2

@Hubert98 Rakitić, Vidal, Coutinho moim zdaniem opuszczą klub. Możliwe jest też odejście takich zawodników jak Dembele/Griezmann/Todibo/Rafinha/Neto/Wague.

0

Która z formacji używana dotychczas przez Setiena jest według was najlepszą opcją? 3-5-2 z Fatim na wahadle i Roberto jako 3 stoper? 4-3-1-2 z Leo i Griezmannem na ataku, Ofensywnie ustawionym Vidalem i trójka pomocników? Czy 4-3-3 z Fatim na lewej stronie i Antkiem na 9?

0

@kamilo0066 Barkley, Bats..

0

@Midast zawsze gdy oglądałem Barce B to grał wyżej. Według transfermarkt w tym sezonie 20 meczy na skrzydle i 2 w środku pola. Pozdrawiam

0

@Mns21 myślę że to była ironia

0

2

@Lincolm nie obraź się, ale takie zakłady są głupie. Mało wygrywasz, dużo ryzykujesz

12

@LuisSalvano siostra Neymara to będzie dobre imię

0

@AnnaMarianna wypijam. A tak serio to standardowo winko czekoladki i wspólny wieczór

0

@Hiacynk mi on po prostu nie pasuje stylem gry do tego klubu. Napastnik dobry, ale nie do tego klubu. Patrz kilka postów niżej

12

Porównanie napastników Barcelony i Interu w grze piłką, pomijam sytuacje strzeleckie (statystyki jedynie z ligi)

Suarez
Asysty 7
Kontakty z piłką na mecz 36
Stworzone sytuację 3
Kluczowe podania na mecz 1.1
Podania celne na mecz 18.2
Dryblingi na mecz 1.1

Griezmann
Asysty 4
Kontakty z piłką na mecz 47.8
Stworzone sytuację 4
Kluczowe podania na mecz 1.1
Podania celne na mecz 29.9
Dryblingi na mecz 0.6

Lukaku
Asysty 2
Kontakty z piłką na mecz 34.7
Stworzone sytuację 5
Kluczowe podania na mecz 1.5
Podania celne na mecz 14.8
Dryblingi na mecz 0.7

Lautaro
Asysty 1
Kontakty z piłką na mecz 32.8
Stworzone sytuację 3
Kluczowe podania na mecz 0.9
Podania celne na mecz 8.2
Dryblingi na mecz 1.2

Argentyńczyk zdecydowanie najmniej bierze udział w grze drużyny, 8 podań na mecz? Dziś 0. Ostatnio dyskutowałem z innym użytkownikiem, że to typowy "kloc" Lukaku odwala za niego cała brudną robotę a Lautaro tylko spija śmietankę. Dla mnie nie będzie to lepsza opcja na środku ataku niż Griezmann. A na pewno nie za 111mln. Skończy jak Malcom, bo rywalizacji nie wygra ani z Suarezem ani z Griezmannem.

Dużym minusem dla mnie jest też to, że Lautaro gra jako drugi napastnik. On nigdy nie grał w 4-3-3 i mam duże wątpliwości czy odnajdzie się jaki jedyny środkowy napastnik w klubie w którym musisz cały czas być pod grą.

1

@amanter @Cobra303 Suarez i Griezmann chociaż podają :D

1

LR: "Lautaro idealne pasuje do Barcelony, świetny technicznie"
Lautaro w pierwszej połowie: udane dryblingi: 0, celne podania: 0

Trochę żartem bo mecz meczowi nierówny a gość jest świetny, ale nie dziś ;)

1

@Witekk10 strejlau

1

@Suzu @NGTRX @Chwytliwy to Inter Baku też ma nazwę zmienić?

Edit: chyba zmienił :D, jest jeszcze Inter Turku w lidze fińskiej

2

Collado chyba trochę odstawiony na boczny tor, szkoda

0

@ForcaMilosz ja w to nie gram od ponad roku więc mam gdzieś. Tak tylko mówię, że zasłużył bardziej niż De Jong.

0

@bartoszekkk jeśli nie odejdzie dwójka z trójki Dembele/Coutinho/Griezmann to nie będzie nas stać na transfer obu tych zawodników. Nie ma na to szans. Dembele nie odejdzie, jest zbyt uparty na ten klub, a inna sprawa że chętnych może być brak. Odejścia Griezmanna też raczej nie widzę. Jedynie Coutinho zapewne nas opuści, ale to też nie jest pewne bo Setien może zablokować ten transfer...

1

@PatrychoO Messi za trzy asysty? A na co to komu?

1

Dembele zostanie na kolejny sezon, nikt nie zapłaci za niego nawet 70mln a za mnie go nie sprzedadzą, dużo mówi się o Lautaro, o powrocie Neymara. Pytanie tylko skąd wziąć na to pieniążki? Operacja sprowadzenia Neymara i Lautaro to jakieś 270mln. Za Coutinho, Ivana i Vidala którzy klub raczej opuszczą można uzyskać maksymalnie połowę tej kwoty, a w gazetach przewija się jeszcze 120mln które mamy uzyskać że sprzedaży zawodników.

Albo wszyscy wiedzą tyle co nic, albo sam zarząd nie wie jaka ścieżką pójść.
Przyjdzie Trincao. Więc wychodzi na to, że w chwili obecnej nasz atak ma opierać się na 34, 33 latku, Griezmannie który wciąż nie może się wstrzelić w odpowiednie miejsce na boisku, połamanym cały sezon Dembele, 17 latku i niewiadomej z Portugalii.

Myślę że stać na przyjście jednego z dwójki Lautaro/Neymar i niestety ale bardziej brakuje nam lewego skrzydła niż środkowego napastnika. Na 9 może zagrać też Griezmann a atak Neymar - Griez - Messi nie wygląda źle. Lautaro może rok poczekać.

0

@norbi77 taktyk

22

Dograć sezon tym co jest, a w lato ruszyć po Lautaro i Neymara w miejsce Coutinho i Dembele

1

@KamQiX tak. Na oficjalnej platformie internetowej TVP mają być

0

@MesQueUnClub96 nie chcę mi się szukać, ziomek wrzucał rozpiskę na jednego ze sportowych grup na FB i jedyne mecze jakie pokazują na wszystkich kanałach to puchar Włoch. Oczywiście są to mimo wszystko ciekawsze mecze, ale patrząc ile TVP ma kanałów to wciąż śmieszny jest fakt, że żadnego z pucharu Hiszpanii nie pokażą :D

7

No i skończyły się transmisje pucharu Hiszpanii na kanałach TVP :D. Jedynie obejrzeć będzie można w internecie. Brawo, genialnie to rozegrali.

1

@fortunate_son no nie wiem, Sandro zgasł całkowicie po opuszczeniu Hiszpanii i od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie, Patrick czy Munir nie są podstawowymi zawodnikami w swoich klubach. Adama ma pierwszy bardzo dobry sezon. Grimaldo gra genialnie od kilku lat, chyba on jedyny to obecnie poziom na miarę Barcy

1

@Commando i ktoś dziwi się że tacy piłkarze jak Xavi Simons czy Kubo poszli za jak największym kontraktem nie patrząc na sentymenty? Zbyt dużo zawodników w ich wieku zgasło, a kontrakt na milion euro rocznie podpisany na 5 lat ustawia ich do końca życia nawet jeśli kariery na miarę swoich umiejętności nie zrobią

1

Niegdyś wielka nadzieja La Masii Jean Marie Dongou właśnie podpisał kontrakt z fińskim klubem Fc Honka. No cóż, trzeba życzyć powodzenia i oby poszło mu lepiej niż również kiedyś grającym w szkółce Barcelony Etockowi, który zagrał tam całe 3 mecze.

Ktoś pamięta jeszcze takiego gracza jak Dongou?

2

@Gomess dla mnie top seriali co widać po avatarze. Oglądałem dwa razy, bo pierwszym razem wszedł prawie na raz, a drugi raz oglądałem wieczorami przy zgaszonym świetle i dobrym audio z napisami oczywiście :D

2

@Fourson Skoro możesz kupić przez internet w tej samej cenie i mieć z głowy to w czym problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?