messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules_ wrzuć screen takiego kuponu :)
13
Dobrze że w największego twardziela trafił
4
Griezmann 9 celnych podań, strzał, jedną dobra piłka napędzająca akcje a oni o jednym kontakcie z piłką. Przez takie pieprzenie robi się duże grono hejterów tego zawodnika. Nigdy nie będzie to gracz który dryblingiem zrobi różnice, ale taki Coutinho prócz dość "łatwej" asysty nie wniósł nic więcej, a mimo to hejt leci w wiadomą stronę, bo jest to modne
0
W tym rajdzie Messiego niestety widać było te 33 lata. Technika dalej najlepsza na świecie ale brakuje tego depniecia, dlatego dużo bardziej wolałbym go na 10. Tylko brak 9 :D
0
@Mroziu https://www.transfermarkt.pl/weston-mckennie/profil/spieler/332697">https://www.transfermarkt.pl/weston-mckennie/profil/spieler/332697
0
@YoNoEntiendoNada poprawione, chodziło mi o zawodnika Juve, Pulisicia nie przegoni tak szybko
0
@Ghotti kto co lubi :D
daj znać co trafiłeś z FP i ile udało się wycisnąć z tego :)
4
Dest jest 3 najwyżej wycenianym na transfermarkt piłkarzem z USA po Pulisiciu i McKennie a pewnie wskoczy na 2 miejsce po aktualizacji, bo zazwyczaj gdy taki klub jak Barca kupuje młodego gracza to jego wartość idzie w górę nawet przed debiutem. Hype na niego będzie spory jeśli zacznie grać (nawet na początku jako zmiennik): trzeba przyznać, że to dobry ruch marketingowy Bartka, oby sportowo dał radę i niedługo mówiono, że najlepszy młody LO jest z Kanady, a PO z USA ;)
0
@Ghotti ej Ghotti przestań mi tu Legie prześladować, lepsza ta piłkarska patologia niż patrzenie się jak mimo internetu 100mb/s gra pobiera się 30h bo serwery są tak przepełnione :D
0
@Ghotti gold live? chodzi o abonament xboxa tak?
czyli kupujesz EA play, ustawiasz gre do ściągnięcia i gdy sie pobiera to anulujesz abonament żeby oddali $?
ja w robocie do 16, potem trening. Pewnie będę pobierał podczas meczów Legii i Barcy
0
Celta 0 - 5 Barcelona
0
@Ghotti czyli muszę kupić preorder? Czy wystarczy, że sobię zainstaluje apkę EA i zrobie subskrypcję? Pamiętam, że kiedyś grałem na 2 kontach za te 15zł
1
@Ghotti no to git, mam ze 3 konta na konsoli to pogram sobie najwyżej na 2-3 po 10h jak za darmo :D
0
EA Play za 15zł daje możliwość gry przez 10h, czy jest jakaś droższa opcja żeby pograć dłużej?
3
@adamt1996 myślę, że ta druga opcja. Szykują nowy projekt
0
@VIPER2712 o Dembele też tak pisano przy każdym okienku.
0
Nie no jeśli zostanie w klubie Umtiti, Rafinha, Todibo i Braithwait ale wypchną Dembele to parsknę śmiechem. Nie mówię, że pozbycie się Dembele to zły kierunek, ale mam wrażenie że ta rewolucja jest robiona nie od tej strony co trzeba.
3
@BarcaInfo to nie był przypadkowy tweet :D
1
@FC1899Barca kto o zdrowych zmysłach obstawia mecze Atalanty? :D
Edit: chyba że Overy
0
Działa wam web app?
3
@culesjasiules to tak nie działa. Przy sprzedaży zawodnika trzeba najpierw zamortyzować jego wartość księgową, o ile u Todibo to żadna kwota bo kupiliśmy go za 1mln to w przypadku innych zawodników np Braithwaita tak to będzie działać. Druga sprawa to zarobki Depaya i Todibo które są pewnie przepaścią. A głównie o oszczędności na zarobkach tu chodzi
2
Chelsea musi postarać się wzmocnić środek obrony jeśli chcą walczyć o coś więcej niż top4. Fatalnie ta obrona wygląda. Azpi raz gra świetnie, raz słabiutko, Thiago Silva to już prawie 37 emeryt, Chilwell to klasa i w sumie jedyny pewny punkt jeśli się wklei w taktykę Franka bo reszta to albo dzieciaki, albo zawodnicy za słabi na ten klub.
Joeginho też mnie jakoś nie przekonuje, jeśli Kante odejdzie to w niedalekiej przyszłości przydałby się lepszy partner dla Kovacicia. Zobaczymy co pokarze Abraham i nowe nabytki bo to na papierze wygląda najlepiej, oby Tammy nie zawiódł bo Werner chyba ewidentnie jest szykowany na schodzącego napastnika z lewego skrzydła - tak jak myślałem bo 9 z niego żadna
0
@Masti_Real_Madryt witam witam i o zdrowie pytam. Nie no spoko, byle emocje podczas klasyku nie poniosły i życzę żebyś bana nie wyłapał :D
5
Teraz widać ile Betis jest warty bez Emersona ;)
0
@Ghotti jest szybki. Na pierwszy tydzień wystarczy
7
Dobra dawać tego Desta już, potrzebny tani PO z La Ligi ma start Fify
1
Jak wykupie EA Access to mogę grać w Fifę już 1 października przez miesiąc? Czy coś jeszcze trzeba zrobić?
Edit: już zapomniałem jak to działa
3
@RonnieVEB po 1 nikt nie kupi Dembele bo nikogo nie stać
Po 2 sam Dembele nie chce odchodzić
Po 3 nie ma żadnego Depaya
Po 4 to Konrad a nie jakiś Kondrat
0
Jaką wersję Fify kupuje LR? Mistrzowska czy standardowa? Zawsze brałem mistrzowską, ale 80 zł różnicy żeby pograć 3 dni wcześniej to trochę przesada więc wciąż się zastanawiam :D
1
@buddy The Last of Us II
a nie, czekaj..