messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AlwaysBlaugrana przecież za Koemana nigdy nie graliśmy 4-3-3. Dziś Pedri zagrał drugiego Pivota, Leo i Cou na skrzydłach a Antek na 10 w 4-2-3-1. Oglądałeś ten mecz czy tylko włączyłeś Sofascore gdzie błędnie pokazują ustawienie?
1
@Tomello489 no nie wiem, moim zdaniem duże braki w kryciu i mało zwrotny. Klauzula z tego co kojarzę 35mln euro. Jest świetnie prosperujący Mingueza i Araujo, dojdzie Garcia. Jest sens ściągać kolejnego stopera?
1
Ależ dobrze wygląda Mingueza ostatnio, wcześniej ze świetnej strony pokazał się Araujo, a za pół roku dojdzie Garcia. Nawet jeśli odejdzie Umtiti to ciężki orzech będzie miał Koeman: 5 stoperów gdzie trzech ma 20-21 lat i muszą grać? Ktoś zapewne odejdzie.
0
Kontuzje Dembele i beznadziejna forma Coutinho z drugiego sezonu kosztowała nas ponad 250mln euro, Perez kupił to za zaledwie 160. Klasa
1
@FcBforever221 dwie porażki biorę w ciemno, Atleti spuchnie na wiosnę.
0
@ObiektywnyKibic121 z Ter Stegna a wcześniej Neuera jestem bardzo zadowolony
9
Następne dwa mecze Real w lidze gra z Sevillą i Atletico. Będzie ciekawie
1
Thibo broni jak u mnie w Fifie, na każdej płaszczyźnie niegrywalny
0
@Zieliniak 4-2-3-1 gram. Best, Salah, Walker niewymienni.
0
@FCB24 Salah i Walker niewymienni trafieni na początku, Best z SBC o ikonę zrobiony za darmo bo os początku gry brałem niewymienne paczki za DR i miałem masę kart 85-89. Na Mbappe i Neymara wyhandlowałem, reszta to tani zawodnicy lub picki za FC. Najdroższa karta sprzedawalna jaką trafiłem to if Upamecsno za 150k, reszta syf.
1
FIFA 21. Jak polecacie dalej ulepszać ten skład? Gra mi się przyjemnie, ale już z 400k na koncie jest, pewnie za tydzień pyknie 1kk więc kogo wymienić w pierwszej kolejności i jaką Ikonę polecacie na ŚO lub ŚPD w granicach 1kk? 4-2-3-1 in game
https://zapodaj.net/8e484f14c9f86.png.html
3
@PatrychoO kozak gierka, trzeba się wczuć ale jak już siądzie to ciężko się oderwać
4
@PatrychoO nigdy nie miałem problemów z delayem, nie wiem, może to zaleta światłowodu 200mb/s, ale przez ostatnie 3-4 lata rozegrałem pewnie blisko 5-6 tyś spotkań i nie przypominam sobie sytuacji żebym narzekał chociaż na jeden mecz ( ostatnie dwa lata na tym necie, wcześniej na 50mb/s)
3
@norbi77 osobiście dałbym Rooneya na 9, Kake za Wesleya, Zidana za Dennisa i Cristiano za Andyego. Ale z tych wszystkich chciałbym tu zobaczyć CR7. Duet Leo & Cris dałby stabilizację zarówno sportową jak i finansową temu klubowi na następną dekadę, a transfery takie jak Suarez i Neymar mógłby tylko dalej ewoluować tych graczy. Szkoda że nigdy nie zagrali w jednym klubie. To chyba mokry sen każdego fana piłki
1
@DaPi dla mnie kozak w wersji motm. Na początku gry latał na 9, potem na LS, a teraz już jako supersub. Jeśli ktoś nie zrobił go wtedy za te 150k to niech żałuję bo kozak jakich mało. Grałbym nim do teraz, ale dało się wyhandlować na Mbappe i Neymara, a na początku gry wpadł niewymienny Salah, no i wczoraj Best za sbc z ikoną. Kręci się na ostro
0
Członkini? :D serio? :D
2
Aleña bardzo poprawnie, moim zdaniem lepszy nawet od Pjanicia. Kolejny słaby mecz Pedriego i liczę że Puig wejdzie za niego
1
@dawo17 ja chciałbym wreszcie doczekać rzutu wolnego uderzonego przez potężnego Brejtłejta
0
Za słaby jest Puig. Już trzeci trener nie daje mu grać regularnie więc coś jest na rzeczy ;)
0
@Pawelec7 standardowo kupię za dyszke na allegro dostęp do konta steam na którym jest FM. Pewnie pierwsza kariera Barcą żeby się trochę wdrożyć szczególnie jak jest tyle zdolnej młodzieży, a potem klub z 6 ligi angielskiej
1
Ale bym sobie obejrzał polski klub który strzela 4 bramki BvB w meczu LM, nawet jak straci 8 to jednak strzelić im 4 bramki biorąc pod uwagę fakt, że obecnie jaramy się jak przegramy nieznacznie z Rangersami czy innym portugalskim europejskim średniakiem - biorę w ciemno.
4 lata temu: BvB 8-4 Legia - najwięcej bramek w jednym meczu LM w historii, reszta to już piękna historia.
3
@DaPi Małysz. Bez dwóch zdań
0
@Coutinho007 akurat FDJ sporo spotkań rozegrał jako stoper, wręcz tam zaczynał w poważnej piłce więc czemu nie? Dest daje radę na LO bardziej niż Firpo więc ja go rozumiem. Tylko ten Pedri na LS mi nie pasuje. Moim zdaniem trzeba zrobić wszystko by wyciągnąć jak najwięcej siana za Firpo, Braithwaita i Aleñe i dograć ten sezon uzupełniając braki Konradem, Alejandro Balde, Puigiem czy Araujo (szczególnie że wraca Umtiti). Po sezonie dojdzie za darmo Depay i Garcia. Wtedy można się zastanowić czy zostawić tą młodzież czy szukać opcji na rynku
0
Też macie wrażenie że ten match making w fife 21 to dramat? Ja zawsze w FUT Champions wbijam golda 3 i kończę granie bo nie chce mi się zarywać całego weekendu a zależy mi na dwóch pickach. Zazwyczaj robię to w 22-25 meczu, ale tydzień temu musiałem rozegrać 30, a mimo to pierwszy raz w życiu wbiłem silvera 1, no nie mogłem nic wygrać. Mówię sobie: no może po prostu jestem w tą Fifę słaby, ale w tej weekend wbiłem golda 3 po rozegraniu 18 spotkań. Bilans 14-4, a i tak z tych 4 spotkań 3 przegrałem przez swoją głupotę i brak skupienia po piątkowym mocnym podchmieleniu. Losowość rządzi tą grą.
1
Gdzie Ci wszyscy którzy się z Lecha śmieli? Wywalczyli remis z liderem? Wywalczyli. Szacun
1
@culesjasiules przecież Busquets już wraca.
3
@SkN tu nie chodzi o jeden mecz tylko o całokształt gdzie najlepszy piłkarz świata, z największą tygodniówką w historii nie daje nic na boisku a po meczu zamiast iść udzielić wywiadu jako kapitan tej drużyny to do mediów wychodzi 17-latek.
19
Digne kapitanem w Evertonie. Co by o nim nie mówić to zmiennikiem był solidnym, żal patrzeć teraz na Firpo
0
@Pertezm chciałem wtedy, chce teraz i będę chciał za pół roku. To 100mln lżej dla budżetu a Messi obecnie nie daje więcej niż Coutinho ja pozycji nr 10, nie daje więcej niż Griezmann na 9 czy Fati/Dembele na skrzydle. Jest w tragicznej firmie sportowej co potwierdzają 24 bramki strzelone przez niego w całym 2020 roku - a biorąc pod uwagę, że prawie połowa z nich to karne to tak, lepiej byłoby gdyby Leo wtedy odszedł: klub byłby w dużo lepszej sytuacji i transfery takie jak Depay czy Garcia bez problemu mógłby dojść do skutku, a może nawet po obniżkach pensji i dalszemu pozbyciu się zawodników niepotrzebnych moglibyśmy powalczyć o kolejne transfery?
No i samemu Leo chyba łatwiej byłoby odzyskać formę w nowym otoczeniu z Guardiola na ławce, który znów całą grę ułożyłby pod niego
4
Nigdy, nigdy bym nie pomyślał, że Messi będzie tak tragiczny jak w tym sezonie. Owszem wciąż stawia stempel w wielu bramkach przez Barcelonę strzelonych, ale to w jakiej jest formie w porównaniu nawet z poprzednim rokiem to dramat. Myślałem, że Ronaldo weźmie czas, że straci szybkość, drybling i błyskotliwość, ale nie potrafiłem dopuścić do siebie myśli, że to samo spotka Leo. Niestety w tym sezonie to widać..w tej chwili czego by ten gracz nie zrobił w poprzednich latach to nie jest wart nawet połowy z tych 90mln brutto które wypłaca mu klub.