messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@A_Gomesinho_21 średnia wieku cełej pierwszej 11 nieco ponad 26 lat, a przcież zawodnicy którzy weszli jeszcze mocno by ją zaniżyli (Pedri, Dembele, Araujo, Firpo) - jedyni Busi wiek ponad tą średnią.
1
@juliacicha z całym szacunkiem dla Aveiro ale mając do wyboru Ćwiąkałe i Wolskiego pod względem merytorycznym to tylko ameba wybierze inny duet. Szczególnie, że Pan Tomek jak sam mówi od dobrych kilku tygodni przygotowuje się do tego jednego meczu.
0
@Cholek18 Będzie zmiennikiem Leo, a z rok jak Leo nie będzie to wskoczy do wyjściowej 11.
0
@tbas zależy kto tam gra. Jeśli wystawiasz tam Griezmanna czy Messiego to może faktycznie, ale według Ciebie Ozil grający na 10 czy Bruno to bardziej napastnicy? Według mnie nie, tak samo Coutinho moim zdaniem jest bardziej ofensywnym pomocnikiem niż podwieszonym napastnikiem, wystarczy popatrzeć na jego ilość wejść w pole karne, gdzie chłop operuje głównie przed 16.
0
@Rewolucja123 możliwe że doliczył 1 bramkę z reprezentacji przeciwko Ukrainie
3
@MesQueUnClub_87 i uderzyć, pamiętam jak chyba na MŚ 2018 grał kapitalnie właśnie ustawiony za napastnikiem, moim zdaniem był najlepszym zawodnikiem w tamtej kadrze Brazylii
0
@pride1899 wciąż bliżej 10 do środkowego ofensywnego pomocnika niż do skrzydłowego za jakiego go tu określano
0
@tbas czyli według Ciebie 10 to napastnik?
0
@MaFCB racja, już z tymi pierwszymi animacjami w La Liga które wprowadzili oglądało się to dużo przyjemniej niż wczoraj LM
4
To jak to w końcu jest: Coutinho jest pomocnikiem czy skrzydłowym? Bo wiele osób jeszcze rok temu szydziło z niego w pomocy, a okazuje się, że potrafi tam dać wiele dobrego. Nie jest to jeszcze Cou z Live czy najlepszych czasów w kadrze Brazylii, ale na 10 wygląda ostatnio całkiem przyjemnie (no, poza meczem z Sevillą chociaż tam też dał ważną bramkę na wagę remisu)
0
@abram3k ma rację. Od zeszłego sezonu przy karnym nie ma czerwonej jeśli faul nie jest ostry żeby nie było podwójnej kary
2
Skład petarda, tylko Araujo brakuje. Obawiałem się że na prawej zagra Pedri kosztem Trincao, ale całe szczęście tak się nie stało. Pedri to fajny gracz, ale dużo bardziej wolę go na środku do rotacji z Cou. Oby wreszcie sobie postrzelali w LM bo brakuje tych wyników jak za Pepa w grupie
0
@BarcaInfo dobrze, oby Trincao/Dembele i Pjanić/Puig/Alena pokazali dzisiaj klasę bo szczególnie za francuza trzeba szukać powoli alternatywy
0
Wiadomo dlaczego nie można grać fut champions?
2
@FranzMaurer Ronaldo miał lepsze sezony, ten który podałeś był po prostu na pierwszym miejscu ale wykręcał lepsze liczby tylko wtedy był za Messim
0
@kamilo0066 szklany jak Dembele, zaraz się połamie
0
Robił ktoś kartę specjalną Ansu Fatiego? Warty tych 170k? Statystyki spoko, teraz zrobi różnice a do końca roku będzie zawsze fajnym zmiennikiem
0
Walukiewicz i Moder to są gracze na pierwszy skład. Szymański też dziś kilka fajnych akcji.
0
@Hubert98 Neymar bo moim zdaniem zrobi większą robotę z tą zwinnością i 5/5
0
@Hubert98 ja już bym dzwonił do nich :D
0
Jak tam finanse w fifie @Ghotti ?U mnie jak wszystko sprzedam to blisko 1mln na koncie bez FIFA pointsow, plan jest taki żeby uzbierać na Neymara i Mbappe do przyszłego piątku, od wczoraj dopiero handluje bo odblokowali mi rynek, blisko 250k transfer profitu dziennie, reszta trafiona z paczek
2
@GeFcIo zamień miejscami Kante z Griezmannem i obu stoperów to będzie więcej zgrania. Ogólnie Umtiti to dno, jak nie masz na Varana albo Lengleta to Todibo lepszy
0
@Ghotti Gracias Amigo
0
@Ghotti rozumiem że każda z tych kart to inny piłkarz?
0
@Ghotti pokażesz screenshot swojej listy jak to wygląda?
0
@Ghotti ja trafiłem niewymiennego Salaha i Walkera więc start niezły. Ogólnie prócz tego w kartach jakies 250k, ale wciaż rynek zablokowany
1
@IronSanHybrid oby w pucharze zadebiutował drugi: Konrad
1
Przy ciężkich treningach Koemana przyda się trochę rotacji. Wiadomo, że nie na Real, ale w późniejszych kolejkach chętnie zobaczę od pierwszych minut Pjanicia, Trincao, Dembele czy Puiga
8
Pedri na skrzydle to nieporozumienie. Powinien być zmiennikiem Cou na 10. Na skrzydle już Braithwait dałby wiecej
1
@gryfiT. Grając trzema defensywnymi pomocnikami?