messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ramos, ewentualnie Ney/Lewy/Suarez, ale imo Ramos
4
@grubiorz ostatnia gra Busquetsa czy Rakiticia w porównaniu do Goretzki, Kimmicha czy Hendersona pokazuje, że samym staniem nic już nie wygrasz. Piłka za bardzo poszła do przodu od czasów Johana, żeby teksty z "tamtych czasów" w ogóle brać teraz na poważnie.
7
@Arkadio90 jeśli miałby być zmiennikiem Desta to czemu nie. Technikiem wybitnym nie jest, ale ma żelazne płuca i potrafi dobrze wejść za plecy + oczywiście świetna szybkości i siła. Przypomina trochę Maicona. Ja dałbym mu mimo wszystko szanse, chyba że trafi się oferta nie do odrzucenia.
14
Oby Balde i Moriba od przyszłego sezonu zostali przesunięci do pierwszej drużyny. Nie ma sensu ściągać takich zawodników jak Firpo gdy ma się dobrych wychowanków, liczę też, że Miranda na wypożyczeniu się ogarnie ale chyba nie pasuje do końca do koncepcji obecnego Betisu.
Dorzucić do tego Garcie, Depaya i Emersona i wychodzi fajna, młoda kadra - oby już bez Umtitiego, Firpo, Braithwaita i Alenii
9
@mesi8191 to jest nieistotne, wczoraj grał z 9 i bramkę strzelił więc na atak go.
2
@bari_94 nie macie litości, 5 raz to widzę a redakcja cały artykuł na głównej wczoraj o tym napisała
2
@msmsms choci ci i ten kluczyk ze szpilką na końcu? Ja to zawsze spinaczem otwierałem :D
4
@Slazmi polski Kante
0
Ogląda ktoś Holandię z Hiszpanią? Jak Eric, Depay, FDJ?
1
@Jacu327 ponoć razem z Ukraińcami mamy zorganizować Euro i dzisiaj jest mecz przyjaźni i pojednania
Edit: przeczytałem "z jakiej okazji jest dzisiejszy mecz" ;DD
0
@Rewolucja123 mimo wszystko wygrali w ostatnie dwa sezony zarówno LM jak i Ligę.
0
Trzeba przyznać, że ostatnio dwa europejski walce Liverpool i Bayern mają bardzo wąskie kadry i w ostatnich dwóch-trzech sezonach miały bardzo dużo szczęścia, że bardzo rzadko kiedy ktoś z podstawy im wypadał. W Live się to zmienia, właśnie wypadł Joe Gomez i dołączył do van Dijka, Thiago, Oxa i Trenta. Jurgen ostatnie 2 sezony męczył tą samą obronę i atak w 99% spotkań. Trent, Virgil, Joe, Robertson i Manę, Salah, Firmino - czuje, że odbije im się to czkawką patrząc na ten pandemiczny terminarz, dołączył oczywiście do nich Jota, ale w obronie brakuje głębi składu.
Teraz czekam aż Bayernowi wypadnie Lewy/Muller - na tą pozycję nie mają alternatyw zupełnie, a wypadł im już Kimmich więc prócz Goretzki i Tolisso też alternatyw za wiele nie ma (na siłę Alabe przesunąć wyżej).
Bądź co bądź Barca nie ma tak wąskiej kadry jak się może wydawać. Na 4 ofensywne pozycje jest 7 zawodników + Braithwait, na Pivocie FDJ, Pjanic, Busi + Roberto. Jak wyleczy się Umtiti to i obrona nie będzie źle wyglądać i biorę pod uwagę tylko zawodników którzy już swoje szanse dostali, jest jeszcze przecież Konrad czy Puig.
6
@Janiama szkoda, że nie zachowałeś resztek godności i nie opuściłeś tego forum tak jak to zapowiedziałeś
0
@pikass14 @Dziomek chodziło mi bardziej o letnie okienko niż zimowe. Garcia i Depay w lecie mogą przyjść za darmo, a transfer Gayi i ŚP może być sfinalizowany ze sprzedaży Braita, Firpo, Umtitiego i Alenii. Nikt nie mówił tu i wydawaniu kwot rzędu 100mln. Gaya byłby do wyjęcia za 30-40mln, a dodatkowy ŚP to bardziej chodziło mi o kogoś takiego jak Marc Roca który kosztował 15 mln a jest wciąż młodym i perspektywicznym graczem. 50mln po sprzedaży tych 4 paralityków byłoby nas stać. Są jeszcze zawodnicy na wypożyczeniu za których też klub może zgarnąć kilkanaście mln euro jak Todibo. Jeśli Emerson i Dest mają być naszymi PO ma przyszły rok to można odpuścić pomocnika i przesunąć tam Roberto, wtedy Depay i Garcia za free, tylko za Gaye trzeba będzie sporo zapłacić
1
Christo Stoiczkow - cham i gbur czy dobry ziomek? Ja mam co do niego mieszane uczucia, z jednej strony kilka jego tekstów jest legendarnych jak ten o znaczkach pocztowych i Realu Madryt, a z drugiej strony ta nienawiść do białych podjeżdża trochę przesadzoną obsesją. Jedno jest pewne: bałbym się zamknąć go z Gutim i Figo w jednym pokoju.
2
Gaya, Garcia, Depay + jeśli dalej mamy grać 4-2-3-1 to przyda się jeszcze jeden środkowy cofnięty pomocnik do rotacji, młody Hiszpan za stosunkowo niską kwotę jest jak najbardziej do znalezienia. Roca już w Bayernie, ale jest w lidze kilku ciekawych graczy jak Zubeldia czyż Zubimendi z Sociedad.
Nie widzę w tym klubie Alenii, Umtitiego, Firpo i Braithwaita. Najciężej będzie sprowadzić tu Gaye, ale dla mnie to obowiązek na LO, Alba młodszy nie będzie a Gaya to najlepsza opcja do zastanowienia go i jednocześnie do wyjęcia. Reszta to raczej formalność, Depay i Garcia przyjdą za symboliczną kwotę lub za darmo w lato.
1
@Fenelon miejsce Thiago i Kimmich to porażka, tak samo Muller. Bayern to był walec w tym roku i jak można stawiać wyżej Kyliana, Neymara czy nawet Ronaldo przy zawodnikach którzy robili co chcieli z każdą drużyną w LM?
3
Swoją drogą Semedo jest najlepiej dryblującym obrócą w tym sezonie w Anglii - wśród wszystkich piłkarzy na 7 miejscu, wyżej między innymi od Salaha, Sterlinga, Lucasa czy Rashforda.
Też macie pewien niedosyt z jego pobytu w Barcelonie? Technika nienaganna, fajnie czasem potrafił zakręcić obrońcom, niestety pod bramką strasznie bezproduktywny. Nawet przeciętną grę w obronie dało się wybaczyć, ale jego ilość asyst była po prostu żenująca.
3
Cou na lewej, Messi w środku, Ous prawa, Griez 9
Pedri do rotacji z Cou i Leo, Trincao z Dembele i jazda
1
@clyde nie jem tego bo nie chce być grubą świnią, w to miejsce lepiej wrzucić na ruszt soczysty kawał wołowiny.
#Teammięso #*****cukier
1
@Aqualitek ja biorę bez napędu: Sporo tańsza, a wszystkie gry kupuje z ziomeczkiem na pół (obczaj w necie jak to zrobić jak masz kogoś znajomego z PS).
0
@ProMILs Firpo i tak do niczego się nie nadaje. Koeman chyba woli by grał tam PO (Dest) niż Firpo, więc może lepiej przesunąć tam kogoś z Barcy B.
0
@Nano22 z tego co kojarzę to do pojemności 50cm3 nie trzeba mieć prawa jazdy. Możesz kupić sobie taki skuterek i spokojnie pojedziesz nim 60-70km/h. Jeździ się bardzo łatwo: gaz, hamulec i kierunkowskaz. Nic innego nie musisz ogarniać więc na luzie wsiadasz i jedziesz.
36
Wystarczy, że mu coś w głowie przeskoczy.
2
@Mathew86 ja Neymara z jednej prostej przyczyny: Ronaldo to taki piłkarz pod którego jednak trzeba ustawiać całą taktykę, Neymar jest znacznie bardziej elastyczny, odnajdzie się w każdej drużynie na lewym skrzydle czy 10.
Chociaż Leo i Cristiano w jednej drużynie to chyba mokry sen każdego fana footballu
0
Uwielbiam jak Real zamyka mi kupon, z jednej strony fajnie jak wygra, z drugiej zajebiście jak przegra
14
Skoro prawy obrońca notuje 2 asysty a przy tym dostaje ocenę wyjściową to chyba lepszego podsumowania jego gry obronnej nie można znaleźć.
Podniósł bym też note FDJ: był wszędzie i cały mecz rozegrał na dużej intensywności, Dembele miał czynny udział przy 2 bramkach i czerwonej kartce więc mimo tych rażących wrzutek 7 będzie sprawiedliwie, tak samo 6 dla Pedriego i Alby: mało akcji poszło ich stroną. Z resztą się zgadzam
7
@Artsssfc NJ ma prawie 9mln mieszkańców oficjalnie, a nieoficjalnie pewnie dwa razy tyle. No i masę klientów biznesowych z całego świata, nawet nie robi to na mnie wrażenia w porównaniu z naszą Warszawą
3
Potężny Lech zdechł
8
Wcale się nie zdziwię jak na koniec sezonu ten potężny Lech zajmie 4 miejsce w lidze i nie zagra w pucharach w przyszłym roku. To byłaby ekstraklasa w pigułce