messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobra. Śniadanko zjedzone, ,litr wody wypity więc można iść oddać krew. Zachęcam wszystkich serdecznie. Godzina roboty a zyskacie 8 czekolad, batona, dzień wolny od pracy i świetne uczucie pomagania innym. :)
5
Czekam na 2021. Niech przyjdzie Font z Xavim i zrobią tu porządek. Przyjście Setiena znów wróciło mi radość z piłki. Brudy w klubie znów skutecznie mnie do piłki zniesmaczyły
1
Genialne zwężona kadra. Pomoc w przesycie, że trzeba było wypożyczać Alenie, a w ataku gdyby nie eksplozja Fatiego mielibyśmy 2 zawodników na 3 pozycje. Brawo zarząd, WINCYJ pomocników, WINCYJ
0
@DanielOOL dokładnie tak.
0
Nieźle. Jeśli to koniec sezonu dla Dembele to raczej w lecie już go tu nie będzie. Pytanie tylko czy ktoś zechce go kupić? Neymar musi zawierać latem, nie na innej opcji jeśli chcemy mieć jakość w ataku
0
@bolinho89 ok dzięki :) a wiesz może kiedy wracają Klay i Curry?
0
@messi564 @student97r może Ty coś wiesz na ten temat :)
0
Może jakiś fan NBA opisać co stało się z Golden State Warriors, że drużyna która zamiatała wszystkich nagle jest na ostatnim miejscu? Stało się coś poza kontuzją Currego i odejściem Duranta? Czy to dwa, aż tak decydujące czynniki?
0
@dawka86 trochę przypomina Alvesa. Niski, szybki zawodnik świetny technicznie. Potrafi rozegrać akcje i szarpnąć skrzydłem. Dużo większy potencjał ofensywny niż Emerson, ale ma też braki w defensywie
2
@ViscaBarca123 Myślę, że Konrad dostanie szanse. Należy się za tą bramkę na wagę 3 pktów
30
Pozwolę skopiować swój komentarz z La Rambli:
Okno transferowe zamknięte więc czas na małe podsumowanie. Jest to moja subiektywna ocena, chętnie przeczytam waszą.
Jeśli chodzi i transfery z klubu to:
Wypożyczenie Aleni do Betisu to najlepsze co można było zrobić w jego przypadku. Za dobry by grać ogony w lidze, a przy takim przesycie w pomocy na nic więcej nie mógł liczyć. W Betisie będzie albo pierwszy skład albo będzie pierwszy do wejścia z ławki. Jego minuty dostanie Puig więc i wilk syty i owca cała.
Todibo odszedł do klubu który ma jak na swój poziom bardzo dobrych 4 stoperów, jednak 2 jest ciężko kontuzjowanych więc w obecnej sytuacji albo będzie podstawowym zawodnikiem, albo tak jak Alenia pierwszy do wejścia z ławki. Wątpię by Schalke go wykupiło, jeśli jednak to zrobią to za niemałą kwotę, jesli mielibyśmy go odkupić to teoretycznie stracimy 25mln, jednak Barca zrobi to jedynie gdy będzie zawodnikiem topowym, a 25 za takiego stopera to będzie promocja. Bez względu czy wróci czy zostanie w Schalke, transakcja moim zdaniem na plus
Wypożyczenie Wague tak jak Todibo, słabszy klub ze słabszej ligi więc ma szansę się przebić, opcją wykupu 10mln, możliwość odkupu za 15. Idealnie. Jeśli odpali to strata 5 mln na rzecz ogrania zawodnika tej klasy to grosze. Duży plus.
Carles Perez.. no cóż. Bardzo tego zawodnika lubię, ale nie oszukujemy się nie ma potencjału by zaistnieć w tej drużynie na dłużej. Dlaczego? Jest szybki i przebojowy, ale to tyle, ani nie potrafi dobrze akcji rozegrać, ani zrobić różnicy przeciwko więcej niż 1 obrońcy. Świetny skrzydłowy, ale nie dla Barcy. Lepiej będzie mu we Włoszech czy Anglii. Gracz o innym profilu. 13mln za niego to dobra kwota. Wystarczy spojrzeć za ile odchodził Arnaiz, Deulofeu, Tello czy Cuenca a to podobny potencjał zawodnika. Moim zdaniem transfer "neutralny" za sprawiedliwą kwotę.
Abel Ruiz - jestem pewny, że gdyby nie transfer Trincao to niemożliwe byłoby uzyskanie takiej kwoty za tego chłopaka. Potencjał ma, ale ma też duże braki. Potrafi w młodzieżówkach Hiszpanii robić furorę, ale w 3 lidze gra padake, niestety. Płakać nie będę, ale powodzenia.
Transfer wymienny z Juve nie komentuje, bo dla mnie to zwykła transakcja na przeksięgowanie środków.
Transfery do klubu:
Trincao - zawodnik zdecydowanie lepiej pasujący do drużyny niż Perez, lepszy technicznie, bardziej pasujący do Barcy. Za stosunkowo dobre pieniądze. Pamiętajcie, że gdy wypali to będzie promocja, jeśli nie, to takiego skrzydłowego da się sprzedać za podobną kwotę (patrz Malcom).
Matheus Fernades - dla mnie wielką niewiadoma. Ale za 7mln? Albo vesids to transfer jak Mina (czytaj. Sprzedaj i zarób), albo zaistnieje tutaj na dłużej. Całego jego meczu nie widziałem, z urywków wygląda na silnego gościa świetnie operującego piłką więc profil pasujący do tego klubu jako defensywny pomocnik.
Podsumowując okno dla mnie na minimalny plus, odeszli zawodnicy którzy muszą się ogrywać, bądź nie pasują do tego klubu, przyszli młodzi o profilu jak najbardziej pasującym.
Jedyne o co mam "delikatny żal" to klęska w temacie Cuoto i brak transferu Rakiticia, ale pamiętajmy, że zawodnicy też mają coś do powiedzenia, nie wszystko zależy od zarządu.
Grunt, że nie zblaznili się z transferem Rodrigo za 60mln.
1
Czyli Arthur cały mecz na ławce raczej. Szkoda. Zawodzi
5
Chciałbym w drugiej zobaczyć Arthura, Puiga i Collado. #SetienMusisz
8
Semedo i Fati przepięknie pozamykali mordy dzisiaj :D. Jeden sprzedawany na rzecz Emersona, drugi skreślony po 3 słabszych meczach gdzie w 2 grał na wahadle. Szkoda teraz że gryzek nie strzelił, ale bramkarz idealnie skrócił dystans.
6
Mimo że Levante broni tym czym ma a prowadzimy 2-0 to czuje niedosyt. A to znaczy, że gra nie jest najgorsza. Wreszcie fajnie się te mecze ogląda :D
2
Semedo 3/3 udane dryblingi. Nieźle, nieźle
0
@Nolife1899 bronią go liczby czego nie można powiedzieć o Brazylijczyku.
6
Ale potwór rośnie z Semedo
0
Fati szczęśliwie ale to nieważne, ważne, że te gole szalenie mu pomogą psychicznie. Zejdzie trochę presji
0
@El dominatore co zrobisz jak on nie chce odejść?
3
Ludzie co piszą nieraz to tragedia. Griezmann nie ma prawa nogi? Z Leganes bramka prawa, z Alaves rakieta z prawej nogi że bramkarz się nie rzucił. Chciał podciąć i mu zeszła, zdarza się
0
@Alan985 chyba Clement
7
Rakitic albo poda wsadzając kogoś na minę, albo metr za plecy. Strasznie niechlujnie dziś
0
@amanter bo szuka sobie wolnych przestrzeni?
0
Alenia i Emerson cały mecz, Todibo i Wague debiut, Trincao z bramką. Dało się lepiej? No brakuje minut dla Mirandy :D
3
Eh więc jednak Rakitic zamiast Arthura. Szkoda
0
@Hiacynk nie pisałeś tego 17min temu?
0
@MASTURBINHO masz rację!!!! On powinien wylecieć!!!! Tak!!!!
0
@Tales_Omletu przecież są aukcje po 20zł za 10sztuk?
0
@T_TG akurat Busquets od przyjścia Setiena to nasz najlepszy pomocnik