messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Atleti! Atleti! Atleti! Można nie lubić ich za ten specyficzny styl, ale za charakter nie sposób ich nie lubić. Dziś całym sercem za ekipą z Madrytu. Zawsze za hiszpańskimi zespołami! (Prócz Prześcieradeł).
Betis dał ostatnio popis, Barca wywalczyła, niech jeszcze Atleti dorzuci swoją cegiełkę
0
@Litman Przecież ani Napoli, ani Barcelona nie decydowały o tym. Napoli odgórnie mogło więc grali (rejon Neapolu w tamtym czasie był bardzo bezpieczny bez zachorowań). Barcelona nie może bo jej zabroniono więc niestety kluby nie mają nic do powiedzenia
0
O co chodzi z tym Puigiem? Nie dostał powołania czy co? Bo przecież 18 na Napoli jeszcze nie znamy
1
@elplacek44 tak jak z grypą. Nie trzeba leczyć zęby wyzdrowieć. Organizm sam jest w stanie tego wirusa przezwyciężyć, ba powinien to robić. Niestety starsi ludzie i ludzie z niską ogólną odpornością nie są wstanie wygrać tej walki
0
To dobry Puig wchodzi
3
Fati i Puig już całkowicie odstawieni
0
@itmustbejoke jest też zawodnikiem który zepsuł najwięcej sytuacji, w tym najlepszą w meczu, jedynym zawodnikiem który nie bierze udziału w pressingu i zawodnikiem z najmniejszą ilością przebytych kilometrów,
2
Kiedyś Messi samą obecnością obniżał morale przeciwnej drużyny. Teraz mam wrażenie ze swoim dreptaniem obniżył morale naszej drużyny. Bo to jak biega Martin, Frenkie czy nawet Griezmann a Messi już drepczący nie tylko w obronie, ale nawet gdy robimy kontrę to kpina. To już nawet nie jest śmieszne, Leo w tej formie nic nie tworzy, nic nie broni i nie napędza akcji. Jedyne co mu ostatnio wychodzi to podania na lewe skrzydło, nawet brak mu tej agresji przy wykończeniu akcji. Taka gra od niechcenia.
Rakitic -> Puig
Messi -> Fati
0
Dobry pressing dziś. Taki Ernestowy
5
Piszczu znów z opaską kapitana (c)
0
@KonradVEBVEB przecież powiedziałem że będę oglądał to o ch** ci chodzi?
23
@Kengo jeszcze się okaże że wypożyczyliśmy najlepszego stopera bo nie dostawał szans, Schalke wykupi go za 25 i trzeba będzie odkupić za 50. Deal roku realny :D
2
Przez tą kreatywność w pomocy nie chce się meczu odpalać, ale dla debiutu Martina zerknę
11
Dobrze że już kupili tego Trincao, jak będzie tak grał dalej to w lato cena za niego byłaby 2x większą.
8
Nie no niech jeszcze Arthur wypadnie i znów zostaniemy z betonem w pomocy na Sociedad
2
Jest gdzieś możliwość zakupu strojów bez loga sponsora? Te czarne koszulki na przyszły sezon są kozackie, ale Rakuten na połowę klaty trochę ją szpeci
2
@marcin000019 Pulp Fiction
8
Ciekawosta dla interesujących się innymi drużynami z La Ligi:
Ostatnio na treningi Athleticu Bilbao zapraszany był Nicholas Williams - 17 letni brat Inakiego, który występuje w drużynie u19 drużyny z Bilbao. W przyszłym sezonie zobaczymy go w drugiej drużynie ekipy z Bilbao, ale bardzo prawdopodobne, że swoje szanse dostanie w pierwszej drużynie, ponieważ karierę kończy Aduriz, a prócz Inakiego brakuje tam solidnego napastnika. Nicholas tak jak swój brat nominalnie jest skrzydłowym mogących zagrać też na szpicy. Profil bardzo podobny: wyróżnia się niesamowitym gazem w nogach i bardzo dobrymi warunkami fizycznymi jak na tak zwrotnego zawodnika.
Bardzo lubię Inakiego, jeden z moich ulubionych "mniej sławnych" zawodników, więc nie ukrywam, że byłbym zarąbiście zadowolony mogąc oglądać go śmigającego razem ze swoim bratem :D
1
@bleble123 też kiedyś o tym myślałem. Tylko, że optymalnie byłoby gdyby za jego plecami grał Arthur z De Jongiem bo po pierwsze obaj ten system znają, jeden z Ajaxu a drugi z kadry. Po drugie motoryka też odrywała by bardzo ważną rolę, a tej im nie brakuje. Więc w czym problem? A no w tym, że Setien nie posadzi Busiego, gość jest w nim chyba zakochany
1
@Coutinho007 Poprawiłem zanim napisałeś :D zaćmienie
9
Bardzo by się przydał pomocnik na pozycje nr "8", który z miejsca dałby odpowiednią jakość drużynie. Jeśli Coutinho odejdzie w lato (a na to się zanosi) to mam nadzieję, że zarząd wzmocni tą pozycje. Eriksena, Bruno Ferndandesa i van de Beeka (prawdopodobnie) już przespaliśmy. Jest oczywiście Alena, Pedri i Puig, ale pierwszy dopiero zaczyna ogrywać się regularnie na najwyższym poziomie, a pozostała dwójka jeszcze dobrze nie zadebiutowała w La Lidze (Pedri w ogóle), nie mówiąc o LM.
Z ciekawych zawodników możliwych do wyciągnięcia (De Bruyne to marzenie) przychodzą mi na myśl tylko 2 kandydatury:
Houssem Aouar - 22 lata - podstawowy zawodnik Lyonu, świetny technicznie potrafiący napędzić akcje na ostatnich 25metrach czego naszym pomocnikom brakuje. Myślę że byłby do wyciągnięcia za 40-50mln, bo mimo kontraktu do 2023 to w Lyonie czeka już kolejny mega talent na jego pozycje do ogrywania: Cherki
Thiago - 29 lat - pomocnik "na już", ostatnio zdecydowanie najlepszy pomocnik w Bayernie, o jego świetnym dryblingu i genialnych długich piłkach każdy już w Barcelonie wie, ostatnio mocno poprawił się w destrukcji grywając często jako ten najbardziej defensywny pomocnik w 4-2-3-1 lub 4-3-3. Myślę, że ze względu na krótki kontrakt (2021) jak najbardziej realna opcja do ściągnięcia.
Jakieś inne kandydatury proponuje La Rambla?
0
Swoją drogą to Bayern też ma niezły szpital. Prócz wypożyczonego Odriozoli i Martineza który rozegrał do tej pory niecałe 600min w lidze na ławce sama młodzież.
1
Kurła gdyby tylko ta dwójka utrzymała poziom z poprzednich klubów... Można gdybać gdzie byśmy teraz byli.
https://www.google.com/search?q=philippe+catinho&tbm=isch&nfpr=1&client=ms-android-xiaomi-rev2&prmd=niv&hl=pl&ved=2ahUKEwjfyMGYkf_nAhVGU5oKHVXpBA8QvgV6BAgBEB0&biw=360&bih=560#imgrc=hZ4dWJYu00zcpM
https://www.google.com/search?q=ousmane+dembele+black+panter&tbm=isch&ved=2ahUKEwjwz7-4kf_nAhVFPZoKHXK0DFUQ2-cCegQIABAC&oq=ousmane+dembele+black+panter&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.1801.5808..6070...0.0..1.375.4238.2-12j3......0....1.........35i39j0i30i19j0i8i30i19.NSFNxZSW3zc&ei=-rxeXvDqCMX66ATy6LKoBQ&bih=560&biw=360&client=ms-android-xiaomi-rev2&prmd=niv&hl=pl#imgrc=fdQTW1KdrWCQcM
2
@kamilop skoro za Lautaro trzeba zapłacić 110mln to kim on jest?
0
@Messibestplayerintheworld teraz ponoć mu płacą więc sodówka odbiła i nawet na herbach mu nie zależy
0
@Arkon to skoro wszystko stworzył Bóg, to teraz Pan Bóg zabija min. dzieci za homoseksualizm i aborcje innych ludzi? Mądre podejście, mądre.
1
@Zbyszard moim zdaniem Arthur zagrał dobry mecz. Poza zmarnowaną setką oczywiście
2
@Coutinho007 no właśnie. Jedyną 8 jest Puig. Wymaga się od De Jonga by wbiegał w pole karne, grał wyżej, w Ajaxie taką rolę miał van de Beek. Frenkie grał bliżej swoich obrońców niż bramki przeciwnika. Zwracał na to uwagę i trener Ajaxu i selekcjoner Holandii. Arthur sam udzielił kiedyś wywiadu, że lepiej gra mu się w kadrze bo zajmuje sektor boiska w którym czuje się najlepiej, a u nas albo jeden, albo drugi jest wystawiany na 8. Optymalnie FDJ powinien grać na pozycji Busiego, a Arthur na Xaviego. Pozycja nr 8 powinna być zajęta przez bardziej Ofensywnego pomocnika.
0
@Coutinho007 Vidal to zadaniowiec, gra wysoko bo nie ma obecnie pomocnika który mógłby to zrobić za niego, ale czy jest to ofensywny pomocnik? Bardziej box to box. Rakitić tym bardziej nie jest wystawiany wyżej niż FDJ czy Arthur.
1
@Mroziu racja, o to mi chodziło - chciałem uprościć i skrócić i tak długą "ścianę" tekstu.