1

Messi w pressingu. Można?

0

@BarcaInfo gdyby zrobić drużynę z zawodnikami którzy wielkiemu furory w Barcy nie zrobili ale mimo to umiejętności mają jak Rafa, Denis, Paco, Barta czy Deulofeu to spokojnie mogłaby ta drużyna bić się o 4 miejsce z Valencia i Sevillą. Fajnie byłoby zobaczyć taki Team :D

0

Spokojnie. Chłopak nawet murawy nie powąchał dobrze w La Liga. Jestem pewny że go w puści niezależnie od wyniku.

0

Jak Alenia dziś zagrał? Ktoś oglądał? Cieszy asysta Emersona. Najlepiej punktujący obrońca w lidze

1

@Encore patrząc na ich kadrę masz trochę rację. Prócz Saula i Oblaka nie ma tam obecnie zawodnika z absolutnego topu. Taki Koke, czy Gimenez w Sevilli czy Valencii byliby wzmocnieniem, w Barcelonie czy Realu tylko do rotacji. Mimo wszystko uważam, że za 200mln które wydali na Lemara i Felixa mogli zrobić dużo lepsze wzmocnienia. Pomijając kwoty za Diego Costę czy Morate, a 40mln wydane na wciąż rezerwowego Marcosa Llorente to transfer na poziomie Gomesa. Dalo się to lepiej rozegrać Cholo, dużo lepiej.

0

Nieźle Cherki szaleje. Patrząc jakie sumy ostatnio płaci się za 17-sto Latków z Brazylii czy Felixa, to grając tak dalej chłopak może długo w Lyonie nie pograć. Zaraz ktoś sypnie ofertę nie do odrzucenia

1

@ollo0 kpina. Włocha nikt nie chce bo ma wysoki kontrakt i ostatnio jest zupełnie bez formy więc chcą go wcisnąć do Barcy. Gdzie on miałby grać? Ani to wybitny skrzydłowy, ani ofensywny pomocnik

1

@Nano22 a swoją drogą jak masz dobry makaron to wystarczy doprawić go Pesto bazyliowym/oliwą z oliwek, dorzucić garść suszonych pomidorów i na górę starty ser. Pycha, tylko dużo zależy od jakości makaronu

8

@Nano22 makaron z grzybami i szpiankiem doprawiony czosnkiem.

1

@BarcaInfo Semedo za Ivana, Roberto do pomocy i ogień :D

2

@catalanian09 Przecież redakcja tylko tłumaczy okładki 1:1. Skoro Mundo napisało tak na okładce, to czemu akurat tego fragmentu mają nie przetłumaczyć?

0

@DonAndresFCB dzień nóg nie ma litości, to pamiętam, nie da się zapomnieć zakwasów na nogach jak trzeba wejść na 4 piętro :D ale na górnych partiach nigdy nie miałem takiego kwasu

6

Kurła kumpel robi sobie challenge: 100 pompek dziennie przez miesiąc (kilka serii po 10-20pompek z przerwą 1min między seriami). Mówię sobie: a spróbuję, czemu nie. Zrobiłem wczoraj tą stówkę w jakieś 6-7serii. Dziś nie mogę unieść ręki. Chodziło się kiedyś trochę na siłownię, ale takich zakwasów nigdy nie miałem. Czuje się staro :D

Polecam La Rambli, ja się nie poddaje i zaraz nawalam pompki mimo zakwasów.

0

@Albus54 Czasem właśnie nie wyleciał? Kike chyba wziął kogoś "od siebie"

0

@MesQueUnClub_87 co do definicji pola się zgadzam, mam podobnie. Wychodząc z domu idzie się na dwór/na podwórko - oba poprawne i każdy wie o co chodzi. Mazowieckie

2

http://www.strefa-beki.pl/img.php?id=36091#

A u was jak się mówi: na pole czy na dwór?
#TeamDwór

2

@Avada Kedavra dostawca jedzenia i kurier zostawiam zawsze końcówkę jeśli płacę gotówką, czasem jest to 1zł, czasem 8, biorę od nich tylko papierki :D #WalićBiedę

2

@Fake69 ten trening przed meczem nie będzie zbyt wymagający. Zapewne dużo luźnych ćwiczeń z piłką plus ewentualne korekty taktyczne

1

@masq jeszcze nie wiadomo. Niby wczoraj trenował na pełnych obrotach ale nie było informacji i zielonym świetle

4

@Avada Kedavra tak, jeśli obsługa mi się podobała to zawsze zostawiam przynajmniej symboliczną "5". Jedynie ksiądz nigdy nie dostał ode mnie napiwku

11

@Avada Kedavra i tu się zgodzę, ostatnio byłem u dietetyka i powiedział, że dziennie przy moim trybie życia spalam ok 3tyś kcal. Poniżej tej ilości chudnę, a powyżej tyję. Biorąc pod uwagę, że jedno piwko ma 200-220kcal od tygodnia nie jem nic i piję 13-14 browarów dziennie. Brzuch nie urósł, polecam

0

Człowiek nawet nie wiedzioł że w Barcy B broni tata Riki Puiga :O

0

@Avada Kedavra na bank netto.

0

@JohnConstantine1899 fajny zawodnik ale niepotrzebny. Ma jeden duży minus, bardzo słaby drybling. Ofensywny pomocnik który nie potrafi zrobić różnicy w grze 1v1 nie ma racji bytu w Barcelonie. Od mądrego poruszania się i gry kombinacyjnej jest już Griezmann. Nam potrzeba kogoś na wzór Iniesty.

0

@BlAugrAnAPolAnd Ruiz, Werner co Ty bierzesz? Fabian to typowy ziemniak który zagra jeden dobry mecz na 3, w Napoli gra jako defensywny pomocnik ale tak nie miał obowiązku ciągłego operowania piłką. Setien zawsze mówił, że defensywny pomocnik to najważniejsza pozycja i jak ma tam grać Fabian to ja dziękuję. To musi być mózg jak Busi czy De Jong a nie box to box jak Fabian, natomiast gdyby miał grać wyżej? Już trochę lepiej, ale z FDJ i Arthurem lepiej by się uzupełniał zawodnik jak Coutinho, Thiago czy Puig. Na ławkę natomiast Ruiz byłby zdecydowanie za drogi. Werner zupełnie nie pasuje do naszej piłki, środkowy napastnik który prócz szybkością i wykończeniem nie ma nic do zaoferowania. Gra tyłem do bramki to dramat, a gra na małej przestrzeni nie jest jego mocną stroną. Fajny napastnik do Anglii, nie tu. Lautaro natomiast dla mnie 3x tak. Profil Suareza, nie widzę słabych stron u tego chłopaka. Jest i szybki i silny, dobrze stoi na nogach, technicznie świetny a i rozprowadzić akcje potrafi, zobaczymy czy utrzyma formę do końca sezonu, jeśli tak to nawet sekundy bym się nie zastanawiał

0

w Schalke może się bardzo rozwinąć, jak będzie grał dobrze to go wykupią, a my odkupimy i każdy zadowolony bo Barca pozyska ogranego, młodego stopera, a Schalke zawodnika do pierwszego składu na półtora roku + zapewne zarobi na tym dealu

1

@Serokles czerwona kartka w ostatnim meczu

0

@Avada Kedavra mimo wszystko jestem w stanie uwierzyć że zagra 2 z tej 3. Busi to pewniak, obok Ivan/Vidal i Roberto/Puig

1

Ciekawe jak wyjdzie Setien w niedzielę. W pomocy nie będzie FDJ, niepewny jest też występ Arthura. Jeśli Brazylijczyk nie będzie w stanie zagrać od pierwszych minut to Puig ma spore szanse na występ w tym meczu. Ewentualnie Roberto w pomocy.

1

@barcelonaLM tylko ponoć sam zawodnik oczekuje premii 30mln euro dla siebie i swojego agenta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?