messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho 2010 i 2012 co to była za Hiszpania.. Iker, Ramos, Pique, Puyol, David Silva, Xavi, Iniesta, Fabregas, Xabi Alonso, Busi, Villa, Torres...
No genialny skład, genialna ławka, a najlepiej świadczy o tym fakt, że rozchwytywany wtedy i chciany przez każdy klub na świecie Fabregas często musiał zaczynać na ławce rezerwowych. Ogólnie dla mnie Cesc to jeden z ulubionych piłkarzy, ale też niestety jeden z najbardziej zmarnowanych talentów. Oczywiście grał w Arsenalu, Barcy czy Chelsea i chyba każdy chciałby mieć taką karierę, ale potencjał miał na bycie jeszcze większym niż Xavi czy Iniesta, miał wszystko, wyszło słabo, a na pewno poniżej oczekiwań
0
Było już wiele wybieranych najlepszych jedenastek tutaj, a może czas wybrać 11 najlepszych rezerwowych? Mam na myśli zawodników którzy nigdy nie należeli do Once De Gala, a wkład w drużynę mieli ogromny. Ciężko mi będzie wybrać samemu więc może La Rambla pomoże? Ode mnie leci Adriano i Sylvinho na boki obrony, Keita na środek pola, Larsson na 9 i Eidur Gudjohnsen na skrzydełko, kto jeszcze dawał dużą jakość wchodząc z ławki lub do rotacji?
0
@Hiacynk no tak, bo bardzo mądra federacja niemiecka wstępnie zaplanowała ponowny start rozgrywek na początek maja więc kluby są zmuszone do wznawiania treningów - oczywiście nie są to treningi grupowe, zawodnicy trenują w parach z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
To samo ogłosiła Borussia, też mają na dniach wznowić treningi
0
@Hiacynk spokojnie, jak będą działać tak jak działają ostatnio to daje im 2 sezony a znów Inter będzie wiele znaczył w Europie. Conte potrafi wycisnąć z zawodników maksa, a mając blisko 200 mln na transfery po ewentualnej sprzedaży Icara i Lautaro - będzie miał ogromne pole do popisu
0
@Hiacynk Vieira, Vieri, Stanko, Chivu, Eto, Cambiasso, Cordoba.. dużo fajnych nazwisk w kilka lat się przewinęło
1
Sieeemanko! Czwartkowy poranku. Siemanko La Rambla, siemanko czarna kawa.
2
@michaleu klasa światowa zazwyczaj. Niżej nie ma sensu bo zbyt łatwo - czasem zmieniam na legendarny jak już jest skład topowy na świecie :P dużą część spotkań też symuluje z racji tego, że kariery jakie gram są raczej długoterminowe :D a przy dużej ilości gry offline - często się nudzi
3
@DanielOOL ja zawsze gram klubem z najniżeszej ligi Angielskiej i staram się zrobić z niego potęgę. Inny scenariusz to gra Bilbao, ściąganie samych zawodników z drużyn Baskijskich i wychowankowie
3
Sarabia i Gattuso na ławkach :D?
0
@Barcelona92 można. Transport prywatny z co drugim miejscem wolnym dotyczy pojazdów z ilością miejsc siedzących więcej niż 9. Np prywatne busy wożące ludzi do pracy/z miasta do miasta czy bus taxi. Nie dotyczy to samochodów osobowych
0
@Colon ode mnie Gilardino.
0
@BigVu kurła, śmiechłem :D
0
@tombard mam 26 lat i oglądam. Źle Ci z tym, mam na to wyj***ne. Lubię Gole, a Kubańczyk czy Don Kasjo mają do zaoferowanie też sportowe umiejętności. Resztę dla beki też zerknę.
Źle Ci z tym że jest federacja która organizuje walki karłów z wieszakami? Dla mnie spoko, można się pośmiać czasem, a czasem obejrzeć coś sportowo fajnego
0
Poleci ktoś jakąś bezpłatną stronę do torrentów? Albo jestem jakiś ułomny, albo tak się zestarzałem, że internet mnie przerasta i nie potrafię nic znaleźć. The pirate bay niestety nie ma
0
Zawodnik który nigdy nie grał w Barcy a macie do niego ogromny szacunek?
Dwa zdania dlaczego.
0
@vangoor moim zdaniem był elektryczny, ale też niedoceniany: szczególnie w ostatnich sezonach. Nie jest to poziom ter Stegena, ale VV złym bramkarzem nie był
0
@matirix20 ostatnio pomyślałem że fajnie byłoby zobaczyć takie ustawienie z Neymarem na lewej. Gryzi mógłby zamieniać się pozycjami z Leo. Kiedyś pamiętam jak z Cou zaraz po jego transferze zagraliśmy właśnie z Leo na 10, Dembele na prawej i Filipkiem na lewej. Nie wygraliśmy wtedy wysoko, ale pamiętam że był to jeden z najladniejszych spotkań w erze Ernesta
0
W rozgrywkach w Fifę La Ligi Lucas Perez właśnie strzelił bramkę sobą. Nas reprezentuje Sergi Roberto. Ciekawe czy wrzuci do pierwszego składu siebie czy Semedo :D
1
@Triv44 też uważam, że Dominik jest spoko, szczególnie jak nagrywał nietykalnych czy paczkę pandory.
0
@jacobFCB dzięki za opinie. Ktoś jeszcze się wypowie? Szczerze mówiąc gdzieś umknął mi temat tego gościa, szczególnie, że dopiero otwieram się na europejski HH.
0
Do fanów rapu:
Jak uważacie, PLK rzeczywiście czuje jakieś przywiązanie do Polski, mimo, że całe życie spędził we Francji. Czy jednak chce wyrobić sobie Fame na polskiej scenie HH?
4
@Kwiatek67 Corona.
0
Dobrze, że te mistrzostwa przełożyli - zdrowie ważniejsze. Ciekawy jestem jak dalej potoczy się sport, bo przełożenie ME nie rozwiązuje problemów z ligą. Dlaczego? Dużej ilości zawodników kończą się kontrakty z końcem czerwca, a co za tym idzie niektóre kluby nie będą miały kim dograć ligi (szczególnie dół tabeli). Dla przykładu Leganes: na 24 zawodników w kadrze aż 12 jest wypożyczonych a 2 kończą się kontrakty (w obu przypadkach z końcem czerwca), więc czysto teoretycznie z dniem 1 lipca mają 10 zawodników do gry jeśli wszyscy będą zdrowi, nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby mieli np. 4 lipca w sobote grać kolejkę ligową.
8
Jedno nawisko: TODIBO! Gość ma potencjał na topke na swojej pozycji, w Schalke ostatnie mecze miał genialne, Pique jeszcze sezon-dwa pogra, do tego czasu warto wprowadzać francuza powoli w jego miejsce, jest na to potencjał!
1
Ciekawe może być to okienko transferowe, zanosi się na duże straty finansowe tych największych klubów, więc myślę, że transfery powyżej 70-80mln będą raczej mało prawdopodobne.
0
@Popitek12 Zobacz jak stosunkowo wolno rozprzestrzenia się u nas to badziewie w porównaniu z resztą Europy (która z tym nie walczy). Wirus może zmutować na bardziej agresywną wersje, która będzie zagrożeniem dla każdego a nie tylko dla starszych i schorowanych. Wtedy też będziesz chciał wrócić do szkoły i olać temat? U mnie w mieście wpuszczają do aptek pojedynczo, przed mniejszymi marketami gdzie robię zakupy stoi jeden pracownik ze środkiem dezynfekującym ręce. Coś robią, przynajmniej spowolnimy tą plagę. Lepsze to niż koncerty i półmaratony w UK.
0
@Kettger tak, ale tej patologii jest więcej niż gdziekolwiek indziej
4
@Kettger to wejdź sobie na angielskojęzyczne fora Liverpoolu. Życzą Adrianowi śmierci, Jurgena wieszają bo przegrali. A o Simeone to już lepiej nie mówić. Nigdy nie widziałem tyle nienawiści, jadu i głupoty co u nich.
3
@Kettger przecież Liverpool ma chyba najgorszy kibiców na całym świecie. Zapatrzeni w siebie 2x bardziej niż kibice Barcelony czy Realu. To ameby umysłowe
1
@neutrealnykibic no ale co w tym niesprawiedliwego? Skoro każdy rozegrał tyle samo kolejek to albo kończynie ligę tak jak stoi, albo uznajemy 19 kolejek. Tak czy inaczej mistrz byłby w Katalonii. Te teoretycznie słabsze drużyny jak Levante czy Eibar już pokazały, że nie można ich lekceważyć.