messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Neymar 16 udanych dryblingów na 20. Kosmos, to jaką on ma łatwość w mijaniu przeciwników.. jak młody Leo
2
Draxler kosztował PSG jak na tamte czasy kupę forsy (40mln). Ten gość w ogóle kiedykolwiek otarł się o pierwszy skład? Zupełnie zapomniałem o jego istnieniu, dopiero jak przeglądałem ławkę PSG (swoją drogą bardzo mierną) to sobie o nim przypomniałem
3
Neymar strasznie ich wozi, idzie chyba na rekord dryblingów ale wykończenie tragedia. Za ten strzał ponoć zabiorą mu 5 gwiazdek słabszej nogi w fifie 21
3
Nie wiem czy wiecie, ale jest nowa Warka Radler rabarbar z truskawką, dla mnie bomba. Orzeźwiająca idealnie na dzisiejsze upały.
0
@Kamiloza91
1. Betis
2. Valencia
3. Sevilla
4. Bilbao
0
@BarcaInfo no i teraz wszystko gra
0
@BarcaInfo źródła zapomniałeś skopiować
4
Polecam nawet jeśli kogoś polityka zupełnie nie interesuje. Putin zaorał wręcz ikonę amerykańskiego dziennikarstwa. Trzeba mu przyznać, że nawet jeśli ktoś go nie lubi to facet swoim sposobem wypowadania się wzbudza szacunek i podziw.
Aż strach sobie pomyśleć co by się stało gdyby Putin stanął do debaty z Trzaskowskim i Dudą. Może Bosak chwilę by z nim wodę polał, ale to zupełnie inny poziom polityka.
4
@RychuBarca Nie no Rychu, z całym szacunkiem, ale jak chcesz robić analizę kadry nawet nie wiedząc jak gra połowa naszych nowych zawodników i potencjalnych transferów - to wygląda śmiesznie.
"Nie wiem za bardzo jak gra Garcia więc wolę Kounde, nie wiem jak gra Pedri więc może ktoś inny, a Trincao to w sumie nic nie pokazał (no tak, poza dwiema nagrodami zawodnika miesiąca w Portugalii, MVP turnieju ME U-19 i genialnej formy w 2020 roku)
4
@RosjaninBut szczerze to mnie ten Lewandowski wielkie G obchodzi. Barca ma przejść dalej - to jest dla mnie najważniejsze.
Jakoś przed meczem z Napoli nikt nie pisał "niech Zielu albo Milik pykną parę bramek i finalnie niech przegrają". To uwielbienie do Lewandowskiego w Polsce jest mocno irytujące, często zapomina się o innych naszych reprezentantach.
4
@FC1899Barca ale Suarez odleciał, asysta praktycznie co drugi mecz, miazga. Połowa spotkań Karima i praktycznie taka sama ilość asyst
5
Co się dzieje w Valencii ostatnio to dramat. Reszta ligi im odjedzie. Rozumiem że są w trudnej sytuacji finansowej, ale sprzedaż Ferrana, Parejo i Coquelin za kwotę łącznie poniżej 50mln to nieśmieszny żart. To 3 podstawowych zawodników nietoperzy (w tym kapitan i najlepszy pomocnik). Co oni chcą za to kupić? Kolejny wynalazek z Portugalii? Chyba ze szykuje się złote pokolenie młodzieży, ale nie sądzę. Reszta ligi im mocno odjeżdża. Nawet taki Betis kupuje sobie zawodników pokroju Bartry czy Fekira (a głośno o powrocie Ceballosa za kilkanaście milionów). Villarreal się zbroi, Sevilla silna jak nigdy będzie bić się o top3. Nie widzę Valencii w przyszłym sezonie nawet na miejscu dającym LE, a szkoda bo mam do nich sentyment od czasów tridente Villa - Silva - Mata. Ciężko będzie im wrócić na wysoki poziom, obecnie mają braki na dosłownie każdej pozycji, a jak jeszcze odejdzie Gaya... Lepiej nie mówić
17
Kubo w Villarrealu, Odegaard wraca do Madrytu więc mam nadzieję, że zarząd bierze pod uwagę wypożyczenie Collado do Sociedad. Mógłby idealnie wlecieć w miejsce Norwega
0
@krzysiek-fcb-17 w dobie dzisiejszych częstych poronień raczej nie. Nie żebym komukolwiek tego życzył oczywiście.
0
@MESSIah16 Sevilla jest ostatnio w wybornej formie. Zmiażdzyli Rome (patrząc na przebieg meczu, nie wynik) więc ich obstawiam
0
@Ghotti długo czekałeś na pnb?
3
@jeyx77x Vesović czy Antolić tak Ci przeszkadzali? Przecież to czołówka tej ligi (szczególnie ten 1), a Mladenović to sprawdzony w Lechii gracz i moim zdaniem po Karbowniku najlepszy LO zeszłego sezonu w ekstraklasie. Vuko go chciał tak jak min. Gville więc ja mu wierzę. Juranović to wciąż młody zawodnik - w zeszlym roku podstawowy obrońca Hajduka Split.
0
@FCBeSeM myślę, że dobry ruch dla obu stron - dla Legii to wzmocnienie jeśli się odbuduje, dla Bartka możliwość odratowania kariery. Jestem dobrej myśli. Jeśli ktoś dwa lata temu by powiedział, że dziś Legia będzie mieć Kapustkę i Wszołka na skrzydłach to bym go wyśmiał.
17
Kapustka w Legii dołącza do zacnego transferowego grona z Mladenoviciem, Borucem, Rafą Lopesem i Juranoviciem.
Do tego Legia podpisała nową sponsorską umowę z Plus500 (sponosor min. Atletico) zachowując przy tym kontrakt z Fortuną (zapewne za trochę mniejsze pieniądze).
Śmiechy śmiechami, ale te Plus500 ponoć ma zapewnić Legii wielki zastrzyk gotówki i wreszcie jakiś europejski gigant zaczął interesować się sponsoringiem polskiej piłki.
Wiadomo, że może wyjść z tego wielki klops i znów blamaż na europejskich boiskach, ale na pierwszy rzut oka wygląda to wybornie jak na obecny czas. Dodając do tego Legia Training Center to bardzo podoba mi się to co robi ostatnio Mioduski.
0
Szukam zegarka
Brązowy pasek
Srebrna koperta
Brązowa lub jasna tarcza byle nie jakaś granatowa czy czarna
Do 800
Ktoś coś poleci?
0
@ViscaBarca123 moim zdaniem ktoś wejdzie. Na dobrą sprawę jest jedynie Puig i Fati z graczy ofensywnych. Więc taki Monchu ma spore szanse na debiut
0
Varane pokazuje jak blisko jest od bohatera do zera. Jadą po chłopaku na polskich i zagranicznych serwisach sportowych jakby chłopak sam przegrał im ten dwumecz. Owszem zrobił dwa wielbłądy, ale przecież Real nawet z tymi jego błędami nie wykonał planu minimum. Nie strzelili dwóch bramek, ten wynik 0-1 bez błędów francuza nic by im nie dał, a tylko nieporadność City sprawiła, że nie stracili więcej bramek. Hazard, Mendy, Carvajal, Casemiro zagrali dramatycznie słabe zawody i w moim odczuciu są tak samo winni jak Varane.
1
@LuisSalvano dzięki, ogólnie Vistula to pierwsze co mi przyszło na myśl :)
0
Jakie sklepy/marki garniturów ślubnych polecacie? Może jakieś konkretne sklepy w Warszawie?
0
Bezpłciowe to City. Bernardo lub Mahrez za Fodena by się przydali
9
@AV0CAD0 nie da rady. Leo nie jest już w stanie strzelić 15 bramek na sezon w LM. To już bardziej pomocnik niż napastnik. Inna sprawa, że moim zdaniem Ronaldo jeszcze w LM pogra tyle, ile Messi mimo, że jest starszy. Jako typowa 9 może grać do 40 przy tym trybie prowadzenia sie
0
Kibice Realu muszą mieć mieszane uczucia co do Bale. Z jednej strony chłop poprowadził ich do tych zwycięstw w LM dając kilka ważnych bramek. Z drugiej strony jak się nie leczył na wcześniejszych etapach kariery to na późniejszym woli grać w golfa. A przecież to wciąż genialny piłkarz mogący pograć kilka lat na najwyższym poziomie.
Trochę mu się dziwie. Myślę, że opadł po prostu po tych wszystkich sukcesach w LM i stracił radość i chęć do gry. Mógłby spokojnie odejść za czapkę gruszek do takiego PSG czy United i wciąż być kluczowym zawodnikiem (Real chętnie z tych 40mln rocznie pensji by zrezygnował), ale chyba mu się nie chce, a że klub nic nie może zrobić bo Bale trenuje i na stawia się na treningach to trochę przykre. Facet gra sobie w golfa, żyje w ciepłej, słonecznej Hiszpanii i nawet grać nie musi - wystarczy, że trenuje. Wyższy level Januszowania na robocie :D
0
@Striker jak może być od kilku dni ustalony jak nie było wiadomo czy Lenglet i Griezmann się wyrobia
1
Te ostatnie wypowiedzi FDJ i Busiego, że Puig jest gotowy do gry wyglądają jakby wiedzieli, że chłopak nie jest szykowany na pierwszy skład z Napoli i chcą wywrzeć niejako presje publicznie chwaląc konkretnego zawodnika. Obym sie mylił i młody jutro zagrał od 1 minuty
0
@Katalonbar był już w Atleti. Moim zdaniem oni wreszcie powinni skupić się na konkretnym młodszym napastniku który potrafi zrobić coś z niczego jak Richarlison, Mousa Dembele, lub kupić kogoś o innej charakterystyce, kogoś kto odnajdzie się jako 9, ale grając na małej przestrzeni (Lacazette, Ben Yedder, Milik)
Zawodnikiem o profilu Jimeneza którego widziałbym w Atleti jest za to Duvan Zapata