messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 w Holandii zgarniał bardzo dobre noty grając zarówno w pomocy jak i na stoperze. Moim zdaniem w beniaminku lub zespole typu Celta/Alaves da rade
0
@Ghotti Myślę, że Collado ostatecznie odejdzie na wypożyczenie. Pedri pewnie zagra ogony w pucharze, a w lidze odegra rolę w najlepszym przypadku taką jak Puig w tym sezonie czyli może końcówka. Fati to Fati, on zawsze minuty dostanie. Trincao - tu mam nadzieję że odejdzie Braithwait - wtedy dostanie swoje minuty w lidze + pewnie puchar, inna sprawa że może faktycznie będą go próbować w pomocy.
Dużo zależy od odejścia Rakiticia i Vidala - jeśli odejdą to i Pedri i Fernandes i Puig swoje pograją. Jeśli nie to tak czy inaczej jest to ich ostatni rok, ale wydaje mi się, że przynajmniej jeden z nich odejdzie.
na 3 miejsca w pomocy: Pedri, Puig, FDJ, Busi, Pjanic to pewniacy + Fernandes/Alena/Ivan/Vidal - 1-2 z nich może zostać, więcej to już zbyt duży ścisk
w ataku MSG + Fati, Dembele, Trincao - moim zdaniem optymalnie.
0
@BarcaInfo fajnie się to czyta, byle tylko pozbyć się Vidala i Rakiticia bo inaczej nie ma miejsca dla tyłu młodych
0
@justfootball sam nie używam bo jestem w stałym związku, ale znam dwie pary które poznały się na tinderze i to naprawdę "normalni" fajni ludzie.
w 90% przypadków jednak aplikacja służy do czysto towarzyskich spotkań ;)
0
@sendesara ogólnie tamta La Fabrica opierała się w dużej mierze na pozyskiwaniu młodych zawodników z mniejszych klubów i sprawdzaniu ich u siebie. Morata też dołączył jako 16-latek, Vazquez też, Mascarell jako 17-latek. Mimo wszystko Real potrafił ich albo bardzo dobrze sprzedać, albo tak jak Vazqueza wprowadzić do 1 drużyny jak bądź co bądź użytecznego gracza
Swoją drogą Perez teraz działa podobnie, bo Asensio, Kubo, Vini, Rodrygo, Reinier, Odegaard, Valverde.. to też wszystko zawodnicy pozyskani bardzo młodo, tylko teraz kwoty większe no i futbol się zmienia więc zamiast zostawać w Castilli dają ich na wypożyczenia lub do 1 zespołu
0
@Avada Kedavra fakt, w sumie to o tym nie wiedziałem. Swoją drogą karierę miał dość bogatą przed Lazio: Sevilla, Barca, Liverpool, La Coruna, Malaga.. Same wypożyczenia i jeden transfer za 8mln do Live. Dopiero Lazio kupując go za 4mln potrafiło wykorzystać pełen potencjał tego zawodnika. Oby został najlepszym asystentem Serie A w tym roku bo sezon gra wybitny
0
@Ricardinio14 dla Realu Morata, dla nas 2x Araujo i Deulofeu
1
@FC1899Barca Wystarczy wybić wszystkich mieszkańców Chin i Indii, a wrócimy do stanu z roku 1987. W czym więc problem?
1
@Filek25 to żebyś się nie zdziwił. Dostanie tak jak Neymar i jeszcze dopłaci klubowi?
1
@jachuu9 Płaskoziemcy.
3
polecam, niezłe nazwiska się przewijają w obu ekipach.
U nas min.:
Deulofeu, Masip, Grimaldo, Luis Alberto, Sergi Roberto, Rafinha, Araujo, Patric, Sergi Gomez na ławce Adama Traore
W Realu min.:
Fabinho, Morata, Nacho, Pacheco, Diego Llorente, Mascarell, Casemiro, Jese, Czeryszew, Lucas Vazquez, Raul de Thomas, Ruben Sobrino
La Masia i La Fabrica w tamty okresie to były istne kuźnie talentów. Pomijając zawodników którzy wciąż grają w pierwszych drużynach obu ekip lub są wypożyczeni/sprzedani do naprawdę mocnych ekip jak Grimaldo, Luis Alberto, Roberto, Rafa, Adama, Fabinho, Morata, Nacho, Casemiro..
To tacy zawodnicy jak Masip, Sergi Gomez czy przede wszystkim Diego Llorente, Pacheco czy RdT również zrobili niezłe kariery w hiszpańskich średniakach.
1
@cat_r37 masz też trochę racji. Wypożyczenie do beniaminka na rok, a później sprzedaż z odkupem lub zostawienie w pierwszej drużynie wygląda rozsądniej.
No chyba, że sprzedaż teraz za np. 5, a odkup za 10 w ciągu 2 lat. 5mln straty za wyszkolenie zawodnika na tym poziomie to drobne
1
@Khajio sprytnie kolego, sprytnie. Prawie nie zauważyłem.
3
@BarcaInfo oby Monchu odszedł do jakiegoś klubu LaLigi i to najlepiej sprzedaż z opcją odkupu. Wtedy dostanie więcej okazji niż przy wypożyczeniu, my podreperujemy "na już" troszkę budżet, a przy dalszym rozwoju Monchu zawsze będzie można go odkupić za rok czy dwa. Wszystkie strony zadowolone :)
2
City - Real
Bayern - Chelsea
Barcelona - Napoli
Juventus - Lyon
jakie typujecie wyniki?
1. 2-1
2. 2-0
3. 1-0
4. 1-1
0
@Bogan nie ma bardziej zmarnowanego potencjału niż Fabregas. Miał wszystko by być pomocnikiem kompletnym i może najlepszym w historii. Szybkość, warunki fizyczne, strzał, genialne podania, liczby świetne jak na swój wiek. W sumie nie miał minusów na pierwszy rzut oka. Wyszło jak wyszło
0
@kamilop w chwili obecnej to on nawet w Chelsea nie jest najlepszym skrzydłowym. Jest Trincao, Fati, Dembele i od biedy Braithwait.
3
@RaulGarciatoGbur jasne. To przecież oczywiste, nigdy podczas spowiedzi nie miałem nic do ukrycia. Nie wydaje mi się po prostu, że dziś ten ksiądz miał rację i podstawy by mi tego rozgrzeszenia nie dać.
0
@pt9 chodzę wtedy kiedy tego potrzebuję. Nie wyobrażam sobie iść do kościoła na siłę bo tak wypada. Ogólnie nie przepadam za księżmi, kościół jako instytucja również. No ale jak czuje potrzebę to idę.
0
@Bamboleo na tacę nic nie dawałem od jakiś 15 lat więc nie ugra w ten sposób za wiele. Koperty też mu nie wsunę do konfesjonału.
3
Dziś byłem na spowiedzi przedślubnej i nie dostałem rozgrzeszenia bo wyznałem księdzu, że do kościoła chodzę co drugą niedzielę. Serio? Nazwał mnie bezbożnikiem i kazał miesiąc codziennie chodzić do kościoła, wtedy udzieli mi rozgrzeszenia. Oczywiście wywalone na tego starego pryka i jutro pójdę gdzie indziej. Niektórzy księża to typowe barany, jak on wyobraża sobie, że ktoś to pracuje codziennie będzie uczęszczał do kościoła? Całkowite odklejenie od rzeczywistości. Pomijam już fakt, że w dzisiejszych czasach co druga niedzielę to i tak wynik poza "normę" to chyba moja sprawa ile razy w roku uczęszczam na niedzielną mszę, a spowiedź jest od tego, by te swoje słabości kapłanowi wyznać, odpokutować i postarać się poprawić.
Skoro czuję potrzebę żeby iść 10 razy w roku to idę 10, jak potrzebuje 20 to 20, a ktoś może uznać że potrzebuje mszy co tydzień.
2
@Chwytliwy już mistrzostwa w 2018 zawalił kadrze
0
@Chwytliwy dobrze się dzieje ostatnio w Milanie. Inter odbił się już na dobre, teraz czas na Milan.
0
@Arkon Henderson to chyba zawodnik United? Też uważam, że powinni na niego postawić. De Gea po tym nieudanym transferze do Realu zaczął bronić tragicznie, jakby był tam tylko dla kontraktu. Młody Anglik i United? To musi się udać
17
Tak jak byłem lekko poirytowany tą wymianą tak z każdy dniem analizując formę sportową Pjanicia który miał wyborną końcówkę sezonu (widać że po transferze dostał kopa i chęci do gry - jak Trincao) i "formę" pozaboiskową Arthura coraz bardziej przekonuje się, że był to dobry ruch. Czas pokaże, ale osobiście nie żal mi Brazylijczyka, wręcz zaczynam się cieszyć, że odchodzi.
7
Jest Ilaix, Manaj, Konrad, Mingueza, Mingo, Morer, Maia.. jest na kim tą drużynę oprzeć by znów powalczyć o baraże.
Monchu, Collado, Araujo i Inaki muszą zostać w pierwszej drużynie lub udać się na wypożyczenie. Moim zdaniem każdy z nich ma potencjał na dalszą grę w tym klubie.
Araujo fizycznie i motorycznie to bestia, szybki jak Varane, postura Van Dijka. Może być kozakiem w przyszłości.
Monchu jeśli odejdzie Vidal to będzie bardzo dobrym zadaniowcem. Taki Arturo z trochę lepszą techniką, waleczność + bramkostrzelność zawsze się przydają.
Dawno nie przypominam sobie wychowanka który w wieku 20 lat grałby tak dojrzałe na bramce, tu liczę na wypożyczenie bo chłopak musi się ograć na wyższym poziomie.
No i Collado, moim zdaniem ma najmniejsze szansę na zostanie w tej drużynie, ale to też bardzo fajny zawodnik, może zagrać jako ofensywny pomocnik lub skrzydłowy. Jeśli Trincao by się nie zaaklimatyzował to Collado mógłby dostać swoje minuty. Ja liczę że go wypożyczą do klubu w którym będzie regularnie grał. Myślę że jakiś beniaminek to jego poziom na chwilę obecną.
Idzie fajna generacja piłkarzy, a w kolejce już czeka między innymi Konrad czy Moriba.
7
@NaFazieHitman jak pół sezonu jest połamany w szpitalu to ciężko
4
@Triv44 Maldini - to nazwisko nawet brzmi jak coś włoskiego wysokiej klasy :D
1
@Triv44 Belotti, Chiesa, Bernardeschi, Berardi... ileż było tych "genialnych" włoskich talentów za które kluby odrzucały prawie 100mln oferty. Najlepiej prezentuje się z nich chyba Belotti, ale on też mocno przygasł
0
@Ghotti No tak, ale myślę, że nie chcą opierać ataku na kapryśnym Martialu który dobrze gra pół roku a następne pół przeciętnie. Greenwood to 18-latek.. Na rezerwie jest James który mnie nie przekonuje, moim zdaniem 5 zawodników na 4 ofensywne pozycje to zdecydowanie za mało. Tak wąską kadrą dużo nie ugrają, a przecież wracają do LM