0

@masq tak to Davies

0

@Ghotti to też moje wrażenia :D zresztą 90% zostało do 4-5 nad ranem więc chyba tak źle nie było :D

0

@Ghotti nie zdążyłem :D ale wszytko udało się tak jak chcieliśmy. Każdy mówi że najlepsze wesele na jakim był, duża ilość znajomych zrobiła swoje :)

3

Jeśli uda się ściągnąć jakimś cudem całą trójkę Dest, Garcia, Depay to naprawdę dobrze będzie wyglądać ta kadra biorąc pod uwagę jedynie zawodników poniżej 30 roku życia. Mats, Pena, Dest, Emerson*, Eric, Araujo, Lenglet, Umtiti**, Firpo, FDJ, Roberto, Puig, Monchu*, Pedri, Coutinho, Fati, Dembele, Trincao, Griezmnn, Depay
Na papierze wygląda to bardzo dobrze.
*- zawodnicy wypożyczeni z dużą szansą na kontynuowanie tu kariery
**- tego pana być tu nie powinno
Nie liczę Todibo, Oriola czy Rafy - wydaje mi się, że prędzej czy później sprzedamy ich definitywnie.

Na dobrą sprawę słabo wygląda jedynie LO - ale nie skreślam Firpo bo w Betisie dawał radę - może odblokuje się u Koemana. Wydaje mi się, że ten sezon może być ostatnim na Camp Nou dla Leo, Pique i Busquetsa - ewentualnie ta ostatnia dwójka będzie miała marginalną rolę odpowiednio 4 stopera i pomocnika na końcówki spotkań.

2

@tbas Kimmich ma być na stałe przesunięty do pomocy po odejściu Thiago - sam mówi, że woli tam grać. Pavard jest po prostu czerstwy, obecnie to najslabsze ogniwo w układance Flicka i Dest raczej większego problemu z wywalczeniem sobie miejsca by tam nie miał.

7

Fabregas w najlepszej formie czy Thiago w najlepszej formie, kto jest według was bardziej kompletnym i lepszym pomocnikiem?
Ja wybieram Cesca, dla mnie to zawodnik który najmocniej zawiódł moje oczekiwania, a mimo to zrobił genialną karierę. Gdy miał te 20-21 lat wydawało się, że po prostu będzie tym pomocnikiem, do którego będziemy porównywali najlepszych w kolejnych latach. Miał wszystko: siłę i warunki fizyczne, bardzo dobra motoryka, genialne otwierające podanie, świetne wejście z drugiej linii, potrafił dyrygować drugą linią, świetna koordynacja przy niezłych warunkach, bardzo dobre stałe fragmenty. Miał po trochu tego wszystkiego co miał Busi, Iniesta i Xavi - a mimo to zabrakło chyba glowy, a przede wszystkim formy w drugiej - decydującej fazie sezonu.

1

@blazeq nie wiem czy taki jest plan Koemana, ale oby tak. Chociaż nie widzę większego sensu posiadania dwóch PO w ich wieku + Emerson za rok. Jeden z nich a do rotacji Roberto. Wtedy mógłby zostać Puig/Aleña jako 4-5 pomocnik (Sergi jako pomocnik, ale w razie potrzeby jako PO). Reszta wygląda bardzo fajnie, chociaż moim zdaniem Messi będzie grał na 10, a Cou częściej na skrzydle, ale to już wyjdzie w praniu

90

Stało się, przyszła pora i na mnie. Za 4 godziny biorę ślub, niech całą LR trzyma kciuki żebym na pierwszym tańcu się nie wywalił :D. Stres jest straszny, do wczoraj jeszcze było wszystko na luzie. Teraz kłębek nerwów

0

@kiper09 dlatego w fifie ma aż 82 tempa

2

@NGTRX rzeźnicy i producenci wyrobów mięsnych też powinni badać opinie publiczną?

3

@Ghotti rok po odejściu Thiago odszedł Cesc, dwa lata po odejściu Thiago nie było już Xaviego. Zabrakło młodemu cierpliwości... I Guardioli na ławce

18

Szkoda że Thiago nie spędził tych 7 lat tu, a nie w Bayernie, pasował do nas idealnie.. no cóż, tak bywa.
Teraz jest Pedri i Puig - pomocnicy jakich nie widziałem tu od czasów właśnie Thiago, świetni motorycznie, technicznie zawodnicy z dużą kreatywnością. Liczę że skończymy z betonem w pomocy w postaci zawodników o profilu Rakiticia (z całym szacunkiem, bo dużo dobrego dał) i wrócimy do pomocników którzy chcą mieć piłkę jak najczęściej. Niech młodzi dostaną szansę, bo od 10 lat La Masia nie wypuściła produktu z którego jest najbardziej znana: oby Riki był ważną postacią u Koemana, a Pedri i Moriba dostali swoje minuty

0

@Witam Karabach i Kopenhaga ciężkie mecze, Lech za to fajnie trafił, chociaż Charleoi ostatnio w niezlej formie

3

@lucca87 Iniesta. Chociaż minimalnie. Zidane był typowym ofensywnym pomocnikiem z genialną techniką, Andres przez swoje świetne ustawianie potrafił też wyłuskać piłkę i pognać do przodu.
Ogólnie Andres, chociaż w top5 pomocników pewnie bym umieścił ich obu

0

@olikwierk10 nie gadaj, drybling Dembouz ma, odejście tez - ostatnio to pokazał. Jego dużą wadą jest to, że po minięciu 3 graczy nie potrafi nawet trafić w światło bramki (ostatnio w meczu idealny przykład). To moim zdaniem duży brak ogrania w ostatnich sezonach. W BvB tak nie było. Ja wciąż w niego wierzę, jeśli się nie połamie (oby) to odpali, jestem tego pewien

2

Ależ bym sobie obejrzał takiego Dembele i Coutinho szalejącego na skrzydłach a za nich w 60min Fati i Trincao. I Leo na 10. Walić wyniki, walić styl, my chcemy skrzydeł :D

0

@AlwaysBlaugrana edytowałem bo strzeliłem literówkę, zawsze czytam post po publikacji i wyłapuje missclicki.
Myślałem, że taki błąd użytkownicy tej strony wyłapią i zrozumieją co autor miał na myśli. Jednak nie, jak z dziećmi poniżej 10 roku życia. Coś jest białe albo czarne, zero myślenia tylko głupie odczytywanie i emotka z podstawówki. :)

0

@AlwaysBlaugrana gdzie widzisz bramkarza w napadzie?

3

Jak myślicie, jak będzie wyglądać podstawowa 11 w tym sezonie, jeśli Suarez odejdzie, ale nikt nie przyjdzie? 4-2-3-1 raczej zostanie. Mats, Pique, Lenglet, Alba, De Jong, Messi i Griezmann raczej też będą zawodnikami wyjściowymi w tych najważniejszych meczach. Pozostaje prawa obrona, skrzydła i partner De Jonga.
Na PO zazwyczaj mecze zaczynał Roberto. Semedo jednak zostawiał w moim odczuciu lepsze wrażenie niż Sergi w tych dwóch meczach - stawiam, że z biegiem sezonu Portugalczyk wywalczy sobie miejsce w pierwszej 11.
Często mecze zaczynał też Busi, jednak wiadomo że Pjanic nie przychodzi tu grzać ławki, raczej Bośniak nie będzie miał problemów z wywalczeniem składu. Zaskakująco dobrze na tej pozycji wyglądał też Puig, ciekawy jestem jak spisze sie w lidze, daje radę bardziej cofnięty niż u Setiena.
Skrzydła to największy dylemat, Fati wciąż u Koemana grać nie mógł, ale po tym co pokazuje ostatnio w kadrze to forma jest dobra, Cou wrócił z podniesioną głową silny fizycznie jak nigdy. Dembele po długiej kontuzji wszedł na świetnej dynamice, a Trincao jak zagra jeszcze jeden taki mecz to będzie chyba największym wygranym presezonu. Tu będzie musiało być dużo rotacji i całe szczęście że jest 5 zmian, bo każdy z tej 4 zasługuje na grę. Tak samo jak Pedri chociaż jego widzę jako zmiennika Leo.

Obstawiam MATS - Semedo Pique Lenglet Alba - Pjanic De Jong - Dembele Messi Cou - Griezmann jako pierwszy wybór - chociaż Fati, Trincao i Puig mogą szybko sobie miejsce wywalczyć, dlatego dobrze że mamy 5 zmian w tym sezonie

0

@Statistics pół pensji, bo 17mln to on zarabia netto, a brutto wychodzi 34 - tyle Real musi zapłacić za rok jego utrzymania.

0

Kto na LS? Nie mogę oglądać niestety

1

@Pawlak1992 pobycie się Amigosów. Bartka i tak tu nie będzie za pół roku, a gdyby teraz odszedł Busi, Vidal i Suarez a za nich wskoczył Thiago, Depay i miejsce dla np. Monchu to klub wyszedłby na tym lepiej

0

Jak już wejdzie to wotum nieufności to co dalej? Jakieś głosowanie socios czy z miejsca wybory?

0

@kibicsportu nigdy tego nie lubiłem, zabija to cała przyjemność te zmiany na początku. Szczególnie jak teraz jednym przyciskiem zmieniasz formację i możesz sobie wszystko ładnie poustawiać. No ale najwyżej na N pójdzie Inaki, a na skrzydło za niego Fati/Vini/Rodrygo lub inna bestia nisko oceniona której jeszcze nie znamy :D. Może Machis lub Chimy Avilla będą mieć fajną kartę. Kubo pewnie za wolny na skrzydło.

2

@Survier zawsze mu kibicowałem. Smutno mi było gdy odchodził... Gdy odchodził z Barcelony 2 sezony za późno niż powinien.

0

@kibicsportu ja zazwyczaj gram Hiszpańską połączoną z duetem z PSG więc mnie taki deal nie urządza :D

0

Meh, liczyłem że Bale jednak zostanie. To była idealna karta do gry na N w fifie 21 na początku gry. Turbo szybki, turbo skuteczny i mocny na nogach, drybling trochę odstaje ale Bale na napastniku to zawsze klasa na start gry :D. Szczególnie, że jest tańszy połowę od napastników podobnej klasy ze względu na pozycję.

Jeśli Bale zostanie to 4-2-3-1
Bale
Fati/Vini - Dembele - Inaki Williams
De Jong/Marcos Llorente - Valverde
Obrona zależy od ceny, ale takie karty jak Kounde/Militao/Diego Carlos/Semedo/Gaya pewnie się tu znajdą.

A reszta graczy na LR w jakim kierunku idzie? Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundes? Może coś słabszego.

Ogólnie na pierwszy skład zawsze idę w bardzo tanią ale posiadająca fajnych ofensywnych graczy ligę portugalską, później La Liga lub Premier League

0

@zmorra to że Dzeko zarabia pewnie 4x mniej, jest w lepszej formie fizycznej.

3

Źle to nie wygląda. Na papierze to wciąż kadra top5 w Europie. Jakby Koeman zrobił taką robotę jak Flick to jest aspiracja do walki o wszystko!

0

@Bagsik88 zidane w Castilli był dramatyczny, jedna z najgorszych średnich punktów w ostatnich latach. Czasem pierwsza drużyna rezerwą to inna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?