2

@SelloutCrowd dwóch defensywnych pomocników Ci nie wystarczy? Tak grał Ajax, reprezentacja Brazylii, Holandia, Chelsea czy United. A Bayern na dobrą sprawę w ogóle gra bez defensywnego pomocnika bo ani Thiago ani Goretzka nimi nie są. Nie ważne jest kto ją papierze ma bronić jeśli cały zespół jest dobrze posklejany

0

@maarioo Ernesto próbował wtedy 4-2-3-1 z Cou na lewej i Leo w środku. Ewidentnie Suarez grał centralnie ustawionego zawodnika a Leo za jego plecami. Moim zdaniem ma to rację bytu. Depay lub Lautaro na 9, Cou na lewą, Leo na 10, z prawej Antek. Oczywiście z rotacjami, ale Antek w tym ustawieniu może grać na 3 pozycjach, Leo też, Cou na dwóch, Dembele też obskoczy oba skrzydła, Trincao też zagra na 10 i prawym skrzydle, jedynie Lautaro/Depay i Fati byliby zawodnikami jednej pozycji.

2

@Granto co? Przecież Gomes, Paco, Digne to byli młodzi zawodnicy o uznanej marce z doświadczeniem nawet w europejskich pucharach. Klub sprzedał ich w takiej samej kwocie jak kupił więc na nich nie straciliśmy, a tak jak Paco czy Digne to byli bardzo solidni zmiennicy. Jak kupisz jakiegoś kapcia z Brazylii za 10 czy 15 mln i nie wypali to już go nie sprzedaż - patrz Keirisson - młody przychodził jako król strzelców ligi brazylijskiej za 12 mln, nie sprawdził się i już go nie udało się sprzedać. A Paco, Gomes czy Digne mieli już markę wyrobioną w Romie i Valencii więc bez większego problemu udało się ich sprzedać.
Druga sprawa: przychodzi Gustavo Maia i Pedri, rok temu Fernandes, wcześniej Araujo, Todibo, Emerson - więc przecież klub tak działa.

0

@IronSanHybrid nie no Ester jest po prostu idealna. Nie wiem czy była robiona czy nie, ale wygląda wyjątkowo. Cała reszta przy niej jest poziom niżej, no, Rebeka jest najbliżej, ale cała reszta wypada blado (oczywiście w porównaniu do Ester, bo ogólnie to bardzo ładne dziewczyny)

3

Kanał Roberta Makłowicza na YT to najlepsza rzecz jaką mogła nam się przytrafić w tym roku. Nawet z tym nie handlujcie

3

@FC1899Barca 13. Głównie ze względu na skrzydła. Chociaż Bayern 2013 z "dzisiejszym" Lewym to byłaby miazga jeszcze większa

0

@filipVeB nigdy prócz szybkosci nie robił na mnie wrażenia

@Janiama no nie, Suarez by się wywalił po drodze. Nie zmienia to faktu, że miał setkę i ją zmaścił, a potem strzelił swojaka. Fakt, nie opinia. Nie rzucam tu swoimi przymyśleniami tylko czystymi statystykami.

0

@Janiama a finał powinien nazywać się finałem Lukaku. Bramka, zepsute sam na sam biegnąc od połowy i samobój, zabrakło tylko czerwonej kartki, oby za rok udało się mu to osiągnąć. Genialnie przeciętny napastnik (prócz siły i szybkości)

0

@mnawara90 hehe no, szczególnie Ramos, kiedyś CR7, polecam Ci ligę włoską. Teraz tam w meczach Juve nieźle Portugalia nurkuje

7

Dla was też zdejmowanie srebrnego medalu kilka sekund po tym jak Ci go założą jakbyś miał alergię na srebro jest po prostu słabe? Drużyna która nie potrafiła wyjść z grupy LM gardzi drugim miejscem LE?

2

No i pięknie. Teraz Milik, Karbownik i Rakitic do Sevilli i za rok walka znów o wygraną

4

@Encore 5 z tych 8 bramek walnął z karnych. Ja mu nie ujmuje, ale serio Bruno Penaldes do niego pasuje. Wpływ na grę ma spory bo przegląd pola robi wrażenie, ale 3/4 bramek wali z karnych. Gdyby nie to to hype byłby dużo mniejszy

2

@mnawara90 Portugalczyków nie widziałeś ?

0

Ponoć Legia na Novikovasie ma zarobić kilkaset tysięcy euro. Sprzedali go drożej niż kupili. Jak to możliwe? :o

0

@toszman byli na 4 miejscu

0

@Transu96 nie, teraz opierają się na zawodnikach starszych, ale wciąż dobrych. Nikt nie kupi Navasa, Da Jonga, Ocamposa czy Suso

8

@Janiama zadowolony pewnie bo Lukaku z dubletem

0

Lope zrobił bestie z Sevilli. Dodając do tego Monchiego daje im 2 sezony a zagarną top3 w LL

1

@kamilop tak, chociaż uważam, że Araujo ma bardzo podobny potencjał. Eric jest bardziej statyczny ale genialnie wyprowadza piłka. Araujo to bestia: szybka i silna, ale sztywna.

0

@Janiama o ile pierwszy to młody w dobrej cenie i wychowanek więc rozumiem, szczególnie że w ważnych meczach nie zawodził, drugi to sprawdzony gracz więc jak najbardziej plus to trzeci jest nieporozumieniem. Już to pisałem kilka razy, nikt go nie widział jak gra a chce go 99% LR. Gość jest wolny i słaby w defensywie dlatego inne kluby jak Bayern czy BvB odrzuciły ten transfer

0

Lukaku, Depay, Lautaro

In That Order

1

Abstrahując od tego, czy Sevillę stać to widziałbym tam Milika i Karbownika. Arek miałby tam pierwszy skład w lidze, w której bardziej liczy się technika i gra tyłem do bramki niż szybkość (szczególnie u Lope), a Karbo mógłby obstawić obie strony obrony skoro jest obunożny: Navasa nie wygryzie, ale mógłby być jego zmiennikiem, a na LO będzie tylko Escudero więc żaden rywal.

Moim zdaniem nie gorsza opcja niż Roma czy Napoli. To będzie top4 w najbliższych latach z aspiracją na top3

2

Szacun że Conte potrafił z Interu z D'Ambrosio i Gagliardinim zrobić drużynę na finał

0

Szybkość Lukaku i Adamy Traore przy ich sile i budowie ciała jest zdumiewająca

0

@Bovciek Kamiński ponoć ma zostać, za Modera mają dobre oferty i po eliminacjach będzie mógł odejść.
@Catalanian1991 no niestety tak jest, a szkoda bo z taką Akademią Lech mógłby bić się o mistrza rok w rok.

0

@Arkon prócz niego też Lipski czy Hyjek - ten drugi to wielka niewiadoma, a pierwszy miał papiery na dobre granie więc może się odbuduje po średnim pobycie w Lechii. Ja osobiście widzę w Piaście wicemistrza, oczywiście na papierze. Mam wrażenie że Lechowi zabraknie doświadczenia - tak jak w tym meczu, a przecież bez Jóźwiaka i Modera lepiej nie będzie

3

Szkoda że Lech z tak dobrą akademią zadowala się jedynie drugorzędną rolą w polskiej piłce. Rozumiem, że większy zysk daje szkolenie i sprzedaż młodych zawodników, ale gdyby Lech miał większe sportowe ambicje to byłby klubem który spokojnie mógłby walczyć co roku chociaż o LE, a tak? Ciągle wyprzedaże. Teraz zapewne odejdzie Moder i Jóźwiak, odszedł Gytkjaer. Bardzo ciężko będzie ich zastąpić, a to moim zdaniem bardzo dużą część siły ofensywnej Lecha z poprzedniego sezonu.

Przykre że każdy klub w Polsce szuka tylko zysku, robiąc no, mocno średnie wzmocnienia i licząc, że za rok wskoczy znów jakiś młody grajek. Niestety ale wygląda na to, że w tym okienku tylko Legia jest klubem który nie dość, że się nie osłabił to jeszcze wzmocnił. Sprzedali Majeckiego? Jest Boruc. Prócz niego ze znaczących zawodników odejdzie tylko Karbownik - jest Mladenovic który już wyglądał bardzo dobrze, a prócz nich Rafa Lopes, Juranovic czy Kapustka.

0

@D10SLEO powalczą widzę jak co roku

2

@PatrychoO a kto powiedział że Walczak ma być nabity mięśniami? Widziałeś co mały waleczny Puig zrobił z Parteyem z Atletico? Miazgę. Pomocnik nie musi być wielki i silny. Wystarczy dobra motoryka i agresją której nie brakuje ani Puigowi ani Monchu więc Vidal nie jest potrzebny. Szczególnie z pensją jaką pobiera i wywiadami gdzie płacze jak nie gra w pierwszym składzie

12

@jeyx77x przecież to przeciętniak. Jeden dobry mecz zagrał w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?