messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@robsesh no Arsenal nie ma w FM 20 ani jakiś wybitnych młodych zawodników, ani składu na już który mógłby powalczyć o mistrza więc dla mnie to jak najbardziej zrozumiałe, realistyczna gra po prostu :D
0
@BarcaInfo już lubię tą babkę. "Thiago wracamy albo nie podziubdziasz" :D
0
@Ghotti w domu mam zapisane na kartce, wrócę z pracy to podeślę :P. Daj znać czy zamieściłeś się w tych 50k. Ja czekam cały czas na znak sygnał że będę mógł oficjalnie kupić działkę i też ruszam z projektem który wstępnie jest wybrany, ale potrzebuje kilku poprawek
0
@A_Gomesinho_21 sposób by znaleźli tylko jakim kosztem? Operacje takie jak wymiana Arthura z Pjaniciem czy Neto i Jaspera dają odetchnąć budżetowi ale jakim kosztem? Ich amortyzacja jest rozkładana na przyszłe lata więc teoretycznie zadłużamy klub coraz bardziej, a raczej zmniejszamy budżety transferowe na przyszłe sezony. Na zostaniu Coutinho ryzykujemy ok. 30mln zmiennych, 30mln pensji brutto i ok. 60-70 mln za które można byłoby go sprzedać. Czy kolejna szansa dla tego zawodnika warta jest tych 160mln które czysto teoretycznie mozglibysmy zaoszczędzić/zarobić na jego sprzedaży? Moim zdaniem zdecydowanie nie.
0
@A_Gomesinho_21 ale w statucie klubu jest zapisane, że pensje nie mogą przekroczyć 70% całego przychodu. Budżet był zaplanowany na miliard euro, teraz okazuje się że zamkniemy się w 800mln. Niewiadomo jakie straty będą w przyszłym sezonie, ale na pewno do tego miliarda nie dobiją więc uważasz że Umtiti, Rakitic czy Vidal odciąża budżet plac na taką kwotę by jeszcze wcisnąć tu Coutinho?
0
@A_Gomesinho_21 ale Barcelona już teraz nie ma pieniędzy na place więc co to zmienia, że za rok czy dwa te pieniądze będą? Skoro już teraz trzeba redukować przez pandemię? To tak jakby powiedzieć: no, teraz nie mam za co kupić jedzenia ale spoko bo za 2 lata będę miał 18 lat, znajdę pracę i sobie to jedzenie kupię. Bez sensu
5
@sendesara Silva z czasów Milanu był lepszy niż Kompany kiedykolwiek, ale za całokształt to jednak Kompany
2
@Lord_Vader sorry, ale gdybym w wieku powiedzmy 14 lat zobaczył przypadkowo schodząc w nocy jak moi rodzice uprawiają seks to bym to olał, ale gdybym zobaczył że mój taka wsadza genitalia w odbyt mojego drugiego taty to myślę że by mnie to dość mocno dotknęło. Wszystko fajnie jak dziecko jest małe, ale jak już dorośnie do wieku właśnie 14lat i więcej to dotrze do niego w jakim domu żyje, a inni rowniesnicy jeszcze mu w tym pomogą. Sam bym nie chciał żyć w takim domu. Nie wiem jak jest w domu dziecka, ale to wybór mniejszego zła jak dla mnie
11
@BarcaInfo byle nie Semedo, ostatnio gra coraz lepiej.
0
@barcowy1899 nie byłby. Pamiętasz Bojana? Myślę że Pep nie zrobiłby drugi raz tego samego błędu z Fatim: szczególnie że widać jak ostrożnie wprowadza np. Fodena.
0
Fuuu czuje się oszukany. Kupielem sardele w sosie paprykowym w Lidlu, otwieram, a tak kurła olej zamiast sosu paprykowego! A, że jedyne ryby jakie szanuje z oleju to śledzie z cebulką to cała zawartość poszła dla psa. Tak się nie robi.. to zbyt brutalne
0
@DanielOOL moim zdaniem jeśli zostanie Setien to przed wszystkimi Coutinho, a może też Trincao będą rozpatrywani raczej w pomocy. Moim zdaniem z Antkiem, Leo i Luisem będzie to 4-3-1-2 jak ostatnio, gdzie Coutinho może grać np jako półlewy środkowy pomocnik, a jeśli będzie na boisku jeden z dwójki Griez i Suarez to klasyczne 4-3-3
0
Ostatnio mało czasu na śledzenie plotek więc może ktoś odpowie czy przewijały się jakieś informacje o potencjalnym transferze Thiago lub Erica Garcii?
0
Oby jutro wyszedł podobny skład co z Villarrealem, tylko Puig za Vidala i Firpo za Albe
0
Jest gdzieś skrót meczu z Villarreal z polskim komentarzem?
9
@zadafcb musiałem wygooglowac typa.
0
Everton to jeszcze bardziej nieogarnięty klub transferowo niż my. Potrafią zrobić świetne transfery jak Richarlison tylko po to, by zaraz wywalić ogromne pieniądze na przeciętniaków jak Mina czy Iwobi, bo ten pierwszy coś tam strzelił z główki na MŚ mimo tego, że u nas grał fatalnie, a drugi w sumie sam nie wiem, chyba tylko po to żeby kupić kogoś z Arsenalu, od Iwobiego już w Londynie z kilometra biła przeciętność
0
@Hiacynk moim zdaniem obaj się ostro wypalili
2
@katalonia15 przede wszystkim nie polecam Ci Bułgarii bo standardy hotelowe mocno średnie, moim zdaniem jest dużo fajniejszych kierunków na Bałkanach niż Bułgaria ;)
Edit: jak chcesz samemu ogarnąć lot i hotel to booking i eSky
0
@ArterkHD Dark, Wiedźmin
0
Do widzów BezPlanu:
Kisbel czy Ignalin? :D
0
@Yoshi94 Barca B do Segunda. Jakoś pogodziłem się z tym że mistrza nie będzie w tym roku
9
Obiektywnie z trójki Fati, Vinicius, Rodrygo kto według was ma największy potencjał?
Rodrygo - ten chłopak dla mnie jest zdecydowanie najsłabszy, nie ma takiego depnięcia jak Fati czy Vini, w grze 1v1 też wygląda blado na tle pozostałej dwójki, ma za to chłodną głowę i dobrze ułożoną stopę, problem w tym że po genialnym meczu z Galatą zgasł. Sam fakt że ostatnią bramkę w lidze strzelił w październiku idealnie obrazuje jego formę: w tej chwili nie daje drużynie nic, po prostu zgasł.
Vinicius - najszybszy i najbardziej przebojowy, ale brakuje mu konkretów, po obiecującym pierwszym sezonie liczyłem że zrobi postęp, a tak nie jest. Od zawodnika w tym wieku śmiało można już oczekiwać przynajmniej tych 10 bramek we wszystkich rozgrywkach na tym etapie. Vini robi dużo wiatru, ale jest strasznie chaotyczny. Jeśli nie ogarnie się tak jak kiedyś Robben to wielkiej kariery mu nie wróżę.
Fati - ma coś z jednego i drugiego. Chłop ma depniecie i drybling, ma też chłodną głowę. I co bardzo mnie cieszy: bramki które strzela dam wypracował, tu nie ma dołożenia nogi po rajdzie Messiego. Fati bierze na siebie ciężar gry i z powodzeniem to dźwiga. Jest też najmłodszy, a w jego wieku każdy rok robi wielką różnicę.
Dla mnie wybór może być tylko jeden.
0
@Kubox z polskiej ligi Karbownik, z Lecha Jóźwiak/Moder
4
@Katalonbar jeszcze Leo, troche irytuje fakt, że gramy co 3 dni a nasz najlepszy zawodnik na którym opiera się 3/4 akcji gra od powrotu każdy mecz po 90min. Wczoraj mógł zejść Leo zamiast Antka i wielka tragedia by się nie stała
2
@Kompletny tak, nie chodzi mi o ostatnie lata, bardziej o całokształt
1
@Coutinho007 skoro mam wybrać 3 to dla mnie tak to wygląda, United dla mnie nr 4, Chelsea dopiero teraz zaczyna odpalać. City dużo zawodników podkupuje w wieku nastoletnim.
3
@Hushovt ja bym chętniej pozbył się Roberto już Semedo... Emerson mam wrażenie że jest zbyt surowy technicznie na ten klub, to typ Maicona: szybki, fizyczny, ale mało techniczny, a Semedo naprawdę się rozkręca... Ciężko to dobrze ugryźć bo na PO jest Semedo, Roberto, Wague i Emerson i ich średnia wieku to poniżej 25 lat..
3
Top3 akademii według was? Które uważacie za najlepsze?
1. La Masia
2. Ajax
3. Benfica
3
@Coutinho007 moim zdaniem to dobry rezerwowy i jeśli mamy grać w ataku 1-2 (Messi z tyłu) to on i Fati nadają się do tego idealnie, mniej Dembele czy Traincao ale typowi skrzydłowi dają więcej opcji do ustawienia drużyny i ewentualnej zmiany pomysłu na mecz