messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On chce bronić tego remisu? Valverde się odpalił?
0
@MaŁolat kontuzja
0
@kiper09 to mają grać długa piłkę na Coutinho, Messiego, Pedriego czy Trincao?
0
Typowy Sergi Roberto. Jak ma na skrzydle kogoś szybszego niż Busquets to zawsze są problemy. Braki szybkości nie oszuka
0
Ciekawe czy Martin zagra coś poza pucharem w tym sezonie w podstawie
0
@Uukasz_93 a ten znowu swoje. Już każdy ma cię dość. Przepatrz sobie swoje wpisy, o niczym innym nie piszesz
0
Kurka Koeman... Jak Ty mi imponisz cały czas.
0
@olikwierk10 panie to ty już po tych 10h? Ja dopiero z 10 męczy zagrałem
0
@pt9 o Teixeira, zapomniałem o nim. Muszę spróbować jakoś go wrzucić do składu. Z Salahem zrobią dobrą robotę. Ja gram 4-2-3-1 lub 4-2-2-2. Salah, Carrasco, Odegaard, Morales, Coquelin, Herrera i jakaś randomowa obrona z La Liga + ten LO z Liverpoolu dla zgrania Momo
0
Jak odczucia po pierwszych dniach życia Fify 21? Dla mnie spoko, gameplay podobny do 20, ale bardziej zrównoważony, już nie trzeba nawalać non stop prawym analogiem żeby zdobyć bramkę, można normalnie rozklepac obronę.
Na start wleciał niewymienny Salah więc dobra pomoc na początek, tylko wciąż ten zablokowany rynek transferowy psuje plany na start gry.
0
@Survier nie. To zacny piłkarz ale do ligi angielskiej. Typowy pod kontrę.
0
@pt9 mi jeszcze gamonie rynku nie odblokowali a konto założone 7 lat temu :D
8
@Uukasz_93 chłopie zluzuj, twoje ostatnie 20 komentarzy dotyczy tylko tego tematu. To jest już nudne, wygrywamy z nim w składzie ostatnie 10 spotkań więc w czym problem? Idź na notatnik tam będą Ci klaskać za takie wpisy, ale tu już za dużo. Nie lepiej się cieszyć z wygranej niż ciągle męczyć bułe z jednym?
3
Ostatnio Ćwiąkała powiedział coś w stylu: jak piłkarze Barcy po pierwszych meczach poczują wiarę w projekt Koemana przez dobre wyniki, to będą się bić o wszystko. Podpisuję się, dawno nie widziałem tak gryzącej trawy Barcy, ba, okazało się, że nawet Leo może grać w pressingu
0
Szkoda że Cou tego nie wcisnął od słupka, zasługuje facet na bramkę
0
Real ma Var, Barca ma Own Goala.
Równowaga w przyrodzie została zachowana
3
Barca 1 - 0 sędziowie
5
Roberto to zawodnik bardzo potrzebny, załata kilka pozycji, ale na żadnej niestety nie powinien być pierwszym wyborem więc mocno wierzę w Desta. Wiadomo nie teraz, ale mam wielką nadzieję, że na wiosnę będzie podstawowym PO
0
@ObiektywnyKibic121 dla mnie jest jednym wyjście: Pjanic do środka i albo dajemy typowego skrzydłowego czyli Trincao, albo fałszywego napastnika Antka ale za jego plecami ofensywny Dest. Tak nisko ustawiony Roberto przy Griexmannie często opuszczającym prawe skrzydło to dramat. To tak jakbyśmy grali Abidalem na LO i Iniesta na LS
0
Ansu, De Jong i Alba świetnie funkcjonują po tej lewej stronie, Cou też daje radę. Tylko ten Roberto, Busi i Griezmann.. to trzeba poprawić
0
@pluszek gdyby to było agresywne zachowanie to kartkę by podtrzymał, ale za faul taktyczny w akcji która nie powinna być kontynuowana nie. Zabić więc nie można
0
@fryteusz o jesteś już chyba 3. Sami analitycy, winszuje
0
Messi i Griezmann dziś jeden poziom
0
@cules_ wrzuć screen takiego kuponu :)
13
Dobrze że w największego twardziela trafił
4
Griezmann 9 celnych podań, strzał, jedną dobra piłka napędzająca akcje a oni o jednym kontakcie z piłką. Przez takie pieprzenie robi się duże grono hejterów tego zawodnika. Nigdy nie będzie to gracz który dryblingiem zrobi różnice, ale taki Coutinho prócz dość "łatwej" asysty nie wniósł nic więcej, a mimo to hejt leci w wiadomą stronę, bo jest to modne
0
W tym rajdzie Messiego niestety widać było te 33 lata. Technika dalej najlepsza na świecie ale brakuje tego depniecia, dlatego dużo bardziej wolałbym go na 10. Tylko brak 9 :D
0
@Mroziu https://www.transfermarkt.pl/weston-mckennie/profil/spieler/332697">https://www.transfermarkt.pl/weston-mckennie/profil/spieler/332697
0
@YoNoEntiendoNada poprawione, chodziło mi o zawodnika Juve, Pulisicia nie przegoni tak szybko
0
@Ghotti kto co lubi :D
daj znać co trafiłeś z FP i ile udało się wycisnąć z tego :)