messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YouShouldListenToMe s20 5g Ultra ma kosztować ok. 6tyś więc już tak jest, że sporo osób może zabraknąć kasy po sprzedaży auta żeby go kupić :D
1
Chwilę temu napisałem: Nie no jeszcze Rakitic wchodzi :D dobrze że ma kilka minut bo pewnie mógłby walczyć z Roberto o miano najgorszego zawodnika. Antła chociaż asystę powinien mieć gdyby Messi nie zepsuł.
Jednak Ivan wciąż mnie zadziwia, prawie wyrównał z Roberto.
0
Nie no jeszcze Rakitic wchodzi :D dobrze że ma kilka minut bo pewnie mógłby walczyć z Roberto o miano najgorszego zawodnika. Antła chociaż asystę powinien mieć gdyby Messi nie zepsuł
6
Puig albo Fati za Roberto bo nie dość że gra słaby mecz, to drugą żółtą kartkę powinien zobaczyć już w pierwszej połowie
0
W czym Aleña jest gorszy od Rakiticia, że to młody Hiszpan musiał udać się na wypożyczenie w poszukiwaniu minut?
0
@ricardo0705 to chyba inne mecze oglądamy. Teraz przez słabą formę poszczególnych piłkarzy tracimy punkty. Ostatnio samobój Busiego, dziś ręką w polu karnym, która powinna być inaczej ułożona przy blokowaniu strzału i fatalna strata Vidala. Za Valdka fartownie strzelaliśmy bramki głównie za sprawą Messiego i Suareza. Teraz nawet Messi jest w słabej formie strzeleckiej (to podanie od Griezmanna musiała być bramka). Jest pressing, gramy dużo z pierwszej piłki, brakuje dobrej defensywy.
0
No to linia obrony "przyszłościowa". Nastarsi Semedo i Umtiti po 26 lat
3
20min meczu a Davies już 3 udane dryblingi - jako obrońca :O
4
@Ratamahatta nie ma to jak porównać 30letniego wtedy Pazdana do 18 latka który na lewej obronie w 13 meczach ma 5 asyst. Dodatkowo kręci jak chce w każdym meczu. Nominalnie grał w pomocy. Mam nadzieję że Wuja się nim zainteresuje bo w kadrze lewych obrońców brak
0
Gdyby Michał Karbownik był młodym Hiszpanem/Anglikiem/Niemcem to już interesowałby się nim wielkie kluby europejskie. Niesamowity chłopak, jedyny genialny technicznie młody Polak w ekstraklasie
14
Skład ASa zdecydowanie. Arthur musi brać, za duży potencjał do odgrywania marginalnej roli
4
Witam wszystkich w ten piękny sobotni poranek.
0
Ktoś wie co się stało z Oglądam La Liga na Facebooku? Nagle fanpage zniknął?! Usunęli czy FB blokuje?
0
@Ratamahatta wreszcie ktoś kto myśli podobnie do mnie. Dla mnie plan na przyszły sezon jest prosty, albo wraca Coutinho i gramy 4-3-3 z nim i Arthurem, De Jongiem/Busim, albo Coutinho odchodzi i gramy 4-2-3-1 z Leo na 10 i Dwoma skrzydłowymi. W pomocy 2 z trójki FDJ, Arthur i Busi
Edit: za Coutinho nożna wstawić innego ofensywnego pomocnika np Havertz, czy nawet Thiago
0
@masakrator05 nic nie jest zero-jedynkowe. Z jednej strony nie wyobrażam sobie by klasyfikować nienarodzone dzieci przez metodę i okoliczności zapłodnienia, z drugiej nie wyobrażam sobie tak młodej dziewczyny noszącej takie dziecko. Jedyna jasna sytuacja jest gdy ciąża zagraża życiu matki, czy w innym wypadku warto zabić nienarodzone dziecko dla lepszego samopoczucia matki? Nie wiem, nie mam zdania
1
@KamQiX tak. Ich napastnik Kodro jest reprezentantem Bośni i Hercegowiny, ale ma Baskijskie korzenie. Na tej samej zasadzie grał tam np. Laporte - reprezentant Francji
1
@MesQueUnaPelota moim zdaniem po prostu Setien chciał dać odpocząć komuś z dwójki Antek i Messi. Obaj od dobrych kilkunastu meczy grają każdy od początku (Messi odpuścił jeden mecz w pucharze z 3-cio ligowcem). A w ataku mamy tą dwójkę i Fatiego. Ktoś tam musiał zagrać, Roberto dał ostatnio dobrą zmianę więc postawił na niego z prawej strony
1
Każdy kibic przyzna mi rację.
Co nas nie zabije to nas wzmocni
8
Lenglet to bardzo dobry transfer. Patrząc na to jak gra Militao w Realu czy De Ligt w Juve to francuz był niesamowitą promocją
0
@NeroTFP był długo poza grą. Nie czuję piłki. Musi wejść w rytm
0
@olejtm 3 defensywnych pomocników i prawy obrońca. Ciekawe czemu Messi musi rozgrywać?
0
@SinMistico już nie płacz. Griezmann daje radę, w chwili obecnej każdy jest bez formy, nawet Messi nie jest sobą. Coutinho docelowo był transferem do pomocy, jest szansa że w naszej obecnej grze się jeszcze odnajdzie. A kto przewidział, że Dembele będzie miał tyle kontuzji?
0
Napastnicy Bilbao cofnięci ja swój 30metr. Tu bez gry z pierwszej piłki albo dobrej prostopadłej piłki nie da się przebić.
0
Brakuje Arthura w drugiej linii. Oby wszedł za Ivana. Arthur w formie daje bardzo dużo mobilności, przy nim i FDJ gra lepiej. Pytanie tylko jak z tą formą..
0
Trzeba im przyznać, że my przy 3-0 byśmy się obsrali i dostali kolejne 2 bramki a oni walczą do ostatnich sekund.
0
Isak świetny napastnik. Warto się nim zainteresować. W pierwszej połowie nie strzelił 2-3 dobrych sytuacji, ale na to coś. Piłka mu nie przeszkadza, świetna szybkość i technika jak na warunki fizyczne. Mądrze się też porusza.
0
What? Roberto na skrzydle? Raczej nie. Obstawiam 3-5-2 z Semedo i Alba na wahadlach a w ataku Fati i Messi
0
Vinicius na świetny drybling i tyle, Rodrygo za to genialnie ułożoną nogę i gra bardzo inteligentnie, brakuje mu jednak trochę szybkości i brazylijskiego szaleństwa. Fati to zawodnik gdzieś po środku, nieźle ułożona noga, niezła szybkość i drybling, do tego niewiarygodnie mocno stoi na nogach w pojedynkach siłowych jak na swój wiek. Trzech młodych których często się porównuje, moim zdaniem Fati i Rodrygo mają większy potencjał niż Vinicius. Wystarczy ogarnięty prawy obrońca i chłopa nie ma, bo zupełnie nie czuje gry i fatalnie porusza się między formacjami. Wykończenie to inna sprawa
0
@Aveiro bardziej kwestie techniczne. Po prostu sama "jakość dźwięku" mi średnio odpowiada. Merytorycznie moim zdaniem bez zarzutu.
@juliacicha tak jak mówiłem, albo to kwestia słabej jakości mikrofonu, albo był za głośno ustawiony, albo za blisko mikrofonu była Pani. Po prostu Pani głos z czasem robił się trochę drażniący (bez urazy). Nie chodzi mi o samą barwę głosu tylko tonację. Słuchałem na słuchawkach, możliwe że z głośników nie ma z tym problemu
0
Pomysł bardzo fajny. Brzmi to dość amatorsko, ale początki zawsze bywają trudne (szczególnie jak jestem przyzwyczajony do filmów Tomka Ćwiąkały). Bez urazy Pani Julio, ale albo miała Pani źle ustawiony mikrofol, albo trzeba troszkę popracować nad tonacją, bo ciężko słuchało się Pani dłuższych wypowiedzi (merytorycznie bez zastrzeżeń).