0

Jak ktoś jeszcze spyta po co tak rozgrywa MATS to pokażcie mi tą akcję. 3 podania. Mats - Arthur - Semedo i jesteśmy pod bramką Eibaru

3

Haha Griezmann miałby dwie setki ale Semedo i Vidal idealnie mu to zepsuli :D

0

@pomi11 dodam jeszcze najwięcej strat: 9 w całej linii pomocy. Pozostała 3 łącznie straciła piłkę 14 razy.

0

@pomi11 what? Jakie fajne zagranie? Przecież to zwykle podanie na 3 metry. Vidal czy Arthur zagrali takich kilkanaście/dziesiąt i tylko geniusz Messiego sprawił ze Ivan ma asystę. Kilka groźnych strat i głupich podań. Najsłabszy w pomocy dzis

0

@pomi11 to przejęcie to jedyna dobra jego akcja w tym meczu.

0

Dobra. Jak nie stracimy bramki do 60' to mam nadzieję że Messi dziś zostanie zmieniony

0

Sancho asysta nr 14 w tym sezonie ligowym.

1

@LODOMIR odpoczywa

1

Arthur nigdy nie będzie kimś kto może grać wyżej niż cofnięty rozgrywający. Dlatego potrzebujemy kogoś bardziej Ofensywnego do pomocy bo prócz Puiga takiego kogoś nie ma. Busquets, FDJ i Arthur to 3 zawodników na 2 pozycje. Powinni poszukać kogoś do pomocy lub postawić na Coutinho.

Arthur dziś 100% celnych podań w tym 3 celne długie piłki, dobrze rozgrywa ale do 25 metra, później jest gorzej.

1

Oby Braithwait nadawał się do gry chociaż z dolną połowa tabeli bo ta gra bez żadnego skrzydłowego z zagęszczonym środkiem to walenie głową w mur nawet u siebie

0

@Messiah10 wyciągają napastników wyżej. Wtedy 2-3 podania i jesteś na połowie rywala. Ryzykowne, ale kto nie ryzykuje...

1

Ivan genialna asysta

0

@Jacu327 nope. Ma bramkę i asystę w 9 meczach

0

@Jacu327 to świetny rozgrywający, ma więcej asyst w lidze niż Hazard :)

2

Ma ktoś jakiś lepszy link niż te ze streams.world?

2

@Gaucho myślę że wejdą na ostatni kwadrans. Jeśli dziś nie zagrają to prawie półtora tygodnia przerwy od wyjścia na murawę by mieli z Napoli. Ostatnio Pep mówił, że dla piłkarzy to gorsze niż zmęczenie ;)

1

Od przyjścia Setiena Fati raz zaczynał na ławce, FDJ wszystki grał w podstawie. Trochę odpoczynku im się należy. Z całą pewnością wejdą na końcówkę by złapać rytm.

5

Betis na własne życzenie, ręcznik na bramce niestety jak już standardowo w tym sezonie dał o sobie znać.

Emerson ma trudne zadanie w tym Betisie bo drużyna z Sewilli ma w swoim zespole dwie genialne "10" Fekira i Canalesa więc docelowo ten pierwszy ustawiany jest bliżej prawej strony a co za tym idzie Emerson musi robić za skrzydłowego bez którego wyjściowo gra Betis ustawionego bardzo wysoko a przy tym wracać na pełnym gazie do obrony bo leser Fekir za wiele mu nie pomaga. Wychodzi mu to bardzo dobrze w tym sezonie. Przyzwyczajony będzie bo podobnie wygląda to z Messim na prawym skrzydle :D

1

@Barwindg hehe poprawione. Z przyzwyczajenia :D

0

Świetny mecz w Sewilli dziś. Emerson dziś gra jeden ze słabszych meczów w sezonie (nie jest słaby, po prostu już wysoko zawiesił sobie poprzeczkę poprzednimi występami), chociaż mogło być zupełnie inaczej. Przed chwilą miał dobrą sytuację ale nie trafił czysto w piłkę, w pierwszej połowie wystawił patelnię na 5 metr Fekirowi a ten nie trafił w piłkę. Druga bramka Mallorci to akcja jego stroną, ale przez bierność Fekira musiał bronić 1v2 więc do końca go nie obwiniam. Ciężko gra się kontra dwóch skrzydłowych (Kubo zbiegł z prawego skrzydła na lewe i podwoił pozycje).

1

@amanter szkoda. Rozkręcał się

0

Coutinho po fatalnej pierwszej połowie w drugiej gra już dużo lepiej. Cały czas pod grą, podania na większej skuteczności, drybling też znacznie lepszy. Oby coś strzelił to może "coś mu w głowie przeskoczy"

No i już nie strzelił. Zszedł

6

Oglądam ten Bayern i wciąż nie mogę uwierzyć jak to ku*** możliwe, że Coutinho stał się gościem na poziomie sredniaka ligi hiszpańskiej. Zero dryblingu, zero strzału, zero podania, zero jakiejkolwiek chęci pokazania się i odmienienia swojej obecnej sytuacji.

Kasa się zgadza, ławka ogrzewana. Można sobie spokojnie żyć i od czasu do czasu pokopać piłkę.

W chwili obecnej to jest zawodnik, za którego 50-60mln będzie ogromnym sukcesem.

1

@Hiacynk a to szanuje kolegę analityka :D

0

Dziś Betis z Mallorca. Praktycznie pewny pierwszy skład Emersona i bardzo możliwy występ Aleni, tak tylko przypominam jak ktoś nie ma planów na dzisiejszy wieczór. Transmisja na Eleven

0

@FC1899Barca sam fakt, że został graczem miesiąca ligi portugalskiej oznacza, że coś jednak potrafi

14

Ależ ten Trincao sieje spustoszenie w ekipie Rangersów. MVP meczu mimo zmarnowanych sytuacji. Mógł mieć hattricka po swoich indywidualnych akcjach.

0

Jak dziś gra Lautaro?

0

@maatiixx wypożyczenie z obowiązkiem wykupu plus jakiś procent od następnej sprzedaży z tego co pamiętam

0

@barteq BarcaInfo wrzucał Messi na temat Griezmanna: "Mam dobre relacje z Griezmannem zarówno na boisku, jak i poza nim, ale potrzeba trochę czasu, aby się dobrze poznać, przyszedł do nas z drużny, która ma inny styl i zaczął grać po lewej stronie i nie sądzę, że jest dla niego najlepsza pozycja, w poprzednich meczach grał jako napastnik i mieliśmy więcej szans na zdobycie bramki bo graliśmy bliżej siebie."[MD]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?