messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! W chwili obecnej nie licząc tego meczu mają 14 pkt straty. Mało realne
1
@chavez nie. Grają na 2 napastników i 2 fałszywych skrzydłowych. Tak grają w prawie każdym meczu
1
@Kompletny sorry, chciałem oznaczyć @xVENUMx źle oznaczyłem
1
@matirix20 @Kompletny @gumaz przecież to podstawowa formacja PSG w której grają 3/4 spotkań. Takie 4-4-2 tylko Neymar i Di Maria to wolne elektrony i szukają wolnej przestrzeni między liniami
6
@obora69 dobrze gra. Ogólnie przed kontuzją najlepszy z pomocników w Evertonie
1
@ToshyFCB ma 180min w Barcy. Z Interem i Leganes. No i były to przyzwoite występy
0
@sendesara zaraz się okaże, że u nas zagrałby więcej i wcale bym się nie zdziwił bo Roberto może zostać przesunięty do pomocy a teraz podczas jego kontuzji na bank dostałby chociaż jeden mecz (np z Mallorca)
0
Czyli Puig i Collado zapewne złapią się do meczowej 18 bo prócz Martina trener będzie musiał skreślić 2 zawodników. Obstawiam Inakiego (trzeci bramkarz) i Araujo (czwarty stoper)
8
Michał Karbownik (18l). Obunożny zawodnik mogący grać na obu stronach defensywy i jako środkowy pomocnik. Bardzo dobra dynamika, świetna technika i zmysł do gry kombinacyjnej. Wczoraj zrobił swoją firmową akcje przy 4 bramce Legii, co mecz ma kilka takich zagrań. Śledzę go cały sezon i dla mnie potencjał na skalę europejską, dużo większy niż np. Szymański.
0
@amanter dani Alves grał ponad 30 spotkań w lidze, bez przesady jak zagrają 5-6 z rzędu to nagle kolana im nie pękną
6
Ale panika z kontuzji Roberto. Bez przesady, to tylko 3-4 tygodnie, zaraz wróci Alba, w Barcy B jest Morer i Jaime - dwóch solidnych zawodników na tą pozycję, możemy też zagrać 3-5-2 z Fatim na prawej. Opcji jest dużo, a przecież wciąż zdrowy jest Semedo i Firpo.
Rewanż z Napoli prawie za miesiąc więc Roberto opuści Napoli na wyjeździe, Real na wyjeździe, Sociedad u siebie i Mallorce na wyjeździe. Nie ma tragedii
1
@amanter skąd wiesz? Zagrali chociaż raz żeby ich ocenić? W rezerwach grają świetnie
1
@amanter jest Jaime i Morer w rezerwach
0
Ciężko zaplanować teraz nawet głupie wakacje poza krajem skoro ten koronawirus w takim stopniu doszedł do Włoch, że nawet mecze odwołują. Nieźle. Znajomy wykupił wycieczkę do Tajlandii już pół roku temu, właśnie wyleciał, cały pobyt w maseczce oczywiście ale i tak jest mega zestresowany :D
0
Patrząc jak morale urosły wśród kibiców, można mieć serce pełne nadziei, że i u piłkarzy panuje taka ekscytacja el Clasico. Bo jak wygramy to mamy 5 pkt przewagi (a ze względu na to, że przy remisie punktowym liczy się bezpośredni mecz to w sumie 6 punktów). Już się nie mogę doczekać, a jeszcze czeka Napoli!
0
@masakrator05 superpuchar?
2
Wymiana Navas + Ronaldo na Czibo + Hazard wyszła Realowi fatalnie. Pomijając wiek oczywiście to finansowo wyszli na 0 a sportowo stracili niesamowicie
0
@BARCA_FOR_EVER to jego drugi gol w lidze. Fatalny sezon gra. Ale nie oszukujemy się Czibo zawinił tą bramkę
0
@Szicek10 w sumie jak wygramy to 6 bo przy tym samym dorobku punktowym liczy się bezpośredni mecz
4
Ja tu tylko zostawie swoje dwa komentarze
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8253569#comment-8253569
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8253858#comment-8253858
0
@Jacu327 nie. Po prostu w pierwszej połowie sezonu mieliście masę szczęścia. Samą obroną nic nie wygrasz, Real w ataku to poziom Osasuny
5
Ogólnie ostatnie transfery Realu są gorsze niż nasze. My narzekamy na Griezmanna który ma już 17 pkt w kanadyjce w tym sezonie czy De Jonga bo miesiąc gra przeciętnie. A Ten Real ściąga tych Brazoli, ale poza pojedynczymi meczami nic nie grają. Jovic wygląda jak Inzaghi z drewna, Militao gra mniej niż Firpo u nas a miał być 3 stoperem, Hazard to połączenie Dembele z Coutinho z drugiego sezonu, jedynie ten Mendy sobie radzi. A przypominam że wydali 300 mln plus ponad 50mln zmiennych
0
@Jacu327 a mogliście jeszcze ten rok poczekać. Przyszedłby za darmo, teraz i tak nic nie gra a 100mln +45 zmiennych na ziemi nie leży
0
Co się dzieje za zamieszanie bo boje się włączyć
1
@pawelg9002 nie. Coutinho pierwsze pół roku grał genialnie
7
Dziś w La Liga wszystkie 3 zespoły wygrały u siebie do zera, liczę że się to nie zmieni
1
@Jacu327 w jedyną słuszną stronę ;)
1
Ale Real nabuzowany wyszedł, 6 strzałów w kwadrans
0
@xVENUMx teoretycznie wybór Herthy jest bardzo dobry. To wielomilionowy projekt a Piątek ma być jego fundamentem
0
Ciekawi mnie wyjściowa jedenastka na Napoli. Obstawiam w pomocy Busiego, FDJ, Arthura. W ataku Leo, Griez, Fati w obronie Firpo, Pique i mimo wszystko Semedo + Umtiti