suarez, Griezmann, Braithwait, Fati, Dembele (może grać tylko w LM). 5 zawodników + Dembele na 3 pozycje. Gdzie ta przewaga w szerokiej ławce? Redaktorzy niektórych serwisów nie widzą tego, że jeden Suarez da więcej niż Vinicius, Rodrygo i Jovic razem wzięci? Nie widzą tego, że Braithwait i Griezmann byliby w Madrycie drugimi strzelcami w lidze po Benzenie? Nie wspominam nawet o Messim i Suarezie bo to obecnie dwóch najlepszych zawodników w lidze.