0

@Bobo25 Moim zdaniem dwa błedy z Albą: za sytuacje z Carvajalem nie powinien dostać kartki, powinien dostać za zatrzymanie Valverde. A tak, aż dziwne, ale dobrze sędziował

2

Kurde szkoda tych ostatnich remisów Barcy B. To były mecze które można było wygrać i przybliżyć się do awansu. Walczyć do końca. Poprawa jest względem ostatnich sezonów i śmiem twierdzić że duża w tym zasługa Pimienty

2

No cóż, dzisiaj bardzo ważne byłyby 3 punkty. Nie tylko dlatego, że jest okazja odskoczyć białym, ale gdyby w 4 meczach zaliczyliby jeden remis i trzy porażki, to morale spadną do 0. A pamiętać trzeba że za tydzień grają na Benito Villamarin. I mimo, że Betis w tym sezonie zawodzi, bo z tą kadrą top6 dla nich bylo obowiązkiem, to spiąć się potrafią, co pokazali np z Valencia u siebie czy Sociedad

0

@Hiacynk @potrojnakorona skoro dla was nasza kadra jest wyznacznikiem to ok. Nacje mające dobrze rozwinięta infrastrukture szkolenia młodzieży jak Brazylia, Hiszpania, Francja czy Niemcy zawsze będą mieć dużo, dużo szersze kadry niż Polska czy Chorwacja. Co w tym nadzwyczajnego? Bakayoko najgorszy transfer Chelsea w ostatnich latach czy Lemar? To tylko nazwiska które obecnie nic nie grają. W dodatku słabe nazwiska. Albo ze średniaków, albo wielkie europejskie rozczarowania

0

@Hiacynk szczerze mówiąc to trzecia kadra już wrażenia nie robi prócz Benka na ataku. Mają fajne pokolenie, ale np. taka Brazylia również ma dwie bardzo mocne 11.

3

Ależ Karbownik to jest talent. Co ten chłopak gra na lewej obronie to nie mam pytań. Bardzo dobry mecz Legii, pełna dominacja mimo błędu i ręki z karnym. A Karbownik po Luquinhasie drugi najgroźniejszy piłkarz na boisku. Technika, szybkość, przebojowość, wydolność, gra na małej przestrzeni.. coś czuję, że to będzie rekord transferowy ekstraklasy. Przy takim Gumnym chłopak wygląda jak profesor, jest dużo lepszym piłkarzem, a przecież Gumny uchodzi za wielki talent. Do tego obunożny, może grać na obu stronach obrony i na każdej pozycji w pomocy. Oby się rozwijał tak dalej.

0

Mecz lidera z drugą drużyną? Mówię obejrzę, a co. No i powiem szczerze szczeka mi opadła. Spodziewałem się piłkarskiej patologii, a Legia gra taki koncert, że aż oczy przecieram. Cracovia w ogóle wyszła z połowy w ostatnim kwadransie? Drużyna pasów może dziękować losowi, że przegrywają tylko 2-0. Wojskowi niszczą ich intensywnością, pressingiem, umiejętnościami, po prostu 2 klasy lepsza drużyna. Jakby tak wyglądała reszta ligi to byłoby naprawdę co oglądać. Aż przyjemnie się patrzy na grę Legii. Nie jestem ich kibicem, bardzo rzadko oglądam ekstraklase

2

@Kwiatek67 ok 100mln. Podobna cena co za Sancho. Ja wybieram Anglika

0

Bayern już gromi w 15 min. Dobry mecz dla Filipka żeby się przełamał i poprawił słabe jak dotąd liczby.

5

@Gaucho mamy 3 stoperów. 2 zdrowych bocznych obrońców i masę zdrowych pomocników. Co proponuje Gaucho? WINCYJ obrońców, MNIJ pomocników! A tak serio to nie, uważam że taka formacja może się sprawdzać, gdy na wahadlach grają zawodnicy mogący zrobić większą różnice w ofensywie niż Semedo i Firpo.

14

"spieprzyliście nam Popielec"

0

Ktoś jeszcze narzeka że gra Jesus a nie Aguero?

1

Oni leżą! Jazda z nimi!

0

Nie może odgwizdać faulu, no kurde nie!

0

Już pomijając bramkę to świetny dziś Isco. Szkoda że to nie my go ściągnęliśmy.. brakuje takiego pomocnika. A było wiadomo, że przed transferem bliżej mu było na sercu do Barcelony niż Madrytu

0

Mecz dla zapomnienia dla Bernardo, dziś cień samego siebie z poprzedniego sezonu

0

@Konradomoreno faktycznie

0

Wcisną zaraz na 2. Sterling musi wejść

0

Nie podawać do Mendyego

0

Gundogan słabi dziś. Wszystko do tyłu

0

Oho zaczyna się

2

Winicjusz Żunior :D

0

Mendy z City tak grając nie dokończy meczu..

1

Real już nawet wrzuca ze skrzydła na skrzydło

0

@xVENUMx nie wiem jakie masz murawy w okręgówce, ale nie sądzę żebyś mógł to wykorzystać :D

0

Ciekawie ich ustawił Pep. Wygląda na to że Rudy gra na fałszywej 9, Jesus na lewej a Bernardo na "10"

1

@Xavinho54 bo jest rzadki ostatnio

8

Jedno jest pewne. Mendy awansuje do kolejnej rundy ligi mistrzów

0

@Kurkmen ja bym oddał Vidala, Busiego i Ivana. Z Arthura i De Jonga jest potencjał na świetnych pomocników

0

City ustawione na kontrę?
To będzie ten mecz gdzie "Real tysiąca i jednej wrzutki" Zidana będzie miał większe posiadanie niż drużyna Pepa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?