2

A już miałem pisać niech wraca Kante bo ten drewniak z Las Palmas nic nie gra. Pięknie zamknął mi usta :D

0

Ciekawi mnie jak potencjalnie nowy klub będzie rozpatrywał Karbownika. Gość ma bardzo dobrą lewą nogę ale mimo wszystko jest prawonożny. Lewy obrońca z prawą nogą? Czy przesuną go na prawo, w może środek pola?

0

@Jaca27 to i tak jeden z lepszych stoperów w tej marnej lidze.

0

@Criss18Barca @Yoshi94 no tak, ale mylicie pojęcie trenera z menadżerem. Daje sobie rękę uciąć że jesteście osobami które nie mają z trenerka nic wspólnego a się wypowiadają.
Jak chcesz wytłumaczyć zdolnemu zawodnikowi w wieku 6-10 lat żeby wykonywał prosty zwód z balansem ciała skoro sam nie potrafisz go wykonać? Jak mu to pokażesz? Bo gwarantuje Ci, że jak mu nie pokażesz to nie będzie wiedział jak się do tego zabrać. Tak jest z 3/4 ćwiczeniami, najpierw sam musisz je wykonać poprawnie żeby wymagać tego od dzieci, a uwierz mi że są na kursie osoby które nie potrafią zrobić takich ćwiczeń, kiedyś założyłem się z gościem że nie da rady wyżonglować 30 razy - nie dał rady. Dramat

0

@Hiacynk spoko, C uczy podstaw do pracy z dziećmi i naprawdę prócz papieru warty jest ten kurs wydania tej gotówki. U mnie na 32 osoby zdały go 30, a te dwie no to cóż... Jak ktoś słabszą nogą nie potrafi kopnąć piłki na 5m a bierze się za kurs trenerski to tak musiało się skończyć ;)

2

Jest tu ktoś, kto ma licencję trenerską wyższą niż UEFA B? Sam posiadam właśnie B, chciałbym zrobić A, tak dla siebie (a klub chce mi to zasponsorować więc grzech nie skorzystać). Jak to wygląda? Ciężko się dostać i zdać taki kurs? Grassroots C i UEFA B były spoko do zrobienia, ciekawi mnie jak wygląda A. Wiem że wymagane są dobre praktyki, znajomy trener z mojego miasta robił je w Benfice na obozie letnim. Coś poza tym?

1

@Hiacynk od siebie daje diablo 2, ten mroczny klimat był kozacki. GTA 3 jak na swoje lata też mocno dawało radę

1

@Hiacynk City było wtedy w budowie i to takiej dość mało zaawansowanej, Juve się odradzało po ciężkich przejściach i sam fakt, że grali w fazie pucharowej LE o tym świadczy, wiem, że teraz to ogromne marki (Juve od zawsze), ale te dobre wyniki Kolejorza z tamtymi drużynami robią na mnie mniejsze wrażenie niż remis Legii z zmierzającym po tytuł LM Realem (wiadomo, że w dwumeczu było mniej kolorowo).

Tamten Lech był mocny, Legia z Vadisem, Prijo, Moulinem czy Rado w formie również. Szkoda, że nie za osi się by któraś z polskich ekip mogła nawiązać do wyników tej wielkiej dwójki. A potencjał jest, tylko polscy piłkarze coraz szybciej uciekają z naszych najlepszych ekip do klubów zagranicznych, a druga sprawa że kupić takiego Stilicia czy Vadisa przy naszych możliwościach zaoferowania im ciekawego projektu nie jest łatwe

16

Samper, Gumbau, Oriol.. ile już miało być tych nowych Busquetsów. A może być tak zacząć grać 4-2-3-1 gdzie na dwóch cofniętych rozgrywających Arthur i De Jong czują się najlepiej. Wtedy zamiast szukać nowego Busquetsa mamy tą pozycję obsadzoną na 10 lat

9

Patrząc na te statystyki aż dziw bierze że nie interesujemy się Joao Pedro, który w każdej wymienionej statystyce jest lepszy niż Lautaro

0

@ArdoFCB w Legii 5. Ale to Lech ma #najlepsza akademia.

0

Panowie i Panie, gdzie można zjeść dobre śniadanko w Gdańsku? Jakaś kawiarnia/knajpa w centrum

2

@escarabajo nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

1

Polski fanpage Betisu podaje, że odkąd trwa kwarantanna to Emerson średnio dwa razy dziennie wrzuca filmiki ze swoimi treningami.

Determinacji mu odmówić nie można. Widać to później na boisku gdzie chłop pracuje na całej długości bo nominalnie grający na prawym skrzydle Fekir raczej operuje w środku pola, a i do obrony nie wraca za często.

2

@Europejczyk1980 Barcelona, Dubrownik, Florencja - z tych co byłem to te najbardziej mi się spodobały.

32

@Olkovsky9 Przecież to fake na 99%, widziałem już kilka razy identyczny "wywiad" tylko z innym piłkarzem,

1

@DaPi to ten mecz dzięki któremu zakończyła się II Wojna Światowa. Cześć i chwała zawodnikom!

3

@DonMatteo901 ja też to uwielbiam, szczególnie ten płacz, że Legia dzięki fatalnemu sędziowaniu niesłusznie zdobywa 4 mistrzostwo w ostatnich 5 latach. Zupełnie jak nasza Uefalona, w polsce mamy Uefalegie. Z dystansem oczywiście :) Ameby się wszędzie znajdą.

3

@Mroziu który? Bo trochę ich było :D 6-2? 5-0? 4-0? 5-1?

6

@cchesterr43 gość dwa lata siedział i został uniewinniony więc w czym problem?

3

@Messinio82 o fajna dyskusja, takiej jeszcze nie widziałem. Myślę, że warto nagrać o tym podcast droga redakcjo

18

@xVENUMx Mefedron

0

@Katalonbar Aour, Werner/Kimmich

3

@Bobo25 Owszem, o redukcji mięsa nic nie mówiłem. Po prostu teraz wjeżdża golonka z młodą kapustką a nie frytkami ;)

3

@RonnieVEB Witam. Wszystko świetnie, od dwóch-trzech miesięcy zmieniłem swoje nawyki żywieniowe zwiększając ilość warzyw i dobrych tłuszczy zmniejszając przy tym ilość węglowodanów. Polecam. Zupełnie inaczej człowiek funkcjonuje

5

@BarcaInfo i luks, jest na kogo stawiać: Alena, Coutinho, Puig, Pedri, a nawet świetny w tym sezonie Rafinha

1

@Hiacynk ukończyłem rok temu. Nic trudnego :) teraz czas na B

0

@AJHM Ma wrócić jeszcze w czerwcu.

1

@l0Messini uznaliśmy, że najpierw trzeba mieć gdzie mieszkać. A druga sprawa to wciąż jesteśmy bardzo młodzi :D 26 lat wskoczy na kark dopiero.

2

@AdrianStoku No nie wiem gdzie szukałeś. Dla mnie to nie wydatek w błoto, jesteśmy razem prawie 10 lat, mieszkamy razem i po prostu tego chcemy. Liczę, że z tych 65 uda się odzyskać te 40 tyś. Jak stracę 25 uszczęśliwiając przy tym swoją kobietę - to dla tego uśmiechu warto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?