3

@kamilo0066 a Griezmann nie kreuje? Cały mecz jest aktywny dziś. Gra bardzo dobrze poza tą jedną sytuacją którą powinien strzelić

50

Messi i Griezmann mieli po jednej genialnej i jednej dobrej sytuacji których nie wykorzystywali a krytykowany jest jeden. Ale to już mnie nie dziwi

0

Jeszcze jedna bramka padnie coś czuję, pytanie tylko w którą stronę

0

Ivan genialnie uspokoił grę. Razem z Pique

0

Dwie rakiety w pół minuty. Jedną wypuścił Griezmann drugą Setien :D

0

Kur jak to jest że tydzień temu De Jong był najlepszy na boisku a dziś nie potrafi piłki przyjąć

0

Standardowo już niestety

0

@Varkond chyba inny mecz oglądasz. De Jog dzis słabo. Busi prócz jednego błędu dziś gra bardo dobrze

0

@LioMessi10 co? Francuz dziś wykonał 22 podania celne. Messi 24

0

De Jong dziś najsłabszy z pomocy, ale pewnie pierwszy zejdzie Arthur znając jego wydolność

0

Getafe to takie Stoke City z Crouchem na ataku 2.0. Oby wypadli z top4 ja rzecz Valencii albo Sevilli

0

@Shroud widziałeś kiedyś gruba żyrafę? :D

0

@_komar no to przecież jest Griezmann? Gość ma 28lat, jeszcze jakies 5 przed nim na wysokim poziomie...
z takimi zawodnikami jak Suarez i Pique jest tak, że albo ściągasz młokosa do rotacji który zaakceptuje role zmiennika, albo zawodnika który może też zagrać na innej pozycji, albo czekasz aż odejdą z klubu i ściągasz kogoś z topu, bo ściągać teraz typową 9 za 110mln która będzie tylko zmiennikiem jest bez sensu. Suarez to dalej top3 napastników, on nie zaakceptuje ławki tylko po to żeby klub mógł sobie ogrywać innego napastnika.

0

@arkasath on ma tak, że raz zagra świetnie tak jak w tej akcji grze ośmieszył 2 zawodników niczym Neymar, a czasem znika na 15min z boiska. Kwestia wieku (oby)

4

Antek w pierwszych 45min:
1 Bramka
udane dryblingi 2(2)
celne podania 17 (89%)
kluczowe podania 1
dośrodkowania (celne) 1 (1)
długie piłki (celne ) 1 (1)
stworzone sytuacje 1
wygrane pojedynki 2 (2)

Bardzo dobrze dziś gra, cały czas pod grą - więcej podań od Messiego. Dużo gry na 1 kontakt. Jeśli francuz dalej będzie się tak poprawiał w grze na środku ataku to żaden Lautaro nie jest potrzebny. Suarez z Griezmannem to najlepiej obstawiony środek ataku na świecie zaraz po PSG (Cavani, Icardi, Mbappe)

5

Zawodnicy Getafe faulują wszystkich, nawet swoich

2

Griezmann jest po prostu za słaby na rolę egzekutora w Barcelonie

Skn 2020

3

Arthur bardzo dobry mecz dziś. Wreszcie dużo daje od początku spotkania

1

Jeśli Alba wypadł na dłużej to teraz ogromny plus dla Semedo, że potrafi grać też na lewej obronie.

6

Griezmann: już 2x więcej podań w 15 min niż Lautaro w całym ostatnim meczu
La Rambla: po co oni kupili tego Griezmanna jak on zupełnie do nas nie pasuje?
Griezmann: :O

0

Griezmanna już byście zjedli że tylko lobuje a nie wali na siłę ;D

0

@Volk w dzisiejszym meczu jest podwójnie zmobilizowany, ale fakt chłopak jest wyróżniającym się zawodnikiem w Getafe

0

Messi nawet jak stojąco potrafi dryblować

0

@asdfdsg albo ty mylisz Ofensywnego pomocnika z mediapuntą. Dla mnie ofensywnym pomocnikiem jest Iniesta, Isco czy David Silva i niekoniecznie ofensywny pomocnik musi grać tak jak np Ozil czy Messi. Nawet w unifikacji PZPN jest to zawarte jak poszczególne pozycje na boisku się dzieli.

Edit: i nie, ofensywny pomocnik nie gra tak wysoko jak skrzydłowi.

0

@asdfdsg w tej chwili nie gramy bo prócz młodego Puiga nie ma takiego pomocnika w drużynie. Nie jest powiedziane że nie będziemy grać w przyszłym sezonie. Znając Setiena raczej będziemy

0

Jaki jest sens wymienienie napastnika który od dobrych 6-7 lat gra na najwyższym poziomie na gościa który do nas nie pasuje i gra pierwszy dobry sezon w karierze? Mam nadzieję że do tego nie dojdzie a zarząd skupi się na pozyskaniu Neymara i pozbyciu się niepotrzebnych zawodników. Niech dadzą Setienowi popracować nad zawodnikami i ich forma a będzie dobrze bo kadra jest wystarczająco silna.
BR: Mats, Neto
PO: Semedo, Roberto
PŚO: Pique, Todibo/Araujo
LŚO: Lenglet, Umtiti
LO: Alba, Firpo
ŚPD: Busi, De Jong
ŚP: Arthur, De Jong
ŚPO: Coutinho/ktoś nowy, Alena/Puig
LS: Neymar, Fati
N: Suarez, Griezmann
PS: Messi, Trincao

Na dobrą sprawę trzeba pogonić Rakiticia, Vidala, Dembele i sprowadzić Neymara. Taka moja opinia na temat tej kadry. Dwóch zawodników na każdą pozycję + szkółka wystarczą. No chyba że Umtiti czy Coutinho będą chcieć odejść wtedy można się zainteresować takim Upamecano czy Thiago

1

@mesciak what? jako środkowy napastnik może grać Griezmann i uważam, że to lepsza opcja niż taki Lautaro czy Jović (hehe), dlaczego?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514

Brakuje nam moim zdaniem topowego lewego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika:
Wymiana Dembele + dopłata na Neymara, powrót Coutinho i kadra wyglądać będzie bardzo dobrze. Można ewentualnie postarać się o młodego prawonożnego stopera jak Upamecano
BR: MATS, Neto
PO: Semedo, Roberto
PŚO: Pique, Todibo/Araujo/ktoś nowy
LŚO: Umtiti, Lenglet
LO: Alba, Firpo
ŚPD: Busquets/De Jong
ŚP: Arthur/De Jong/Alena
ŚPO: Coutinho/Puig/Alena
PS: Messi/Trincao
N: Suarez/Griezmann
LS: Neymar/Fati

0

Skoro w 7 meczach Puig dostał jakieś 90min to może problemem nie był trener, który na niego nie stawiał, a sam zawodnik, który jest po prostu przeciętny?
W kadrze brak ofensywnego pomocnika, jedynie Puig ma taki profil który ponoć lubi Setien a mimo to chłopak gra mało. Wiadomo, że w pomocy jest zbyt dużo zawodników, jednak uważam, że Riki dałby więcej z ławki gdy trzeba gonić wynik niż taki Rakitić.

26

Fajnie że jest Puig. Może Ernesto da mu szanse w końcówce zamiast Ivana, który zasłużenie zasiada jutro na trybunach

1

@Hubert98 Moim zdaniem kupno Lautaro to głupota mając takiego napastnika jak Griezmann.
Tu mój post na temat tego czy ten chłopak w ogóle pasuje do nas https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8218514#comment-8218514

Griezmann będzie dużo lepszym środkowym napastnikiem dla nas niż Lautaro, liczby mają podobne, a Francuz dużo bardziej tu pasuje.
Nam potrzeba skrzydłowego który da jakość na już i powinien to być Neymar/Sancho. Wtedy powiedzmy Ney lewe skrzydło, na 9 Suarez/Antek, prawe skrzydło Messi i w obwodzie Fati + Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?