messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cały Jordi, może irytować jego zachowanie, psycha też mu nieraz szwankuje, ale nikt nie czuje i nie będzie czuł lepiej gry na lewej obronie w Barcelonie Leo Messiego niż on.
16
Leo, Rysiu i Fati - chyba dla nich obecnie 3/4 tej strony ogląda mecze, a przynajmniej dzięki nim ogląda sie je dużo, dużo lepiej ;)
0
@KapiFCB nie wiem czy miałeś kiedyś meczówke na sobie, w ogóle nie czujesz czy masz ją na sobie. Tu krótki i długi rękaw nie robi żadnej różnicy. Kwestia czysto wizualna
0
@kkbarca podzielam opinię @KamilZ , znacznie bliżej mu do Mane niż Neymara
0
Czyli gdyby Araujo, Puig i Fati pojechali z Barcą B to mielibyśmy jedynie 2 bramkarzy na ławce rezerwowych?
10
@Chwytliwy Barca, Real, United, Bayern, Milan, Liverpool i Juve. Największe marki od lat. Zastanawiałem się jeszcze nad Arsenalem ale to chyba miejsce tuż za tymi gigantami
2
@PatrykBarca jeśli jest opcja ściągnięcia kogoś doświadczonego na rok ale z uznaną marką żeby gwiazdeczki nim nie pomiataly (Wenger, Blanc?) To jestem na tak, jeśli nie, to niech Setien zostanie
0
@myscooter a jak chcesz się ich "pozbyć" chcesz nakłonić ich żeby odeszli do innego klubu gdzie będą mniej zarabiać czy znaleźć klub który zapłaci 33 latkowi 20mln kontrakt? Jak chcesz się pozbyć Pique który prowadzi w tym mieście swoje biznesy by teraz zmienił otoczenie?
Wymień mi 3 obrońców którzy z miejsca zaoferują chociaż taką samą jakość w ofensywie co Alba. Realnych do wyciągnięcia oczywiście
1
@myscooter akurat Alba to wciąż top3 na swojej pozycji i nie ma prócz Daviesa zawodnika który dałby więcej jakości w ofensywie. Rakiticia już dawno nie powinno tu być, a pozostała trójka powinna mieć ograniczoną rolę i pomoc w adaptacji swoich następców wchodząc z ławki, a nie grać od deski do deski
7
Źle skompletowana kadra. Zamiast kupować Griezmanna trzeba było te fundusze przeznaczyć na zakup skrzydłowego którego brakuje, zamiast Vidala trzeba było ruszyć po Thiago, również Eriksen był do wzięcia za pół darmo.. teraz już trochę za późno na takie ruchy, tak czy inaczej trzeba rewolucji kadrowej i świeżej krwi. Niestety jest na to najgorszy moment pod względem finansowym.
0
35 letni Modrić wygląda lepiej niż jakikolwiek z naszych pomocników. O Ramosie w porównaniu do Pique i Benzenie w porównaniu do Suareza nawet nie ma co mówić, bo forma fizyczna tych zawodników to przepaść. Real ma genialnego człowieka od przygotowania fizycznego, Vinicius też mocno nabrał masy mięśniowej. A u nas? Suarez nabrał kilogramów, ale chyba nie o to chodziło...
0
@HRYNIU i skończy jak Sarabia. Messi go "opluje"
0
@elmayakos ostatni w jaki grałem to 2019, w 2020 nie bo zbyt zawiodłem się na poprzednim. Dla mnie był zbyt ubogi, Fifa zrobiła duży postęp przez FUT Champions, fajnie zbalansowane nagrody dzięki czemu bez problemu możesz ułożyć taki skład jaki chcesz jeśli tylko chce Ci się grać, społeczność jest kilkanaście, jeśli nie kilkaset razy większa.
Może i Fifa jest mniej realistyczna, ale to gra a nie symulator sportowy więc dla mnie spoko, najważniejsza jest zabawa.
1
@elmayakos cały tryb jest słabo rozwinięty, mała ilość eventów, turniejów, ogólnie cały tryb jest słabo rozwinięty, wprowadza mało urozmaiceń przez co tej grze brakuje społeczności. Fifa nawet w sierpniu kiedy już praktycznie umarła wciąż cieszy się dużą liczbą graczy, a MyClub? To jest takie.. nijakie i bezpłciowe. Fajna gra żeby zagrać z kumplem przy piwku, ale za mało rozbudowana żeby wciągnąć na dłużej
1
@kkbarca nabierałem się na PESa już ze 3 razy z nadzieją że coś ruszy w trybie online, ale jest na poziomie fify 12, a że offline mnie nudzi no to cóż.. gra śmieciowa
1
@jeyx77x nikt Ci nie odpisze, bo PES jest tak nędzną grą, że po prostu nie ma fanów. Pozdrawiam.
1
@Hushovt z czym niby umieją w transfery? Bo naściągali szrotu w postaci Rabiota czy Ramseya z gigantyczną tygodniówka i premią za podpis?
1
@BartqRKO piłka nożna nie jest gotowa na taki duet zniszczenia
0
@BartqRKO to Ty chyba Luiza nie widziałeś
0
@mr_robot z tego co kojarzę to w Serie A też miał dobre okresy, ale nie wiem czemu nie odpalił na dobre. Możliwe że miał jakieś urazy, nie śledzę aż tak
1
@NeroTFP ten sam. Chłop ma już 25 lat.
0
@matirix20 Enrique Setien. Quique jeśli chcesz go nazywać po pseudonimie. Dla mnie to Kike ;)
0
@tbas Araujo, Puig. Trzeba też wziąć pod uwagę, że nie przepracował nawet jednego sezonu przygotowawczego i został zatrudniony na decydującą fazę sezonu więc nie mógł zrobić przeglądu zawodników młodzieżowych tak jak Valverde przez 3 lata.
W Betisie postawił min. Na Ceballosa, Fabiana Ruiza, Firpo czy Lorena
1
Ronaldo i Pjanic najlepsi na boisku. Ten pierwszy genialnie przerywa akcje Juventusu, a drugi dwie asysty. Dobrze że Sassuolo ma zawodnika tej klasy co Portugalczyk.
2
@Tomek_TF @jeyx77x w sumie to w młodzieżowych drużynach grał więcej na 9 niż na skrzydle. Musiałby mocno poprawić grę tyłem do bramki, a mógłby być typem napastnika jak np. Henry
1
@lucca87 Collado też bardzo często występował na skrzydle. Nie można też zapominać o Pedrim - w sumie to obaj są podobni, mogą grać "na pozycji Iniesty", na 10 lub na skrzydle
1
@socha Pjanic dziś już 2 asysty, 3 kluczowe podania w 15min, 0 kreatywności, fakt
1
@lucca87 taglafico jest 3 lata młodszy od Jordiego, Alba jeszcze dobre 2 lata pogra, więc wolałbym kogoś młodszego do rywalizacji. Na środek Eric Garcia, co do Lautaro się zgadzam - nie bez powodu chce go też Pep, chłopak ma potencjał i po prostu trzeba go wyciągnąć
Edit: Grimaldo na LO to marzenie
0
@ranger3120 zamienili się formą z Lazio. Tak to już jest że jedni dobrze wejdą w sezon inni gorzej.
0
@tbas przecież teraz zmienił się trener, Trincao przepracuje cały peresezon z nim. Nie ma co mierzyć dzisiejszych czasów miarą Valverde. To że zmarnował Malcoma nie znaczy że tak samo będzie z Trincao. Ja wierzę w Setiena, co jak co, ale facet potrafi wprowadzić młodych zawodników.