0

Szkoda. Obecnie przeżywa drugą młodość. Ale z Levante u siebie nie ma co ryzykować. Busi - Arthur - FDJ w podstawie, Puig i Ivan na ławce wystarczą

0

@koksik2700 jeszcze tej kontuzji nie dostał więc dajmy mu szansę.

0

@Pawlak1992 teraz jednak zmieniło się więcej niż przed ostatnie 2.5 roku.

39

Mam dziwne przeczucie że te pół roku będzie najlepszym okresem Dembele w Barcelonie. Zaczynamy grać bardziej ofensywnie. Przy Leo nie będzie już Suareza więc będzie częściej korzystał z innych napastników. Przybrał 6kg masy mięśniowej, zmieniono mu plan by ograniczyć urazy. Oby tylko Kike stawiał go na lewym skrzydle w 4-3-3 a nie prawym wahadle w 3-5-2 i będzie dobrze. Ous pokaże klase

9

Bilbao na wyjeździe.. Najgorzej

1

Nie no spoko, 30mln za rezerwowego Bragi. Deal życia. Chyba że to podobna wymiana do tej Jasper-Neto i zaraz Abel pójdzie za podobną gotówkę

0

Ciekawie wygląda walka o utrzymanie. 14 Alaves i 15 Eibar mają tylko 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Patrząc po zimowym okienku Espanyol wydał 40mln na bardzo solidne wzmocnienia, Celta mimo straty Lobotki wzmocniła się Smolovem i Murillo, więc na plus. Reszta klubów bez większych zmian prócz Leganes, które sprzedało swojego najlepszego zawodnika do Sevilli i wydają się w tej chwili pewniakiem do spadku. Kogo obstawiacie, że spadnie? Ja uważam, że Celta i Espanyol mimo wszystko się utrzymają. Celta ma bardzo dużo remisów, brakowało im takiej typowej 9 i solidnego stopera, a w pomocy mają kim grać aż nadto. Espanyol zrobił spore wzmocnienia na pozycje, które potrzebował.
Obstawiam do spadku Leganes, Mallorce i Eibar/Valladolid

2

@Jacu327 dla Ciebie to pierwszy klasyk Mourinho i 5-0

0

@Coutinho007 szczególnie że jak na nich trafimy to gramy na wyjeździe. Czyli umiejętności spadają o 50% :D

0

@Coutinho007 prawie 4-0? Oni Powinni (!) Dostać 6 bramek w tym meczu

0

@Avada Kedavra bardzo fajny gracz. Jeśli gra tak zawsze, to poziom pierwszej ligi. Świetnie drybluje, a i tyły zabezpiecza

0

@LeoMessi1994 moja szklana kula mówi że będzie grał bardzo dobrze, albo się połamie i nie będzie grał. Myślę że to może się sprawdzić bo ta kula bardzo rzadko się myli

0

@SinMistico zdecydowanie nikt. Zwykły Mbappe bije ich na głowę. A połączyć z Neymarem go bardzo łatwo, szczególnie jak masz ikony za swapy w pomocy. Jak dla mnie prócz Messiego nie ma w Hiszpanii dobrego ofensywnego zawodnika pod obecny silnik gry. W poprzednich edycjach jak najbardziej, teraz za bardzo takie klocki się nie sprawdzają.

2

@DaPi sprawdź edycję, ja widziałem post jeszcze przed edytowaniem. Ewidentnie chodzi mu o Sevillę..

0

@Avada Kedavra bardziej mi chodziło o to żeby jedenastki były pomieszane między klubami i np max 3 graczy z jednego klubu. Czyli max 6 z Barcy i 6 z Realu. Pozostaje jakieś 24 miejsca na innych zawodników

0

@vebmroku żeby Ivana wzięli
Barca: weź Juve kup tego Ivana
Juve: ok to wy weźcie Bernardeschiego
B: nie no Juve nie żartuj
J: chociaż na półtora roku, zapłacimy za tego Ivana w 10 ratach
B: dobra kij, niech będzie

1

@student97r uwielbiam tą całą otoczkę NBA mimo że jakiś wielkim fanem nie jestem. Gdyby taka La Liga czy Premier League zrobili taki mecz gwiazd to byłoby zajefajne.

0

Fedor Smolov zawodnikiem Celty! Smolov, Aspas, Mina, Denis, Rafinha, Brais. Ofensywa na top 6 ligi. Defensywa na 3 ligę. No i tak to się żyje w Vigo

5

@Ronin47 no Sevilla ciśnięta. Powinna już 6 dostawać. Jak magisterka?

93

Chłop czuje głód. To dobrze. Widać że ma duże ambicje i oczekiwania do swojego projektu. Niech idzie po swoje.

0

@Janiama moim zdaniem dużo traci na tym, że Messi rozpoczyna akcję bardzo blisko środka boiska ale twarzą jednak zwrócona na lewe skrzydło. Najzwyczajniej ma trudno zagrać dobrą piłkę na prawą stronę. Gdy na lewym środkowym pomocniku był Iniesta który potrafił takie piłki rzucać to prawy obrońca miał jednak dużo łatwiej. Teraz takiego pomocnika brakuje. Ja w niego wierzę bo technikę ma nienaganną, szybkość też. Jestem pewny że Kike wydusi z niego więcej. Byle baboli w obronie unikał, ale który z naszych obrońców w tym sezonie ich nie robił?

Edit: warto dodać że najlepsze mecze grywał na.. Lewej obronie.

0

Lopek musiał ich mocno zje*** w przerwie bo w dwie minuty w drugiej połowie Sevilla zrobiła wiecej sprintów niż w całej pierwszej

7

@Striker bakambu to śmieszek. Lubi jak się o nim mówi. Wcale się nie zdziwię jeśli sam puścił takie fake infi

0

@Getek król jest tylko jeden #KingArturo

0

@Chwytliwy a mógł zostać w Liverpoolu. Był tam podstawowym zawodnikiem i wydaje się, że miał duże szanse to miejsce utrzymać nawet po transferach które zrobili.

0

Myślę że to po właśnie go ściągano. W dłuższej perspektywie ma być następcą Suareza. Neymar - Antek - Leo też nie wygląda źle

22

Sevilla powinna już 5-0 dostawać gdyby nie Vaclik. Niesamowicie są gnieceni

0

@Ratamahatta spokojnie dajmy mu dograć sezon. Wróci Dembele to z młodego zejdzie ciśnienie. Będzie 4 w kolejce do gry w ataku czyli zapewne w każdym meczu zagra te 20-30 min a raz na kilka spotkań wyjdzie od początku. To wcale nie jest mało minut. Też inaczej będzie mu się wchodzili na ustawione mecze gdy wejdzie świeży. Wypożyczenie byłoby spoko, ale osobiście preferowanym kierunkiem powinna być mimo wszystko Hiszpania lub Portugalia. Zawodnicy z Hiszpanii słyną z tego, że mają duże problemy komunikacyjne, nie wiem jak z tym u Fatiego ale może być problem. No i przede wszystkim wypożyczać go powinni tylko jeśli przyjdzie Neymar i nikt z ataku nie odejdzie

5

@parpe a co ma powiedzieć? Nie, ch*j tam, lepiej w 4-3-3. Tylko tak będziemy grać

17

Brakuje Fatiemu bramki, ewidentnie spięty jest. Było to widać bardzo dobrze jak przeżywał niewykorzystaną sytuację. Pierwsze 20minut w jego wykonaniu bardzo dobre. Mam nadzieję że jak wróci Dembele i zejdzie presja z młodego to wróci Fati z początku sezonu (lub z początku tego meczu)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?