messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Byłem wkurzony po tej wymianie Arthur - Pjanic, ale jak widzę młodego Puiga i to jak gra: przebija Arthura we wszystkich aspektach, to w ogóle zapomniałem o tym, że Brazylijczyk wciąż u nas jest, czekam jeszcze na szansę dla Collado i Monchu bo apetyt na La Masie rośnie w miarę jedzenia ;)
16
Puig - De Jong - Pedri - to może być przyszła pomoc szczególnie jeśli za rok przyjdzie Xavi, pierwsza dwójka już pokazała że ma umiejętności by w tym klubie znaczyć wiele, a trzeci z nich zgarnia ostatnio świetne noty no i jak na swoją pozycję jest "pracusiem" środka pola. Dorzucając do tego Fatiego, Dembele, Trincao, Lenglet, Firpo czy Araujo naprawdę wygląda to nieźle, a wymieniłem tylko zawodników u-25, jest przecież jeszcze MATS, Semedo itd. Przyszłość tego klubu nie wygląda źle i nazywanie nas drugim Milanem jest moim zdaniem mocno przesadzone: przede wszystkim jesteśmy klubem dużo bogatszym, trzeba wziąć pod uwagę że sam Messi kosztuje nas prawie 100mln rocznie (pensja i premie), Suarez, Busquets, Pique to prawie druga stówka. Jak Ci zawodnicy odejdą to będą transfery bo zwolnią się fundusze na to
4
@Kwiatek67 mi nie, ma jednak gorszą technikę niż Ney, ale za to jak na swój wiek dużo chłodniejszą głowę i wydaje się silniejszy fizycznie, ma bardzo dobry tajming w wyjściu do prostopadłego podania i bardzo ciężko go przepchnąć jak już wyprzedzi obrońcę - w tym przypomina trochę Alexisa
7
Wreszcie dużo plusów po meczu
Formacja w której dobrze się czuje cała 3 z przodu, bardzo dobry występ Antka
Puig który mógłby uczyć Arthura i resztę naszej pomocy jak powinien grać pomocnik w tym klubie
Fati pokazujący że La Masia ma się dobrze, potrzebuje tylko większego zaufania
Wynik
Bardzo dobre zmiany naszych rezerwowych
Oby tak dalej panowie, liga przerwana ale LM czeka
1
Dobra, pałka się przegła. Nie oglądam tego, ani Fatiego ani Puiga, to jest dramat
2
@NeroTFP my nie mamy ani jednego ofensywnego pomocnika w kadrze, no chyba że Puig ale on ma 0 bramek i 0 asyst :D
9
@BarcaInfo takie bramki są ładniejsze niż bomby z 40m. Mocno kopnąć na bramkę z prostego potrafi każdy piłkarz, coś takiego to czysta magia
0
Jak myślicie czy Polska Ekstraklapa stanie się w przyszłości ligą na poziomie holenderskiej czy portugalskiej? Czy będzie chociaż jedną drużyna która rok w rok będzie rywalizować w fazie grupowej LM?
0
@dominik127pl no w tym sezonie mu się nie udało ;)
Edit: jednak udało, z Leganes :D
2
Jak widzę Kubo kręcącego obronę drużyny przeciwnej jak młody Messi to krew się gotuje, że u nas nikt prócz Semedo, Fatiego, Puiga i Messiego nie potrafi zrobić więcej niż 5 udanych dryblingów na mecz. Całe szczęście że do tego skromnego grona niedługo dołączył Trincao, gość potrafi zrobić różnice dryblingiem jak nikt inny w lidze portugalskiej, oby utrzymał poziom a może być kluczowym wzmocnieniem
3
@Comentateiro po 1 rok w tym wieku to bardzo dużo: zobacz jak wygląda Greenwood fizycznie, to bestia. Równie dobrze można powiedzieć że zamiast Ansu we wrześniu powinien zadebiutować jakiś 15 latek, przecież to tylko rok różnicy.
Druga sprawa to na prawej stronie w United jest tylko James, żadna konkurencja więc siłą rzeczy Mason gra. Ansu i tak gra dużo jak na swój wiek, nie ma co forsować go jak Bojana, moim zdaniem powinien wchodzić z ławki, a w podstawie grać na dół tabeli
0
@Encore przecież Thiago od 2-3 lat gra jako najbardziej defensywny pomocnik w Bayernie. Nawet gdy Kimmich gra w pomocy to ewidentnie Thiago gra bliżej obrony
1
Greenwood już 15 bramek w tym sezonie, ależ pięknie się prezentuje przyszłość United. Greenwood, Martial, Rashford, Bruno. 4 gości w dobrej formie i przede wszystkim: chce im się grać w United. Jeśli dojdzie Sancho to Manchester może wrócić na salony
0
Ależ ten Kubo ma drybling. Wozi te Atletico aż miło
1
@Ghotti niby tak, ale Antek na skrzydle to całkowita pomyłka, a kolejny sezon wciąż Luis będzie tym pierwszym wyborem. Dopóki Suarez tu będzie to ściągnie klasowego napastnika nie ma sensu, bardziej ktoś pokroju Braithwaita czy Paco do rotacji na ogony. Tak jest w każdym klasowym klubie: Lewy w Bayernie, Benzema w Realu, Firmino w Live, żaden z nich nie ma kogoś takiego jak Griezmann za zmiennika. Ani Griezmann ani Suarez nie pogodzą się z dużymi rotacjami. Dlatego moim zdaniem powinien tu zostać jeden z nich. Inaczej sprawa wygląda na skrzydle gdzie taki Trincao pogodzi się z rolą rezerwowego, tak samo Fati czy Dembele gdyby był tu Neymar
2
Eric Garcia, Thiago, Aouar - te trzy transfery i jestem mega zadowolony w miejsce Umtitiego, Todibo, Coutinho, Vidala, Rakiticia, Neto. Tą trójkę da się wyciągnąć za kwotę łącznie w okolicach 100mln, a wymieniana przeze mnie 6 to teoretycznie dużo większa kwota (sam Coutinho i Umtiti powinni pokryć te 100mln). Jest też zysk na Arthurze i Cucu więc pozwoli nam to złapać oddech. Jeśli wpadnie dobra oferta za Griezmanna lub Dembele to też bym się nie zastanawiał - można wtedy spróbować ruszyć po Sancho lub Neymara
0
@Thomas99PL nie wiem co bierzesz, ale nie ma piłkarza, który miałby wpływ na gre większy niż Messi czy Ronaldinho, a do Xaviego, Iniesty, Neymara, Zidana, Cristiano też nie ma podjazdu
1
@matirix20 a jednak w protokole meczowym widniał jako "Coach" więc oficjalnie był trenerem ;) a to, że dobrał sobie taki styl pracy to inny temat
1
@takisobiektos kim więc według Ciebie był?
3
Top5 najbardziej lubianych przez was trenerów? (Za styl gry, prowadzenie zespołu lub po prostu "bo tak")
Dla mnie:
1 Ferguson
2 Pep
3 Wenger
4 Bielsa
5 Klopp
0
Jakieś poważne źródła podawały, że Thiago jest blisko transferu do Live czy tylko Sport? Mam nadzieję, że go nie odpuszczą
0
Mocno przygasł Odegaard, pomijając już fakt z od jakiś 10 meczy nie zaliczył ani bramki ani asysty to gra widocznie słabiej, nie wiem czy to kwestia tego dyskomfortu który odczuwa i ponoć będzie musiał przejść operacje, czy nierównej formy, ale to dobry przykład że nawet tym najbardziej błyszczącym młodym zawodnikom trudno jest utrzymać formę cały sezon, tak samo Frenkie, tak samo Valverde.
0
Inter pozyskał za mniej niż 100mln Lauraro, Eriksena i Hakimiego. A teraz za tego pierwszego chcą więcej, to jest mistrzostwo na rynku. Rośnie kolejny klub po BvB i Bayernie który umie w transfery
0
@bartoszekkk albo zaraz przedłuży kontrakt co jest wysoce prawdopodobne, bo kto by chciał odchodzić z obecnego Bayernu? Thiago to wyjątek od reguły
0
Jakaś dobra duszyczka podrzuci listę jak wygląda u nas sprawa kontraktów? Komu kończą się za rok a komu w 2022?
7
@Misugi14 No, teraz bez problemu wygrają Ligę
0
@BarcaInfo Griezmann + Coutinho + Umtiti ->> Thiago + Neymar
Skoro Luis jeszcze jest w klubie to nie ma sensu ściągać tu Lautaro, bo i tak nie będzie grał, zmiennikiem Luisa może być Braithwait
1
@FanBarcy22 Ci dwaj to obowiązek, Aouar nie będzie miał problemów z odejściem bo w kolejce do gry na jego pozycji już czeka Cherki, a Lyon nigdy nie robił problemów z odejściem swoich zawodników. Na tyle jest ponoć wyceniany według angielskiej prasy. Thiago ma rok kontraktu.
Neymar/Sancho to opcja gdyby udało się sprzedać Griezmanna lub Dembele. Za Coutinho i Umtitiego powinni wycisnąć ok 100mln, Rafa, Vidal, Ivan, Neto, Braithwait to też teoretycznie kilkanaście milionów za każdego, odszedł też już Cucu za 10 i Arthur z zyskiem. Łącznie jakieś 25mln.
8
@A_Gomesinho_21 żeby były asysty i decydujące podania to musi być ruch z przodu, a kto ma go zapewnić jak gramy bez skrzydeł, Messi buduje akcje przed polem karnym, a w okolicach 16 jest jedynie Suarez który porusza się ostatnio jak wóz z węglem
0
@bleble123 o tym samym pomyślałem. Thiago, Aouar to obowiązek bo obaj są do wyciągnięcia za 40mln na głowę. To daje 80mln. Chętnie bym też zobaczył tu Sancho lub Neymara na lewym skrzydle, ale do tego potrzebne jest duże wietrzenie szatni. Moim zdaniem Rafinha, Rakitic, Vidal, Umtiti, Coutinho, Braithwait, Neto powinni się z tym klubem definitywnie pożegnać. Rozważyłbym też oferty za Dembele i Griezmann jeśli będą korzystne finansowo. W ich miejsce Araujo, Todibo, Aouar, Thiago, Sancho/Neymar, Inaki Pena. Kadra młodsza i głośniejsza gry i trofeów