messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Nawet Janiama by to skończył.
3
@MesQueUnClub96 a jak Lech nie będzie grał to też będzie beka czy już nie bo to nie Legia?
1
@Gaucho chłop ma przekichane, nawet nie może się na wycieczkę do Barcelony wybrać bez zgody klubu
0
@Kamilos84 no nie ma bo nie gra tam Stal Mielc ;)
3
Ależ świetny strzał Legii z wolnego, szkoda że poprzeczka.
0
@Michael24 ogólnie to zależy od motywu, nie ukrywam że te białe prześcieradła Realu ogólnie mi się podobają, ale to co Nike zrobiło z naszymi wyjazdowkami to też sztos totalny. Tottenham i Inter mają często bardzo ładne koszulki, nie wiem jak w tym roku
0
@BarcaInfo Juventus przestań mi tu Dembouza prześladować
2
@michaleu bo nawet dobrze nie wszedł w rytm treningowy
0
@MaTt_BarcaFan no nie wiem Zirkzee, Cuisance i Musiala to bardzo przyszłościowi zawodnicy, na poziomie naszego Pedriego czy Puiga. A do tego Davies, Javi Martinez, Tolisso czy Boateng. Trzeba pamiętać że brakuje jeszcze Comana, moim zdaniem nie wygląda to źle. Przypominam że u nas na ławce będzie siedział pewnie Aleña i Umtiti :D
1
@kamilop przecież Cou, Trincao i Dembele nawet meczu w karierze nie zagrali jako ŚN. O czym ty w ogóle piszesz? Ansu jeszcze zrozumiem, grał tam w młodzieżowych drużynach, ale nie uważam by dał tam tyle co na skrzydle. Depay jest do wyjęcia za czapkę gruszek, zapewne miałby pensje o połowę mniejsza od np Umtitiego. Lepszego zmiennika mieć nie możemy. Jak wypadnie Antek to nie widzę jak gramy decydującą fazę LM z zagubionym skrzydłowym na środku ataku albo 17-latkiem.
0
@kamilop nikt nie ma wątpliwości że Griezmann będzie grał za Luisa, tu bardziej chodzi o to kto ewentualnie będzie grał za Griezmanna bo gramy co 3 dni i nie sądzę by Koeman chciał żeby to był Braithwait
0
Jakieś poważniejsze źródła podawały coś na temat Desta, Erica i Depaya? Albo na temat tej kuriozalnej wymiany z Dembele? Czy to tylko tutto?
0
@Isso89 oficjalna strona Legii na FB podała takie 4-2-3-1 i wydaje się to wysoce prawdopodobne zważywszy że Slisz to defensywny pomocnik, Karbownik grał głównie jako boczny obrońca a Luquinhas albo grywał na 10 albo lewym skrzydle. Wszolek i Valencia to wiadomo - typowi skrzydłowi
0
@Isso89 4-2-3-1. Cofnięty Slisz i Karbownik, przed nimi Luquinhas, a skrzydła Wszolek i Valencia
3
@macio_944 Zgadzam się. Gabriel Jesus byłby idealnym kandydatem - w City był wtedy Aguero w szczytowej w formie, w Barcelonie Suarez - bliźniacza sytuacja. Wydaje mi się, że był realny do wyjęcia
8
@sendesara w Liverpoolu jest Firmino który jest kopią Griezmanna, ma nawet gorsze statystyki od francuza. Depay z kolei w kadrze gra jako środkowy napastnik. Kto powiedział, że środkowy napastnik musi świetnie grać tyłem do bramki i ładować 30 bramek w sezonie? Jeśli będzie robił miejsce innym i dawał inne korzyści drużynie, a do tego ustrzeli te 15-20 bramek to też będzie świetnie. Gdyby liczyły się bramki i gra jak typowa 9 to byśmy starali się pozyskać Immobile a nie Depaya, widocznie Koeman ma inny pomysł na grę w ataku
0
@catalunya77 plotka, inna sprawa, że Luis miał kontrakt na 17 mln netto (ponad 30 brutto), a Stuani na 4mln brutto
0
@david89 co? Przecież jeśli przyjdzie Depay to na 4 ofensywne pozycje w ataku jest Griezmann, Messi, Dembele, Coutinho, Fati, Trincao, Pedri, Depay. 8 zawodników na 4 pozycje, a Ty piszesz, że po kontuzji Dembele nie będzie komu grać?
A, no i jeszcze Braithwait
0
@Tomo1989 Puig zostanie. Alena pewnie też. A wypożyczenia Fernandesa i Mirandy to dużo prostszy temat niż odejscia w/w zawwodników
0
@Tomo1989 o Todibo ostatnio głośno z odejściem, ale martwi cisza związana z Martinem, Rafą i Umtitim. Ich trzeba się pozbyć w pierwszej kolejności. Neto niestety pewnie zostanie.
8
No to czas na Depaya. Ani on ani Griezmann nie zapewnią takich liczb jak Suarez, ale jeśli Koeman dobrze to ustawi to nie muszą. Mamy mocne skrzydła i mocno obsadzoną "dyszke". Bramki mogą się rozkładać na wszystkich zawodników z ofensywnej czwórki. Liverpool radzi sobie świetnie bez typowej 9, a sam Firmino w ostatnich sezonach miał gorsze liczby niż Griezmann, jednak obaj bardzo inteligentnie poruszają się po boisku, robiąc dużo miejsca skrzydłowym i pomocnikom. Depay też killerem nie jest i nie będzie, ale potrafi zrobić coś z niczego pod bramką. Napastnik to nie tylko liczby: gdyby było inaczej to o Immobile byłoby głośno w każdej gazecie.
Oby tylko Koeman miał na to pomysł.
0
@Jacu327 daleko mu do Anelki
1
Wiadomo było że tak trzeba, ale kurka szkoda że chłop odchodzi. Gdyby miał takie podejście jak Lewy czy CR7 do zawodu to może by tu jeszcze z 2 lata pograł... Jednak szybkość, mobilność i ostatnio fatalna technika użytkowa np. przy przyjęciu piłki.. nawet te świetne liczby nie są tego warte.
Powodzenia Luis, obyś dużo bramek wrzucił Realowi, no i żeby Cholo Ci Cavaniego dał za partnera
2
Chłopcy lubią jak na LR wrzuca się piękne rajdy Leo, rogale Coutinho czy zmarnowane karne Ronaldo. Prawdziwi mężczyźni szanują La Ramble za takie akcje ;)
0
@clyde Artur Boruc za charyzmę i swój niepowtarzalny bezczelny styl, ale bardzo lubiłem też Kubę Błaszczykowskiego - dla mnie fenomen i jako piłkarz i jako człowiek. Z wcześniejszych piłkarzy raczej do żadnego nie miałem specjalnego sentymentu chociaż pamiętam zawodników jakoś od 2002-2003 roku
1
@Coutinho007 jest Cou, Pedri, Messi i Griezmann a Ty jeszcze Mounta chcesz? :D
2
@kaamil1910 Griezmann
Cou Messi Dembele.
1
Nie chce mi się wierzyć że sprzedali Semedo nie mając dogadanego PO, wie zapewne albo Dest albo Aarons dołączy do nas. Dawać już tego PO, Erica i Depaya i można do końca okienka skupić się na samych sprzedażach i wypożyczeniach
0
@lucca87 Johan. Na drugim miejscu Stoiczkow
3
@mcsarna wymiana za afrykańskiego szamana. Nie, nie jest. Myślę, że ciężko będzie pozbyć się go za darmo ze względu na ogromną pensje na którą nikogo obecnie nie stać, a już na pewno nie jest wart tej pensji zawodnik z jedną sprawną nogą