3

Akurat ty nie powinieneś narzekać, bo gdyby przyszedł tu np. jeszcze Thiago i Neymar, to murawy byś nie powąchał :)

0

@Odcinkowy No jeśli nikt nie wypadnie to do dyspozycji będzie:
BR: MATS, Neto
Obrońcy: Semedo, Pique, Lenglet, Umtiti, Alba, Firpo, Roberto
Pomoc: Rakitić, FDJ, Arthur, Puig
Atak: Messi, Griezmann, Fati

Pod warunkiem, że Roberto, Pique i Alba zdążą się wyleczyć.

Mając do dyspozycji 3 napastników, 4 pomocników można już spokojnie przewidywać jaki skład zagra, chyba że ktoś wypadnie

0

Oby Puig ograł się chociaż na końcówkę z Sociedad i coś więcej z Mallorca. Bo nawet jeśli wróci Roberto to będziemy potrzebowali Ryśka. Na chwilę obecną wydaje się, że jeśli wróci Pique wyjściowa jedenastka na rewanż przedstawia się następująco:
MATS - Semedo Pique Umtiti Alba - FDJ Ivan Arthur - Fati Griezmann Messi.
Na ławce z pierwszego zespołu Lenglet, Firpo, Roberto. Dlatego ważne żeby Puig złapał kilka minut, bo w razie czego (odpukać) gdy trzeba będzie gonić wynik mamy tylko Roberto i Puiga. (Pewnie dojdzie jakiś Collado czy Manaj, ale to są zawodnicy którzy nawet nie zadebiutowali, ba, nie zawsze trenują z pierwszym zespołem)

0

@abram3k inna sprawa, że obecnie kontuzjowanych albo wypadających za zawieszenia jest 7 zawodników pierwszej drużyny. Z nimi w kadrze + Puigiem, Fatim i Martinem mamy kadrę szeroką na 21 zawodników. Mało? Moim zdaniem optymalnie. Bardziej niż szerokość trzeba tu narzekać na braki, braki na skrzydłach i brak ofensywnego pomocnika, którego na dobrą sprawę w kadrze nie mamy (nie licząc Puiga)

0

Kadra na rewanż zawodników z pola:
Semedo, Umtiti, Lenglet, Firpo, FDJ, Arthur, Ivan, Puig, Griezmann, Messi, Fati. 11 zawodników z pola. Oby wrócili chociaż Alba i Roberto i Pique. Zawsze to jakaś alternatywa dla obrony i jeden pomocnik więcej..

0

Byle nie stracić..

0

Oby Roberto wrócił na rewanż bo pomoc FDJ - Arthur - Ivan i atak Fati - Griez - Messi powinni dać radę, ale mimo wszystko przydałby się jakiś rezerwowy prócz Puiga i Barcy B...

0

Fati z zawodnika pierwszego składu stał się chłopakiem który wchodzi tylko na 5 min żeby nic nie spier****ć?

1

Dawaj tego Fatiego dużo miejsca się robi!

0

Bayern pokazuje jak się gra na wyjazdach

0

@Kurkmen De Jong np asysta do Griezmanna w Pucharze Hiszpanii w styczniu

1

Boże święty! Dzięki Mats!

0

Frenkie weź się do roboty. Gdzie ten chłopak co tak świetnie operował piłka? Dziś 24 podania. Dla porównania Ivan 56 a Busi 80

0

Rakitic dzięki. Piękny to był mecz. Nie zapomnę go nigdy

0

@Cosipi to chyba kwestia twojego internetu bo ja oglądam na tej stronie na pol film HD i śmiga ładnie

1

@eN a co by zmienił tutaj napastnik? Tu bardziej brakuje skrzydłowych którzy zrobią trochę miejsca dryblingiem.

0

Griezmann jest na boisku?

2

Fati za Rakiticia w przerwie to obowiązek. Chociaż rozciągnie tą grę bo przebić się środkiem nie da dziś

0

@Rumcyk z całą pewnością po tym jak zawalił bramkę będzie grał ryzykownie.

1

WINCYJ tak kreatywnych pomocników jak Rakitic i Vidal. WINCYJ podań Busquetsa na skrzydłowych których nie mamy i zaraz odrobimy.

0

Daj ktoś jakiś dobry link

0

Kepa broni tak słabo, że stracił miejsce w 11?

1

Nie no ten Vidal przyklejony do skrzydła to dramat :D.

2

Aż się odechciało odpalać jak nie ma Arthurka

1

1.2 mld? To tak się da?

1

To już dziś
Umtiti czy Lenglet?
Arthur czy Rakitic?
Vidal czy Fati?
Chyba jedyne dylematy. Osobiście dałbym Arthura i Umtitiego. Samu łapie formę, Arthur ostatnio również, a przy agresywnie grającym w pressingu Napoli nie możemy sobie pozwolić na takie straty jak Rakiticia w pierwszych 30min z Eibarem. Co do ostatniej dwójki jestem neutralnie nastawiony. Z jednej strony prawa strona Napoli nie robi szału w tym sezonie i Di Lorenzo mógłby mieć spore problemy z szybkim Fatim. Z drugiej strony charyzma Vidala też jest potrzebna. Tak czy owak raczej zagrają obaj, pytanie tylko który od pierwszych minut

2

@Szicek10 i dobrze. Jak ryknie to cały Neapol podskoczy :D

0

Cucurella i zainteresowanie Atleti i Sevilli? Dla mnie to racjonalne. Getafe to taka słabsza wersja Atleti. Cucu by tam pasował bo mimo świetnej techniki to zawsze zostawia serducho na boisku. Mógłby być zmiennikiem dla Lodiego i grać też na lewej pomocy. Sevilla to przeciwieństwo Getafe, ale tam odejdzie Reguilon po sezonie, a Escudero ma swoje lata. Cucu jako ofensywny lewy obrońca w Sevilli? Brzmi nieźle. Trzeba życzyć powodzenia, bo do Barcy raczej nie wróci, ale wychowanek którego naprawdę lubię, no i plus taki że mamy 40% od tego transferu, więc Getafe za grosze go nie puści, bo prawie połowa idzie do nas

0

@FC1899Barca lewy spokojnie pyknie 2 miejsce. Szkoda też Cavaniego, że odejdzie z PSG bo myślę, że gdyby ten sezon i następny zagrał cały jako podstawowy napastnik to też by wskoczył na top1. Strasznie niedoceniany zawodnik

0

@jeyx77x wystarczy że wygramy. Jak dla mnie możemy klepać po obwodzie i nie dawać piłki Napoli byle strzelić jedną bramkę więcej od nich a o rewanż na Camp Nou jestem spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?