messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@NeroTFP skończysz w piekle
0
@kkbarca podpinam się
0
@Tomek54321 no spoko tylko Umtiti i Araujo wrócą i wtedy będziemy mieć 6 stoperów jeśli pozyskają kolejnych 2.
0
@Tomek54321 Dest moim zdaniem jest lepszy w defensywie od Roberto. Araujo też jak wróci powinien dostać prawdziwą szansę, a inna sprawa, że poprawa gry obronnej niekoniecznie polega na wymianie jednego zawodnika na drugiego.
0
@Coutinho007 bardziej mi chodziło, że Puig nigdy nie będzie typowym Pivotem bo jest bardziej ofensywnym zawodnikiem i na mecze z Atleti czy Realem nie ma co liczyć że tam zagra
1
@Jakchcesz Trincao też niemrawy początek ale później już całkiem fajnie.
0
@Keson ja bym dał mimo wszystko szansę Destowi i Puigowi. Wtedy Roberto może być 4 pomocnikiem do gry na Pivocie a Puig 5 na mecze gdzie potrzebujemy bardziej pressingu i gry do przodu niż zabezpieczenia defensywy
2
Cieszy fakt że strzelamy 5 bramek a wykorzystujemy może połowę bardzo dobrych sytuacji, w poprzednich meczach stwarzaliśmy podobną ilość ale wykończenie dużo gorsze.
Ogólnie za Koemana najlepsza ofensywa ostatnich 4 lat: masa sytuacji w każdy meczu. Niestety obrona do poprawy i to na już. Oby Frenkie i Dembele utrzymali formę na resztę sezonu. Dobre ich mecze dzisiaj, Griezmann też bardzo dobry mecz gdyby nie zmarnowane setki - sama gra wyśmienita.
Oby Fatiemu nic nie było.
0
@barteq nie ten post, nad tobą lub pod tobą ktoś pisał że Griez nie powinien strzelać karnego. Sorka
0
Ta obrona to dramat. Dest, Pjanic i Araujo, niech na nich postawi bo kolejny sezon ta sama czwórka błaźni tą formacje (Roberto, Lenglet, Pique i Busi - jedynie Alba i De Jong jako tako trzymają poziom)
1
Wyluzujcie i pomyślcie czasem. Możliwe że Ansu w przerwie zgłosił dolegliwości np po faulu przy karnym. Ale lepiej być Amebą i krytykować zanim dwa razy się pomyśli
0
@BrzydkiAS nie bo bez przesady :D za darmo bym tego dzbana z Serbii nie brał.
0
@barteq kto miał strzelać jak nie gość który bił każdy karny w Atleti i Francji? Dembele czy Pedri? Fati był poza boiskiem
0
@G9 dzisiaj Griezmann gra lepiej niż Messi. Oczywiście poza zmarnowanymi sytuacjami, przynajmniej podał do Dembele a nie pchał środkiem między dwóch stoperów by stracić piłkę
7
Najlepsze jest to że chłop gra świetnie. Nie traci piłek, dobrze napędza akcje, praktycznie każde podanie do przodu i celne, fajnie zajmuje wolne strefy między formacjami, ale to wykończenie akcji... Dramat.
0
Dzieje się to co działo się ze Zlatanem w drugiej połowie sezonu.
0
@Beztroskii gdy Leo uczestniczy w pressingu jak np z Juve to wygląda dobrze, niestety w 10 nie da się dobrze grać w pressingu. Jeśli chodzi o obronę to tak jak pisałem. Dzisiaj graliśmy bardzo wysoko bo Koeman chciał zdominować ten mecz i naraził nas na kontry. Co nie jest złe bo wolę tak grająca Barce niż cofniętą jak za Valverde. Niestety do takiej gry potrzebujemy bardzo szybkich środkowych obrońców. Tutaj moim zdaniem prawdziwą szansę powinien dostać Araujo bo to chyba obecnie obok Varana najszybszy stoper w lidze.
10
Ale płacz, bo Mats obronił ze 3 setki, ale nikt nie widzi co bronił bramkarz gości no i jak nasi zawodnicy mieli ustawiony celownik. W ostatnich dwóch meczach oddajemy prawie 50 strzałów na bramkę, niestety ani Messi, ani Griezmann, ani nasi skrzydłowi nie grzeszą skutecznością. Słaba forma strzelecka przekłamuje trochę obraz Barcelony Koemana bo 50 strzałów za Valverde czy Setiena to my a 5 meczach czasem nie mieliśmy. Tylko wtedy Leo był w swojej standardowej formie strzeleckiej i potrafił ustrzelić coś z gry częściej niż raz na 12 spotkań + Suarez grał jak grał ale był skuteczny.
Sama gra źle nie wygląda. Kontry Dynama? To logiczne jeśli nasi stoperzy grają na 35 metrze od bramki gości. Za Pepa też byliśmy mocno narażeni na takie akcje. Gdyby po 10 minutach było 3 lub 4 do 0 to inaczej by ten mecz wyglądał. Poprawić skuteczność i do przodu. Wierzę w projekt Ronalda.
0
Festiwal nieskuteczności z obu stron wszedł w tym meczu na jakiś inny level
0
Ostatnio na Netflixie mignął mi serial, ale niestety zapomniałem tytułu i nie mogę znaleźć. Klimat jak w Peaky Blinders. Mroczny, ciemny klimat początku XX wieku. Ktoś coś?
4
@szymon6847 absolutne bzdury. De Ligt zarabia netto bardzo zbliżoną kwotę do De Jonga, inne podatki we Włoszech. Skąd wziąłeś te bzdury?
0
@MESSIah16 jedyny Niemiec jakiego szanuje.
0
@Dembouz1899 No to za Llorente De Jong, a za Traore ciężko coś lepszego bo lepszymi PS są dopiero Salah czy Lucas - nie wiem czy budżetu starczy. Ewentualnie możesz spróbować Mahrez + Cancelo na prawej stronie za Semedo i Traore.
Ja obecnie śmigam in game czymś takim:
Alisson
Walker - Gomez - Varane - Mendy
De Jong - IF Valverde
Salah - Neymar - Dembele
Mbappe
ale zaczynałem z czymś podobnym do tego co Ci przedstawiłem, ewentaulnie jak starczy budżetu to:
4-5-1 z dwoma ŚPO
Gulacsi
Cancelo - Klosterman Alaba - Davies
Mahrez - Goretzka - Sane
Dybala - Papu Gomez
jakiś argentyński ŚP/ŚPD z Serie A do zgrania (może być Dominguez)
w grze 4-2-3-1
obrona zostaje
Goretzka - ŚP z Argentyny Serie A
Papu - Mahrez - Sane
Dybala
2
@Dembouz1899 4-5-1 z dwoma ŚPO a w grze 4-2-3-1:
Neto
LO: Lodi - ŚO: Militao Diego Carlos - PO: Semedo
ŚP: Coutinho
LP: Dembele
PP: Adama
ŚPO: Marcos Llorente, Thomas Partey z Atletico
N: Inaki Williams
w grze na pivocie Marcos i Thomas, ŚPO Cou
La Liga jest spoko bo później za niewielke pieniadze można zrobić fajne upgrady:
Hazard za Cou, Griezmann, Alba, Ramos, De Jong i Valverde, Ter Stegen.
Jak będziesz miał więcej coinsów to buduj coś wokół Neymara i Mbappe + Premier League
3
@TheGoldenEleven Hamilton bez wątpliwości, zmiótł całe F1
19
Koeman ma wywalone bo wie że i tak obecnie nie ma nikogo kto może go zwolnić :D
1
@Coutinho007 miał 1 podanie
9
Pedri zapieprza jak Valverde a technicznie poziom Iniesty. Niesamowite
4
@Unique nie zesraj się, połowy nawet nikt nie napisał.
7
Potężny musi być ten Firpo skoro rudy woli Desta na LO