0

Oby Depaya lub Thiago

1

Depay, Thiago, Eric Garcia i można zamykać okienko wydając jakieś 50-60mln

5

@zenoowity przecież Zyiech ma 27 lat :D

0

@Prezes_sycylijczyk no kurka nie sądzę ^^ myślę, że z tych kilku tysięcy maks 5 osób ma UEFA A

Chyba, że w Barcy zatrudniają z UEFA C

0

Jest na LR jakiś trener zespołów młodzieżowych z Mazowsza? Może ktoś, kto trenuje roczniki 2006-2009?

3

@daro22 no tak, bo w lidze mistrzów w przeciwieństwie do Suareza potrafił strzelać, a tam napastnik Barcy strzelać nie może

2

Depay sam się nie spodziewał że to może przejść przez naszą obronę :D

11

Najdroższa sprzedaż zawodnika w historii Segunda stała się faktem.
Almeria sprzedała Darwin Núñeza do Benfiki
– sprzedany za 24 mln €;
– Almería otrzyma 20% kwoty z przyszłego transferu Urugwajczyka

VIA. La La liga na FB

2

Depay i Frenkie będą śmigać. Gini dziś niewidoczny, ale taki typ piłkarza. Duży pracuś.

1

@_kiesio średnie są, mnie osobiście ani parzą ani ziębią

15

Depay fajnie się porusza, jest szybki, silny, piłka nie przeszkadza jak Suarezowi, obskoczy 3 pozycje w 4-2-3-1. Świetny zmiennik z aspiracją do walki o pierwszy skład jeśli będzie w formie. Jeśli będzie do wyjęcia do 50mln to tylko głupi by nie skorzystał patrząc na jego wiek i doświadczenie na najwyższym poziomie

8

Frenkie jest chyba pierwszym piłkarzem który przychodzi za ogromne pieniądze, gra jak na siebie średni sezon, a mimo to mam do niego jakiś sentyment i zawsze w meczu najbardziej przyglądam się jego grze.
To chyba przez unikalność tego zawodnika. Ciężko znaleźć kogoś kto z jego warunkami fizycznymi i motoryką będzie miał taką technikę będąc przy tym tak mądrze poruszającym się piłkarzem. Rozbijając jego umiejętności na czynniki pierwsze brakuje mu jedynie solidnego strzału do pomocnika kompletnego

0

@lucca87 też tak to widzę, tylko na lewym skrzydle Cou i Fati. A Depay niech walczy z Griezmannem o miano pierwszej 9

0

@Brusu dlaczego? Jest wiele rozwiązań. Leo na 10, Antek na 9. Skrzydła Cou i Dembele. Albo Fati Dembele, Fati Trincao. Praktycznie każdy zawodnik z tej 6 może grać na minimum 2 pozycjach w 4-2-3-1 z powodzeniem

6

Ansu po niemrawym kwadransie później bardzo fajnie. Chłopak jest niezły w powietrzu i mocno stoi na nogach, jak wygra walkę o pozycję to już trudno go przepchnąć. Chciałbym go zobaczyć kiedyś na 9. Gdyby udało się ściągnąć Thiago i Erica to można zamykać okienko jest chodzi o transfery do klubu i skupić się na sprzedaży, ewentualnie wymienić Firpo na innego LO. Jest Griezmann, Cou, Messi, Fati, Trincao, Dembele. 6 zawodników na 4 pozycje w 4-2-3-1 + Puig, Collado i reszta La Masii. Na dwóch cofniętych pomocników De Jong, Pjanic, Busi i oby (choć mało prawdopodobne) Thiago + Monchu i Ilaix. Wygląda to świetnie. Skoro Thiago i Erica można mieć za mniej niż 50mln.. Obawiam się jednak, że Alcantara skusi się na Liverpool.

Edit: zapomniałem też o Oriolu, Matheusie Fernandesie czy Alenii, też myślę że Koeman ich sprawdzi

1

@LightningStrike Dani moim zdaniem od transferu do Lipska nie gra nic wybitnego

0

@l0Messini nie grał na swojej pozycji. Mam nadzieję że to się zmieni. To defensywny pomocnik, a często grał na pozycji Iniesty co jest kpiną totalną

20

Tak grający Thiago + De Jong.. to byłaby pomoc na miarę tego klubu. I przed nimi Messi/Griez/Cou - zależy jak to Kuman ułoży. Zbyt piękne

1

Ależ Rodrigo jest mierny. Szkoda że nie ma Inakiego. Dawać Fatiego na 9

1

@Ratamahatta mówi się o 15mln na Giniego. To świetna cena. A Thiago to jego rocznik więc w ogólnie nie rozumiem oburzenia z twojej strony

2

@Witam nie, bardziej box2box, ale u Koemana gra wyżej.

0

@PatrykBarca zawodnik jest wyceniany na podstawie swojego kontraktu (który co prawda jest krótki, ale bardzo wysoki), ale też innych wartości jak te marketingowe, które przynosi klubowi. Wcale bym się nie zdziwił gdyby wyszło ponad 200mln

8

Najbardziej zastanawiające jest to, że nikt nie broni Leo i w sumie każdy unika tego tematu. Pamiętam jak odchodził Neymar i każdy mówić coś w stylu "mam nadzieję, że zostanie", a teraz nic. Pique milczy, Busi milczy, milczy każdy prócz Suareza i Vidala, którzy w sumie odchodzą. Rakitić daje lekki pstryczek w nos mówiąc, że dla niego pierwszym wyborem zawsze byłaby Barca.
Albo Leo ich o to prosił aby zachować milczenie, albo po meczu z Bayernem w szatni był taki ogień, padło kilka niestosownych słów z kilku stron i każdy rozszedł się w swoją stronę na wakacje z dość mocnych fochem.

0

Jeśli Wijnaldum nie podpisze kontraktu na 5 lat i nie dostanie 10mln+ pensji to za rozsądną kwotę będzie dobrym transferem. Odejdzie Vidal i prawdopodobnie Monchu, zostaniemy więc beż box2boxa. Gini może nie jest rozgrywającym jakiego potrzebujemy (0 asyst w poprzednim sezonie), ale od tego będzie Pjanić.

0

@Wossi61FCB VdB ma kosztować 40mln funtów + 10mln zmiennych więc to w granicy ~55mln euro. Nie wydaje mi się to jakąś mega promocją. Z całą pewnością jednak Aouar jest lepszym piłkarzem, a już na pewno bardziej potrzebnym niż ten holenderski Paulinho z lepszą techniką

0

@Kusco15 nie oglądam głównie przez godziny rozgrywania meczów. Śledzę wyniki z czystej ciekawości. Ślędzę również wyniki siatkówki, tenisa, golfa, 5 lig piłkarskich, piłki ręcznej czy skoków narciarskich. Trudno żebym to wszystko oglądał :)

0

Gdybyście mieli ułożyć najlepszą (składającą się z najlepszych indywidualnie zawodników) piątkę w historii NBA to jak by wyglądała? Oczywiście uwzględniając pozycje (wiadomo, kogoś można przesunąć, ale żeby nie wrzucał niskiego skrzydłowego na centra).

Koszykówki nie oglądam, śledzę jedynie wyniki, ale po obejrzeniu Last Dance na Netflixie naszła mnie własnie taka rozkmina dotycząca tych najlepszych zawodników których mogę nie znać.

0

Czyli City chce na Janusza zgarnąć Leo za Fred albo w ogóle, także powodzenia

34

@MESSIah16 81 lat

0

@masq niekoniecznie. Ivan w Sevilli grał dużo wyżej, praktycznie na 10. Dopiero w Barcelonie zrobiono z niego bardziej defensywnego pomocnika. Tam z tyłu będzie grał Fernando więc myślę że Ivan wyjdzie na 8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?