2

@emeu gdybyśmy oceniali zawodników po jednym meczu to Hazard grałby w okręgówce, a Ronaldo w B klasie. Całe szczęście ludzie odpowiedzialni za transfery w topowych klubach są mądrzejsi niż Ty i oceniają zawodnika na podstawienie całego sezonu/dłuższego okresu a nie na podstawie jednego meczu w którym i tak był najlepszy ze swojej drużyny.

1

@mlody_gniewny skąd wiesz na co nas stać a na co nie? Taki Sancho będzie kosztował tyle co Lautaro. Odejdzie zapewne Coutinho, Rakitic i może Dembele, Vidal. Werner to nie jest skrzydłowy. Kolejny rok byśmy grali z jednym zawodnikiem który potrafi dryblingiem zrobić różnice - zawodnikiem który zaraz skończy 33lata.

8

@emeu bo tak, bo bramką, strzał w słupek i 3 kluczowe podania to fatalny wynik. I tak był najlepszy w całym PSG, które zagrało po prostu słabo.

1

@mlody_gniewny uważam że dość już zawodników którzy mogą tam grać żeby później grać gdzie indziej. Już Antek się tam męczy. Werner ma mimo wszystko za słaby drybling. Dużo wyżej Cenię Neymara czy Sancho. No, chyba że Werner w pakiecie z jednym z nich to jak najbardziej.

10

Nawet Messi uważa, że lepiej gdy Griezmann gra na środku niż na skrzydle. Sam Antek też to sugerował. Uważam, że może od biedy zagrać na lewym ataku ale docelowo powinien być środkowym napastnikiem.

Więc wychodzi na to, że mamy na środek Suareza i Griezmanna, a na skrzydła Messiego, połamanego i chyba będącego na wylocie Dembele i młokosa Fatiego, a oni zamiast zarzucić sieci na Neymara albo Sancho to za priorytet uważają Lautaro czyli kolejnego zawodnika na środek :D Piękne. Dopóki Suarez będzie grał (czyli jakies 2 sezony) nie jest potrzebny transfer 9. Za to skrzydłowy na lewą stronę potrzebny "na już" bo z prawej będzie też Trincao za pół roku

0

@Damian11 uważam że to byłby dla nas dobry napastnik na rezerwowego, ale bez potencjału na grę w pierwszym składzie.

0

@KmN ja uważam że wszystkie formy są poprawne Haaland, Holand, Hochland a nawet Niderland ze względu na ostatnią zmianę

3

To się Denis zameldował. Wszedł i minute później gol

1

@zawsze_barca dla mnie top1.

18

Od tego transferu Braithwaita wolałbym, żeby swoje szanse dostał np. taki Collado. Przecież Semedo na lewym skrzydle zrobi większe zamieszanie niż ten Duńczyk. No ale trudno. Stało się

0

@MesQueUnClub_87 czyli średnio wychodzimy 90mln na sezon na minusie w okresie w którym wydaliśmy najwięcej? Myślałem, że jest dużo gorzej. Zobacz kogo ściągneliśmy: Coutinho, Griezmann, Dembele, De Jong, Semedo - za tych zawodników spokojnie można uzyskać więcej niż te - 360mln a gdzie "mniejsze" transfery jak Lenglet, Arthur, Vidal, Firpo...

0

Już myślałem że Valdek wraca

8

@DanielOOL 2,44 na 7,32 - na wyjazdach mają takie same wymiary jak na Camp Nou. Całe szczęście, że są narzucone przez UEFA bo jeszcze by zwiększali lub zmniejszali zależnie od wyniku w pierwszym meczu.

1

@lukas10 No szkoda, że nie przyszedł bo potrafi też zagrać na lewym skrzydle więc w tej chwili bardzo by pomógł. Ale ogólnie jest nierównym zawodnikiem, raz zagra świetnie, a raz tragicznie

1

@NemeZis93 "ę, z, i, e" pożyczę Ci parę liter, żebyś mógł uzupełnić słowo "będzie" i nie kaleczył.

1

@amanter pisze o całym sezonie a nie o 1 meczu. Widziałeś chociaż 1 mecz Atleti w tym sezonie? Kieran i Lodi to ogromne zagrożenie pod bramką rywali, no i potrafią przy tym świetnie bronić. Gdyby tylko w ataku mieli kogoś takiego jak Aguero czy Forlan..

0

@A_Gomesinho_21 biorąc pod uwagę obecną formę piłkarzy to Atletico ma po Liverpoolu najmocniejsze boki obrony na świecie. Może nie mają tam wielkich nazwisk ale w tym sezonie boczni obrońcy w Atleti robią ogromną robotę

2

@Hiacynk przede wszystkim Gasperini świetną robotę wykonuje w Atalancie i to od dobrych 2-3 lat. Bardzo cenię tego gościa bo tak jak Setien ma jasną wizję gry. Tam nie ma improwizacji. Trafił też z wieloma transferami bo taki Zapata, Ilicić czy Murel to klasa sama w sobie za naprawdę niewielkie pieniądze, no i z Papu zrobił niezłego potwora. Taka mini wersja Messiego.

0

Doszło do czasów że wolę by Barca zagrała z turbo defensywnym Atletico niż z wybieganym Liverpoolem. 5 lat temu bym tak nie uważał. Football się zmienia i na topie jest ten, kto najlepiej jest się w stanie dostosować

0

@chavez 2-0 Atleti i 3-1 wygra PSG

0

Zawodnicy z najkrótszymi kontraktami:
do połowy 2022:
MATS
Pique
Roberto
Semedo
Fati
Dembele

do połowy 2021:
Rakitić
Messi
Suarez
Vidal
Puig

Obecnie kadra "szeroka" na 21 zawodników z czego 11 ma kontrakty krótsze niż półtora roku. Jeszcze się okaże, że przez ten cyrk, który odstawia ostatnio Bartek Neymar spotka się z Leo i Luisem ale dopiero za półtora roku....... w Paryżu :P. A MATS będzie następcą Neuera nie tylko w reprezentacji.

1

@Veb1233 Sytuacja Spurs i Barcelony dość podobna:
1. Obie drużyny przechodzą cięzki czas pod względem sportowm i nie tylko.
2. Obie drużyny zmieniły trenera w trakcie sezonu
3. Obie drużyny straciły przez kontuzje 2 napastników - Son i Kane, Suarez i Dembele
4. Obie drużyny mają 3 zawodników w ataku - Fati, Messi, Griezmann - Lamela, Lucas, Bergwijn

Ciekawe dla kogo sezon skończy się lepiej. Nie daje szans ani nam, ani kogutom na LM w tym sezonie, ale dużo jedni i drudzy mają do ugrania na krajowym podwórku. My wciąż realnie walczymy o Ligę, oni o TOP4

0

@kodi77 Ansu podstawa

1

Zawodnicy przed 30 którzy mimo braku kontuzji zaliczyli ostatnio dużo regres formy? Coutinho, Isco, ktoś jeszcze?

0

@FC1899Barca Traore nie jest potrzebny bo przyjdzie Trincao. Emerson niech jeszcze 1 sezon pogra w Betisie, a z resztą się zgadzam. Grimaldo już dawno powinien tu grać.

0

@escarabajo bardzo możliwe, ale akurat ten Brethweit to nic pewnego, a i sam Arnaiz nie mógł tego przewidzieć :)

0

@cat_r37 Świetna robota, Todibo i tak pogra tam więcej niż u nas, oby Miranda, Wague i Coutinho wywalczyli sobie miejsce, chociaż z tym może być ciężko

0

@SuperPatsonFCB trochę blokował go Denis i Deulofeu wtedy którzy też grali na lewym skrzydle, pamiętam, że gość jak wchodził to zostawiał po sobie dobre wrażenie. No, ale fakt - zbyt późno zaliczył debiut, żeby zrobić karierę w tym klubie.

3

O właśnie zauważyłem, że José Manuel Arnáiz przeniósł się do Osasuny. Oby tam więcej pograł bo w Leganes zaledwie 570min w tym sezonie. Ciekawe czy plotki, że Arsenal był w stanie wyłożyć na niego kiedyś 20mln były prawdziwe :D. Kolejny po Tello, Sandro i Cuence skrzydłowy który obija sie po spadkowiczach w La Lidze, a szkoda bo wejscie z Barcy B do pierwszej drużyny miał świetne. Pamiętam mecz jak wyszliśmy z nim i Deulofeu na skrzydłach w Pucharze Króla, dlatego lubiłem stary system rozgrywek - bo można było dać pograć takim piłkarzom jak Arnaiz (czy teraz np Collado, Monchu).

Edit: odkopałem ten mecz, wygrany na wyjeździe (!) z Murcią 3-0
skład:
Jasper - Semedo Mascherano Verma Digne - Alena Gomes Denis - Deulofeu Paco Arnaiz

Wszyscy nasi napastnicy strzelili po bramce, asystowali Denis i Deulofeu

I to było zaje****e, grali w tych meczach albo rezerowi albo zawodnicy Barcy B i ci pierwsi mogli złapać rytm meczowy a ci drudzy mieli okazję się pokazać szerszej publiczności

1

Ciekawe, czy jeśli klub dostałby zgodę na transfer przy kontuzji Dembele, a ściągnął sobie w to miejsce np. stopera albo bramkarza to byłoby to "legalne" czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?