messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz ich zawrzucają, po meczu
2
Canales to Pan Piłkarz - zawodnik wybitny jak na Betis. Oby został i napisał tam historię na miarę Joaquina
1
@gregorski nie wyjątkowo, ich się zawsze przyjemnie oglądało
0
@Ghotti czyli po prostu sprzedajesz karty po zawyżonej cenie z jakimś stylem ewentualnie i odświeżasz co godzinę?
0
@Ghotti na czym handlujesz na początku? Ify? Ja ps, ty Xbox to na priv możesz napisać ;)
0
@takisobiektos to w sumie żadna różnica. Bezproduktywny zawodnik to bezproduktywny zawodnik, nieważne ile ma lat.
On jest dobrym napastnikiem ale w starym stylu, ten chłop po prostu musi dostawać masę piłek w pole karne, nie potrafi cofnąć się i rozegrać akcji jak Benzema, a szybkościowo też wygląda słabo
1
@Ghotti i turbo drogi :D. Ale widzę kolega też planuje iść w La Ligę ;)
0
Emerson nie zastąpi nigdy Alvesa, ale może być takim Maiconem, bardzo dobry mecz dziś, ostatnio też fajnie zagrał. Głównie dla niego, Fekira i Joaqina oglądam Betis.
0
@Ghotti chociaż to chyba obowiązuje w przypadku gdy Girona wywalczy awans, no to pozostało trzymać kciuki żeby nie awansowali ;)
https://www.fcbarca.com/96586-monchu-odejscie-z-tak-wielkiego-klubu-zawsze-sporo-kosztuje-ale-to-byl-dobry-moment.html
0
@Ghotti no to rekiny biznesu :D mam nadzieję że chociaż jest jakaś opcja odkupu jak u Cucurelli
11
@tristan87 jedyny pozytyw u Brzęczka
0
@Ghotti nie no jeszcze rozumiem gdyby poszedł tam taki Collado (chociaż też uważam, że dałby sobie radę na poziomie La Liga) czy Inaki Peña żeby się ogrywał, ale nie kapitan drużyny która prawie awansowała do ligi wyżej, do tego jako pomocnik był chyba ich najlepszym strzelcem. No ale lepsze to niż Barca B, niech gra i w niedalekiej przyszłości przejmie nr 5 w pierwszej drużynie.
0
Szkoda że nie wypożyczyli Monchu do takiego Elche, Cadiz czy Huesci. Myślę że spokojnie dałby sobie radę a i łatwiej byłoby śledzić jego grę.
1
@blazeq z całą pewnością nie jest to pomocnik do 4-3-3, ale jeśli mamy grać 4-2-3-1 to odnajdzie się równie dobrze jako najbardziej ofensywny pomocnik i jako lewy skrzydłowy. Szczególnie że za plecami ma Albe więc spokojnie może odkleić się od linii i zejść bliżej środka
0
@JarekS bo nie potrzebujemy. Na pivocie może grać De Jong, Pjanic, Busi, Roberto, Aleña i Puig. Na 10 Coutinho, Messi i Pedri więc 9 zawodników na 3 pozycje to chyba wystarczająco?
2
Aleña na tą 6 zasłużył tak jak kiedyś Denis, oby nie grał podobnie.
0
@kamilop Leo zajmuje miejsce w pomocy, tak samo Coutinho może tam grać jeśli Messi będzie musiał odpocząć lub zagrać gdzie indziej. Więc masz 2 pomocników czysto teoretycznie zamiast 3. Na 2 pozycje jest Busi, FDJ, Pjanic, Aleña, Puig i od biedy Roberto. Dla mnie to zdecydowanie za dużo
0
@Ghotti no u mnie raczej będą zwyczajne fundamenty bo teren prosty a wody gruntowe też nie będą w tym przeszkadzać. Z czystej ciekawości spytałem, bo myślałem, że ma to jakiś dodatkowy plus, a tak myślałem, że jest sporo droższe :)
0
@Ghotti ile szacunkowo wyjdzie cię całość za płytę ze zbrojeniem, betonem itd?
Zdecydowałeś się na płytę ze względu na wody gruntowe/trudny teren czy ma to związek z energooszczędnością?
0
@BarcaInfo to jeszcze tylko 2, 9 i 25?
Edit: i chyba 4
0
@mekston no zapewne każda defensywa czuje się komfortowo grając przeciwko Liverpoolowi czy reprezentacjj Holandii które grają bez typowej 9.
0
@lucca87 no właśnie od takich pieniądzy z wesela trzeba opłacić podatek od darowizny ;) wydaje mi się, że jeśli ja wpłacę część i żona to nie powinno być zbyt podejrzane, przecież mamy dość duże dochody i mogliśmy spokojnie takie sumy odłożyć.
0
@LoTo11 mam podobną sytuację. Niby wszędzie piszą, że banki zgłaszają jak ktoś wpłaci powyżej 15 tyś euro, chciałem się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce
1
Czy jeżeli jestem normalnie zatrudniony na pełen etat i chce wpłacić większą kwotę na konto (powiedzmy ok 20tys zł) to mogę mieć z tego tytułu jakieś problemy z Urzedem Skarbowym? Muszę to gdzieś zgłaszać?
2
@masq Messi na 9 to sabotaż.
- sam przyznał że jest bardziej pomocnikiem niż napastnikiem, jestem przekonany, że będzie go ciągnąć na 10 i tak jak sezon temu graliśmy bez skrzydłowego tak byśmy grali bez 9 a z dwoma 10
- dalej jest magiczny, ale nie ma takiego depniecia i powtarzalności w ilości dryblingów co w 2012
- marnujemy najbardziej kreatywnego zawodnika na świecie ustawiając go na najbardziej wysuniętej pozycji
- Griezmann grając tam może nie ma takich liczb ale tak jak Firmino w Liverpoolu bardzo dobrze porusza się po boisku szukając wolnych przestrzeni i robiąc miejsce innym
Podsumowując
Griezmann
Cou - Messi - Dembele
3
Brawo Diego Carlos.
0
@tomcias10 nie, chłop ciągnął ten mierny atak Sevilli cały sezon
34
Nawet Janiama by to skończył.
3
@MesQueUnClub96 a jak Lech nie będzie grał to też będzie beka czy już nie bo to nie Legia?
1
@Gaucho chłop ma przekichane, nawet nie może się na wycieczkę do Barcelony wybrać bez zgody klubu